"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Iako je bilo jasno ko je autor pisma, nikako mi nije isao zajedno njegov karakter i anonimnost... Izgleda da mu je ipak malo do sprdanje sa nama.
Spoiler: show
ko nije izvalio o cemu se radi, nek obrati paznju na prvo slovo svakog pasusa
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

Нисам одмах ни скапирао да почетна слова сваког од параграфа дају име и надимак. Мијаиловић је стварно као у ТЛН. :jelenko: Уствари као клуб смо баш за ТЛН. Ајој како би они обрадили ове изборе данас...
Врста која изумире
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Dusa me boli zbog bivseg velikog kluba, kome ocigledno ni navijaci vise nisu veliki!

Da ponavljam po papagaj pitanja, gde su pare!?, nema smisla. Nema nam spasa!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

lucky#13 wrote:Dusa me boli zbog bivseg velikog kluba, kome ocigledno ni navijaci vise nisu veliki!

Da ponavljam po papagaj pitanja, gde su pare!?, nema smisla. Nema nam spasa!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ocf6JvKK63g[/youtube]
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

http://www.mozzartsport.com/vesti/velik ... dnje/91761" onclick="window.open(this.href);return false;
На званичном нема ни слова о изборима а ових епохалних 106 изашлих да не помињем.
Ајд што су неки од нас некада називани издајницима што смо бојкотовали ову превару од избора, него се и даље ћути...
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

Комисија је утврдила да је укупан број бирача био 3.843. На изборима је гласало 243 члана (6,32%), и то 191 члан на бирачком месту, и 52 члана електронским путем. Од 243 гласова, 47 је неважећих, док је 196 важећих гласова, односно листића.

Једини кандидат на председничким изборима, Светозар Мијаиловић, освојио је 196 гласова, односно 80,66% од броја чланова који су гласали, па је на тај начин потврђено да је изабран за новог председника ФК Црвена звезда.
:rakija:
Врста која изумире
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Scenario po ko zna koji put vidjen u nasem klubu..

Prvo ide bunt Kokezinog potrcka MIjailovica, pa onda krecu sukobi Kokezini sa Terzom, isto kao i sa Dzajom i surakom, i na kraju Zvezda ostaje Kokezi da on kadrira..

Jbmte klube sta si doziveo...Kokeza ej?!!

Dobro mi i postojimo...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

http://www.mozzartsport.com/vesti/potre ... dbal/92045" onclick="window.open(this.href);return false;
Тотално болестан клуб, препуцавају се играчи, тренери и управа преко медија.
Мада реално за Алибилатовића није пуно погријешио. Када се сјетим Пижона иако га никада нисам посебно цијенио као тренера, никада није кукао, играо је са полуфудбалерима како је знао и умио и чак са првог мјеста смијењен, у вријеме док су комшије имале врло озбиљне играче.
Ова џукела стално кукумаче и упире прстом у некога другог, уз Јанкосана и Косана, дефинитивно смо добили и Лалатсана. Али добро на предстојећој скупштини ћемо имати ваљда приоритет у виду промјене имена стадиона у Рајко Митић. :jelenko:
Врста која изумире
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Totalno seljacki klub smo postali..

Prepucavanja preko medija mi je toliko vise ogavna da se prosto stidim i da procitam.. Muka mi je vise !! Muka !!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Rakić je apsolutno u pravu i nek mu je rekao, ona govnara proziva određene igrače konstantno (naravno raspalog pulena nigdje ne pominje, a sada dovodi još jednog), kukumavči, traži sebi alibi i sad ovaj treba da zahvaljuje nebesima što ga takav ''stručnjak'' trenira. Kamo sreće da se u tom raspalom klubu komplet zarati i to svi protiv svih, jedni protiv trenera, drugi protiv Kokeze & Tončeva, treći protiv don Terze, četvrti protiv Mijailovića, šesti protiv Rakića, skupština protuv UO (dobro, ovaj poslednji sf nećemo gledati)...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Још ћемо да молимо "Маркића" да се врати у клуб! :koka:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Ракић је потпуно у праву за Лалатовића но то је само један ниво истине. Други ниво је онај да риба смрди од глаааве... :skola: :zzz:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

carapan wrote:Scenario po ko zna koji put vidjen u nasem klubu..

Prvo ide bunt Kokezinog potrcka MIjailovica, pa onda krecu sukobi Kokezini sa Terzom, isto kao i sa Dzajom i surakom, i na kraju Zvezda ostaje Kokezi da on kadrira..

Jbmte klube sta si doziveo...Kokeza ej?!!

Dobro mi i postojimo...
Не вјерујем да је Кокеза ту кључан. Мислим да је ово соло продор Џонија. Терзићева позиција је неупитна, његова "мисија" ј усаглашена на вишим нивоима и то Кокеза итекако зна. Уосталом, он га је формално и позвао у клуб.

Терзин концепт није тешко препознати, једном рјечју - ергела 2. Нема било шта да нам фаЉи... Тренери, игре, титуле... су ту само секундарни фактори маркетиншког карактера. Да се власи не досјете, узмеш једне сезоне титулу, друге сезоне ергела 1 и тако укруг. Сви сретни, сви задовољни. :magare: И Звезда и Партизан и људске и спортске громаде у управама и Толеволе и навијачи, тренери, играчи, Захави...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked