Пријатељске утакмице, тренинзи...

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Kad je u pitanju drugi Đorđević - Stefan, ja ću se još malo suzdržati od davanja konačne ocjene, jer je imao juče jedan dobar izlet u nihov 16erac i inteligentno odigrao povratnu loptu, meni se taj potez svidio, prezimenjak mu je, jasno je iz aviona, tipično jsl drvo, kao i Gavrić i Planić. Jebote ladno bacišmo 500k + % + plata, samo radi kombinacije, a Jokić i Karaklajić se maltretiraju samo zato što su Stojadinovi. Fuj...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by redneck »

Slati grujica bilo gde moze samo slepac,pogotovo u neku kilavu kolubaru.
Ono sto je on napravio ,gogic i tenk nece za deset zivota.
Pametni ljudi bi ostavili ristica grujica i luku da zajedno igraju jer je to organski uzgajana i uigrana trojka koja se zna u dusu iz omladinaca.
Na stranu sto su talentovaniji od prvotimaca,samo im treba 10 utakmica prvoligaskih utakmica.
Nek terza posalje gogica u kolubaru.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Црвена звезда - Раковица 3:0 (2:0)
Фудбалери Црвене звезде одиграли су у среду, 17. септембра, још једну пријатељску утакмицу, и то против Раковице.

Image
Утакмица је играна на помоћном терену Звездиног стадиона.
Судија: Јован Шегрт
Помоћне судије: Срђан Милутиновић и Влада Шегрт
Стрелци: Цветковић (ауто гол) у 8', Катаи (пен) у 45' и Савићевић (пен) у 68'.
Црвена звезда: Тркуља, П. Ђорђевић, Лазић, Јовановић, С. Ђорђевић, Гогић, Босанчић, Грујић, Катаи, Јовић, Деспотовић.
Резерве: Манојловић, Планић, Савићевић и Ристић.
Раковица: Јанковић, Милошевић, Бркић, Вукадин, Башановић, Цветковић, Ј. Милетић, Трајковић, Жерађанин, Миљковић, Станојевић.
Резерве: Ћирковић, Д. Радојевић, Милановић, Б. Милетић, Стефановић, Лукић, Ђ. Радојевић, Милојевић, Поповић, Јанјић, Петковић, Митровић.

Комбиновани тим Црвене звезде без већих мука је савладао мотивисане фудбалере Раковице. Већ у осмом минуту, након доброг убацивања Стефана Ђорђевића, Цветковић је закачио лопту и постигао ауто-гол. Лука Јовић је такође и наставку утакмице био у прилици да се упише у стрелце, али се том приликом истакао Јанковић, чуварм мреже Раковице. У самом финишу првог полувремена, Ђорђе Деспотовић је оборен у казненом простору, а судија је показао на белу тачку. Прецизан са 11 метара био је Александар Катаи.
У другом полувремену, шансу су добили и сви резервисти у нашем тиму. Гости су углавном претили покушајима са дистанце, али осим последњег који је натерао голмана Манојловића на параду, нису имали успеха. У 68. минуту, Вукашин Јовановић је имао сјајан соло-продор након којег је оборен у казненом простору, и досуђен је нови једанаестерац. Овога пута, прецизан са беле тачке био је Вукан Савићевић, који је на тај начин поставио коначан резултат утакмице.

http://crvenazvezdafk.com/vesti/najvazn ... A0%29.html" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Uf kakva golčina Ristića, mali MORA početi derbi.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Markoss »

Drago mi je što sam malog Ristića primetio dok su pričali o njemu da je suviše slabašan i da nije ni blizu Vukana.

Planić vs Gogić, ko je gori štoper? Gavrić je najgori igrač na terenu, računajući obe ekipe, čovek ima klasičnu seljačku tehniku, Milunović je bar imao neke biciklice u mestu, ovaj je u rangu Kasalice, s tim što je sporiji od njega. Neverovatno mi je da postoji čovek koji ga trenira 6 meseci i ne primeti da Gavrić nije igrač za nas.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

U tvoje sudove i procjene klinaca milsim da niko više ne sumnja, najavio si nam ovdje Ristića, Vuleta i Stojanovića. Što se tiče Gavrića, na onoj utakmici protiv Hanovera, na kojoj je čak dao 2 gola odmah se vidjelo da tu kvaliteta nema. Isti slučaj je sa Despotovićem.
E sad, ja pregledah net uzduž i poprijeko da vidim sa kojom su reprezentacijom Miloš Stojanović, Dušan Živković i golman Manojlović i nigdje ih ne nađoh da su i sa jednom. Da li ti znaš Markosse šta o tome, jer prosto mi je nevjerovatno da ih nije poveo na ovu utakmicu? Nadam se da će ubaciti barem Đurovića, ne vidim niti jedan razlog da ne dobije bar 20ak minuta.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NuwYOiA809A[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eaec9eENll8[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Markoss »

Stojanović je sa omladinskom reprezentacijom, Manojlović je u Sopotu (nije na dvojnoj), a Živković je u omladincima.

Đurović je ok opcija, ne mislim da je neki veliki talenat, al ne znam odakle Stupić tu, kad dečko nije standardan ni u omladincima, mada i on je ok igrač i mislim da ima mesto u prvih 11 u omladincima, recimo da mi je bolji od Nikole Jovanovića, a obojica su po vokaciji zadnji vezni.

Čudi me, a iskreno mi je žao što Živković nije bio danas tu, jer je dečko po meni uz Stojanovića i Ivanovića najveći prospekt u omladincima trenutno, a ni Ivanovića nema.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Znam da je Manojlović sa Sopotom, ali moglo ga se povesti, ne znam doduše igraju li oni ovaj vikend, ako igraju onda ok, treba i Trkulji dati neku satisfakciju za trud. Katai je danas fino djelovao u sredini, njega ostaviti tu, Nejca na krilo, Ristića u manevar, Gavru u Kruševac, Despotovića u pm pa da fino otkinemo grobljane na JNA. Evo i slika od danas:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by lucky#13 »

Ne znam kome je koristila ova utakmica, nista novo nismo videli.
Jedino da kazes za te ljude tamo, fina prilika da vide zvezdu,a cak ni oni nisu u potpunosti ispratili to, cujem da su navijaci bojkotovali.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by musemic »

Taman sam se prosle godine odmorio od totalnih neznalica u prvih 11, kad nam stigose novi...
U vrhu napada od trojice, dvojica ne znaju nista...ponovo smo na Murinjovom tragu.

Neko je ovde trazio strpljenje za Gavrica Nesu Galiju, fudbalera za kojeg smo dali i neko obestecenje :pop:a
Pa onda, neshvaceno a nase dete u vrhu napada :pop:

Daj Bože da nas ne odere drim-tim pa da se vadimo ne proleće, nadam se, sa stranim trenerom na klupi.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by carapan »

Beograd je definitivno samo jedan mali grad i nista vise, kada nije u stanju da na adekvatan nacin isprati jednu legendu kakav je Dejan Stankovic !!

Sedite kuci zvezdasi, nista lepse iz tople sobe..

Danas me je bas sramota praznog stadiona...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Markoss »

musemic wrote:Taman sam se prosle godine odmorio od totalnih neznalica u prvih 11, kad nam stigose novi...
U vrhu napada od trojice, dvojica ne znaju nista...ponovo smo na Murinjovom tragu.

Neko je ovde trazio strpljenje za Gavrica Nesu Galiju, fudbalera za kojeg smo dali i neko obestecenje :pop:a
Pa onda, neshvaceno a nase dete u vrhu napada :pop:

Daj Bože da nas ne odere drim-tim pa da se vadimo ne proleće, nadam se, sa stranim trenerom na klupi.
:mrgreen:

Elem, igramo bolje nego bilo koji put ove sezone, cim igraju klinci to se odmah zna da ce biti maksimalna borba i trcanje.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

Mislim i da je marketinški morala mova utakmica biti bolje ispraćena, znam mnogo ljudi koji nisu imali pojma da će biti prenosa, da će se Deki oprostiti + sva ova negativna energija oko Zvezde i jebiga...
U potpunosti se slažem sa Markossom, da ima imalo poštenja u ovom klubu, Gruja, Vule,Rile, Luka bi bili uveliko standarni prvotimci, odmah uz prvi sastav i Jokić, Karaklajić, Živković, sad ću već zaboraviti nekog od ove talentovane djece. Dobru utakmicu su odigrali, pokazalo se da je Vule ubjedljivo najbolji štoper u klubu, da je Grujić ubjedljivo najbolji zadnji vezni u klubu, da je Luka ubjedljivo najbolji špic u klubu i da je Ristić ubjedljivo najbolji kreator igre u klubu. Pokazalo de i još jedanput da su Gavra i Despotović dva najgora igrača u klubu u ihahaj periodu unazad, a nije da nije bilo svakakvih levata.
Drago mi je i zbog golmana Trkulje, koji je jako dobro odradio svoje minute, šteta za povredu Kahrimana koji je isto tako odlično branio do povrede.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked