"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Klub su prodali politicari i navijaci unazad 10 godina... Prvo su oterali Dzajica, pa zatim Pixija kad je odbio da ih placa, Den Tanu i Toplicu,a cutali su kada je klub vodio Lukic uz Vesica zbog kojeg su bojkotovali kosarkaski klub (kakva ironija)

A sve je podmetnuo FK Partizan uz pomoc FK Rad.

Nas vode politicari pilicari koji ce da ukradu 10e, a njih vode ozbiljne njuske koje istu kradu,ali i drze klub stabilno na nogama.

Za kraj pitanje za KOKEZU,DZAJICA,TONCEVA, gde su nestale pare 600 000 evra mesecno od sponzora SVAKI MESEC! Pritom je dug UVECAN, a prvotimci i zaposleni NISU ISPLACENI!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Либурнија wrote:
naka wrote:Bilo koji redom, ne interesuje me, ali kreće od Džajića tj Vujina. Naravno kako verovati da će se to desiti kad vladar abolira tj ukine presudu od 6-7 godina velikoj legendi, a ne procesuira drugara Vesića i Viteza. Pa naravno da su oni koji su 80% vremena propasti proveli u klubu sa najgorim idejama, rešenjima, ugrađivanjima...najkrivlji. Pa redom. Svakom prema zasluzi. Branioci i ne moraju. Oni nek se marginalizuju.
Да али Џајић и Весић није исто. Џаји је намијењено да буде маскота и реално небитан, док је Весић промовисан у саме врхове режима. То би некоме као теби, који обраћа пажњу на детаље и закључује на основу наоко небитних ситница, итекако требало да понешто каже о "шансама и перспективама" тј. карактерном профилу режима.
Па око чега се онда глођу широке народне масе?
Коме су онда он и шуре камен у ципели?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Сметају зато што Џаја није пристајао да буде фикус већ је хтио да се и он пита.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Е ја бих највише волео да видим коју одлуку или играча има "потписане" па онда да му "судимо"!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

lucky#13 wrote:Klub su prodali politicari i navijaci unazad 10 godina... Prvo su oterali Dzajica, pa zatim Pixija kad je odbio da ih placa, Den Tanu i Toplicu,a cutali su kada je klub vodio Lukic uz Vesica zbog kojeg su bojkotovali kosarkaski klub (kakva ironija)

A sve je podmetnuo FK Partizan uz pomoc FK Rad.

Nas vode politicari pilicari koji ce da ukradu 10e, a njih vode ozbiljne njuske koje istu kradu,ali i drze klub stabilno na nogama.

Za kraj pitanje za KOKEZU,DZAJICA,TONCEVA, gde su nestale pare 600 000 evra mesecno od sponzora SVAKI MESEC! Pritom je dug UVECAN, a prvotimci i zaposleni NISU ISPLACENI!
Jbg, za markicu i topli obrok, nešto malo smo stavili u slamaricu, da se nađe pod strare dane...
Svašta i ti pitaš.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Па сам Витез је био рекао да су смањили дуг са 18 на 16
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Najdoski dr. Ilija wrote:Па сам Витез је био рекао да су смањили дуг са 18 на 16
Vitez je rekao i da su isplatili Bronovickog
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

lucky#13 wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:Па сам Витез је био рекао да су смањили дуг са 18 на 16
Vitez je rekao i da su isplatili Bronovickog
:smeh: :smeh: :smeh:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ivan Vasev »

Lukicevci se povampirili, prizivaju Viteza?! :twak:

Jesu li Dzajic i Kokeza dovodili Bronovickog i Sisica, jesu li oni trgovali sa Stojicem? Jesu li oni zaduzili klub kod svih mogucih banaka tako da vise nigde ne mozemo da uzmemo kredit? Jesu li oni krivi sto nam je na naplatu stiglo pet godisnjih budzeta? Jesu li oni krivi sto nam je klub u takvom blatu da nas svaka susa moze ucenjivati, sto Porto nece da potpise Petkovica?

Ovo je bilo neminovno.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by garnett »

Ivan Vasev wrote:Lukicevci se povampirili, prizivaju Viteza?! :twak:

Jesu li Dzajic i Kokeza dovodili Bronovickog i Sisica, jesu li oni trgovali sa Stojicem? Jesu li oni zaduzili klub kod svih mogucih banaka tako da vise nigde ne mozemo da uzmemo kredit? Jesu li oni krivi sto nam je na naplatu stiglo pet godisnjih budzeta? Jesu li oni krivi sto nam je klub u takvom blatu da nas svaka susa moze ucenjivati, sto Porto nece da potpise Petkovica?

Ovo je bilo neminovno.
gde su isle pare od kad su kokeza, toncev i ekipa u zvezdi?
ko je doveo onjila za 400k+30% u situaciji kad je klub u minisu 60m a za licencu treba da se plati 5m?!
ko je doveo petkovica za 200k+% u situaciji kad je klub u minisu 60m a za licencu treba da se plati 5m?!
ko je doveo arauha za 200k+% u situaciji kad je klub u minisu 60m a za licencu treba da se plati 5m?!
ko je doveo rajkovica i gogica za 200k+% u situaciji kad je klub u minisu 60m a za licencu treba da se plati 5m?!
ko je doveo omegu, martinovica, rakica i da ne nabrajam i onih preostalih surnajest dovedenih fudbalera, u situaciji kad je klub u minisu 60m a za licencu treba da se plati 5m?!
ko je davao tolike plate ninkovicu, pecniku, mrdji, daudi, u situaciji kad je klub u minisu 60m a za licencu treba da se plati 5m?!
koga su od igraca prodali kokeza, toncev i ekipa u zvezdi?
koliko su svojih para od kad su stigli u zvezdu, ulozili kokeza, toncev i ekipa?

ko je bre ovde lud, i ko bre mozete da nasedte na price da je kriv rad, tole, a da ova trenutna uprava nije mogla nista da preduzme da bi se ovo sprecilo?
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ivan Vasev wrote:Lukicevci se povampirili, prizivaju Viteza?! :twak:

Jesu li Dzajic i Kokeza dovodili Bronovickog i Sisica, jesu li oni trgovali sa Stojicem? Jesu li oni zaduzili klub kod svih mogucih banaka tako da vise nigde ne mozemo da uzmemo kredit? Jesu li oni krivi sto nam je na naplatu stiglo pet godisnjih budzeta? Jesu li oni krivi sto nam je klub u takvom blatu da nas svaka susa moze ucenjivati, sto Porto nece da potpise Petkovica?

Ovo je bilo neminovno.
Видиш Иване и ја бих могао да питам тебе ко је продао Декија Станковића, Перицу, Друлића, Његуша а доводио, Ораховца, Спалевића, Ђукића, Ранђеловића на клупу Милољуба Остојића, Кратка Останића и опет на стадиону искључивана вода, струја, телефони?
А врло добро знаш да сам заклети противник "харизматичних"!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ivan Vasev »

garnett wrote:
Ivan Vasev wrote:Lukicevci se povampirili, prizivaju Viteza?! :twak:

Jesu li Dzajic i Kokeza dovodili Bronovickog i Sisica, jesu li oni trgovali sa Stojicem? Jesu li oni zaduzili klub kod svih mogucih banaka tako da vise nigde ne mozemo da uzmemo kredit? Jesu li oni krivi sto nam je na naplatu stiglo pet godisnjih budzeta? Jesu li oni krivi sto nam je klub u takvom blatu da nas svaka susa moze ucenjivati, sto Porto nece da potpise Petkovica?

Ovo je bilo neminovno.
gde su isle pare od kad su kokeza, toncev i ekipa u zvezdi?
ko je doveo onjila za 400k+30% u situaciji kad je klub u minisu 60m a za licencu treba da se plati 5m?!
ko je doveo petkovica za 200k+% u situaciji kad je klub u minisu 60m a za licencu treba da se plati 5m?!
ko je doveo arauha za 200k+% u situaciji kad je klub u minisu 60m a za licencu treba da se plati 5m?!
ko je doveo rajkovica i gogica za 200k+% u situaciji kad je klub u minisu 60m a za licencu treba da se plati 5m?!
ko je doveo omegu, martinovica, rakica i da ne nabrajam i onih preostalih surnajest dovedenih fudbalera, u situaciji kad je klub u minisu 60m a za licencu treba da se plati 5m?!
ko je davao tolike plate ninkovicu, pecniku, mrdji, daudi, u situaciji kad je klub u minisu 60m a za licencu treba da se plati 5m?!
koga su od igraca prodali kokeza, toncev i ekipa u zvezdi?
koliko su svojih para od kad su stigli u zvezdu, ulozili kokeza, toncev i ekipa?

ko je bre ovde lud, i ko bre mozete da nasedte na price da je kriv rad, tole, a da ova trenutna uprava nije mogla nista da preduzme da bi se ovo sprecilo?
Ko, bre, prica o krivici Rada i Toleta? Naravno da ova uprava snosi odgovornost, ali moj prethodni post je reakcija na neopravdano svaljivanje sve krivice na Dzajica od strane dela zvezdaske javnosti.Cudne se igre igraju u Zvezdi i oko Zvezde. samo se cekao trenutak za ovakav otvoren frontalni napad. Da nije bilo ovo oko licence, iskoristilo bi se ispadanje u kvalifikacijama za LS i to okarakterisalo kao najveci neuspeh u istoriji kluba...
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by garnett »

Ivan Vasev wrote: Ko, bre, prica o krivici Rada i Toleta? Naravno da ova uprava snosi odgovornost, ali moj prethodni post je reakcija na neopravdano svaljivanje sve krivice na Dzajica od strane dela zvezdaske javnosti.Cudne se igre igraju u Zvezdi i oko Zvezde. samo se cekao trenutak za ovakav otvoren frontalni napad. Da nije bilo ovo oko licence, iskoristilo bi se ispadanje u kvalifikacijama za LS i to okarakterisalo kao najveci neuspeh u istoriji kluba...
ma kakav bre dzajic on je kerov qrtaz, nit se sta pita, nit ima para, nit moze da dovuce sponzore itd..
ovde se radi o tome, da oni sto su trebali da nas spasu, a pod time ne mislim da vrate 60m, vec da ako nista, bar zadrze minus na tom nivou i krenu sa racionalizacijom kupo prodaje igrace, medjutim dogodilo se upravo suprotno, ova sadanja uprava koja je poslata od strane vucica da bi nas spasla, se ponasalo bahatije i neodgovornije nego svi prethodni!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Pravednik »

Ok,Liburnija ja sam jedan od krivaca i Vesicevac sam i prizivam sve sto si ti rekao ......
Cinjenica je da smo u govnima ,sto smo sijali to i zanjemo. Imaju samo dva rjesenja beton liga ili privatizacija , sve ostalo je samo odlaganje. Da ja sam taj koji se raduje , e jebi ga.
Ne, ja samo pravim svoj individualni plan kako da pomognem klubu u ovoj situaciji. Sve ostalo je moje komentarisanje bivse,sadasnje i nove uprave, sta ce vam moji prijedlozi ko ce ih slusati. Mozemo samo da kritikujemo ne bi li doslo do necijih usiju pa da se malo preispitaju. Kakve vi vise trazite prijedloge , ko nas slusa, ko smo mi navijaci , nase je da navijamo i kupujemo ulaznice, rekvizite .
Ko su krivci, pa i to znamo svi redom ali najvise Dzajic ali zbog 90tih, kako je dozvolio da se 92 gradi Zemunelo, zasto nije digao glas pa mi smo bili prvaci Evrope. Gdje su pare od sampionske ekipe 91? Ko je uzeo tu lovu? Pa zahvaljujuci Zemunelu oni su prodali brdo klinaca i zaradili debelo, nasi klinci zbog uslova idu u njihov trening centar. To ih drzi da nisu u stanju u kom se mi nalazimo.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by ajkula »

kad cujem ovo o prama iz 91 koje su date za penzije uhvati me ostipacija.
cu zemunelo. ko da samo tamo ima trave.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
Locked