Пријатељске утакмице, тренинзи...

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by naka »

Koliko sam cuo adzic nije nista posebno nego se malo izdvojio jer je cela generacija krs (adzicev,dikin mali, mislim i bambalicev). Ofka ima dobre igrace 99-to ili 2000 to. Trenira ih prekazi i cuo sam da imaju nekog klinca iz pazara koji gazi. Komsije imaju u svakoj generaciji po nekog ali im posebno odskace 2003-ce. Rad ima uvek po nekog. Mi nista. Cuo sam da 2004to na nesto lici ali su deca burzuja koja...

Sigurno markos zna vise
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Sone »

Taj iz OFK-e je jako talentovan igrac, imao je i ponude da predje u neki nemacki i spanski klub ali je izabrao OFK. Juce su pobedili Partizan 2:0. Ali dobro, nisu oni tema.

Ne znam bas, tesko da Adzic nije nista posebno kad je u svakoj kategoriji bio jedan od boljih, ne samo u Zezdi vec u ligi uopste.

Inace, sta je malog Joveljica, on je obecavao...
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Markoss »

naka wrote:Koliko sam cuo adzic nije nista posebno nego se malo izdvojio jer je cela generacija krs (adzicev,dikin mali, mislim i bambalicev). Ofka ima dobre igrace 99-to ili 2000 to. Trenira ih prekazi i cuo sam da imaju nekog klinca iz pazara koji gazi. Komsije imaju u svakoj generaciji po nekog ali im posebno odskace 2003-ce. Rad ima uvek po nekog. Mi nista. Cuo sam da 2004to na nesto lici ali su deca burzuja koja...

Sigurno markos zna vise
Sve što si rekao, a da ja znam (ovo za 2003 i 2004 zaista ne znam), je tačno.

Meni Adžić uopšte nije najbolji u omladincima. Više odskače recimo Cvetković, i goša Stanković.

Taj klinac je Đerlek i dečka je Vasiljević toliko jurio da je zvao i Pazarce na prijateljsku na Marakani. I Partizan ga je jurio, ali ništa. Dosta talentovaniji od ovog Mehmedovića iz Čuke koga guraju rukama i nogama.

Što se tiče 98 generacije, opasno odskače Vanja Vučićević (Ušketov sin) iz Čuke, više golova je dao nego što je odigrao utakmica. Izgleda da neće da potpiše ugovor sa Čukom, a znam da ne bi imao ništa protiv da dođe u Zvezdu, pa ono. Partizan ima ipak najjače igrače tu, kao i u kadetima. Ovo od 2000. na dole smo tu negde, s tim da znam da je Partizan u jednoj generaciji dosta jači (možda baš to 2003. nisam siguran), ali u suštini tu može još dosta toga da se promeni, ako doselekcija bude dobra.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by tsva »

Gledao 12 minuta i ugasio. Vec smo gubili dva razlike, sastav kao protiv kairata, trener isti, igra ista. Cim mu kadar nije 20 X bolji od protivnickog sledi samaranje i to neprijatno.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Pa dobro, šansa za rezerve, dobro i iskustvo da se ne uljuljkamo pobjedama u slaboj srpskoj ligi. Kamo sreće da češće organizju evro - provjere i nek nas tamburaju, taman da vidimo gdje smo trenutno i šta nam treba još.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

kakva golčina Donalda, ali realno, baš smo loši, još dva zicera ovi fulaše. jJednom Supić bolji 1 na 1, jednom Cvele iz gola izbaci. Rile baš loš, kao i većina saigrača mu doduše.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Ludogorec demonstrira svu bijedu i jad srpske lige...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by tsva »

Matos, Srnic, Sikimic, Ristic jedno veliko ogromno nista. Ibanjez i Donald onako, od ostalih se nista ni ne moze ocekivati.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Odlično gostovanje, greška je što češće ne organizuju ovakve utakmice. Samo nam ovo može dati realnu sliku. I dalje imamo previše škarta u ekipi, defanzivno izgledamo očajno, tačno je da je falilo 7-8 igrača, ali opet...Ovi su još ladno mogli 3-4 gola pospremiti bez problema, a mi niti jednu 100% šansu nismo napravili. Drago mi je što je ubacio ova dva klinca Ilića i Adžića, možda je Adžu juniora mogao i ranije, šteta što i goša nije ušao. Treba ovoj ekipi da bi bila konkurentna na evro sceni još bar 3-4 igrača, po mogućnosti stranca. Škarta se trebamo što prije kotarisati, samo opterećenje za platu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by redneck »

Ove igrace ,grof nije smeo izvesti protiv backe u kupu,
a kamoli da igraju protiv ludaka iz sume.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by МоСа ВерСе »

Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Ганац »

redneck wrote:Ove igrace ,grof nije smeo izvesti protiv backe u kupu,
a kamoli da igraju protiv ludaka iz sume.
Sve si rekao.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by tsva »

redneck wrote:Ove igrace ,grof nije smeo izvesti protiv backe u kupu,
a kamoli da igraju protiv ludaka iz sume.
Ibanjez, Donald, Srnic, Matos, Sikimic, Ristic itd...

Moras da se odlucis da li su dobri ili nisu
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by redneck »

tsva wrote:
redneck wrote:Ove igrace ,grof nije smeo izvesti protiv backe u kupu,
a kamoli da igraju protiv ludaka iz sume.
Ibanjez, Donald, Srnic, Matos, Sikimic, Ristic itd...

Moras da se odlucis da li su dobri ili nisu
Samo su prva 3 standardna,+Pavicevic
Matos je odigrao 2 utakmice sa njima,
Sikimic i Ristic su zamene
Ako mislis da sa 5 tzv standardnih prvotimaca moze se parirati ludogorcima,
tvoje znanje fudbala je upitno.
Ovi sto su igrali su ostali posle poziva reprezentacija i bolje igrace nismo imali.
Da je imao pun sastav grof bi ih izveo jer ni protiv backe nije izvodio ove
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Константин »

Наш тренутни тим има потенцијал у то нема сумње, садашњих првих 11+пар играча, али и бројну дрвну грађу са платом која ни случајно не смије залутати на терен када будемо јурили квалификације за ЛШ. Такође и пензионера Павићевића који често незаслужено узме мјесто Вулету. То се све данас видјело на утакмици, по ко зна који пут...
Врста која изумире
Locked