Пријатељске утакмице, тренинзи...

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by lucky#13 »

МоСа ВерСе wrote:Лаки, каква сад парола Делија за Станковића и Ицу, оплелии смо по дебилку Толету.
Nisam to rekao, vec da se vise pevalo Bogdanovu nego Stankovicu. Stankovic=Bogdanov . I nije to samo moje misljenje vec 90% ljudi na istoku je pizdelo.
Neki stariji covek (oko 60 godina) kada je video na poluvremenu da se sprema transparent sa papirima nekog bandita, sav srecan rekao "da li ce napokon da napisu lopovi dalje ruke od zvezdine dece" ili bilo sta kao opomenu upravi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Либурнија »

naka wrote:
carapan wrote:pa golman koji pokaže neko znanje al onda zadržava loptu prilikom izvođenja da bi sačuvao prednost u prijatesljskoj protiv prosečne treće formacije ekipe u ligi koja postaje nebitna
:kreza:

Сувише добро се разумијеш у фудбал па је искључена могућност да у ово стварно вјерујеш.

Удинезе са трећом формацијом?! Чак и да је ово тако, најважније је да смо ми играли са првом формацијом, је л те... Што се тиче малог Тркуље и задржавања лопте, зар замјераш клинцима од 17-18 година што желе да добију Удинезе па макар и у пријатељској текми. По мени, сасвим нормална реакција дјеце.

Значи, све у свему још једна потврда да, осим Босанчића и евентуално Катаиа, Аврамовског и Антића, ладно није требало љетос доводити никога. Рајковић (Манојловић, Тркуља, ев. на двојну регистрацију) - Петковић (Караклајић) - Јовановић - Павичевић (Стојановић) - Антић (Брајовић) - Грујић (Јокић) - Лазовић (Печник) - Босанчић (Аврамовски) - Ристић (Катаи, Живковић) - Ракић (Зукановић) - Јовић. Можда би имали исти или мањи број бодова али би за полусезону лансирали ГЕНЕРАЦИЈУ а то није урађено већ више од 10 година. Драго ми је што сада све шири круг људи може да види оно о чему је колега Маркос први писао а у што сам се великим дјелом увјерио пратећи ЕП за омладинце у Мађарској.

Што се тиче Планића а поготово Лазића тиче, прво, својим глупостима убише нам скоро оба голмана, један против Чуке, други сада. Срећа и Бог па нам је мали Рајковић још преостао. Друго, Лазић се и даље саплиће о своју сјенку и кардинално кикса тако да од њега никада играча, чак не и за овако очерупану Звезду. Мали Јовановић је за обојицу КЛАСА већ сада а за касније не треба ни причати.

Што се тиче Лалатовића, нисам га пратио и ослањао сам се на информације брата Чарапана о њему из периода у Напретку и гајио неку наду да би можда ако, евентуално... Не замјерам му толико што му играју они за које му се каже да морају (такве труле компромисе је морао чак и један Роби да чини) али му замјерам што очигледно није уиграо ништа и никога. Немамо једне уигране акције, све на хо-рук.

Што се тиче атмосфере и бројности, једино је север оправдао очекивања, остало јадно (а то се искључиво односи на оне који су знали а НИсу нашли за сходно). Јадно за град на "ветрометини светова". Срамота за Весићеве дилетанте у маркетингу који су слабо испратили акцију. Хвала Декију, "Звезда га чека" и поред свих трица и куччина типа Толета, "Богданова", Матића...(ух, кад фудбалер крене да "размишља" :roll:, ), чека га и поред малтене "кукавног звездаштва угашеног"!

БОРИ СЕ МИЛОЈЕ! :vitez:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Ганац »

Liburnija:
Значи, све у свему још једна потврда да, осим Босанчића и евентуално Катаиа, Аврамовског и Антића, ладно није требало љетос доводити никога. Рајковић - Петковић (Караклајић) - Јовановић - Павичевић (Стојановић) - Антић (Брајовић) - Грујић (Јокић) - Лазовић (Печник) - Босанчић - Ристић (Катаи, Живковић) - Ракић (Зукановић) - Јовић. Можда би имали исти или мањи број бодова али би за полусезону лансирали ГЕНЕРАЦИЈУ а то није урађено већ више од 10 година. Драго ми је што сада све шири круг људи може да види оно о чему је колега Маркос први писао а у што сам се великим дјелом увјерио пратећи ЕП за омладинце у Мађарској.

Што се тиче Планића а поготово Лазића тиче, прво, својим глупостима убише нам скоро оба голмана, један против Чуке, други сада. Срећа и Бог па нам је мали Рајковић још преостао. Друго, Лазић се и даље саплиће о своју сјенку и кардинално кикса тако да од њега никада играча, чак не и за овако очерупану Звезду. Мали Јовановић је за обојицу КЛАСА већ сада а за касније не треба ни причати.


БОРИ СЕ МИЛОЈЕ! :vitez:
Što se tiče prvog pasusa, kada smo popili kaznu od UEFA-e očekivao sam takav rasplet klinci sa par iskusnih (Savo, Boske, Nejc i nekog u špicu) oko kojih bi formirali ove klince kao igrače, međutim taj trenutak je propao a ne želeći ipak su MORALI da promovišu jednog Rajkovića, Ristića i u manjoj meri Jovića i Grujića.
U svakom slučaju bilo je mesta i za Karaklajića.
Konačno da još neko kaže da je Lazić teška prevara od igrača, nemač pojma koji je nečiji prospekt, takođe i Planić.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Либурнија »

Ганац wrote: nemač pojma koji je nečiji prospekt, takođe i Planić.
Хер Шика оће да каже проЈект?! :mrgreen:
Рајковић (Манојловић, Тркуља, ев. на двојну регистрацију) - Петковић (Караклајић) - Јовановић - Павичевић (Стојановић) - Антић (Брајовић) - Грујић (Јокић) - Лазовић (Печник) - Босанчић (Аврамовски) - Ристић (Катаи, Живковић) - Ракић (Зукановић) - Јовић
Ови клинци плус пар старијих типа Саве, Нејца, Босанчића, Ракића би јели траву! Чак и уз Лалатовића, они би се органски уклопили у нешто, у то сам скоро па сигуран. Јебо, да простиш, титулу у односу на капитал који би тиме добили!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Markoss »

Либурнија wrote:
Ганац wrote: nemač pojma koji je nečiji prospekt, takođe i Planić.
Хер Шика оће да каже проЈект?! :mrgreen:
Рајковић (Манојловић, Тркуља, ев. на двојну регистрацију) - Петковић (Караклајић) - Јовановић - Павичевић (Стојановић) - Антић (Брајовић) - Грујић (Јокић) - Лазовић (Печник) - Босанчић (Аврамовски) - Ристић (Катаи, Живковић) - Ракић (Зукановић) - Јовић
Ови клинци плус пар старијих типа Саве, Нејца, Босанчића, Ракића би јели траву! Чак и уз Лалатовића, они би се органски уклопили у нешто, у то сам скоро па сигуран. Јебо, да простиш, титулу у односу на капитал који би тиме добили!
Precrtaj Zukanovica, decko je otisao u NAC Bredu.

Malog Micka bi mogli za stalno da prebace u prvi tim, samo da decko potpise ugovor, dobar bi on bio bekap za desnog beka.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Ганац »

Либурнија wrote:
Ганац wrote: nemač pojma koji je nečiji prospekt, takođe i Planić.
Хер Шика оће да каже проЈект?! :mrgreen:
Рајковић (Манојловић, Тркуља, ев. на двојну регистрацију) - Петковић (Караклајић) - Јовановић - Павичевић (Стојановић) - Антић (Брајовић) - Грујић (Јокић) - Лазовић (Печник) - Босанчић (Аврамовски) - Ристић (Катаи, Живковић) - Ракић (Зукановић) - Јовић
Ови клинци плус пар старијих типа Саве, Нејца, Босанчића, Ракића би јели траву! Чак и уз Лалатовића, они би се органски уклопили у нешто, у то сам скоро па сигуран. Јебо, да простиш, титулу у односу на капитал који би тиме добили!
Ma guljajem ja, :twak: normalno da je projekt :lol: lapsus memoriae.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Либурнија »

Precrtaj Zukanovica, decko je otisao u NAC Bredu.

Malog Micka bi mogli za stalno da prebace u prvi tim, samo da decko potpise ugovor, dobar bi on bio bekap za desnog beka.
Ово је било хипотетички и односило се на прошло љето. Мањак визије и храбрости, вишак демагогије и зихераштва уништава нас из године у годину...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by lucky#13 »

A ko je taj Matic kome se skandiralo ?
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by naka »

Onaj koji nam je bio pred nosom u jedinstvu iz uba, al nam nije odgovarao. A i sad nam je neinteresantan kao najbolji zadnji vezni na svetu.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Константин »

Чек, чек, причате о Немањи Матићу? Ко је и шта скандирао?
Врста која изумире
Bosko Buha

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Bosko Buha »

шта се толико диже фека код вас преко кад је очито да су шиптари закухали кашу.. А и за ту Ђенову што се толико треба снебиват, барем се зна због чега и како. Овдје нико претјерано по форумима не кука због овог што се сада догодило на Италија-Кроација. Иако их нико ничим није изазвао, најмање се то догодило због Мамића. И да се кладимо да неће бити никаквих осјетних казни за ово иако ово није први пут да се догађају овакви инциденти.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by МоСа ВерСе »

Bosko Buha wrote:шта се толико диже фека код вас преко кад је очито да су шиптари закухали кашу.. А и за ту Ђенову што се толико треба снебиват, барем се зна због чега и како. Овдје нико претјерано по форумима не кука због овог што се сада догодило на Италија-Кроација. Иако их нико ничим није изазвао, најмање се то догодило због Мамића. И да се кладимо да неће бити никаквих осјетних казни за ово иако ово није први пут да се догађају овакви инциденти.
Па Ћуј Бошко, они су носиоци демокрације на овим просторима. Још су Фрањевци у тринаестом стољећу измислили ногометно шутало који је у источним крајевима Блакана прерасло у хркљуш, а на западу у ногомет. :lol: :lol: :lol:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by lucky#13 »

naka wrote:Onaj koji nam je bio pred nosom u jedinstvu iz uba, al nam nije odgovarao. A i sad nam je neinteresantan kao najbolji zadnji vezni na svetu.
A zasto se njemu skandiralo pogrdno ?
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Markoss »

lucky#13 wrote:
naka wrote:Onaj koji nam je bio pred nosom u jedinstvu iz uba, al nam nije odgovarao. A i sad nam je neinteresantan kao najbolji zadnji vezni na svetu.
A zasto se njemu skandiralo pogrdno ?
Pa zbog one izjave kako reprezentacija zbog 10 budala ispasta i igra pred praznim tribinama.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by naka »

Ne znam kako su se prepoznali kad ih reprezentacija ne interesuje. Bio je čitav blok njemu..(Matiću pederu... i jebote Karadžić). I onda Čarapan "što vas nema više...". Zabole me za Toleta, ali ovo ispiranje (mozga) je...

Inače, pre neki dan sam bio u nekom društvu gde su bili "viđeniji" koji leđima posmatraju utakmicu, ali znaju da se igrači nisu dovoljno borili i igrali ko pičke. Na moju konstataciju da je "lalatović užas i da će upropastiti tim", odgovor je bio...pogađajte jednom. "nemoj brate njega on je veliki zvezdaš" (nekad je bilo vernik i zvezdaš, sad je dovoljno ovo). Ali bitno je da je Terza super, Kokeza duper, a Matić peder...
Locked