Приватизација ФК Црвена звезда?

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by naka »

Upravo tako. Dečko se odrekao menadžera zbog Zvezde, ugorzio karijeru, duguju mu mnogo, traži malo i ne može ni to malo.

Nit su ljudi, nit profesionalci. Al jesu bezobrazni i lopovi.

No sada će se setiti skupštine koju će pozvati da ih zaštiti jer se tako čuva i Srbija i sve druge vrednosti (sinonim za njihov džep).
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Константин »

Иначе претходни трошак је Лаза имао у Италији на рехабилитацији. Клуб такође то није платио него ФСС!
Ето морао сам то рећи.
Иако нема много везе са темом приватизације али пошто лажна Скупштина никога ништа не пита...
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by crazynorth75 »

A da ne pominjem da ga je stoka iz uprave natjerala da derbi igra povrijeđen, pa u 10. minutu dečko vanka do januara. Fuj...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by X-Z »

Tako radi sjajan klub kao mi. Ne pustis ga za 3 miliona, ali onda on ode dzabe! Kakva vizija rukovodstva! Ne mogu da se otmem utisku da sve ovo neko namerno radi. Ko je to ,,neko'' - ne znam. Ali to verujem samo zato sto mislim da ne postoje ovako glupi i bahati ljudi koji slucajno unistavaju klub iz najbolje namere. Ko je uopste Kokeza? Odakle on? Ja zaista ne znam ko je taj smrad?
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by srbin sk »

X-Z wrote:Tako radi sjajan klub kao mi. Ne pustis ga za 3 miliona, ali onda on ode dzabe! Kakva vizija rukovodstva! Ne mogu da se otmem utisku da sve ovo neko namerno radi. Ko je to ,,neko'' - ne znam. Ali to verujem samo zato sto mislim da ne postoje ovako glupi i bahati ljudi koji slucajno unistavaju klub iz najbolje namere. Ko je uopste Kokeza? Odakle on? Ja zaista ne znam ko je taj smrad?
Mozda bolje pitanje je ko je njega doveo ovde i dopusta da se zajebava sa Zvezdom ili konkretnije koji k....Vucic hoce snama?
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by trotter »

Hoće što i svaki političar koji se gurao u Zvezdu. Da pomogne
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by tsva »

X-Z wrote:Tako radi sjajan klub kao mi. Ne pustis ga za 3 miliona, ali onda on ode dzabe! Kakva vizija rukovodstva! Ne mogu da se otmem utisku da sve ovo neko namerno radi. Ko je to ,,neko'' - ne znam. Ali to verujem samo zato sto mislim da ne postoje ovako glupi i bahati ljudi koji slucajno unistavaju klub iz najbolje namere. Ko je uopste Kokeza? Odakle on? Ja zaista ne znam ko je taj smrad?

Kokeza je coban sa Sokolca a samo retki koji su bili tamo znaju o kakvoj se vukojebini radi.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Либурнија »

Наравно, и Тесла је из Смиљана који је још већа "вукојебина" од Сокоца па сад, тсва, имаш струју за комп. :mrgreen:

Сад озбиљно - без оваквих коментара убудуће пошто ће бити брисани (ово се не односи на тсва искључиво). Мислим да је више него сувишно да детаљније ово образлажем.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Либурнија »

Приватизација или не, никоме не може да буде свеједно да се клуб систематски и по налогу урушава да би приватизација била лакше прогурана. А то је по неким информацијама о вечерашњим догађајима, све извјесније. Главни оперативац је Кокеза. Ништа неочекивано али сада то полако постаје извјесно и све очигледније.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by dacha od bosne »

Zvezda Srbija nikad Jugoslavija - početak urušavanja velikog kluba. Dok smo plivali u okeanu, vrjedili smo nečemu. Sad smo u bari punoj žaba i krokodila, očerupani smo do gole kože.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Zvezda Srbija nikad Jugoslavija - početak urušavanja velikog kluba. Dok smo plivali u okeanu, vrjedili smo nečemu. Sad smo u bari punoj žaba i krokodila, očerupani smo do gole kože.
+1, nisu ostali ni dugmići, samo uspomene.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Хлад Малиганович »

Писао сам пре пар дана о изоморфизму Влада Србије- УО Звезде. Погледајте на пример "случај Славиша Кокеза." Човек буквално имитира свог политичког ћалета, и у Звезди покушава да уради потпуно исто што и овај у Влади. Измислио је себи функцију председника "спортске комисије" (ко је био ППВ пре ППВ-а, да ли сте икада пре њега чули за ту функцију), и кроз ту фиктивну функцију он иснтитуционализује свој утицај и влада.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by lucky#13 »

Хлад Малиганович wrote:Писао сам пре пар дана о изоморфизму Влада Србије- УО Звезде. Погледајте на пример "случај Славиша Кокеза." Човек буквално имитира свог политичког ћалета, и у Звезди покушава да уради потпуно исто што и овај у Влади. Измислио је себи функцију председника "спортске комисије" (ко је био ППВ пре ППВ-а, да ли сте икада пре њега чули за ту функцију), и кроз ту фиктивну функцију он иснтитуционализује свој утицај и влада.
Vucic ne stiti kokezu,vec je dobar s Anticem. Kokeza se igrom sa svima i grljenju navijaca sam uspeo na mesto glavnog.Na foru je dao neke pare zvezdi u pocetku za dugovanja,smestio igrace u "hotel",nasao sponzora za Pinta i jos neke stvari. A sada ubira plodove. Prodji pored stadiona brodarca i pogledaj sta se tamo radi. Pa zvezda nije imala para za menjanje podloge,a on pravi 3 nova terena! I jos kopa kod spomenika za novi teren
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by dacha od bosne »

http://www.mondo.rs/a619497/Sport/Fudba ... tizan.html

Vučić: Arape ne interesuju Zvezda i Partizan...
Autor: Tanjug
"Ali neko mora da bude zainteresovan. Moramo to da završimo", rekao je vicepremijer Srbije.

30.09.2013. | 10:08 > 10:09

Image

Vicepremijer Srbije Aleksandar Vučić ponovio je da je privatizacija fudbalskih klubova Crvena zvezda i Partizan jedina šansa za njihov opstanak i najavio da bi u roku od godinu dana to trebalo da bude završeno.

"U roku od godinu dana. Da to završimo za sledeću sezonu", rekao je Vučić u emisiji "Teška reč" na TV Pink govoreći o privatizaciji najvećih srpskih klubova.

On je istakao da Arapi neće da uzmu ni Zvezdu ni Partizan jer "misle da je jako loše stanje".

"Na našu žalost nisu zainteresovani, ali neko mora da bude zainteresovan. Moramo to da završimo", rekao je Vučić i dodao da ima više zainteresovanih ljudi.

Navodeći da je najava o privatizaciji naišla na loš odjek navijača, on je istakao da ljudi nemaju tačan uvid u to.

"To nije društveno, ni državno preduzeće. To su udrzuženja građana, to je Alajbegova slama koja se zasniva na tome da treba da uzme nešto para od države, da državi deo nečega ne plati, da pravi loš biznis, da bude u dugovima između 30 i 50 miliona evra i da država od toga nema ništa", rekao je Vučić.

"Ako neko misli da će država doveka da daje pare, a oni da troše kako hoće, da budu bogatiji, a klubovi siromašniji i država, to je nemoguće i to više niko neće da podrži", rekao je Vučić.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked