Пријатељске утакмице, тренинзи...

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Nolle »

Pih, omanuo sam samo za Lazović - Bosančić, ali... Nadam se da će Laza, Rakić i Gogara odigrati dobre utakmice. U nekim ligama prelazni rok i dalje traje. :)
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Nolle »

Sjajna utakmica. Ristić sjajan za 45 min. Jovanoviću padala kovnetracija pri kraju. Grujić za desetku. Jović dao gol. Katai, ako je ovakav nespreman, sa 5 kila viška...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Il genio »

+1

Nisam ovo ocekivao od Grujica i Kataia, bas su me iznenadili. Zadovoljan sam i sa Bosancicem, sasvim zadovoljavajucih 45 minuta. Ako je suditi po ovoj utakmici, Pecnik je kao poluspic mozda i korisniji nego kao krilo... U svakom slucaju kad se svi uigraju i spreme, bice Lalat na slatkim mukama. Jedva cekam Napredak. :zastavaGRB:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Sasvim solidno izdanje nasih i dobra prilika da vidimo sav roster. Po viđenom klinci zadovoljili, kao i Antić, a zahvalio bih se P.Đorđeviću, Gavriću i posebno idiotu Despotoviču, em je upropastio pobjedu, em nije ispoštovao malog Gruju. Glupo je sto malog šaljemo u Kolubaru, a nabrojane ostavljamo u klubu Vidi se i da Katai zna, samo da glava bude u dure
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by МоСа ВерСе »

Nolle wrote:Sjajna utakmica. Ristić sjajan za 45 min. Jovanoviću padala kovnetracija pri kraju. Grujić za desetku. Jović dao gol. Katai, ako je ovakav nespreman, sa 5 kila viška...
Ал' га заХеба онај брат из Спартака кад је ушао. Буц'о. :lol: :lol:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Константин »

Стигао са посла на 2П, па сам погледао из ПП само Кахриманов гол и шансе. Оно што сам видио је да је онај Ђорђевић десно ладна вода. ПОслије дуго година не мора се спиновати и можемо рећи да имамо клинце који би могли бити играчи значи опет смо потрошили више него смо требали. Није ваљда даћемо Грујића у КОлубару?! Што се тиче Гаврића нисам га стигао данас видјети али оно што сам видио до сада је јако танко, играти по крилу значи пробити 1 на 1, одиграти пас утрачавати и имати добар центаршут, ја још ништа не видјех. Мали Јовановић к'о сат, и поред оног кикса и изгубљене лопте пред крај (када су се удружили самопоздање(којег чини се не мањка) и неискуство).
Врста која изумире
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by МоСа ВерСе »

Гаврић танак к'о ризла. баш.

А Грујића ни под разно на позајмицу, онај је ећ сад доктор за Гогића, он зна и напред да повуче.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Трапа »

Играч утакмице Јовановић. Први пут га гледам и мало је рећи да сам одушевљена. Дечко чисти и лево и десно, све стиже, и на све то износи лопту до центра лагано и елегантно. Јесте млад ал није неискусан, кад се овако носио са играчима Спартака, за нашу лигу би био тата. Криминал је да Лазић има предност над њим, осим ако не мисле да Лазића заливаде у јануару.

Грујић, Ристић, Катаи, Јовић - одлични. Исто је криминал да Грујић одлази на позајмицу, а остављамо неког Гогића и сл. Такође је срамота да Деспотовић има предност над Јовићем у нападу, кад год играју заједно Луку гурају на бок.

Босанчић - превише дави лопту.

Десни бек Ђорђевић у рангу Стевице Рељића. Дечко се прописно избламирао.

Гаврић и Деспотовић, тсл дрва, мозга без.

Браћа нам дадоше гол у стилу Чакара/Ћирића у оном једном дербију '90 и неке :mrgreen:

П.С. Мислила сам да само Пазарци не умеју да рашире шеталицу :travka:
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Najdoski dr. Ilija »

Какви играчи Јовановић, Грујић и Риле, уз Луку наравно.
Ако упропасте овакве бисере некога би требало стрељати!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Велики Делија »

Гаврић и оба Ђорђевића (нарочито Предраг) чисти немачи појма. Шибицари из управе и њихове класик комбинације а ла нићПла.

Деспотовић, иако га не могу назвати дрветом, класични безмозгаш. Ваљда је имао превелику жељу за поготком, ко ће га знати. У сваком случају, није требало онако да поступи и прилично сам се изнервирао због тога, иако је ово била само пријатељска утакмица.

Остали сасвим ок. Клинци супер.

Боске и Катаи итекако знају фудбала и надам се, да ће бити потпуно спремни што раније, јер ће нам требати.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by МоСа ВерСе »

Катаи је класа за српску лигу, види се то одмах. Биће он велико појачање.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Markoss »

Za Kataia sam odmah rekao da će dečko biti pojačanje i hoće. Gruja izdominirao, Luka rutinski.

Evo ga, Jovanović, Ristić, Grujić i Jović mogu protiv Spartaka, a ne mogu protiv Donjeg Srema, glupo je što Gruju šalju na pozajmicu, al jebiga, kontam da bi ostao da smo Gogića prodali.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Ганац »

Iskreno oko Grujića se baš i ne slažem sa većinom, ima on još da guli da bi igrao kvalitetno.
Katai je baš ono što ste i pisali, klasa igrač sa ludom glavom, za nas izuzetno pojačanje, Bosančiću treba malo vremena, vidi se kreativnost a bekovi (Đorđevići) pogotovo desni su blagi užas.
Despotović je glupo reagovao kod nepriznatog gola ali to je odradila želja, a Luka Jović u trenucima kada je postigao gol je imao na levoj strani u boljoj poziciji mislim Kataija.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by lucky#13 »

Ajmo ovako ...
Koji *** smo mi dovodili Mbodja i Planica, bacili 350k evra i procente. Kad ce onda da zaigraju Vukasin i Stojanovic. Pa Vukasin lagano moze da igra uz Savu! Kako je krenulo ti momci nece docekati svoju sansu u nasem dresu.

Antic je pokazao da ume. Nadam se da ce dobiti vise sansi ove godine, van kupa.

Djordjevici veze nemaju, neko tesko ugradjivanje s njima.

Gavric - takodje zali boze para. S njim i ova 2 stopera ustedeli bi 650k evra kojih inace nemamo + njihove plate, znaci izadjes na ustedi skoro od MILION!

Katai - odmah se vidi kada neko zna, mene brine samo njegova glava
Bosancic - Imao je par odlicnih poteza , ali mi se nije svidelo sto je dosta stojao u mesto i cekao loptu. Verujem da je za nasu ligu odlican, ali bih vise voleo makedonca da gledam :)

Grujic treba da bude zamena za Tenka, lagano moze to da odigra, ali jbg tu je Gogic.

Svidja mi se presing koji igramo, verujem da cemo biti sve bolji i bolji. Sve u svemu da hocemo da stvarno izguramo sve klince koji su pravi talenat to bismo i uradli, ne bi trazili alibi. Ovako je sve to nesto polovicno i plasim se da ce prvi neuspeh i vezana 2 losa rezultata da vrate sve na staro zbog pritiska.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »





''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked