"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Najdoski dr. Ilija wrote: Међутим то и они знају и због тога им овакво стање и одговара.
Нико никог неће отерати јер имају алиби за све лоше што се дешава у клубу.
Само ће мудро да окривљују једни друге.
Може и тако али..није њима поента у томе ко ће да руководи, већ ко ће да прави пазар у прелазном року.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Наравно да је кинта у центру свих њихових сукоба.
Ово је само моје размишљање зашто после свих потреса и пљувања остаје Status quo!
Сви, а Бога ми и новинари, се упецају на сензацију а испадне, тресла се гора, родио се миш!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

carapan wrote:Zar mislite iskreno da neko stoji i i za Ninkovica? Coveka koji je dosao samo radi decackog sna u svoj voljeni klub? Koji igra bez dinara, i odrice se u korist mladjih igraca?! Koji evo i po izjavi i Mrdjinoj i Lukovicevoj, zove stalno igrace da dodju u klub i da osvojimo titulu...

Ako nekome verujem u klubu, to je Ninkovic !!
Evo ja cu da ti kazem kako se manipulise igracima i navijacima u TRI CINA...

1.
Receno je Dzajicu da obeca igracima pare pred utakmicu s Vojvodinom koju smo pobedili. On je to i uradio,sisao je dole medju sve igrace sa Stojadinovicem i obecali su im kintu u roku od 7 dana. Nakon utakmice silazi TONCEV u svlacionicu cestita igracima i prica kako ce on dati sve od sebe da se obezbede bar neke pare do nove godine jer od ovih gore nema vajde. Posledica toga igraci ne veruju Dzajicu i Stojadinovicu.

2.
Dobili smo ponudu od Turaka od 1M , u tom trenutku Toncev sa Daudinim "menadzerom" satro Svedjaninom dogovara da se pusti prica o dugovanjima i da se kontaktira s turcima. Izlazi se s tom pricom u novine, turci daju mnogo manje para.

3.
Toncev se javlja u istim novinama i kaze da dok se on pita Dauda nece nigde on je spasilac. Pritom laze da je Dauda potpisao bilo kakve pare koji to potvrdjuju.Sto je i sam Dauda na tw potvrdio,da nema pojma o cemu pricaju ljudi. Zatim posle sastanka prica, prodacU Daudu za milion,ali moze i za 800k. Pa moze kad je napravio dogovor da malo para ide zvezdi,a da on dobije svoj dil za smanjenje obestecenja koje je u ovom trenutku REALNO 1.5M.


P.S. javili se i Vesovic i Mladenovic :D
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Naša uprava se bavi tračevima, podmetanjima i ogovaranjima, a prave uprave:
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fu ... i-mu-zivot" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Ja koliko znam prvi u javnosti oko Daude, se javio Stojadinovic, da hitno nadjemo makar 40.000 eura, od 90 koliko mu dugujemo, da je slao mail ljudima iz uprave, tu se Toncev nije spominjao nigde, tek posle toga..

Muka mi vise od svega, i znam da je od moje Zvezde, ostao samo ovaj grb, koji krasi moj avatar i nista vise !!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Evo vam i sta kaze Marko Vesovic
Imali smo i za njega ponudu iz Francuske i nismo prihvatili!

http://www.mozzartsport.com/vesti/vesov ... ovic/67273" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Koliko prljavog veša, ovo je sramota.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by trotter »

U ovoj priči nema "nevinih" i to je najtužnije. Najgori šljam se sakupio u Zvezdi. Da, ovde govorim o SVIMA! Igrači (čak i novopečene igračke legende) polako ali sigurno pokazuju kakve su ličnosti kad žele da se valjaju u ovom blatu sa nešto težim svinjama.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

lucky#13 wrote:
carapan wrote:Zar mislite iskreno da neko stoji i i za Ninkovica? Coveka koji je dosao samo radi decackog sna u svoj voljeni klub? Koji igra bez dinara, i odrice se u korist mladjih igraca?! Koji evo i po izjavi i Mrdjinoj i Lukovicevoj, zove stalno igrace da dodju u klub i da osvojimo titulu...

Ako nekome verujem u klubu, to je Ninkovic !!
Evo ja cu da ti kazem kako se manipulise igracima i navijacima u TRI CINA...

1.
Receno je Dzajicu da obeca igracima pare pred utakmicu s Vojvodinom koju smo pobedili. On je to i uradio,sisao je dole medju sve igrace sa Stojadinovicem i obecali su im kintu u roku od 7 dana. Nakon utakmice silazi TONCEV u svlacionicu cestita igracima i prica kako ce on dati sve od sebe da se obezbede bar neke pare do nove godine jer od ovih gore nema vajde. Posledica toga igraci ne veruju Dzajicu i Stojadinovicu.

2.
Dobili smo ponudu od Turaka od 1M , u tom trenutku Toncev sa Daudinim "menadzerom" satro Svedjaninom dogovara da se pusti prica o dugovanjima i da se kontaktira s turcima. Izlazi se s tom pricom u novine, turci daju mnogo manje para.

3.
Toncev se javlja u istim novinama i kaze da dok se on pita Dauda nece nigde on je spasilac. Pritom laze da je Dauda potpisao bilo kakve pare koji to potvrdjuju.Sto je i sam Dauda na tw potvrdio,da nema pojma o cemu pricaju ljudi. Zatim posle sastanka prica, prodacU Daudu za milion,ali moze i za 800k. Pa moze kad je napravio dogovor da malo para ide zvezdi,a da on dobije svoj dil za smanjenje obestecenja koje je u ovom trenutku REALNO 1.5M.


P.S. javili se i Vesovic i Mladenovic :D

Подсјети ме молим те о којим новинама је ријеч?

Колико је пута Џаја задњих недјеља силазио у свлачионицу и разговарао са играчима о ситуацији? Они ту наравно, нису имали никаквих примједби, језик им се свезао. Па га је требало развезати по Моцарту, Новостима итд.?! Ту се рјешавају такви проблеми?! Кокезу и Тончева треба најурити говњивом мотком из клуба, те сплеткароше и уграђиваче! И настојати код властеле да нам пошаље барем неке осредње политичаре са три зрна соли у глави у клуб а не ликове са улице. Уосталом, не треба никога ни да шаљу пошто већ ионако имају своје људе у управи, Човића, Ћулибрке и кроз маркетинг Весића. И то је већ много куме.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Čovječe...Što je najgore mi još uvijek nismo na dnu. Da smo bar na dnu pad znamo gotovo je idemo sad iz početka. Ali jok, kad god sam pomislio evo ga kraj, ne može gore, na dnu smo, kurko sine, može još 100 puta gore...Mislim ovolika septička jama da se izlije iz Zvezde, to je dokaz da svima njima u klubu je nepoznato šta je ovaj klub, ko je ovaj klub...Fuj, nemam riječi koliko sam zgađen...Prepucavaju se različite struje preko medija, sviraju kurcu stoka bezrepa...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
reakcija
Новајлија
Posts: 27
Joined: Wed Jun 19, 2013 2:08 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by reakcija »

Stojadinović je manipulator i prevarant i ako je ovo jedini način da ode preživećemo i ovo razvlačenje po novinama. Nije da smo imali neki imidž, pa se sad urušio. Naravno, to što je ovaj takav kakav je, ne znači da je druga struja zlatna, ali od nekoga mora da se krene, a kad bih se nešto pitao i ja bih krenuo od istog čoveka. I otkud taj znak jednakosti odjednom između Džaje i Stojadinovića? Taj Stojadinović se prvi sprdao na Džajićev račun, ali se to zaboravilo. Kad je osetio da će ovaj ipak dobiti neku ulogu, odjednom je prestao da mu bude izlapeli starac, već je postao jedini s kojim vajni ''grande menadžer'' može da priča o fudbalu.
User avatar
andres86esp
Новајлија
Posts: 16
Joined: Mon Oct 21, 2013 10:55 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by andres86esp »

Nekad je Zvezda bila veca i od igraca i od uprave...

Danas je obrnuto...

U rangu smo farme...sto rece neki kolega gore, samo jos sms glasanje da se uvede...
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Трапа »

Најтужније ми је 'ватање стране, који год портал да отворим сачека ме питање "на чијој сте страни?". Каквој црној страни, зар треба да бирам између лошег и горег?! Срам их и стид све било, проклете интересџије. Је.о их Аца Први Драмосер који их саставио.

А играчи опет кењају по медијима, мало им је био блам са шампонима, хоће још. Имају ли они капитена, има ли тај капитен ону ствар да избаци директора из свлачионице ако овај уноси немир међу играче, има ли тај капитен подршку од осталих саиграча да тако нешто уради? Или су "јаки" само у потписивању петиција и развачењу клуба кроз новинарски шљам?
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Stenly »

Jel zna neko kakvu je priču juče servirao Andjušar, jel gledao neko, ima neki link?
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Stenly wrote:Jel zna neko kakvu je priču juče servirao Andjušar, jel gledao neko, ima neki link?
Opet se okrenuo protiv Kokeze, podrzao bivseg prijatelja Stojadinovica, zapretio igracima da ce obelodaniti kakve su ugovore potipsivali letos kad su dolazili u Zvezdu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IUotENVLNd8[/youtube]
Locked