Zvezdaš nedelje

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Zvezdaš nedelje

Post by Bruce Wayne »

RAISE :D

Naravno, moze i meseca odmah :)
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Zvezdaš nedelje

Post by dacha od bosne »

+1
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezdaš nedelje

Post by crazynorth75 »

Наш бивши кошаркаш Немања Бјелица у посети Наташи Ковачевић која је недавно доживела тешку саобраћајну несрећу.

Image

Preuzeto sa - https://www.facebook.com/KKZvezda" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Zvezdaš nedelje

Post by LF 1991 »

Што се стало са овим?
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Zvezdaš nedelje

Post by Ivan Vasev »

LF 1991 wrote:Што се стало са овим?
Stalo se zbog malog interesovanja, 5-6 ljudi koji glasaju na ovoj temi ne mogu biti reprezentativan uzorak. Nekima je lakse da sebi daju oduska i opljunu po svemu i svacemu nego da svojim glasom pozdrave pozitivna desavanja u sportskom drustvu i nagrade pogresivne snage, barjaktare zvezdaske ideje.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezdaš nedelje

Post by crazynorth75 »

Mislim da nipošto ne treba stajati sa ovim, naprotiv i pojačati. Evo jedan moj prijedlog za Zvezdaša nedelje ili mjeseca, dobri naš Zufer, nek svako doda još nekog kandidata pa na glasanje -
Il genio wrote:Zufer Avdija nabavio protezu za Natašu Kovačević!

Bivši košarkaš Crvene zvezde i reprezentativac Jugoslavije obezbediće protezu za nogu srpskoj košarkašici

Image

Bivši košarkaš Crvene zvezde i reprezentacije Jugoslavije Zufer Avdija obezbediće protezu za amputiranu nogu srpske košarkašice Nataše Kovačević. Avdija je već stupio u kontakt sa porodicom i saopštio im radosnu vest, prenosi “Blic”.

- Pronašli smo u Izraelu protezu kakva odgovara Nataši, a pomogao nam je Predrag Bogosavljev, koji je zaposlen u FIBA.

-Stupio sam u kontakt sa njenim ocem Vukašinom, kako bih im to saopštio, jer će i njemu i celoj porodici biti lakše. Radujem se što će ta mala pomoć za Natašu biti velika – rekao je Avdija za “Blic”, i dodao:

- Izrael je najpoznatiji po izradi najmodernijih ortopedskih pomagala. Srećan sam što mogu da pomognem, proteza se radi i uskoro će stići na Natašinu adresu u Srbiju – poručio je Avdija.

Image

http://www.telegraf.rs/sport/866016-zuf ... -kovacevic" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Zvezdaš nedelje

Post by Najdoski dr. Ilija »

Мислим да је недељно неспотребно али месечно ОК!
Слажем се за Зуфера, велики потез великог човека и звездаша!
Иване небуди на крај срца!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Zvezdaš nedelje

Post by dacha od bosne »

Nadam se da će Ivan nastaviti sa ovim kao što mi je obećao. Zufer Avdija (inače, košarkaš kojeg sam izuzetno volio i cijenio u ono doba), ovim potezom zaslužuje epitet Zvezdaša mjeseca :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Zvezdaš nedelje

Post by carapan »

Bez dileme Zufer Avdija !!! Naklon do poda...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Zvezdaš nedelje

Post by Ганац »

carapan wrote:Bez dileme Zufer Avdija !!! Naklon do poda...
Nemam šta dodati, slažem se u potpunosti.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Zvezdaš nedelje

Post by Ivan Vasev »

Nadam se da ce danas i sutra Zufer dobiti ozbiljnu konkurenciju za zvezdasa meseca. Npr. Jaka i Dauda.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Zvezdaš nedelje

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:Nadam se da će Ivan nastaviti sa ovim kao što mi je obećao. Zufer Avdija (inače, košarkaš kojeg sam izuzetno volio i cijenio u ono doba), ovim potezom zaslužuje epitet Zvezdaša mjeseca :psihodelija:
Ja legendarnog izbacaja! :smeh: :pehar: Samo mu je Paspalj, inace Zvezdas :srbinosm: , dostojna konkurencija.

Ivane, nije lako biti pionir, ma u cemu to bilo.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Zvezdaš nedelje

Post by ajkula »

avdija je bio doktor. nigdje ga ne vidis a na kraju 15 poena.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezdaš nedelje

Post by crazynorth75 »

Pored Zukija u oktobru, u konkurenciju za novembar treba svakako dodati i našeg ''mačka pod šljemom'' - Nineta, igrao na sopstveni rizik derbi sa 12 kopči na glavi, pa još bez razmišljanja išao glavom na loptu kod vodećeg gola, da ne govorimo sad da se od dolaska u klub ponaša onako kako se očekuje od pravog zvezdaša, kapitena i očekuje.

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Zvezdaš nedelje

Post by carapan »

Milos Ninkovic... Ubedljivo !!
Da li je Ninković time pokazao hrabrost?

- To se zove ljubav, to je jače od svega.On je letos i pored brojnih ponuda bogatijih klubova došao na Marakanu.Sada je i pored ozbiljne povrede želeo da pomogne Zvezdi. Na moju i njegovu sreću, uspeo je, svaka mu čast - kaže za "Sport" Dragan Vuksanović, predsednik Ragbi saveza Srbije i član borda direktora evropske federacije ovog sporta.
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked