Приватизација ФК Црвена звезда?

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Privatizacija FK CRVENA ZVEZDA

Post by Хлад Малиганович »

C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Privatizacija FK CRVENA ZVEZDA

Post by Константин »

Ево га и читава емисија:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aGusqy2MMTA[/youtube]
Дио о Звезди на 20:27 (одавде иде овај хладов клип)

И аутор концепта "клуб навијачима" :roll: залаже се за приватизацију :smeh:
Отац скупштине попиша се по истој а чланови к'о бубице.
Врста која изумире
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Privatizacija FK CRVENA ZVEZDA

Post by Хлад Малиганович »

Па што да се буне, долази велики гост, са нашом ће се кућом сударити, ево теби огледало, чешљај осмех у њему. Стиже лова, арапско-руско-офшорског типа. Победили смо.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Privatizacija FK CRVENA ZVEZDA

Post by Константин »

Хлад Малиганович wrote:Па што да се буне,
Због образа. :oops:
Врста која изумире
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Privatizacija FK CRVENA ZVEZDA

Post by Хлад Малиганович »

Продали су они и веће ствари од Звезде, и добили смо разних шарених лажа заузврат, али изгледа да их скупљамо. Какав образ, ко те пита за образ. Сутра да нам понуде неку маглу и дим, 70% Звездаша би одмах гласало за продају. То нам је национална одлика, која се појачава у временима када се појави "спаситељ" као што је на пример сада случај.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Privatizacija FK CRVENA ZVEZDA

Post by Константин »

Ја да сам некоме говорио да је издајник и да није Звездаш ако не изађе на изборе:
-или бих се извинуо (и признао грешку)
-или бих се борио за своја увјерења (у овом случају не бих дозволио пишање по скупштини)

Ћутао к'о 3,14ка и правио се да није ништа било сигурно не би.
Врста која изумире
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Privatizacija FK CRVENA ZVEZDA

Post by Najdoski dr. Ilija »

Важно да смо клуб спасили од Мишковића! (смајликојибијеглавомузид)!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Privatizacija FK CRVENA ZVEZDA

Post by Либурнија »

naka wrote:To je politika u zemlji Srbiji. Iz petnih žila se zalažeš za jednu opciju i onda dođe jači koji ti treba i ti preko noći promeniš ploču. Kako uvlakači tako i glasači. Zato je aleksandar idealna opcija. Vole ljudi "predvodnike" koji će da razmišljaju umesto njih. Još ako su nacionalna opcija, sreći nikad kraja. U svakom slučaju vidim da se zahuktava kampanja pripreme terena za privatizaciju i sa te strane sam apsolutno zadovoljan. Samo mi nije jasna jedna stvar da li su "lukić, vesić i komisijine komisije zajedno sa Džajićem" od početka bile deo pripreme gterena za privatizaciju ili je njihovo delovanje posledica nesposobnosti i lopovluka.

Проблем је у томе што је и "предводништво и "национална опција" велика превара. Но, док се власи досјете, прошао воз. Сада излази на видјело да су Вучић, Весић и Човић у заједничкој комбинацији. И све више ће то да постаје видљиво, нажалост.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Privatizacija FK CRVENA ZVEZDA

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Privatizacija FK CRVENA ZVEZDA

Post by lucky#13 »

Ne kapiram zasto je vecini ljudi problem privatizacija. Nas klub se vestacki odrzava,a rezultati unazad pokazuju kako nam ide s tim. Dug je preveliki da bi mogli da se izvucemo u narednih xy godina,klinci odlaze rano,menadzeri vrsljaju,ne zna se ko upravlja klubom,niko nema odgovornost za ono sto radi u istom. Razni mufljuzi vode klub,pune dzepove i nikom nista!
Za mene privatizacija je #1. Siguran sam da s privatizacijom ne bi bio ugrozen klub,zemljiste,stadion, jer drzava ne bi dozvolila,jer ya taj klub navija veliki broj navijaca! Potreban je GAZDA koji kad ulozi pare,zna gde te pare idu i na sta se trose! Siguran sam da bi i ovakva zvezda bila magnet za neke strance,naravno manje bogate,ali sa vizijom i zeljom da naprave klub redovnim ucesnikom evropskih takmicenja,a samo to je mnogo vise nego sto cemo imati u narednih xy godina s ovakvim ljudima i ovakvim stanjem u klubu!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Privatizacija FK CRVENA ZVEZDA

Post by Либурнија »

Нису људи против приватизације него се људи боје пљачкашке приватизације каквих је било подоста по Србији. Друго, људи немају повјерења у политичаре. Зашто би и имали?! Па ко нам је послао све те скакавце у клуб? Прво су послали Весића да се зајебава са клубом (да би гробарска мафија могла на миру да ради)а и ове су нам послали одозго. Сад је тај исти Весић промијенио плочу и од идеје "народног клуба" узнапредовао до приватузације (слично и Човић). Прије тога су нам измузли девизе од златне генерације и то сада Вучић, наравно, не помиње. Тај исти Вучић није никада у животу ништа друго радио него политичарио а сада то крунисао изводећи разна салто мортале... Зашто би народ требао да има повјерења у приватизацију у коју ће такав лик да нас уведе?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by dacha od bosne »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... ub-Arapima

Zvezda na prodaju za 60 miliona evra, Vlada nudi klub Arapima

Vlada Srbije planira da proda fudbalski klub Crvena zvezda za 60 miliona evra arapskoj porodici Bin Zajed iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Image

Vladajuća porodica iz Abu Dabija trebalo bi preko svoje kompanije "Al Dahra" da postane vlasnik crveno belih prilikom privatizacije kluba iz Ljutice Bogdana.


Država bi od te sume izdvojila 40 miliona evra za vraćanje svih dugova, dok bi 20 miliona bilo upotrebljeno za razvoj sporta u Srbiji.

Prema preliminarnom dogovoru, kupac bi se obavezao da godišnje ulaže 15 miliona evra u klub.

Sa druge strane, Fudbalski klub Partizan bi takođe trebalo da bude prodat, ali Vlada Srbije za sada nema kupca za crno bele.

"Imamo situaciju da se ne zna ko upravlja klubovima i samo je bitno pitati zašto država ne daje dovoljno para. Zašto da daje kada može da zaradi? Mislim da se na Zvezdi i Partizanu može zaraditi ako dovedemo nekoga ko će od toga napraviti posao. Pitate se zašto nije moguće to sada? Zato
što svi misle da tu treba odmah mnogo da se zaradi", rekao je nedavno prvi potredsednik Vlade Aleksandar Vučić.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Najdoski dr. Ilija »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Shmf7RbvWBA[/youtube]
Све у свему ко пита жабу кад се бара исушује?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by garnett »

dacha od bosne wrote:
Država bi od te sume izdvojila 40 miliona evra za vraćanje svih dugova, dok bi 20 miliona bilo upotrebljeno za razvoj sporta u Srbiji.
prevedite mi ovo, ne razumem arapaski? :mrgreen:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by dacha od bosne »

Ni meni to nije jasno. Mislim, da ulože u razvoj sporta? Kog? Koga? Ako će da ulože u VK, RK, OK, KK, HK ili neki drugi K Crvene zvezde, onda ok, ali ne da mi razvijaju komšije i neke ine klubove od naše prodaje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked