"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Stenly wrote:Sa Covicem na celu, ne mozemo ama bas nista izgubiti. Dakle, moze biti ovako, dakle standardno lose, ili napredak, boljitak i to je to.
Prema tome, nema razloga za bojazan!
Trebalo bi ga imati, ako znas i kazes, ma Pera je idealana osoba za FK, on je sposoban, on je nas igrac, legenda, zvezdas, on se razume... da i to je to...ali gde je taj Pera? Aman, nema ga trenutno, nema.

Jel se neko nudi da bude predsednik? Da na primer kaze Jugovic, ja hocu mogu, uradicu to i to, imam plan...ili Karikiram Miha, ili Dejo...ili neko treci!_ Ne, nema ih, nema!

E kad ih nema, u tom slucaju, boljeg od Covica nemamo.

Ja se samo bojim da nece moci da drzi i KK i FK da ce negde da popusti, mada ako bi u FK radio po modelu da postavi dobre ljude koje ce da kontrolise i moci sa njima da radi, bilo bi to OK!

Da se ja pitam, ja bih proterao autobus ovuda, pa kako nam bude. Necemo ama bas nista izgubiti, sem mozda jedne godine...a ko da do sada nismo, tolike...

Barem cu verovatno jedno da saznam, kada dodje Covic nece biti ovih raznih struja, Koki, Vesa, Stojadin, Rajo... pa i neki Toncev i td...

Ovo najavljeni izbori i td...hm, da nam ne zamazu oci ko sto radi Tole i savezu. Pa da bude malo smo se zezali! Ali vbaljda nece.
Apsolutno dijelimo mišljenje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

http://www.mozzartsport.com/vesti/slavi ... ega/112251

Интересантно!
Да видимо како ће да се развија ситуација.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Alan Ford »

Mosa, da li postoji "deo" severa? Znaci, ne iz price ovoga, nego uopste - nesto sto nije deo zajednickog delovanja... Moze i na pp, ako smatras da ne treba javno. ;-)
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Mosa, napiši slobodno ovdje da vide i čuju svi.
Elem, treba iskamčiti papire da se vidi koliko je ko od njih imao platu, a koliko je ko dao svog ličnog novca u Zvezdu. Nemam vremena, ali bi napisao i tekst o tome.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Па и није баш за јавно па ћу неки део (оно што сам ти Дачо писао у приватним порукама на фејсу) оставити кога занима за пп. Није везан за ово што ћу написати, везан је за неке даље радње Севера, тачније, како ће трибина можда функционисати у будућности.

Елем, нема око овога питања део севера овакав, део севера онакав. Сви смо заједнички да оде управа. Међутим, мора се водити рачуна да од Терзића не добијемо непријатеља. И колико год то огавно звучи, морамо увек о томе водити рачуна. Одговорно тврдим да никога никада Терза није купио парама и да смо ћутали до сад само зато што смо мислили да је прошла година била довољна да се уоче неке ствари, а да ове већ кренемо пуном паром ка освајању титуле. Међутим, како до тога нема ни назнака, договорили смо се на полувремену против Радничког, да уколико буде неповољан резултат, на крају певамо управи. Да смо пак добили, не би певали, али свакако сам видео како су неки пукли од беса када су гледали Звезду како се беспомоћно копрца у првом полувремену. Можда и одлично што је Катаи омашио пенал јер би се агонија наставила. Сад знамо на чему смо, само опет понављам. Мора се са Терзом мудро, није за гов*иву мотку.

Са друге стране, мислим да би цео север подржао да дође Човић на његово место. Када сам ја написао део Севера, ту сам мислио на пар ликова и мене који су зарезове по принципу, све отровано посећи и почети из почетка. Али то не значи да нисмо сложни, никако.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Jel' to moramo lijepo sa Terzom da nam ne bi prešao na drugu stranu? Ili poslao kakvu gorilu? Ili je samo sportski segmenat u pitanju?

Da se ponovim, pošto Kokeza reče da nije dobijao ništa od Zvezde i da sever voli one koji od Zvezde uzimaju, a ne koji joj daju, može li se iskopat ili zvanično tražiti od kluba da se zna ko koliku platu prima i ko je koliko svog novca uložio u Zvezdu????
Mojne da mi neki sole pamet o ljubavi a nisu dali ni dinara svog.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Мислио сам на онај део где ми њега сад отерамо, а он замени Толета. Или постане добар хавер са њим.

О Кокези ништа док не покаже шта је дао и не каже кога то Звездаши воле а да узима из клуба?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by musemic »

Beton liga-liga bez briga!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

МоСа ВерСе wrote:Мислио сам на онај део где ми њега сад отерамо, а он замени Толета. Или постане добар хавер са њим.

О Кокези ништа док не покаже шта је дао и не каже кога то Звездаши воле а да узима из клуба?
Pas mater...ako može dapostane dobar haver sa Toletom nek se odmah tjera u tri peršuna peršunova nad peršunima.

A vidim, Kokeza svojom ostavkom blokirao sve moguće transfere. Potez iz ljubavi prema Zvezdi.

Nego, koga da cimamo i pitamo za njihova lična ljubavna ulaganja u Zvezdu i njihove plate?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Meni samo nije jasno, niti će ikada biti, da niko ne zatraži da se održi skupština odmah po završetku prošlog prvenstva, da niko ništa ne priupita na poslednjoj skupštini, da niko ne zatraži održavanje skupštine dok je onaj mentol prošle sezone umjesto upgrade donio suprotno, znači kad je bilo vrijeme? Jel nije niko mogao u ferburaru tražiti održavanje skupštine i pitati šta planirate na ljeto? kakav je cilj u sezoni 2015/16? Ili bar u maju? Ili bar na onoj smiješnoj poslednjoj skupštini, gdje se jedino Džaja javio za riječ sa konkretnim prijedlogom da se više prestanu pominjati naslijeđeni dugovi? :faceplam:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Dačo brate, pusti plate kraju, ko da oni žive od plata u Zvezdi, dilovi, talovi, sponzori, procenti i štošta još...I ne znam zašto bi transferi bili stopirani odlaskom Kokeze? Na koji način? sad ispada da branim mentola švercera, ali ne, samo me interesuje?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Jedva čekam da vidim i koliko će neka nova "poštena, domaćinska uprava" da da love iz svojih džepova?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Dačo brate, pusti plate kraju, ko da oni žive od plata u Zvezdi, dilovi, talovi, sponzori, procenti i štošta još...I ne znam zašto bi transferi bili stopirani odlaskom Kokeze? Na koji način? sad ispada da branim mentola švercera, ali ne, samo me interesuje?
Znam ja da oni imaju veća ugrađivanja od plata, ali neka kažu koliko zvanično zarađuju od Zvezde. Ovo za Kokezu svi kažu, a vjerovatno zato što je on odgovoran za taj dio.

@Ilija: ne kažem da će drugi da donesu novce, ali neki su i prije barem ćutali (kao što će vjerovatno i nki poslje ovih), ali ne treba da mi trube da oni žive za Zvezdu, a ne od Zvezde.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

dacha od bosne wrote:
crazynorth75 wrote:Dačo brate, pusti plate kraju, ko da oni žive od plata u Zvezdi, dilovi, talovi, sponzori, procenti i štošta još...I ne znam zašto bi transferi bili stopirani odlaskom Kokeze? Na koji način? sad ispada da branim mentola švercera, ali ne, samo me interesuje?
Znam ja da oni imaju veća ugrađivanja od plata, ali neka kažu koliko zvanično zarađuju od Zvezde. Ovo za Kokezu svi kažu, a vjerovatno zato što je on odgovoran za taj dio.
Ne znam koji su to svi, ali Kokeza je potpredsjednik, kako je on odgovoran za transfere? Imamo u klubu još i predsjednika, generalnog i sportskog direktora.

@dr Najdoski - Ma ubiše se svi od davanja love, na kraju krajeva njihovo je da obezbijede lovu preko sponzora i da ne prave nove dubioze.

Meni kao laiku, prilično udaljenom od Bga, ova poslednja dešavanja mi djeluju kao pravljenje terena za novog ''domaćina''. :whistle:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked