Пријатељске утакмице, тренинзи...

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by naka »

Da. Ali bez sukoba.."rako jel mozes?", a ovaj odmahnuo glavom.

Na tribini lukovic I andjelkovic
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Il genio »

Sa bratske fb stranice
Александар Луковић тренутно је на тренингу Звезде ... ТРЕНИРА
Ovaj prelazni rok na kraju moze da ispadne legendaran. :D
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Od 19h časova rezervisti igraju protiv Sinđelića, prema izvještavanja sa MCZ, trenutni rezultat je 3:0 (Despotović 2x i Ristić, prema izvještaju Mihailo je postigao golčinu). Utakmicu je počeo sastav:
Kahriman, P.Đorđević , Planić, MBođ, Antić, Gogić (kapiten), Bosančić, Gavrić, Avramovski, Jović, Despotović.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Деспотовић решетао против Синђелића, добра партија и Мбођа

18 август, 20140
Црвена звезда је убедљиво победила Синђелић, утакмица ће бити упамћена по голгетерском буђењу Деспотовића, још једној квалитетној игри Мбођа и ефектном поготку млађаног Ристића.
Image
ФОТО: Н. Неговановић
Ђорђе Деспотовић је постигао два гола у првом полувремену на различит начин. Није му било тешко да затресе мрежу у 31. минуту, после гужве и додавања главом Богдана Планића.

На 2:0 је повисио на ефектан начин, убацио се после лепе асистенције Даниела Аврамовског и дијагоналом савладао голмана Бубоњу.

Мучили су се фаворизовани домаћини да створе шансу све до првог гола, затим је завладала паника у Синђелићевој екипи. Јовић је могао главом да погоди мету, тренера Лалатовића наљутила је одлука Гаврића да не асистира Јовићу, него лошије постављеном Деспотовићу.

Заиграли су гости боље и конкретније кад је тренер Станковић на терен послао стартере из првенствене премијере са Бежанијом. Потиснули су Звезду на старту другог полувремена, Кахриман је одбранио зицер Малинићу.

Млађани Звездин првотимац Ристић демонстрирао је у 68. минуту да има громовиту левицу, постигао је леп гол и повисио на 3:0.

Теофанов је погодио пречку са 20 метара из слободног ударца, пропала је прилика да Синђелић постигне утешни гол.

Црвена звезда – Синђелић 3:0 (2:0)

Стрелци: 1:0 – Деспотовић у 31, 2:0 – Деспотовић у 41, 3:0 – Ристић у 68

Помоћни терен Црвене звезде. Гледалаца: 100. Судија: Јован Шегрт.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кахриман (од 73. Тркуља), П. Ђорђевић (од 85. Митровић), Планић (од 46. Јовановић), Мбођ, Антић (од 85. Брајовић), Гогић (од 73. Грујић), Јовић (од 46. Караклајић), Аврамовски (од 55. Ристић), Босанчић (од 63. Ахчин), Гаврић (од 85. Чикић), Деспотовић (од 73. Н. Ђорђевић).

СИНЂЕЛИЋ: Бубоња (од 46. Живковић), Миодраговић (од 46. Теофанов), Маловић (од 25. Чермељ, од 64. Побулић), Пешић (од 46. Маринковић), Петрушић (од 46. Митић), Попадић, Стевановић (од 46. Пишчевић), Мирковић (од 46. Рајић), Јововић (од 46. Малинић), Калачевић (од 46. Шакић), Исаковић (од 46. Вукомановић).

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Golovi sa ove utakmice (počoinju od 01:02)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oZUJGTqjZqw[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Markoss »

Pa mi opet imamo cirka 40 igrača, tačno bi neko mogao da odgovara za ovo potpisivanje igrača koji neće videti prvi tim i koji su redovno tu na prozivkama, al uvek otpadnu, ako misle da će neki Mitrović da eksplodira na pozajmici- onda nemaju pojma.

I šta fali da se npr Brajović pošalje u Sinđelić, pa bar je ta pozicija levog beka deficitarna, sumnjam da imaju boljeg od Braje i npr Zukanovića još ili stručnjaci planiraju da Zukanović i treću godinu igra za omladince.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Najdoski dr. Ilija »

Meni je interesantno da novinari poprilično hvale Mbođa.
Nesećam se da su nekog stranca, pogotovu mladog, toliko hvalili pa čak ni Arauha koji je od većine procenjen kao veoma dobar igrač i solidan potencijal.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Eis, pa angažovao se Ivica da utopi pulena u Zvezdu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Danas rezerve igraju prijateljsku sa ekipom Kolubare, nakon sat vremena rezultat je 2:0 (Despotović, Jović).

Utakmica je i završena ovim rezultatom.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Мајсторија Деспотовића, Јовић постигао гол и пропустио три сјајне шансе, повреда Мбођа

25 август, 20140
Звезда савладала Колубару са 2:0 у пријатељском дуелу

ФОТО: Н. Неговановић
Црвена звезда – Колубара 2:0 (1:0)

Стрелци: 1:0 – Деспотовић у 18, 2:0 – Јовић у 59. минуту.

Стадион: Помоћни терен Црвене звезде. Гледалаца: 100. Судија: Дејан Филиповић. Жути картони: Планић, Грујић, Јокић (Црвена звезда), Д. Крстић, Симић (Колубара).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кахриман (од 75. Тркуља), П. Ђорђевић, Планић, Јовановић (од 46. Мбођ, од 83. Н. Ђорђевић), Антић, Гогић (од 46. Грујић), Караклајић, Босанчић (од 46. Јокић), Аврамовски (од 46. Ристић), Гаврић (од 46. С. Ђорђевић), Деспотовић (од 54. Јовић).

КОЛУБАРА: Матић (од 46. М. Маринковић), Пилица (од 46. Ковачевић), Станојевић (од 46. Ђурђевић), Милошевић (од 46. Димитријевић), Марковић (од 46. Миловановић), Танушев (од 46. Д. Крстић), Обрадовић (од 34. Симић), Лазовић, Трнавац (од 46. Ранитовић), В. Крстић (од 46. Спасојевић), Стевановић (од 46. Чадиковски).

Image

Сјајан гол Деспотовића донео је Црвеној звезди предност на полувремену. После асистенције Гаврића захватио је лопту маказицама и од стативе се одбила у мрежу.

Колубара је оштећена у 24. минуту. Лазовић се нашао сам пред Кахриманом, акција је заустављена због офсајда. Неоправдано.

МБОЂ ПОВРЕДИО КОЛЕНО

Звездино појачање Мамаду Мбођ напустио је игру у 83. минуту.

Повредио је колено, а дијагноза би требало да буде позната у уторак.

Јовић је постигао гол свега пет минута по уласку у игру. После корнера Мбођ је добацио лопту скоро до гол-линије, одакле је најмлађи првотимац лагано поентирао. Имао је још три одличне шансе, у другој је погодио стативу.

Добру игру у везном реду Црвене звезде, у наставку, пружили су Грујић, Јокић и Ристић.

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Списак путника за Москву
Фудбалери Црвене звезде у четвртак, 04. септембра, у 08,00 часова, отпутоваће чартер летом у Москву.

Image
Они ће у петак одиграти пријатељску утакмицу против екипе Спартака из Москве, поводом отварања новог стадиона овог московског клуба.

На списку путника за Москву, нашло се 18 фудбалера:

Дамир Кахриман, Марко Тркуља, Дарко Лазић, Предраг Ђорђевић, Стефан Ђорђевић, Вукашин Јовановић, Никола Антић, Милош Босанчић, Марко Грујић, Михаило Ристић, Нејц Печник, Горан Гогић, Ненад Гаврић, Дарко Лазовић, Ђорђе Деспотовић, Ђорђе Ракић, Лука Јовић, Александар Катаи.

На списку се нису нашли репрезентативци Саво Павићевић, Данијел Аврамовски, Марко Петковић, Предраг Рајковић, Богдан Планић и Александар Ковачевић, док због повреда изостају Вукан Савићевић и Никола Мијаиловић.

Утакмица ће се играти од 17,05 часова по српском времену, а преносиће је Аренаспорт 1.

http://crvenazvezdafk.com/vesti/najvazn ... oskvu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Nolle »

Znači:

Kahriman - P.Đorđević, Lazić, Jovanović, Antić - Gogić - Pečnik, Bosančić, Ristić, Gavrić - Rakić
Ući će još: Lazović (Pečnik), Jović (Rakić), Despotović (Gavrić), Katai (Bosančić) i na kraju Grujić (Gogić/Ristić) malo.
Stefan Đorđević i Marko Trkulja možda uđu. :D

Nema Milana Jokića, njega baš šikaniraju. Zna se zbog koga.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked