"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Imam veliko poverenje prema informacijama iz kluba, i veoma sam spokojan kada je u pitanju sudbina kluba. Veceras cu mirno spavati posle tvojih reci.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Jović od kad je pipnuo prvi put loptu igra špica tako da neznam kako sad ispade da je njegova pozicija polušpic!? :matis:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

Dobro dodje bilo kakvo opravdanje. Stavili bi oni njega i na beka da im odgovara.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Stenly »

Ova uprava, koja postoji i nepostoji je obična nula i čista nesposobnost! Pa ovako i ja mogu da budem direktor i predsednik. Ne radim ništa, figuriram, čekam neku ponudu, ali, ali....ALI glumim šefa Zvezde, direktora, predsednika, izvolite g-dine direktore, hvala, hvala, idem gradom pun gorodsti, ja sam direktor zvezde, ugledan fini gospodinm otvaraju mi se mnoga vrata...a ja teatralac jedan koji ništa pod milim bogom ne radi!

Šta da nema Gruje? A ovo sa njim je strategija od danas do sutra.

Najgori scenario, ispadneš i iz kvalifikacija za LE? Aha, šta onda Gruja, kriv, ne mi iz uprave smo krivi odlazimo. Ma odlazite Vi SADA i ODMAH jer i sada a i tada u stvari ne bi radili ništa već Vas u foteljama drži splet okolnosti, pozitivnih ili negativnih.

Zašto nisu pozvali Grujinog matorog, pa u četiri oka, da ne ide u medijima i td...ovo ovako samo pokazuje kolika je to neozbiljnost.

APSOLUTNO je u pravu Grujin otac, apsolutno. Što bre ti vezuješ sudbinu kluba za mog sina. Evo danas ću mu reći da batali fudbal, i šta sada? Gruja kriv za Zvezdu.

Cirkus!

A još veći je taj što smo kao društvo dno, i da nema niti jedne persone koja može da dođe u klub i nešto napravi, zato imamo TerzaKoki Turist!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by garnett »

cekaj, stani, pazi, vidi, gledaj, znaci "mi" smo se odrekli 1m da bi grujic ostao samo do kraja sezone, kako bi sta?
1-uspeli da odbranimo 30 bodova razlike?!
2-zauzeo mesto drugom igracu, sa kojim treba da se uigravamo za evropu?!

koji je "mozak" doneo takvu jednu racionalnu odluku? #jebomujamaterupickuonuraspalunenormalnu
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Ovo se može shvatiti ili kao tal nečiji kad je taj milion u pitanju ili kao vrhunski debilizam, što nas kada je u pitanju SDCZ više ni ne iznenađuje. Ni jedno, ni drugo :frust:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

garnett wrote:cekaj, stani, pazi, vidi, gledaj, znaci "mi" smo se odrekli 1m da bi grujic ostao samo do kraja sezone, kako bi sta?
1-uspeli da odbranimo 30 bodova razlike?!
2-zauzeo mesto drugom igracu, sa kojim treba da se uigravamo za evropu?!

koji je "mozak" doneo takvu jednu racionalnu odluku? #jebomujamaterupickuonuraspalunenormalnu
Mozda igrac ili cale mu?! Ono nije da nije moguce, na nekoliko stranica se vec diskutuje o tome. :roll: I?! I dalje materupicku?! A sta ako je menadjer tj. 101?! I recimo da je alternativa samo tako ili nikako, sta bi ti sine onda uradio? Ono, malo nam je klinaca otislo za dzaba pa cemo bas sada kad mozemo i da zaradimo 6 miliona da se bavimo trazenjem dlake u jajetu. Ima se, moze se. :isuse:

Samo da pojasnim posto si sporadicno na temi fudbala - moja zelja i pozdrav jeste da se odmah uzme 7 milki i da on odmah ide. I masnica da se zaveze i zahvalnica napise. No, zelje i pozdravi su za FM a ovo je nasa surova realnost. U dupe da se udaramo ako i ovako ispadne kako se prica.
Last edited by Либурнија on Wed Jan 06, 2016 5:19 pm, edited 1 time in total.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Либурнија wrote:
garnett wrote:cekaj, stani, pazi, vidi, gledaj, znaci "mi" smo se odrekli 1m da bi grujic ostao samo do kraja sezone, kako bi sta?
1-uspeli da odbranimo 30 bodova razlike?!
2-zauzeo mesto drugom igracu, sa kojim treba da se uigravamo za evropu?!

koji je "mozak" doneo takvu jednu racionalnu odluku? #jebomujamaterupickuonuraspalunenormalnu
Mozda igrac ili cale mu?! Ono nije da nije moguce, na nekoliko stranica se vec diskutuje o tome. :roll: I?! I dalje materupicku?! A sta ako je menadjer tj. 101?! I recimo da je alternativa samo tako ili nikako, sta bi ti sine onda uradio? Ono, malo nam je klinaca otislo za dzaba pa cemo bas sada kad mozemo i da zaradimo 6 miliona da se bavimo trazenjem dlake u jajetu. Ima se, moze se. :isuse:
+1! :thumbsup:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Meнаџер је узео 10%, остаје спорних 300.000 еура.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Sone »

Koja divnoca..

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -se-vratim" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

nema tu procenata
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Beara_Vladimir »

Za cenjenu gospodu iz Uprave kluba mnogo je bolje dovesti Saveljića.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ma da, između Lacija i Zvezde sigurno bi se odlučio za Zvezdu nego ga naši nisu zvali :faceplam:
Pogotovu poznajući gđu Biševac!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Najdoski dr. Ilija wrote:Ma da, između Lacija i Zvezde sigurno bi se odlučio za Zvezdu nego ga naši nisu zvali :faceplam:
Pogotovu poznajući gđu Biševac!
Hteo sam odavno da napišem par 'epiteta' o svim 'velikim' Zvezdašima koji bi u Zvezdu da dođu u 41.oj godini života a do tada da uzmu i zadnju paru.
Apsolutno je njihovo legitimno pravo da igraju u normalnom klubu, ali nemoj onda priče nije ga Zvezda zvala. Nine je došao, dinara uzeo nije, lomili ga seljaci po livada tolelige, uzeo trofej i otišao kao gospodin.
Zvezda treba da dovede mlađe štopere a ne legende kluba. Problem kod naše uprave, tačnije Zvezdana jeste što mora da se ugradi...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ja čak nemam ništa protiv da se ugrađuju kada dovode igrače kao što su Lućo, Plavša, Hugo, Donald...
Uspesi na terenu, Zvezdi šta pripada, čist račun duga ljubav...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked