Приватизација ФК Црвена звезда?

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re:

Post by Константин »

Либурнија wrote: А што су другови из управе уопште могли написати као одговор?!
Сигурно не нешто што је у колизији, са како кажеш настојањем Вучића да приватизује Звезду за евро. Пошто је УО Вучићев, јелте. :D
Пријатељски, не проваљуј се. Превише настојите да створите добре и лоше у и око клуба. Нема добрих, или неће да се приближе лоповском окружењу или су одлепршали из клуба, можда понеко мање битан да се нађе.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Либурнија »

Vucic ni sam ne zna sto mu je tacna namjera a svakako jeste da nas se rastosilja samo kako?! Sto se njega tice, nek nas kupi i crni djavo sada, izbori su ionako prosli. A kad pronadju rjesenje, podesice se vec i zakon, skupiti i saglasnost skupstine i sve kako treba. Ovaj odgovor uprave je korektan sto ne znaci da je u “koliziji“ sa Vucicevim nakanom. Sve se to moze podesiti. Pa ipak, zakon koji je vazeci ne moze se tek tako ignorisati i zgaziti cizmom...tj. moze ali dotle overlord jos srecom nije dobacio.

Prijateljski savjet i tebi - obustavi pokusaje da ispadnes duhovit, ne ide ti bas od ruke.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Najdoski dr. Ilija »

А шта ми Вучићу уопште представљамо па има намеру и потребу да нас се ратосиља?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Либурнија »

Трошак преко државних фирми попут Телекома, пореског дужника, дужника за струју (ЕПС) итд. А и ново вријеме долази, брате Илија, Београд на води се рађа... :koka: ;)
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Najdoski dr. Ilija »

Једноставно избрише тај трошак и мирна Бачка, шта има да се ратосиља?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Либурнија »

Да нас угаси баш као и сопствене институције на КиМ?! Прво, то му нико извана не налаже, друго - да не би било мало превише? И треће - он је поноћним упадом преузео одговорност за судбину клуба а неће се довијека моћи управљати државом преко Информера и Курира...знаш већ шта хоћу да кажем.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Najdoski dr. Ilija »

Немора да нас угаси већ једноставно да "да клуб навијачима којима у ствари и припада" зато што МИ треба да се питамо!
А и да се угасимо јел ти стварно мислиш да би се нешто епохално догодило?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Либурнија »

То не знам. Питај паметније од мене а има их на форуму колико хоћеш. :mrgreen: А за "препуштање клуба навијачима" је касно, послије је...а нема кајања. Је л он довео за ручицу Џају, свог кућног јарана 101, Кокезу, Тончева и оставио Весића?! Јест. Е па молим.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ко их је изгласао?
Јесу имали подршку Скупштине ко Лукашенко?
Држава НЕМОРА да преко јавних предузећа финансира ни нас ни пацове!
Или стварно мислиш да ће држава да даје паре а питаћемо се ти или ја (читај случај КК)?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Либурнија »

Не мислим. Али још једном да поновим - држава не прави паре већ их убире од народа, није их Вучић зарадио па да нам бајаги он тј. држава нешто "да" па да он нешто кења као да су његове. А права помоћ би била да нам је у клуб послао неке људе од интегритета (јасно, мало их је), разјурио Весићеву багру која је дотјерала клуб до просјачког штаапа (а он их је дапаче, пригрлио), да је прихватио или барем озбиљно узео у разматрање Човићев концепт изласка из дугова и кризе...итд. итд. А све то није урадио зато што смо му ми требали као маркетиншки трик, да му идемо по сеоским страначким славама, да се он курчи као спасиоц...е сад, кад је враг однио шалу - "Звезда не вриједи ништа". Море марш. Што то није изјавио када је дошао да се слика ономад у поноћ?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Najdoski dr. Ilija »

Паметан си момак и вероватно знаш одговор на сва та питања!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Константин »

Najdoski dr. Ilija wrote:Паметан си момак и вероватно знаш одговор на сва та питања!
Било би добро ако могу одговори без писане форме.
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by crazynorth75 »

Nema tu šta, da raspravlja, sve je jasno, Vučić želi da nas proda za evro tajkunima, ali zato Kokeza ustaje sa dignutom pesnicom i kaže mu - NO PASARAN! Mi smo već privatizovani i vlasništvo svih naših članova, odjebi zlo jedno! Pa sad još kad se članstvo i skupština dignu, eis...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Либурнија »

Искључујем се из дискусије пошто сте од ње направили лакрдију.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by crazynorth75 »

Diskusija je još i dobra kakav je klub.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked