"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Либурнија wrote:Све и да је Дуњић тамо, не значи да су други Дуњићи.
Ако је тамо иједан као Дуњић онда Гарнет није омашио са коментаром. А и није уопште битно дал су лично тамо. То је та братија, Богданов стручњак и другари. Поготово што ти који нису Дуњићи сваку утакмицу певају том Дуњићу ко да је свети бог отац. И онда се чудите што је неком глупо да такви људи заводе неки ред у клубу. Ко су бре ти људи? Шта они знају о фудбалу?

То што су се дали у акцију не значи априори да ће на добро да изађе. Дао се и Вучић па ео где смо.

Тужно је што су особе таквог моралног скопа неки ауторитети у што су годинама стекли право да како оће уђу у клуб и неку репутацију па их се тамо у клуб плаше. Остали народ ту привилегију нема, ваљда се нисмо довољно шибали са муријом или шта ли, нисмо довољно аутомобила изломили грађанима српских градова.


Овај клуб из гована једино може да извади општенарода акција, да се тако изразим, а питање је и колико су велике шансе за то. Ти тамо умови су исто Звездаши, то не спорим, а кад већ имају капацитет и ауторитет треба да протест омасове и да се сви укључимо у решавање проблема. Овако кад видим да се само они као нешто ангажују запитам се јел то Вучковић експерт за организацију или је Богданов магистар економије па ће они да нам заводе ред..
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Il genio wrote:I sa tim smecem mi smo mogli do titule da smo imali krstenog trenera, u to sam ubedjen. Da li bi ta titlula resila gomilu problema to je druga stvar, ali meni bi mnogo znacila...
Не би брате. Првп зато што Стојановић није доведен прије почетка припрема. Друго, зато што чак ни ТСЛ не може да се узме без озбиљног, искуснијег штопера који ће да држи задњу линију. И треће - жив је Толе, умро није, док је Гљивице и мурије! :jelenko:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Bruce Wayne »

Bruce Wayne wrote:Odjavio sam se sa foruma i od Zvezde na neko vreme, al evo me nazad posle 24h... :)

Inace, sledece kolo idem na zapad da skandiram Kokezi, Toncevu , Anticu, Stojadinovicu.
Idem u nadi da ce se prikljuciti i ostatak tribine.

Samo da znate , ja i ortak smo prvi poveli "Tole lopove" ( na na na na na ) na finalu kupa protiv Vojvodine na JNA, pre 4-5 godina. Pa ti samo potcenjuj moju moc . :P
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Либурнија wrote:И против Базела је био празан стадион и изгубљена утакмица која нам је могла можда омогућити презимљавање у Европи и донијети евра колико??? :matis: Колико је ту урнисан клуб због тог дебила са, види чуда, западне трибине? Колико изгубљено на вриједности играча?...

Значи, мало реалног расуђивања није на одмет. И на запад и на исток вјероватно долазе људи сумњивих биографија па ми не пада напамет да људе на тој трибини назовем криминалцима и индијанцима. Ало, људи, немојте толико да сте острашћени да идете у такве генерализације.

@Empty Clip

Правила су јасна. Постоје 2 рјешења и пута - да их поштујемо или не поштујемо. Треће нема... Све и да је Дуњић тамо, не значи да су други Дуњићи. Иначе, немам информацију да је тамо.
Едит: Звезда не би била кажњена ни тада због тог "дебила" са запада да није била под условном суспензијом због "интелектуалаца" са севера!
У праву си, мало реалности није на одмет!
Last edited by Najdoski dr. Ilija on Mon Sep 23, 2013 10:34 pm, edited 1 time in total.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

EmptyClip wrote:
Либурнија wrote:Све и да је Дуњић тамо, не значи да су други Дуњићи.
Овај клуб из гована једино може да извади општенарода акција, да се тако изразим, а питање је и колико су велике шансе за то. Ти тамо умови су исто Звездаши, то не спорим, а кад већ имају капацитет и ауторитет треба да протест омасове и да се сви укључимо у решавање проблема. Овако кад видим да се само они као нешто ангажују запитам се јел то Вучковић експерт за организацију или је Богданов магистар економије па ће они да нам заводе ред..
А шта је ППВ у животу велико радио и урадио па да може да буде највеће мудо у држави?! Ха.. Земља чуда. Јесте потребно је знање али, што је такођер важно, добра воља и посвећеност. Нисмо ни ми овдје били управници клубова нити новинари па смо скоцкали оних 18 питања. Они који нас не воле могли би (оправдано) да поставе питање наше компетентности, ако ћемо мак на конац.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Bruce Wayne »

EmptyClip wrote:
Либурнија wrote:....
Ne znam koliko je za net, ali taj Bogdanov je odavno pikirao ove klovnove iz uprave.

Iskreno, ne bih voleo da momak opet najebe, i zavrsi u zatvoru.

Sustina je da dosta njih sa Severa ima mozga, i tacno znaju sta se desava, ali se zbog solidarnosti tribine ne izjasnjavaju.

Ono skidanje dresova je bezveze, iako su igraci zasluzili to. Medjutim, cenio bi ih vise da su usli u lozu i poskidali u gace Kokezu i ekipu.
Mandrak
Новајлија
Posts: 38
Joined: Fri Apr 12, 2013 8:24 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Mandrak »

Jedino u zemlji Srbiji ljude sa dosijeom debelim kao rat i mir ne smes nazvati kriminalcima.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Либурнија wrote:
Il genio wrote:I sa tim smecem mi smo mogli do titule da smo imali krstenog trenera, u to sam ubedjen. Da li bi ta titlula resila gomilu problema to je druga stvar, ali meni bi mnogo znacila...
Не би брате. Првп зато што Стојановић није доведен прије почетка припрема. Друго, зато што чак ни ТСЛ не може да се узме без озбиљног, искуснијег штопера који ће да држи задњу линију. И треће - жив је Толе, умро није, док је Гљивице и мурије! :jelenko:
Postujem tvoje misljnje, ali se ne slazem. Pizon je u polusezoni na 15 utakmica primio samo 6 golova, 11 utakmica bez primljenog gola, a igrali su mu Psiholjuv, Vilota, Vujadin Savic stopere, vedete na drugim pozicijama da ne spominjem. Takodje sam misljenja da Martinovic moze mnogo bolje, on nije igrac za ovakvu koncepciju igre, ne snalazi se sa loptom u nogama, da igra u bilo kom drugom klubu, bio bi najbolji stoper lige.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Моја поента није мозак и знање. Моја поента је скупљање знања и мозгова, свезвездашка акција. Увек ми код тако нечег падне Милан са РСБа на памет. Човек је јако паметан, последњих месец дана се уби пишући о приватизацији и другим видовима управљања клубом. Човек наводи примере других клубова, проучава их, учи на туђем искуству, доноси закључке, предлаже, са свима улази у дискусију и показује где су грешке и како нешто може негативно да се манифестује на туђим примерима.

Таквих људи има доста. И обичан народ ће пре неки причу усвојити од таквих људи него од ликова који се свима гаде.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Mandrak wrote:Jedino u zemlji Srbiji ljude sa dosijeom debelim kao rat i mir ne smes nazvati kriminalcima.
А истовремено тако смеш да називаш премијера, председника, министре, Мишковића итд. јер за то, наравно нетребају докази.
По неки пут ми се малко повраћа!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Емпти, разумјели смо се и с тим твојим постом се у суштини слажем а и сам знаш да Милана цијеним.

@Mandrak и Др. Илија

Правила форума су јасна као дан. Форумаш није написао "Отишао Веља криминалац" тамо већ да су тамо отишли криминалцИ и индијанцИ. Значи, немојте овдје да импутирате Дуњића пошто није споменут он него сви ђутуре. Могао сам рецимо и ја тамо да се нађем и било би у реду да ме неко из топле собе на невиђено назове криминалцем и индијанцем?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Slusajte vrhunsku pesmu i smanjite tenziju :D

http://www.youtube.com/watch?v=eX9r7Ey59kM
Mandrak
Новајлија
Posts: 38
Joined: Fri Apr 12, 2013 8:24 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Mandrak »

Либурнија wrote:Емпти, разумјели смо се и с тим твојим постом се у суштини слажем а и сам знаш да Милана цијеним.

@Mandrak и Др. Илија

Правила форума су јасна као дан. Форумаш није написао "Отишао Веља криминалац" тамо већ да су тамо отишли криминалцИ и индијанцИ. Значи, немојте овдје да импутирате Дуњића пошто није споменут он него сви ђутуре. Могао сам рецимо и ја тамо да се нађем и било би у реду да ме неко из топле собе на невиђено назове криминалцем и индијанцем?
Mozes li ti da mi kazes ko od tih sto su bili tu nema dosije? Je li ima takvih, ili je to svojevrsna clanska karta?
Ti si tu da sprovodis pravila foruma i Garnet je bio malo preostar sa svojim komentarom, ali moje licno misljenje je da on nije bas puno omanuo.
Sever nekad i sever sad nisu isto.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Да не би сад ишли много у ширину - могао бих такођер да замолим garnetta и тебе да ми кажеш КО је био тамо и КО од њих има досије, прецизније, КО је криминалац. Да је неко тако или слично увриједљиво окарактерисао тебе или њега или, рецимо, навијаче са западне трибине, иста мјера би била изречена. Правило је врло јасно.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Zvezda je u rasulu. Zato se događa sve ovo što se događa, i zato su mnogi s pravom nezadovoljni i bijesni. Ali shvatite da se ništa neće promjeniti našim pisanjem, galamom ili ne znam ni ja čim više. Kada budemo bili privatizovani znaće se i ko pije i ko plaća. Do tada mrka kapa. Zato pamet u glavu...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked