"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Valter »

crazynorth75 wrote:
carapan wrote:Dal se iko seca da smo imali veceg prevaranta u upravi kluba od ovog Stojadinovica?!
Lukić, Vesić, Vasilijević, Vasiljević, Janković, Broćić, Stefanović, Kokeza, Tončev, Antić...
Otprilike tako :D . Mada je Stojadin potpuno u ravni sa njima. Kad se samo setim kako su ljudi kukali pred kraj prošle sezone da on ostane, a sada su svi videli kakav je to hohštapler.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

crazynorth75 wrote:
carapan wrote:Dal se iko seca da smo imali veceg prevaranta u upravi kluba od ovog Stojadinovica?!
Lukić, Vesić, Vasilijević, Vasiljević, Janković, Broćić, Stefanović, Kokeza, Tončev, Antić...
Ja mislim da je ovaj sve njih zajebao sa svojim lazima i obecanjima.. Veruj mi..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Valter wrote:
crazynorth75 wrote:
carapan wrote:Dal se iko seca da smo imali veceg prevaranta u upravi kluba od ovog Stojadinovica?!
Lukić, Vesić, Vasilijević, Vasiljević, Janković, Broćić, Stefanović, Kokeza, Tončev, Antić...
Otprilike tako :D . Mada je Stojadin potpuno u ravni sa njima. Kad se samo setim kako su ljudi kukali pred kraj prošle sezone da on ostane, a sada su svi videli kakav je to hohštapler.
Daleko od toga da je nevin,ali zbog cega je on hostapler i najvece zlo ?
Jel zbog ovog narucenog teksta od strane par ljudi iz UO koje je dokacio izjavom da je Onjilo preplacen i da se klub zaleteo ?
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Valter »

Ne znam ni na koji tekst misliš. Ne donosim zaključke na osnovu pisanja naših novinara. Znam vrlo dobro i šta je radio pre dolaska u Zvezdu, a koliko sad (ne) radi i šta radi.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Goxy »

lucky#13 wrote:Jel zbog ovog narucenog teksta od strane par ljudi iz UO koje je dokacio izjavom da je Onjilo preplacen i da se klub zaleteo ?
Зато што је Јојићев менаџер.

За почетак.

Срам га било да га срам било.
-Бивши форумаш-
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Goxy wrote:
lucky#13 wrote:Jel zbog ovog narucenog teksta od strane par ljudi iz UO koje je dokacio izjavom da je Onjilo preplacen i da se klub zaleteo ?
Зато што је Јојићев менаџер.

За почетак.

Срам га било да га срам било.
Sve u svemu Vucicu mozemo da zahvalimo za celu tu plejadu strucno obucenih ljudi koji upravljaju klubom.

p.s. Mali Jojic je bolji igrac od Vukana :) Da smo pametni,vec bi bio par puta na terenu i spremali bi ga za sledecu sezonu.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Goxy »

Покушао је он и Вукана да узме под своје, али је Вукан то одбио. Зато је и попио клупу у финишу прошле сезоне.
-Бивши форумаш-
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

.... i zato Vukan i dalje nije ni u protokolu za utakmicu...

Jednostavno covek samo gleda debelo svoj interes, i jbe se njemu za FK Crvena Zvezda, verujte mi..

Ali.. Nije on kriv.. Kriv je onaj ko ih sve doveo one noci u nas klub, i koji sada kao nema vremena za Crvenu Zvezdu, jer juri svetske penzionere da mu budu savetnici za sve i svasta, pa tako ovih dana ocekujem da navata i nekog da mu bude savetnik sa sport..


Aleksandre Vucicu, zvezdasu, sta li kazes sinu koji je dobio batine od grobara posle jedne utakmice, koji na svaku utakmicu ide da bodri crveno bele boje, kada dodjes kuci o ovakvom ponizenju koje dozivljavamo iz dana u dan? To me bas zanima iskreno..

Ovaj klub nema gazdu, vec svako radi sta mu cef, pa tako mozes da cujes da nas oko toga proziva i jedan Aca Lukas.. Svi vide da tamo nema coveka koji odlucuje, samo onaj ko ih je doveo to ne vidi, ili ne ce da vidi..

Ustao sam gadjenjem prema svemu sto donosi sinocnja utakmica, ali jednostavno sam prazan da ista i napisem, jer tolika je praznina u nasem klubu, da bilo koja rec ili recenica nista nece promeniti..

Sram Vas bilo !!!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by musemic »

http://www.b92.net/sport/teme/b92.php?y ... _id=762211" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Napisano sve ono sto mi mesecima ovde pisemo kao papagaji..

Svi odavno znamo da nam fale stoperi, a od stopera ni traga, pa krecemo sa Lazicem i KRnetom, pa se dovode kao na traci Martinovic, Arauho i Omega, od kojih samo Arauho koji kazu oni koji su ga gledali da je najjbolji i ne dobija sansu..

Savicevic greje tribine, ubijen u pojam psihicki, kao Lazovic kod Pizona..

Ovde trebaju krupne promene, ali one prave, inace dajte katanac..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Leb ti jbm..

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... ic-smenjen" onclick="window.open(this.href);return false;
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Billy Bright
Новајлија
Posts: 77
Joined: Mon May 27, 2013 9:24 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Billy Bright »

samo da ne bude nedoumice na temu ko nas konkretno jebe u zdrav mozak

Image
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Vucicu ce se sve ovo debelo obiti o glavu.. Ali debelo !!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Goxy »

Прво, није нико звао Јанковића, тако да опуштено. Не морате да се секирате. :)

Друго, ово за Стојадиновића је врло могуће. Дај Боже.
-Бивши форумаш-
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Goxy wrote:Прво, није нико звао Јанковића, тако да опуштено. Не морате да се секирате. :)

Друго, ово за Стојадиновића је врло могуће. Дај Боже.
Pa jel to Blic pustio buvu neku? Iskreno pitam... A Stojadinovicu sto pre damo otkaz, mnogo bolje..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked