"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ariljac »

tsva wrote:
A lice mu se smrači kada se pomene revanš sa ekipom IBV na Vestmaneji.


- Ne pitajte me o tome, hteo sam da umrem - kao iz topa će Džajić. - Ali, ne samo zbog igre, u krajnjem slučaju otišli smo dalje, već zbog neprimerenog ponašanja, mnogobrojnih kartona.
'bem li ga, nekad je zbog neprimernog ponasanja kaznjavao i piksija i panceva a danas nista.
Jer taad,tad sam bio mlaaad..
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Oво је тема, какви исланди черномореци јавори партизани и војводине.

МРШ ИЗ КЛУБА ОЛОШУ БАНДИТСКИ!!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

EmptyClip wrote:Oво је тема, какви исланди черномореци јавори партизани и војводине.

МРШ ИЗ КЛУБА ОЛОШУ БАНДИТСКИ!!
Да додам:
МРШ ИЗ КЛУБА ОЛОШУ БАНДИТСКИ И ЉИГЕ!!!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Добро, сад када сте ваљда избацили бар најургентнији дио жучи, било би добро да се потрудимо да водимо мало квалитетнију дискусију.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Banex »

Evo javljaju na SOS kanalu da su Novi Pazar i Crvena zvezda ogorčeni suđenjem na današnjoj utakmici i da će izdati zajedničko saopštenje. Ne bi me začudilo da oba kluba istupe iz Tole Jebene Lige, i svesrdno bi podržao takvu odluku !!!!!!!!!!!
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Banex »

бишоп wrote:Саопштење као саопштење без конкретне акције нам ништа не доноси. Надам се да су довољно паметни и да овакав зицер неће упропастити голим саопштењем као што смо то чинили у ближој прошлости. Свим силама сада на толета и лоповску судијску организацију.

Ne znam tačno šta imaš na umu ? Šta Zvezda može više osim da izda saopštenje i eventualno pripreti istupanjem iz lige ? Da krene ponovo u propagandu protiv Toleta kao u vitezovo vreme ? Videli smo gde nas je to dovelo.
ISKRENO SE NADAM da će se ozbiljno razmisliti o istupanju Novog Pazara i Zvezde iz lige, jer je ovo izgubilo svaki smisao ! Da je Bata Kan Kan živ i Voša bi odmah istupila posle ova dva kluba !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Mogu nasi da izdaju jos 100 saopstenja, dok god ne prevladamo u institucijama nista nece biti od titule, nama ce sutra biti nafilovan jedan X kao vrata onako za pocetak da se ne ku.....amo previse, ovo je vise i jace od Toleta tako osiono i bezobrazno, naocigled svih nas. Nebi smeli da nemaju podrsku nekog jakog.
Nacin kakose izboriti sa ovom bagrom i mafijom neznam ali sigurno netreba cutati.
Last edited by Ганац on Sun Aug 11, 2013 8:18 am, edited 1 time in total.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Banex »

TO ! Najavljeno istupanje iz lige ako Tole i pajtosi ne podnesu ostavke ! SVAKA ČAST !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

i do sad smo pricali al se za 2-3 dana sve stisa i vuk pojede magarca

videcemo da li smo ozbiljni i koliko
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Čisto sumnjam da će Zvezda istupiti iz lige, meni ovo saopštenje malo glupo...ne vidim svrhu istupanja iz lige, sigurno će nekoga zaboljeti nježnik...Gledao sam utakmicu večeras i očigledan je lopovluk, ali na to se trebalo misliti naravno ranije, a ne kenjati kako imamo kandidata za smjenu Toleta, koji se šatro ''krčka'' pa opet ništa...Plus Tele će sad jahati na uspjehu ovih omladinaca, 'oću da kažem da i ovdje debelo kasnimo...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

ma sve je ovo mazanje ociju jer niti ce Tole da ode niti cemo mi istupiti iz lige

istupanjem iz lige, mafijasi iz uprave ostaju bez provizija, i priliva svezeg novca, redari na stadionu nece vise moci pljackati Zvezdu na kartama itd... Ovo je tipicna dimna bomba da se sto manje prica o njihovoj nesposobnosti, losem vodjenju kluba itd...

jednom recju - Vesic izvadio iz fascikle i pritisnuo enter dugme, sad malo prasine i tako...
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Ja se nadam da ćemo sa rijeći preći na djela - pod hitno istupiti iz Tole Krađalić lige ako ovaj ne ode.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ivan Vasev »

Istupanje iz lige - jeftin alibi nesposobnih.

Tamo Nadj toboze moli Vucica da zauzda Stojadinovica, a ovamo Tole demonstrira moc. Da vidimo kako ce proci sudija, pa da znamo o cemu se tu zapravo radi i ko stoji iza jucerasnje lakrdije.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

Kako je prosao Spasic kad nam je oteo kup?

kako je prosao onaj sto pokrade Vojvodinu u finalu kupa onomad?

Sudija ce biti sklonjen par meceva i onda opet po zadatku.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Banex wrote:TO ! Najavljeno istupanje iz lige ako Tole i pajtosi ne podnesu ostavke ! SVAKA ČAST !
Ako istupimo iz lige koji su dalji planovi rukovodstva i kluba ili cemo da se igasimo?
Nasi postupci i sledeci koraci bi trebalo da budu konkretni, a to znaci predlozi za smenu i smena Vola i grobara srpskog fudbala,sefa sudijske organizacije i svega onog sto je korumpirano u nasem fudbalu (razmontiranje FSS,trenerske organizacije,zajednice superlige,sudijske organizacije...) inace mozemo smo da kao Kalimero vicemo: "Nepravda pa to ti je".
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked