"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Il genio wrote:
Isplaćena su sva dugovanja prema Radnoj zajednici, kao i sva dosadašnja primanja prvotimaca. Uz to Javoru je isplaćen transfer za Ifeanija Onjila.
Jel moze neko da potvrdi ovo sto je B92 objavio?
Siguran sam da bi Covic za ovako veliku stvar napravio konferenciju i pohvalio klub! Koliko ja znam,plan je bio da se to uradi od transfera Milivojevica,ali je rata data za nesto drugo na insistiranje Kokeze! Dal se nesto promenilo pod pritiskom Vucica ne znam!
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by naka »

Либурнија wrote:
naka wrote:Ne bih se slozio stobom. Upravu moze smeniti samo sever. Ako sever nije smenio lukicevu ekipu nego mu kroz formu skupstine dao jednoglasnu podrsku za nastavak unistavanja, onda sigurno nece Ni rec reci Dzajicu I Vucicu pa I da nas poklone "siptarima". Ova ekipica je apsolutno mirna sto se toga tice.
Не слажем се. Управу могу да смјене Делије али може и Вучић и то без њих. Као друго, зашто се стално провлачи да је учешћем на изборима дата легитимација тј. бланко-карта било коме?! Зар је Лукић добио бланко .карту за било шта са 3000 гласова или Џајић са циглих 1800?! И зар је на изборе изашла само трибина? Друго, знаш ли од кога је предложена ставка а онда и уврштена у статут да 50% плус 1 скупштинара могу да изгласају неповјерење предсједнику клуба а све уз противљење лукићеваца? Немојте сад да ми почнете о томе гдје су дјела. Реално, увијек се бира између 2 зла. И јесте, то је била грешка, требало је пустити власти да инсталира Бингулца а не да нам уваљује касније кукавичија јаја у виду горих од Бингулца и а весићевцима да времена да нас урнишу растурањем тима, тјерањем Тошића, Евандра, Борхе и Робија и инсталирањем Јанкосана и Милијаша (мада ни долазак нових не би био гаранција било чему).. Ова екипица није мирна у погледу било чега пошто још увијек неко са трибине може да оде код Вучића а овај води рачуна о "јавном мнијењу", је ли..Поготово о "бази". База је намјерно у знацима навода пошто је ниђе везе да је сјеверна трибина бастион вучићеваца. Што се тиче Весића и Лукића, изгледа да су имали информације да је овима одзвонило још и прије Бордоа па се нису много трсили око тога. То је нека моја информација која не мора да буде тачна. Да не би помијешали бабе и жабе, жестоко осуђујем акцију пријетњи људима на западној трибини и сматрам је мрљом.
što bi Vučić smenjivao nekog koga je on postavio. Da ne pričaš o rekonstrukciji vlade? Pa tu je promenio samo nebitne Tomine likove. Džajić mu je bitan zbog glasova i tu ga drži iako bi se Džajić sutra povukao. Stojadin kućni prijatelj kao i Kokeza. Šta, sve će njih da otera zbog toga što se zajebavaju sa Zvezdom? Kako da ne..

Da bi se oporavio klub nama treba ili stvaranje vrednosti tj igrača ili evropa. Za skoro godinu dana vladavine uspeli su da izgube glat titulu od nikad jadnih komšija, da nastave sjebavanje vrednosti igrača, da ne uđu u Evropu, da prodaju samo nekog koga je menadžer lično prodao, da kupe 90% nepotrebnih fudbalera, da naprave očajnu selekciju igrača, da dovrše lukićev rad u omladinskoj školi i da stim u vezi ne stvore nikakvu dodatnu vrednost. ja garantujem da bi 3-4 čoveka sa svakog zvezdaškog foruma (ne navijačkog) bolje vodilo klub nego što oni rade. Potpisujem.

Debil je mogao da pretpostavi da će Milijaš uništiti celu jednu generaciju i uništiti igru i klub zajedno sa svojim ideologom. Kažem pretpostaviti, a kad je bilo i očigledno onda je i imbecil mogao znati da se mora skloniti iz kluba zajedno sa ideologom. Šta su oni uradili? često kad analiziram gluposti ljudi iz vrha što kluba što države što života, zapitam sebe da li oni toliko ne znaju ili su toliko bezobrazni da nas zajebavaju i smeju se. Mislim da je i jedno i drugo. U ovom slučaju izuzteno površno poznavanje fudbala uz sitnošibicarske interese tipa "dovoljno je da uzmem 50000 na jednoj mojoj kombinaciji a što će dug sa 50 otići na 60, što neće klub ništa pametno uraditi i nema veze". razumem ljude, pa jebote nisu dali ni dinara a u VIP igraonici su za odrasle.

Baš me interesuje kako će Čović isplaćivati nadolazeće rate. Imamo li mi nekog Mitrovića? Nemamo. Imamo Milijaša koji igra da bi se poklonio i kad ode će uzeti ceo transfer zbog nečijeg tala. Dakle, komšije svake godine prodaju ozbiljnog klinca i od lopovluka sastavljaju kraj sa krajem, a mi dovdedemo Milijaša koji ubije cenu 5-torici igrača i kad ode uzme sve pare od transfera. Uz šibicarski lopovluk posrednika. Pa ko to može izdržati?

Da Ninković nije uradio ono što je uradio već sada bi se moglo i dijagnozirati i predvideti šta će se desiti. Dijagnoza bi bila da su zasenili i nesposbnog Lukića i vesića, a predviđanje nastavak agonije saopštenja, poziva na mobilizaciju i punjenja džepova sa sitninom. Mi ne moramo brinuti da li će klub propasti. On je odavno propao. Samo nije objavljeno tj nismo priznali. Ako čekate da neko javi, onda se varate. Mi ćemo ovako tavoriti i sa 300 miliona duga.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Dobro i zbog cega drze Milijasa, sto Aca tu ne reaguje posto nije pglu i voli Zvezdu.
On se sigurno nebi talio i gubio kredibilitet zbog nekog tamo Milijasa i sitna je to lova.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by naka »

Nije glup i voli zvezdu i ne bi se talio kako kažeš. Tačno.

Postavlja se pitanje koliko se razume u fudbal i koliko uopšte ima vremena da se bavi tim. čak i da pogleda utakmicu. Obzirom da je u svakoj čorbi ne mirođija nego glavni sastojak. Još kad na to dodaš sliku gde sa ljigavcem sedi i prati evropsku utakmicu, možda nam bude i potpuna slika Zašto? Mi ne bi bili sa Jankosanom u blizini iz higijenskih razloga, a on izgleda ima slične poglede na fudbal čim mu je ono "prijatelj".
Цоавуја
Новајлија
Posts: 32
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:44 pm

Re: Доћиће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Цоавуја »

naka wrote:Ne bih se slozio stobom. Upravu moze smeniti samo sever. Ako sever nije smenio lukicevu ekipu nego mu kroz formu skupstine dao jednoglasnu podrsku za nastavak unistavanja, onda sigurno nece Ni rec reci Dzajicu I Vucicu pa I da nas poklone "siptarima". Ova ekipica je apsolutno mirna sto se toga tice.

Obzirom na prelazni rok gde se gomilaju igraci sa platama a uz to problematicne mogucnosti za prodaju, bas me interesuje kako ce Covic da ispostuje programe reprograma duga, kad gospoda ne stvraju nikakvu vrednost. Nit smo u evropi nit smo stvorili igraca za koga moze stici neki ozbiljniji dinar.

Брате, не може се мењати док се некоме не да шанса, ако је распали Лукић имао 3 године да уради нешто, треба и ови да имају бар 2 сезоне, посебно док се види како стоје са финансијама и репрограмом дуга.
Са друге стране, тај исти Север може бити под притиском, јер једном када крену приче међу Звездашима о Човићевим плаћеницима и спонтана скандирања са истока и запада "управа напоље" (хипотетички) онда ће ови морати да питају Север шта мисли о томе, као што су урадили скоро када се плебисцитарно одлучивало дизањем рука на трибини да ли ће се са шипке кренути са скандирањем против управе.
Не може 100-200-500 људи да сакрије незадовољство читаве Звездашке јавности, то је просто немогуће, ободи северне трибине као и остатак стадиона ће рећи шта мисле, а у том случају ће се створити огромни притисак и на водеће људе кроз медије и на Север. То им никако не треба, неће нужно ићи навијачима уз длаку још увек јер имају огромни кредит због Човићевих жестоких борби за десвињизацију српске кошарке и српског спорта, али неће таква клима код Звездаша довека.
Ово ме подсећа на ситуацију са државом и политиком, ситуација је пресликана, ови могу и Београд да предају шиптарима сада, народ ће их подржавати због обећања и борбе против корупције, али та подршка је кратог века јер није идеолошка него је заснована на обећањима и медијској пропаганди.

Ако модератори мисле да сам промашио тему нека преместе на рад управе.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by naka »

Druže, Lukić nije imao šansu tri godine nego mu je ozvaničena i dalje. Bilo je plebiscitarnog dizanja ruke ali za jednokratnu upotrebu, ali je ozvaničena kroz dizanje ruke na izborima za Lukića jer "nema ko drugi, a on čuva mesto za Džaju dok ne dođe". od kad je otišao Džajić sve uprave su bile od starta na tapetu zbog njega. I lukićeva. Čim je primio predsednika i rekao da mu čuva fotelju, dobio je podršku.

Zapad i istok su se već posle godinu dana ogradili od Lukićeve vlasti, ali su bili pičke ciganske dok su čak pominjali samo Adžića. Zapad i istok mogu nešto uraditi samo kad dođe kritična masa, ali mi je imamo samo za derbi ili početkom sezone kad ispadnemo. Zbog svega toga su svi iz uprave srećni kad je samo sever pun. ostali ne moraju ni da dolaze.

Tadić da je uradio i rekao pola stvari koje je uradio Vučić, ja mislim da bi dosad bilo "mali milion akcija" jer jelte ima i važnijih stvari od Zvezde. To kažem iz razloga da je aposlutno nemoguće da se uprava smeni od strane navijača. I još nešto, nisam protiv smene, ali sam za rekonstrukciju. Ako su u vladi imali prolazno vreme, zašto ne bi i ovde? nek ostane Čović jer je radio na osetljivom delu za koji treba dosta vremena i za dogovaranje i za sprovođenje. Džajića postaviti za počasnog i poslati u FSS. Kokezi se zahvaliti ili ograničiti nadležnosti a Stojadinu dati ulogu spoljnjeg konsultanta za neka pojačanja (od prodaje vajde nema). Unutra ubaciti dva operativca. Jedan koji bi vodio klub tj posredovao u komunikaciji sa prvim timom i trenerom. Drugi koji bi sproveo reformu omladinske škole i broja zaposlenih. Milsim da nije teško.

Molba, da se prebaci na rad uprave.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Доћиће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by EmptyClip »

Цоавуја wrote:ако је распали Лукић имао 3 године да уради нешто, треба и ови да имају бар 2 сезоне
Ужасна ти је ова логика. Ваљда то са Лукићем треба да ти послужи као негативан пример, да не радиш тако, а не да поновиш исту ствар?
Кад видиш да неко не ради како треба нема ту годину две три шест. Одакле то да ће временом неко ето тек тако кренути да ради како треба?


Либурнија не спавај, премештај на одговарајућу тему :mrgreen:
Цоавуја
Новајлија
Posts: 32
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:44 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Цоавуја »

Veceras cu detaljnije kada sednem za komp, ali ako ti je logika da treba seci nakon prvog prolaznog vremena, jos je uzasnija od moje. Nikada se stabilizovati necwmo ako budemo terali uprave svakih godinu dana. Da ne spominjem sada izlizani primer da su u mutd hteli da otpuste Fergusona nakon 2 sezone. Za bilo kakav rezultat je potrebno vreme, nista ne moze preko noci. Druga stvar je ako se vidi da nesto nepopravljivo klizi u provaliju, ali ja to ne vidim, bar ne za sada. Ova Nakina ideja je dobra, cak odlicna, samo sto mi nemamo nikoga cija rec ce definitivno biti poslednja, za razliku od vlade, mada, mozda i imamo istog istovetnog coveka, iako ja licno ne verujem previse u te price da se on direktno pita za nesto u upravljanju klubom jer ima i ovako previse obaveza da bi trosio vreme na nas.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Цоавуја wrote:Druga stvar je ako se vidi da nesto nepopravljivo klizi u provaliju, ali ja to ne vidim, bar ne za sada.
Е ја видим, и о томе стално пишем. Кажи ми шта ови раде другачије од оних који су заслужни аз минус 50? Ја видим идентичан рад и зато сам 200% сигуран да од овог нема ништа.
У реду је манчестер и давање шансе и све то, ал брате некад се од самог старта види да не ваља. Ово не ваља, катастрофално је.
Цоавуја
Новајлија
Posts: 32
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:44 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Цоавуја »

Слажем се да је лоше доста сада, али да би било катастрофално требају сва појачања да се покажу као промашаји и да изађе пресек финансијског стања у којем ће се видети да се дуг увећао.
Стање у омладинској школи, лош тајминг при довођењу појачања (штопера пре свега), циганска прозивања са малим клубом преко медија(може и културно и нормално да се каже да су лопови), и фрагментираност управљачког тела где свако вуче на своју страну су им највећи минуси. Резултати су само рефлексија свега овога, мени се плаче када помислим на чињеницу да су знали да можемо да извучемо неку аждају у трећем колу, а да су ипак ушли у сезону са Крнетом и Лазићем на штоперским позицијама. Ту је интерес Црвене звезде био на неком споредном месту, а личне сујете и егоизам су били водитељи кроз (не)рад, јасно је као дан да је само то могло да доведе до такве ситуације.
Плус им је ипак Нинковић, Дауда такође (ако је тачно да је 100% наш, јер на њему ћемо онда зарадити доста чистих пара којима ћемо вероватно угасити први акутни проблем на финансијском плану) и чврст и одлучан став да се Телећој глави стане на реп једном заувек. Такође, непопуларно стезање каиша није остало на нивоу Лукићеве реторичке штедње, него се стварно и одлучно кренуло са кресањем свих непотребних трошкова. То је ишло дотле да су нам на крају претходне сезоне гасили рефлекторе на стадиону на знак последњег судијског звиждука.

Сума сумарум, нека реконструкција би свакако добро дошла сада, али до ње ће свакако доћи, јер ће се пре или касније конфронтирати сви ти кланови унутар управног одбора и коначно схватити да више не могу да раде заједно.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by naka »

Цоавуја wrote:Слажем се да је лоше доста сада, али да би било катастрофално требају сва појачања да се покажу као промашаји и да изађе пресек финансијског стања у којем ће се видети да се дуг увећао.
Стање у омладинској школи, лош тајминг при довођењу појачања (штопера пре свега), циганска прозивања са малим клубом преко медија(може и културно и нормално да се каже да су лопови), и фрагментираност управљачког тела где свако вуче на своју страну су им највећи минуси. Резултати су само рефлексија свега овога, мени се плаче када помислим на чињеницу да су знали да можемо да извучемо неку аждају у трећем колу, а да су ипак ушли у сезону са Крнетом и Лазићем на штоперским позицијама. Ту је интерес Црвене звезде био на неком споредном месту, а личне сујете и егоизам су били водитељи кроз (не)рад, јасно је као дан да је само то могло да доведе до такве ситуације..
Ovo je vec dovoljno za ozbiljnu rekonstrukciju. Nema sta da se ceka. Pa nisu lomili preko kolena za Murinja. To je isto. Za ostavljanje njega i Milijasa trebali su svi da lete. Ne stedi se na reflektorima. Stedi se na tome da si mogao uzeti za Micka u januaru neke pare a onda dovedes igraca na njegovoj poziciji koji uzgred nije los i na kraju Micko ode za dyabe, ovo0g drugog najuris a sad trazis zadnjeg veznog. Debilizam. Ili. Svi su znali da nam je potreban stoper jos u januaru. Maksimovic je otisao vec tad, Spajic i Pantic i da ostanu su neiskusni. Sta su genijalci uradili.Cekali jul da potpisu trojicu od kojih nam je potreban jedan u perspektivi. Ako igramo sa jednim spicem dovoljan je Dauda i mali djordjevic da uci od njega. Oni dovedu Mrdju, plate Onjila ko Mesija, guraju Mihajlovica preko novina, satanizuju Daudu. Ako je to rukovodjenje onda ne znam sta je i ako cemo tako smanjiti dug, onda...

Nine je slucajnost i nije njihov plus. Da je do njih, sigurno ne bi potpisao. Em su ga slagali za pojacanja (koja su bila uslov) da potpise em su ga Dzajic i Toncev prozivali po novinama u smislu nek se vec jednom izjasni.Ko ga jebe..Da su se trudili da ga ne dovedu ne bi tako uradili. Lazovica su upropastili a nisu doveli ni zamenu ni nekog na pozajmicu. Ostavili Vesovica za celu desnu stranu. O toni poluigraca tipa Milunovic, Kasalica da ne govorim. Mozda su smanjili dug ninicijalno zbog pregovora ali to je isto kao kad je Lukic uzeo pare od Tomovica i Milijasa pa rekao da je smanjio dug za 20 dana, a onda ga vinuo u orbitu sa odlukama. Njihove odluke u sportskom smilu se ne razlikuju od Lukicevih.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Ето Цоа објаснио ти је Нака. Спортска политика ове управе је подједнако катастрофална као и код претходних управа.

Иначе врло је лако видети дал нека управа не ваља. Од старта сам скапирао да немају појма. Чим видим да они не дају ни 5 пара за реорганизацију клуба и омладинску школу знам да немају благе везе. Нама треба управа која ће да рестартује клуб, какви бре Нинковићи и Дауде. Понављам - ми од исланда одесе партизана јавора и јагодине немамо нишра до даљњег, маргиналне ствари, још један у низу изгубљених сезона. Док не средимо клуб организационо и кадровски ми мож до сутра дударамо о играчком кадру и утакмицама и припремама и којечему.

Нема од овог леба.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ivan Vasev »

Prodamo zemljiste za 100 miliona.


Ratosiljamo se dugova - 40 - 45 miliona.
Ulozimo u igracki kadar - 10 - 15 miliona. Titula, Evropa, markting, prodaja ulaznica...novac bi se vratio
Ulozimo u omladinsku skolu 10 - 15 miliona, pokupujemo sve najbolje u zemlji, omogucimo im sve moguce uslove za rad, razdvojimo zito od kukolja i cekamo zetvu.
Dati po 2-3 miliona evra vaterpolo, rukometnom i odbojkaskom klubu i naciniti od njih evropske velikane.

???
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Bruce Wayne »

Ajde braco Arapi! :D
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Ivan Vasev wrote: Ulozimo u igracki kadar - 10 - 15 miliona. Titula, Evropa, markting, prodaja ulaznica...novac bi se vratio
Ulozimo u omladinsku skolu 10 - 15 miliona, pokupujemo sve najbolje u zemlji, omogucimo im sve moguce uslove za rad, razdvojimo zito od kukolja i cekamo zetvu.
Немамо ми људе за ово. Опет би банда направила дуг од 50 милиона. Да не помињем да ће свака власт хтети да се угура ту где има новца.
Locked