"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by garnett »

бишоп wrote:Нико те није спречио да ти будеш тај предузимач па да одеш нпр испред стадиона и мирним протестом покушаш да промениш нешто. Овако испада да је лакше пљувати преко форума по онима који бар нешто покушавају да ураде

Ми већ пролазимо какви су нам навијачи, а ту не мислим на Север
ma jel si ti covece ozbiljan?
ko sam ja da odem? i meni bi kao poslusali?
a tek da ne govorim sto opravdavas ove..
samo ne znam na osnovu cega su to zasluzili da mogu neometano da upadaju u prostorije kluba i jos da namecu svoje zahteve, dal zbog toga sto imaju debele krivicne dosijee ili sto su klubu naneli stetu od milion eura usled raznoraznih bakljada i prekida utakmica?
zna se ko to treba da resava, onaj koji je i ubacio ove faktore kokezu i tonceva, a to je vucic glavom i bradom.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Ганац wrote:Srce mi govori da je to ispravan način razgovora sa tom bagrom a razum mi kaže da bez obzira na inicijativu oduzimanja kapitenske trake,to u opšte nije ispravno delobanje i iako ne želim milijaša ne kao kapitena već ni u klubu ne mogu da podržim upad Delija i smatram da se nikako ne sme pristati na njihove zahteve.
Klupsko rukovodstvo i igrače kažnjavamo bojkotom ipraznim tribinama a ne huliganskim pristupom
.
Зашто је то "упад и хулигански приступ"? А шта ако су отишли чланови скупштине из редова Делија?! Пардон, чланови "лажне скупштине". :roll: Исто питање важи и за garnetta. Па овдје сте исписали километре прозивајући их и пљујући их зашто ништа не подузимају а сад када нешто хоће да ураде, опет све дочекујете на нож лијепећи им етикете. Да не говоримо о томовима исписаним о Милијашу, пардон, Мртвијашу све са жељама и "честиткама"...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Nolle wrote:Traže i ugovore na pregled, da vide ko se ugradio.
Od Džaje traže da on imenuje, veruju samo njemu.

Nije mnogo, ali to je ono što znam.
Још ако ишамарају и отерају Кокезу, Тончева и Антића, дефинитивно су код мене повратили сав кредибилитет! :zastavaDS:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by garnett »

Либурнија wrote: Зашто је то "упад и хулигански приступ"? А шта ако су отишли чланови скупштине из редова Делија?! Пардон, чланови "лажне скупштине". :roll: Исто питање важи и за garnetta. Па овдје сте исписали километре прозивајући их и пљујући их зашто ништа не подузимају а сад када нешто хоће да ураде, опет све дочекујете на нож лијепећи им етикете. Да не говоримо о томовима исписаним о Милијашу, пардон, Мртвијашу све са жељама и "честиткама"...
a nego sta je?
ajde da je tebe pitam, dal ti mislis da bi ti ili ja ili bilo ko da kazem "normalan" mogao da "upadne" na ovaj sastanak a da nas murija prethodno ne isprendreci celu dan i noc? o cemu mi ovde pricamo?
red da nam zavode kriminalci veci od onih u upravi?
ovde su se neki ocigledno malo vise zabrojali

6 увредљиво изјашњавање о било којој звездашкој навијачкој групацији.

http://crvenazvezdabeograd.tv/forum/vie ... p?f=2&t=95" onclick="window.open(this.href);return false;

Бан 1 дан.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Либурнија wrote:
Ганац wrote:Srce mi govori da je to ispravan način razgovora sa tom bagrom a razum mi kaže da bez obzira na inicijativu oduzimanja kapitenske trake,to u opšte nije ispravno delobanje i iako ne želim milijaša ne kao kapitena već ni u klubu ne mogu da podržim upad Delija i smatram da se nikako ne sme pristati na njihove zahteve.
Klupsko rukovodstvo i igrače kažnjavamo bojkotom ipraznim tribinama a ne huliganskim pristupom
.
Зашто је то "упад и хулигански приступ"? А шта ако су отишли чланови скупштине из редова Делија?! Пардон, чланови "лажне скупштине". :roll: Исто питање важи и за garnetta. Па овдје сте исписали километре прозивајући их и пљујући их зашто ништа не подузимају а сад када нешто хоће да ураде, опет све дочекујете на нож лијепећи им етикете. Да не говоримо о томовима исписаним о Милијашу, пардон, Мртвијашу све са жељама и "честиткама"...
pomislio sam da su otišli članovi skupštine,čak verujem da jesu ali odgovor i sam znaš upravni odbor i skupština su dva različita rela u radu jednog subjekta i ako si član skupštine ne znači da si član UO i samim tim tvoji dometi rada se završavaju na nivou skupštine a u UO rade neki drugi ljudi, to bi trbalo da bude neki drugi nivo rada i odlučivanja. Zamisli da u nekoj firmi članovi skupštine (zovi ih kako hoćeš) ulete na sastanak UO mislim da je to prvo nezamislivo i drugo da bi radilo obezbeđenje,nezadovoljstvo se ne rešava revolucijom i anarhijom već institucionalno i pošto je reč o sportu bojkotom.Što se tiče Mrtvijaša ja sam rekao da bih najsrećniji bio da on i nije u našem klubu ali da to nije način da se on smeni isto kao što nije način skidanje dresova prvotimcima posle sramno odigrane utakmice, gde sam i sam trekao da su invalidi, pičke i slično.
Nigde i nikad nije bilo prosperiteta zasnovanog na nasilju.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Od Vesića prevrtača mi je jedino mrskiji Svinjošević, biranje na funkcije ili teranje što dalje od kluba idu na dušu članovima skupštine a ne nama "tastatura" navijačima niti onima sa tribina.Kada je sa ovoga foruma otišlo 18 pitanja niko se nije trznuo ali potez je legitiman i to je ono što se moglo uraditi a ne doći pred Marakanu i gađati paradajzem i jajima (karikiram).
Da tribina hoće ona ima načina da to uradi a da ne navuče gnev javnosti, ovo smatram da ne spada u te načine.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Ладно сте бановали Гарнета. Можете комотно и мене заувек да одстраните са форума ако Дуњиће не смемо да назовемо правим именом.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Nemam lepo misljenje o vodjama, ali podrzavam svaku zdravu inicijativu, nebitno od koga potice... Jos ako traze to sto su Nolle i Carapan naveli, imaju moju podrsku. Vreme je da neko nesto preduzme. Mi kao pojednici ili forum ocigledno nemamo takvu mogucnost, videli smo kako su se gospoda iz uprave potresla zbog onih pitanja sto smo im poslali.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

бишоп wrote:
garnett wrote:
бишоп wrote:Нико те није спречио да ти будеш тај предузимач па да одеш нпр испред стадиона и мирним протестом покушаш да промениш нешто. Овако испада да је лакше пљувати преко форума по онима који бар нешто покушавају да ураде

Ми већ пролазимо какви су нам навијачи, а ту не мислим на Север
ma jel si ti covece ozbiljan?
ko sam ja da odem? i meni bi kao poslusali?
a tek da ne govorim sto opravdavas ove..
samo ne znam na osnovu cega su to zasluzili da mogu neometano da upadaju u prostorije kluba i jos da namecu svoje zahteve, dal zbog toga sto imaju debele krivicne dosijee ili sto su klubu naneli stetu od milion eura usled raznoraznih bakljada i prekida utakmica?
zna se ko to treba da resava, onaj koji je i ubacio ove faktore kokezu i tonceva, a to je vucic glavom i bradom.
Наравно да сам озбиљан: Зашто ко си, па ваљда члан клуба са плаћеном чланарином, забринути навијач коме је стало до судбине клуба, а не да плачеш над тастатуром и прозиваш оне који покушавају да учине нешто.
Наравно да оправдавам, само треба то још жешће и радикалније.
Зашто као чланови клуба не могу да уђу неометано у просторије клуба, а могу тончеви, кокезе, весићи и остали курци палци. Јел ти знаш ко је од њих ушао и ко има кривични досије или то тек онако по аутоматизму. Јесте велика је штета клубу нанешена од разноразних бакљи и прекида утакмица али ништа већа од разноразних мобилних телефона и упаљача који гле чуда дођоше са неке друге трибине, па га издувасмо пред празним трибинама у европи
Заболе ме за вучића, он како га је решио ми ћемо бити ускоро угашени, а неки који до јуче пљуваше весића сада у исту тикву са њим дувају.
Дај брате незајебавај, зна се због кога је Звезда била под условном казном тада а то сигурно није била због навијача са "других трибина"!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

И против Базела је био празан стадион и изгубљена утакмица која нам је могла можда омогућити презимљавање у Европи и донијети евра колико??? :matis: Колико је ту урнисан клуб због тог дебила са, види чуда, западне трибине? Колико изгубљено на вриједности играча?...

Значи, мало реалног расуђивања није на одмет. И на запад и на исток вјероватно долазе људи сумњивих биографија па ми не пада напамет да људе на тој трибини назовем криминалцима и индијанцима. Ало, људи, немојте толико да сте острашћени да идете у такве генерализације.

@Empty Clip

Правила су јасна. Постоје 2 рјешења и пута - да их поштујемо или не поштујемо. Треће нема... Све и да је Дуњић тамо, не значи да су други Дуњићи. Иначе, немам информацију да је тамо.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Tresla se gora...

UO FKCZ: Stojanović ostaje u Zvezdi!

Najkasnije za 2 nedelje ocekujte sednicu upravnog odbora sa istom temom posle novog poraza(remija). Sve je preslikano kao onomad sa Jankovicem, kao sto je on morao biti smenjen posle Rada, tako i Stojanovic posle Donjeg Srema. Epilog u oba slucaja isti, jos jedna sezona bez titule.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Rajko »

Једноставно навијачи морају да престану да очекују трофеје. Ми нисмо више тај клуб. Немамо струку и организацију која је потребна за један шампионски тим, чак и у овој најјаднијој лиги на свету. То је сурова реалност. Имамо убедљиво најјачи тим у лиги, и нико ме неће убедити у супротно, али то не вреди ничему у оваквом окружењу.

Ипак ћу наставити да идем на утакмице. Уз кокице, на запад, без икаквих очекивања. Ипак је ово и даље мој клуб, иако га води највећи шљам који се може наћи у земљи.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Мање је битно да ли Стојановић остаје или не остаје пошто...види потпис испод :arrow: Стојановић није без одговорности, дапаче, али има много већег смећа које треба изнијети из куће. Стојановић је колатерална штета (како ми је "мио" тај термин :roll: ).
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

I sa tim smecem mi smo mogli do titule da smo imali krstenog trenera, u to sam ubedjen. Da li bi ta titlula resila gomilu problema to je druga stvar, ali meni bi mnogo znacila...
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Bruce Wayne »

Odjavio sam se sa foruma i od Zvezde na neko vreme, al evo me nazad posle 24h... :)

Inace, sledece kolo idem na zapad da skandiram Kokezi, Toncevu , Anticu, Stojadinovicu.
Locked