"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Омонију сам и сам често потенцирао као јако озбиљну екипу бар за наше тренутно стање.
О кондиционом је излишно и говорити.
Спин машинерија на овим просторима је усавршила дисциплину представљања пораза као победа тако да је и маса славила тесно испадање од Бордоа више него пролазак Омоније!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Goxy »

А није то брате... Људи су били срећни јер им је пружена нада, нешто што дуго нису имали... 2 минута су нас делила од елиминације много јачих Француза... И сви су мислисли "ако смо овако играли против једног Бордоа, онда наша лига не би требало да представља проблем"...

Могу да разумем то, и сам сам се осећао тако.

Неке ствари немају везе са управама, људима који воде Звезду тј кадровима... То тада је била чиста емоција и љубав према клубу. Понос јер смо напокон показали зубе, јер смо наговестили да смо и даље присутни на карти Европе.
-Бивши форумаш-
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Наравно да сам се и ја тако осећао и слажем се са тобом у свему што си навео.
Међутим ја сам мислио на то како су све те чињенице злоупотребљене у сврху стварања слике о великом спасиоцу и ниподаштавања лика и дела предходника, надам се да ме разумеш.
Наравно да се слажем и да све то и нема неке везе са радом ове управе!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
РС Либурнија

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by РС Либурнија »

tsva wrote: Riba smrdi od glave. To sto ja ovu upravu malo vise tolerisem od one jer pre svega barem u krupnom kadru nema top spin Vesica, ne znaci na oni nisu najodgovorniji posto jesu. Za sve su odgovorni a osim Covica donekle stice se utisak da nista ne rade.
То што ја толеришем ову управу више од оне је под један што је тешко више достићи ону количину лицемјерја, спиновања, подметања, удруженог са немањем појма о фудбалу, као што је то био случај код претходне штеточинске управе.

Нову управу толеришем зато што су политичким декретом набацани одасвуда, довучени у поноћ и речено им је - радите. Наравно да то не иде тако.

Оно због чега дајем кредит садашњој управи је тај феномен "првих мачића" за које, поред субјективних, постоје и објективни разлози. Када смо могли да пустимо да нас Весић, витез, Маза и компанија јашу и урушавају више од 3 године, ваљда је ред да се да шанса и једном Џајићу, Човићу па и Стојадиновићу барем до јесени?! Тим прије што, реално, и немамо више много избора. Оно што ми даје наду је то што ме, баш као и на дан и кад је промовисан Влада Вукојичић, прати осјећај да ће ово ИПАК још да изађе на добро.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Има овде да се пробере људи који би могли да ваде Звезду из буле, али исто тако има врло вероватних сценарију у ком ће баш ти људи први да дигну руке од свега кад ми препизди цела ситуација и кад се помире са тим да не могу да се изборе са правим српским бућкуришем који влада у нашем клубу где није важно ко шта уме већ ко се како зове.

Ништа ово не ваља, а у оваквими ситуацијама баш најбољи први запале. Исто еј у целој земљи, школовано што оће да ради и да има шансу да успе пали напоље.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Sad sam shvatio i ulogu Kokeze u upravi. Vidim da je on obavio ''razgovor'' sa Saletom, nakon čega su ''sporazumno'' raskinuli ugovor :mrgreen: .
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

И у то име бар на кратко мењам аватар! :srbinosm:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Стигох с пута и отворих нет да видим шта има ново и какав је био дочек Пинта.
Онда видех да је у одбору за дочек био и Антонијевић и одмах ми паде мрак на очи! (смајли који повраћа)
После јако успешног дана, Мурињо отишо-Пинто дошо а Браун се вратио данас пљас, шљага!
Ко је уопште тај човек?
Славиша реагуј! :toljaga:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Велики Делија »

Чији је човек онај Антонијевић? Баш бих волео да знам, пошто уопште немам појма када је исти дошао у клуб.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Goxy »

Прича се бивши ДБ-овац, или тако нешто. Можда и није, али има неке везе са тиме.

Већ сам на другој теми исказао своје мишљење о њему, а с обзиром да ја готово никога не вређам, онда је јасно колико овог човека не подносим.
-Бивши форумаш-
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Beara_Vladimir »

Čekaj, ako je istina da takav, a nema razloga da ti ne verujem Goxy, zar je moguće da baš niko tom liku ništa ne može? Ko je njega uopšte uveo u klub i kada?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Goxy »

Не знам, али што је најјаче, није он ту од јуче, напротив, већ дуже време је ту.

Раније му је званична функција била "саветник председника". Као саветник председника, константно је седео на клупи за резерве на утакмицама. Да.
-Бивши форумаш-
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Radna zajednica odbila minimalac, opet smo u problemu. Neozbiljno se radi, uprava sama sebi uskace u usta... Covic stalno prica kako je losa finansijska situacija, kako je neophodno sto pre otpustiti stotinak ljudi, Dzaja se slaze ali nece da presece a za to vreme sportski direktor dovodi trenera stranca za godisnju platu od 200 hiljada evra. Ako nisu u stanju da rade kao ekipa nek se u miru razidju, bice postenije prema navijacima...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

koliko sam razumeo, trenera ne placa klub tako da ce on redovno biti placen

radna zajednica ima pravo na svoje pare koje trebaju da naplate od onoga moji im je dao radno mesto koje nicemu ne sluzi

sto pre smanjiti broj zaposlenih
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

tsva slazem se, nego me nervira sto nema sistemskih resenja. Isto tako kako su nasli pare za trenera su mogli da nadju pare da isplate zaostale plate, povezu radni staz, obave ostale formalnosti i otpuste sve koji su visak. Tom logikom Janevski, Dzef Silva, Fereira i ostatak druzine su trebali da pare naplate od Ivica i Dan Tane... Dok se stvari ne postave na svoje mesto, tudje greske ce i dalje placati iskljucivo Zvezda.
Locked