"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Najjmanje sada sto nam treba su neke teske reci za Dzaju..

Brzo ce on u FSS ja mislim, ali samo polako..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by keyser_soze »

A nemoj tako....brate sit sam toga "nije vreme" "bez teskih reci" ...pa to je odrzalo Lukicev i Vesicev rezim.....i to odrzava sve lose rezime....a mi Srbi smo takvi ,volimo da trpimo.....niko Dragana ne vredja ,ali negativna kritika nikoga nije pojela
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Не знам само како се Лукара сам препознао у Човићевим и госн. Славишиним наступима јер су они имплицитно "прозивали старе управе" а никада поименце!
И то ваљда нешто значи и казује. :?:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by keyser_soze »

Dragan ne zeli da vuce nepopularne poteze? Pa naravno, i to pokazuje da mu je licni interes bitniji od Zvezde, a svi smo verovali da je obrnuto.....Nepopularni potezi i rezanje se moraju povlaciti kada je stanje krize ,to je normalno za bilo koji sistem u bilo kojoj oblasti zivota
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Трапа »

Драган није ни хтео да се врати, десетак пута је то досад поновио. Грешку је направио онај који је мислио да ће један Џајић бити само лутка за излог, а по клубу оперисати Стојадиновић, Човић и Кокеза. Е јебига, није он Владан.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Јбг и Лукари би било боље да је био лутка у излогу а да су уместо Весића и Буцка у клубу оперисали 101, Чова и госн. Славиша! :matis:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by keyser_soze »

Zasto Dragan nije hteo da se vrati?Pa cela Zvezdaska javnost je uprla oci u njega i u njemu videla jedinu nadu da nas izvuce....Brate sad dodji ka je najteze , sad pokazi koliko ti taj klub znaci ....u trenutku kad je ili pokojnik ili pukovnik...stegni petlju i sa srcem uz klub ucini nesto
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Трапа »

keyser_soze wrote:Zasto Dragan nije hteo da se vrati?Pa cela Zvezdaska javnost je uprla oci u njega i u njemu videla jedinu nadu da nas izvuce....Brate sad dodji ka je najteze , sad pokazi koliko ti taj klub znaci ....u trenutku kad je ili pokojnik ili pukovnik...stegni petlju i sa srcem uz klub ucini nesto
Па не знам шта хоћеш да ти кажем. Не ваља ти што је дошао, не би ти ваљао да није дошао. Сад не зна да ради посао, а да није дошао показао би да му Звезда не значи. То ме подсећа мало на ону народну: "удри по Бугарима, нећеш погрешити".
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Јбг то ми тако мислимо и прижељкујемо али такви људи имају вероватно другачији резон.
Ја стварно немогу да схватим да неко ко себе представља да толико воли Звезду а притом живи толико далеко да с прозора може да пљуцне на семафор на Мари толико дуго недолази на утакмице.
Па чак и Луукић, ако ти је савест чиста дођеш на билетарницу, 500 кинти, семенке у џеп па изволте, исток, запад, север...., па нисте се родили у ложи!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ariljac »

Pa sve troje ste u pravu...Tesko je sad reci stotini ljudi ajte kuci...Ima neko ko zasluzuje a verovatno ima neko ko i ne zasluzuje..Mi odavde lako komentarisemo ali to ni malo nije jednostavno ali to je nuzno zlo.E sad ovo sto Bisop kaze isto je u pravu,jer su na ceni sada neki drugi "kvaliteti",da kazem nazalost.Danas su za ovakvo stanje idealni ljudi kao Covic,znate na sta mislim.Dzaji bi vise odgovarao FSS jer nam je on ostao u onom vremenu...Ne znam i otkud pomisao odredjenih ljudi da ce Dzajic biti marioneta,kao sto Trapa kaze ali je sve plod kompromisa,evo dobijas ovo a zauzvrat moras ono itd..To je ucinjeno i kod Dzaje i kod Cove,verovatno..
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by keyser_soze »

Трапа wrote:
keyser_soze wrote:Zasto Dragan nije hteo da se vrati?Pa cela Zvezdaska javnost je uprla oci u njega i u njemu videla jedinu nadu da nas izvuce....Brate sad dodji ka je najteze , sad pokazi koliko ti taj klub znaci ....u trenutku kad je ili pokojnik ili pukovnik...stegni petlju i sa srcem uz klub ucini nesto
Па не знам шта хоћеш да ти кажем. Не ваља ти што је дошао, не би ти ваљао да није дошао. Сад не зна да ради посао, а да није дошао показао би да му Звезда не значи. То ме подсећа мало на ону народну: "удри по Бугарима, нећеш погрешити".
Ja sam pisao pod pretpostavkom da je zeleo da dodje ...Nakon tvog posta da mu je to nametnuto ,da nije zeleo, onda smatram da je to jos i gore od ovoga prvog
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by keyser_soze »

Najdoski dr. Ilija wrote:Јбг то ми тако мислимо и прижељкујемо али такви људи имају вероватно другачији резон.
Ја стварно немогу да схватим да неко ко себе представља да толико воли Звезду а притом живи толико далеко да с прозора може да пљуцне на семафор на Мари толико дуго недолази на утакмице.
Па чак и Луукић, ако ти је савест чиста дођеш на билетарницу, 500 кинти, семенке у џеп па изволте, исток, запад, север...., па нисте се родили у ложи!
Prijatelju to sto pises je logicno, jedini problem je sto svi oni misle da su dali Zvezdi vie nego ona njima ...e to im je u glavama
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Beara_Vladimir »

Већина је мислила да треба да се врати јер његова реч има тежину, јер не би на Звезди могао да се истреса ко хоће и како хоће. Он није хтео да се враћа, и није ни требао. Џаја није никад ни био за председника. Он о менаџерству и финансијама не зна ништа. Осим тога, његова сујета нас је коштала превише.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Mislim da je pravi trenutak da se otvore kapije Marakane protiv Spartaka, da igraci osete energiju, da se prebrojimo koliko nas ima. :D Bicemo sigurno prvi ako nanizemo sve pobede do kraja i potrebno je da mobilisemo sto vise ljudi. Znam da to nje korektno prema vlasnicima sezonskih ulaznica medju kojima sam i ja, ali ovo je u interesu Zvezde! :zastavaGRB:
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Rajko »

Онај који не може да да 100 или 200 динара да би гледао Звезду на Маракани, не треба ни да дође. Па мајку му, скупља је карта за Борац у Чачку, о чему ми причамо. Да не говорим да међу тим људима који уђу бесплатно највише има пљувача и провокатора, а и као што неко рече, безвезе бисмо набијали притисак играчима тиме. Логичније је да се сад мало подигну цене кад тим игра боље, зарада од карата уопште није мала, поготову у оваквој ситуацији. Дакле, ја нисам за бесплатан улаз. И поред тога, очекујем 20 000 људи најмање у суботу. :zastavaGRB:
Locked