"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

naka wrote:
Džaja je lopov
i to znaju i igrači i svi normalni ljudi. Čović je operativac sa mozgom ali sa koji nikad ne bi bio u blizini iz hogijenskih raloga. Od Kokeza i Tončeva se gnušam. Mnogo više od prvog. Sve u svemu, lopovi, kriminalci i hoštapleri koji su tu dok PPV ne nađe nekog da ga zajebe i uvali mu klub. Klub ne postoji. Postoji iskra u vidu nekog Miloša Ninkovića koja podseća na nešto što smo bili. Za ostalo smo krivi kako oni koji su imali od Džaje (i čuvara džajine stolice-Viteza) interes, a i ti i ja što smo na svoj način to pothranjivali. Ti besmislenom ideologijom, a ja praćenjem nepostojećeg giganta. I treba nas jebati. Zaslužili smo...
Džaja je aboliran. Lopovluk nije dokazan, mada ni ja nisam daleko od mišljenja koje imaš i ti. Ali mislim da je neukusno dati ovaku ocjenu nekoga kada to nije dokazano.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Ni sekretar privremenog veca, nije bas nevin oko ovog sa Gasicem.. Samo se cuti..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by naka »

dacha od bosne wrote:
naka wrote:
Džaja je lopov
i to znaju i igrači i svi normalni ljudi. Čović je operativac sa mozgom ali sa koji nikad ne bi bio u blizini iz hogijenskih raloga. Od Kokeza i Tončeva se gnušam. Mnogo više od prvog. Sve u svemu, lopovi, kriminalci i hoštapleri koji su tu dok PPV ne nađe nekog da ga zajebe i uvali mu klub. Klub ne postoji. Postoji iskra u vidu nekog Miloša Ninkovića koja podseća na nešto što smo bili. Za ostalo smo krivi kako oni koji su imali od Džaje (i čuvara džajine stolice-Viteza) interes, a i ti i ja što smo na svoj način to pothranjivali. Ti besmislenom ideologijom, a ja praćenjem nepostojećeg giganta. I treba nas jebati. Zaslužili smo...
Džaja je aboliran. Lopovluk nije dokazan, mada ni ja nisam daleko od mišljenja koje imaš i ti. Ali mislim da je neukusno dati ovaku ocjenu nekoga kada to nije dokazano.
Kad u koumpiranom srpskom pravosudju nije nadjen sudija koji bi "dokazao" da dzaja nije kriv, najmanje je bitno dal je neukusno druze sta ja mislim. Neukusne su izjave covica, dzajica, tonceva, vesica, lukica..a bezobrazno sta su I sta sad rade..
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

naka wrote:
dacha od bosne wrote:
naka wrote:
Džaja je lopov
i to znaju i igrači i svi normalni ljudi. Čović je operativac sa mozgom ali sa koji nikad ne bi bio u blizini iz hogijenskih raloga. Od Kokeza i Tončeva se gnušam. Mnogo više od prvog. Sve u svemu, lopovi, kriminalci i hoštapleri koji su tu dok PPV ne nađe nekog da ga zajebe i uvali mu klub. Klub ne postoji. Postoji iskra u vidu nekog Miloša Ninkovića koja podseća na nešto što smo bili. Za ostalo smo krivi kako oni koji su imali od Džaje (i čuvara džajine stolice-Viteza) interes, a i ti i ja što smo na svoj način to pothranjivali. Ti besmislenom ideologijom, a ja praćenjem nepostojećeg giganta. I treba nas jebati. Zaslužili smo...
Džaja je aboliran. Lopovluk nije dokazan, mada ni ja nisam daleko od mišljenja koje imaš i ti. Ali mislim da je neukusno dati ovaku ocjenu nekoga kada to nije dokazano.
Kad u koumpiranom srpskom pravosudju nije nadjen sudija koji bi "dokazao" da dzaja nije kriv, najmanje je bitno dal je neukusno druze sta ja mislim. Neukusne su izjave covica, dzajica, tonceva, vesica, lukica..a bezobrazno sta su I sta sad rade..
Ima i ta mjesta, nije da nema.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by garnett »

Čović poručio: Svako može na probu u Zvezdu!
13:47

"Ako imate i vi nekoga", obratio se Čović novinarima, "predložite ga i sredićemo mu probu u Zvezdi. Imate moj broj",...
Džajić: Od sada nema probe!
14:50

"Mi sad nikoga ne smemo da dovedemo na probu. Meni se javilo njih 100, a sad nikoga neću da dovedem, upravo zbog...
to je ta idila, zbog koje pucamo ko iz picke unazad deceniju i u fudbali i u kosarci...
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by NikolaCzv »

garnett wrote:
Čović poručio: Svako može na probu u Zvezdu!
13:47

"Ako imate i vi nekoga", obratio se Čović novinarima, "predložite ga i sredićemo mu probu u Zvezdi. Imate moj broj",...
Džajić: Od sada nema probe!
14:50

"Mi sad nikoga ne smemo da dovedemo na probu. Meni se javilo njih 100, a sad nikoga neću da dovedem, upravo zbog...
to je ta idila, zbog koje pucamo ko iz picke unazad deceniju i u fudbali i u kosarci...
Covic je novinarima obrazlagao dovodjenje Gasica na probu, pa im je rekao da na probu u Zvezdu moze da dodje bilo ko.Ovo je ironicno rekao da ce srediti svakome ko hoce probu u Zvezdi.
Dzajic je rekao da ne vidi problem sto je Gasicev cale politicar,i da nema veze da li je neko sin politicara ili bilo koje javne licnosti, da se niko ne razlikuje, sto je i tacno. Onda je rekao da ima dosta zahteva za probu ali da zbog ovog slucaja vise nikog nece dovoditi na probu. Tako da ovo nema veze sa zivotom, receno je sve u razlicitom kontekstu, sad novinari mogu da se prave mutavi do sutra.
Saaaamo tiiiiii !!!
User avatar
Billy Bright
Новајлија
Posts: 77
Joined: Mon May 27, 2013 9:24 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Billy Bright »

ovde su i video klipovi, u zanru "samo za sladokusce"...

http://www.kurir-info.rs/covic-zvezda-n ... ak-1174853
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Трапа »

А најјаче ми је ово:
Znači, mi sad ne smemo da dovedemo nikoga na probu. Meni se javilo njih 100, a sad nikoga neću da dovedem. Evo, imam sad čoveka u kojeg mnogo verujem, koji je trener i koji mi predlaže da nekog dovedem na probu i neću ga dovesti, upravo zbog ove situacije", objasnio je Džajić.
Значи, ми треба да прогутамо да је исто кад ти неког играча препоручи неки фудбалски тренер, и када ти играч дође по основу (политичке) линије потпредседник снс - Небојша Човић, иначе обојица врсни познаваоци фудбалске игре.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

A ne znal da li je iko od vas zapazio da je Gasic juce za medije izjavio "Nemam nikakve veze sa odlaskom sina u zvezdu" , dok danas prica "dogovorili smo se pre 2 meseca"
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Ја се молим Господу да што пре дође неко и купи нас. Ово више није нормално шта се ради у нашем фудбалском клубу.

Нека доведу Врањеша, Луковића и овог Миладиновића да се појача задњи ред и да се молимо да онај брат Словенац уради нешто.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Tek sada ja vidim, da nije lako ovom treneru kod nas, jer kada krenu cedulje, on odmah osedeo...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Objasnio sam u postu ispod. Dacha
Last edited by dacha od bosne on Sun Jan 12, 2014 8:45 pm, edited 1 time in total.
Reason: edit
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

бишоп wrote:...
Obrisano je i jedno i drugo...ja sam Čarapanov upis doživio isključivo kroz naziv pjesme, a ne njen sadržaj. Nebitno, na kraju krajeva.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

naka wrote:
dacha od bosne wrote:
naka wrote:
Džaja je lopov
i to znaju i igrači i svi normalni ljudi. Čović je operativac sa mozgom ali sa koji nikad ne bi bio u blizini iz hogijenskih raloga. Od Kokeza i Tončeva se gnušam. Mnogo više od prvog. Sve u svemu, lopovi, kriminalci i hoštapleri koji su tu dok PPV ne nađe nekog da ga zajebe i uvali mu klub. Klub ne postoji. Postoji iskra u vidu nekog Miloša Ninkovića koja podseća na nešto što smo bili. Za ostalo smo krivi kako oni koji su imali od Džaje (i čuvara džajine stolice-Viteza) interes, a i ti i ja što smo na svoj način to pothranjivali. Ti besmislenom ideologijom, a ja praćenjem nepostojećeg giganta. I treba nas jebati. Zaslužili smo...
Džaja je aboliran. Lopovluk nije dokazan, mada ni ja nisam daleko od mišljenja koje imaš i ti. Ali mislim da je neukusno dati ovaku ocjenu nekoga kada to nije dokazano.
Kad u koumpiranom srpskom pravosudju nije nadjen sudija koji bi "dokazao" da dzaja nije kriv, najmanje je bitno dal je neukusno druze sta ja mislim. Neukusne su izjave covica, dzajica, tonceva, vesica, lukica..a bezobrazno sta su I sta sad rade..
И, шта и да је осуђен?! Коме би то помогло и какав бољитак и напредак би то донијело за клуб и за друштво? Правда је селективна, правосуђе уништено инфилтрацијом страначких послушника, свака властела хапси алиби-тајкуна а не дира своје... Елиминација Џаје је на симболичком нивоу елиминација Барија и свега онога што је овај клуб икада значио. И услуга људима којима је тај клуб и Џаја, из ових или оних разлога, камичак у ципели. Ништа више од тога.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

http://www.mozzartsport.com/vesti/preve ... vica/68674" onclick="window.open(this.href);return false;

Ala su ga okrpili... Super Mario :lol:
Ali od prošlog leta je Čovićeva zvezda na Marakani počela da manje blješti. U Ivanjici, s onog balkončeta, nije bio talija kao u derbiju, ali je zato sutradan bio jedan od najzaslužnijih za dolazak Ifeanija Onjila pod „izuzetno povoljnim uslovima“.
Dzaja bre kriv ?!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked