"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Beara_Vladimir »

Дефинитивно превише причамо. Никако ми се ово не свиђа. Одма се сетим Витезовог лапрдања пред сваки дерби...
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Трапа »

И по овоме се види да смо се као клуб урушили. Некад нисмо тртљали по медијима пред велике утакмице, ни играчи ни управа. Зна се ко је на тај начин градио играчку и функционерску каријеру...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

Al stvarno nema sta da se prica a ako sta ima da kases, to uradis na terenu na pravi nacin.

Secam se 88og derbija. Mi prosli Bajern a oni pricali svasta nisu se gasili. U 30om minutu stoji 3:0 za buduceg prvaka evrope i sveta. Sve receno u po sata.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by naka »

Taman Sam hteo da kazem da bi bilo dobro da uprava zabrani glupe izjave od strane igraca, kad Ono I stojadinovic vileni..

Nek kolege otvore temu sutra.. Ako mogu, naravno :)
User avatar
ledeni
Новајлија
Posts: 33
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by ledeni »

http://www.mozzartsport.com/vesti/kokez ... a-i-srbije" onclick="window.open(this.href);return false;

Meni se plače od nemoći. Jebo te Ružić u dupe. Koga briga za njegovo ponašanje i baljezganje?
Postali smo prvaci u pisanju saopštenja. Ne mogu više da slušam demagoge. Imali smo priliku da
uzmemo titulu na njihovom terenu i odigrali smo kao najveći luzeri. Sad bih i njemu i Čoviću lupio
po šamarčinu. Dobijemo derbi u košarci, i tu utakmicu nas sudije kradu i umesto da posle utakmice
Čović priča o njihovom nameštanju, on govori o pesmi "Hoću majko, hoću". Mrš u pm.
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Valter »

To upravo oni i hoće, da mi razmišljamo tako kako si ti napisao.

Pa jebote cela Srbija zna da je Ružić namestio preko 50 utakmica u poslednjih 5 godina. Pa on je i smislio čitavu tu ujdurmu sa novinarima koji nedeljama pljuju kako mi nameštamo titulu. Pa to će isto da se radi i sledeće sezone, i naš klub treba da ćuti?

Mene bi bila užasna sramota oćutati ovo što se dešavalo poslednjih mesec dana. Nisi mogao da otvoriš nijedne novine a da ne vidiš naslove "Zvezda namešta titulu". Ako to treba da se prećuti, onda sam ja malouman čovek.

Kao čovek sam se osećao poniženo zbog njihove prljave kampanje. Ponižen bi bio da se na ovo ćutalo. Pre 2 godine Stanojević priča kako "cela država hoće da Zvezda bude šampion", prošle godine svi mediji kako "Zvezda mora da bude šampion jer su izbori", ove godine "Vučić i Zvezda namestili titulu". Na to ćutati mogu samo moroni. Sreća pa su odgovorili. Nadam se da će se tražili i nečija odgovornost zbog kampanje koja je bila prljavija nego u vreme pravih izbora u državi.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

I treba ovako da mu odgovori..

Ali pored odgovora u pisanom obliku, za tu gestikulaciju, i za to sto je radio, treba mu stici i poruka ne javna, vec na kucnu adresu u vidu plavog koverta, gde se doticni poziva na saslusanje, a ima zasta...Ovo klonirano govno nam je sve uzelo za svih ovih 6 godina...To govno diktira svim ostalim im bratskim klubovima.. Taj klonirani, ce kad tad da dolija... Kada mi nesto osvajamo ili smo blizu, odmah se Vucic priziva...A niko ne spominje ovo sto je Kokeza javno napisao, koliko njih ima koji pomazu govnima..

Kokeza nije lik za zajebanciju, pogotovu sto je Vuciceva desna ruka, zna on zasto mu je ovo javno napisao..

Ruzicu, srescemo se nekada, samo polako, a tada ona parola, stop mrznji na internetu, za mene nece da vazi..Obecavam ti !!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Ја се с вама слажем да није требало прећутати примитивизам овог обер-глодара. Међутим, најбољи одговор на то се даје тако што се не доводе јанкосани и Милијаши да им сервирају титулу на тацни, већ тако што се доведе колико толико озбиљан тренер, плеј, штопер и нападач и тако им се усере у живот. Својим (наших "спаситеља") незнањем, јајарењем и лицемјерством поклонили смо им барем 2 титуле од задњих 6.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Valter »

Либурнија wrote: Међутим, најбољи одговор на то се даје тако што се не доводе јанкосани и Милијаши
To je sve doveo Lukić. On je i izgubio titulu. Možemo mi sad da krivimo igrače za juče i sadašnju upravu do sutra. Ali je Vitez od Sopota ostavio smeće od tima, igrače koji nisu plaćeni ništa, dugove polovini lige, 50 miliona duga, Jankosana i sve što ide iz to.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Наравно да је титулу изгубио Лукић тј. клика око њега. Они су превасходни кривци за ово све. Ми смо титулу изгубили још у јулу и аугусту када смо отјерали Робија, Борху, Евандра и Тошића и довели јанковића и Милијаша. И све то уз асистенцију и амин доброг дјела нас навијача који смо, или директно им давали подршку, или окретали главу одо овога свега. Умјесто да смо штеточинама поставили ултиматум и спустили рампу чину евидентног уништавања екипе и клуба. Што прије себи сами признамо да смо и ми навијачи криви, то боље. Угодно није али је потребно. Ја признајем да их нисам провалио с почетка и да сам у једном моменту чак наивно повјеровао да су окренули лист када су довели Робија тј. научили из грешака и окренули се систематском раду и одрекли се кампањштине. Каква наивна тлапња! Све било је полит-маркетинг односно велика лаж.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ivan Vasev »

Kokeze Ružiću: Ti si sramota Srbije!
Nasmejalo se trnče na grmče!!!

Ko još može da nasedne na onakve bljuvotine ? Šuplja priča za isprane mozgove Ja njegovo otvoreno pismo uopšte nisam doživeo kao odbranu Zvezde nego kao odbranu svog političkog šefa. Politički pion i mediokritet tobože zadužen za regularnost prvenstva!!! :pop: :pop:
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Valter »

Izvinjavam se što mi je mozak ispran.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Stenly »

Ivan Vasev wrote:Kokeze Ružiću: Ti si sramota Srbije!
Nasmejalo se trnče na grmče!!!

Ko još može da nasedne na onakve bljuvotine ? Šuplja priča za isprane mozgove Ja njegovo otvoreno pismo uopšte nisam doživeo kao odbranu Zvezde nego kao odbranu svog političkog šefa. Politički pion i mediokritet tobože zadužen za regularnost prvenstva!!! :pop: :pop:
Apsolutno tacno! Jel bre Vesic jos u klubu u pm sta je bre ovo!

Taj B.R covek bez zanimanja i tatin sin i sljam obican sa belim pederskim cipelama, kako bih se popisao po njemu, ne zasluzuje neko pisanije. Moglo je to u dve recenice i kraj price. Najgore je sto nam taj vodi i drzavu...ccc...i posle cekas neki napredak u zemlji..jbte...

Kad ce mo bre da imamo normalnu upravu koju bira predsednik i da li ce mo je ikada imati! Jer Kokeza odgovara za ovaj postupak glavnom i odgovornom, a to bi trebalo biti predsednik, ne. Izemti to rukovodstvo, gde svako radi ono sto hoce!!!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ivan Vasev »

Stvarno, brate, u neka srećnija vremena ljigavci poput Ružića i Kokeze ne bi mogli ni da prismrde blizu uprave večitih. Ozloglašeni Mirko Marjanović je za njih, bre, bio šmeker. Dva politička aparatčika grade sebi ime preko Zvezde i Partizana, a tamo drhte pred šefovima svojih političkih partija.
Imam jedan aforizam, pišem ih povremeno: "Najveći problem ove države nisu huligani na stadionima nego hulje na vlasti?!
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Није ту питање дал је неком мозак испран или не, већ дал је уопште битно шта се по медијима пише. Мене лично заболе патка за наслове у медијима последњих година и дал се пише да нам се намешта титула. Стога ми је све ово безвезе. Теби Валтере је то битно па шизиш. И то ти је то.
Locked