"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Поред оне мафије на челу клуба доста је и издржао.
Отишао је зато што је отеран а не зато што је желео!
Докле смо стигли после његовог одласка сви, нажалост врло добро знамо!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Popaj wrote:Mislim da nisu ispali do kraja korektni prema Robiju ali cinjenica je da ekipa u zadnjoj fazi Robijevog rada stagnirala. Pre svega mislim na to da Robi nije davao vise sansi mladjim igracima na kraju prvenstva kada je ono tako i tako bilo vec reseno.
Ova priča se stalno potencira, a što bi rekao jedan veliki filozof ''ne može to tako da se gleda''. Robi je imao, uz Rad, najmlađu ekipu u prvenstvu, pristiglih 6-7 novih igrača, koje je trebalo ukompnovati i naviknuti na Zvezdin dres i težinu igranja u istom, a obzirom da je Robi gledao malo dalje, naravno da je pripremao ekipu i za evro - takmičenja u sledećoj sezoni... I onda ga opet Lukićevi kriminalci ispale, razvale kičmu ekipe i dovedu ''ono'' za trenera... Posljedice Robijevog odlaska dugo će nas još proganjati...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Popaj

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Popaj »

Mislim da je nazivati ih mafijom preterano. Uostalom i sam Dzaja ih je manje-vise podrzavao.
Moj utisak je da je Vesic hteo da pomogne ali da nije bio u stanju, sto zbog subjektivnih lutanja, sto zbog vrlo nepovoljne situacije oko kluba.

Sto se tice mladjih igraca - trebao je malo vise da pogura recimo Ozegovica i Stojkovica pa da vidimo u par tekmi jesu li ili nisu za Zvezdu.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Џајић је сваку управу куртоазно подржавао!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Popaj wrote:Mislim da je nazivati ih mafijom preterano. Uostalom i sam Dzaja ih je manje-vise podrzavao.
Moj utisak je da je Vesic hteo da pomogne ali da nije bio u stanju, sto zbog subjektivnih lutanja, sto zbog vrlo nepovoljne situacije oko kluba.

Sto se tice mladjih igraca - trebao je malo vise da pogura recimo Ozegovica i Stojkovica pa da vidimo u par tekmi jesu li ili nisu za Zvezdu.
Zaboravlja se sa ove vremenske distance, da je Žuca Stojković tog proljeća u jednom momentu bio povrijeđen, te je drugom priliko bio sa mladom reprezentacijom. Ožegović mu je bio na oku svaki dan, da je zaslužio šansu, sigurno bi je dobio.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Popaj

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Popaj »

Najdoski dr. Ilija wrote:Џајић је сваку управу куртоазно подржавао!
Deklarativno, medjutim, sa Lukicevom upravom imao je korektne odnose i pojavljivao se cesce u klubu.

Sto se Ozegovica tice, ne razumem Robija. Na pocetku je bilo kao "volim mangupe"(Koroman) a kad ono...Mislim da je slucaj Vilotic doprineo toj Robijevoj izvesnoj krutosti u pogledu igraca sa bubicama.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Добродошлица Попају.

Ја ћу своју реплику написати овде http://www.crvenazvezdabeograd.tv/forum ... p?f=3&t=18, јер ово је тема о актуелној управи.
User avatar
evoimene
Новајлија
Posts: 38
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:48 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by evoimene »

Popaj wrote:Znam ali je i cinjenica da je Robi bio izgoreo i naprosto pukao. Taj sav pritisak nije vise bio podnosljiv za njegove nerve. Cinjenica je da se u takvoj situaciji sa Robijem nije moglo dalje.
E sad, Jankovic je tada izgledao kao jedina koliko-toliko razumna i dostupna opcija. Kazem, tada..
Janković i razumna opcija ne mogu u istoj rečenici. Nikako.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

ajkula wrote:vlaga,smrad,smece,otpadniti plafoni,izlupane stolice i fotelje...
Razumem da ne mogu da vrate dug, da nemaju para da dovedu dobre igrace, ali ovakve stvari ne razumem. Je l` toliki problem zakrpiti krov tu gde prokisnjava, okreciti prostorije, popraviti vodokotlice i sl? Koliko puta smo se nudili preko svih mogucih foruma da organizujemo radnu akciju, da se malo nasminka stadion? Kako ih ne mrzi da svaki dan gledaju taj krs?
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

Popaj wrote: Moj utisak je da je Vesic hteo da pomogne ali da nije bio u stanju, sto zbog subjektivnih lutanja, sto zbog vrlo nepovoljne situacije oko kluba.
И ја сам хтио да возим Боинг али не иде, добро нека си нам објаснио морнару, сада нам је лакше.

http://www.zurnal.rs/2013/03/27/zaposle ... index.html
Сада би требали да се раде интервјуи са Весићем, Буцком и Лукаром.
Иначе и ова управа је покретна у вези проблема к'о горња вилица.
Врста која изумире
User avatar
ledeni
Новајлија
Posts: 33
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by ledeni »

Da li nam je račun još uvek u blokadi? Kad će krenuti isplata rata onim klubovima i kompanijama koji su povukli menicu i prihvatili da im se dug isplaćuje u ratama? Od kojih para Zvezda misli da reguliše dugovanja? Hoće li biti para za plate igrača? Da li ćemo poslovati u plusu ovu godinu? Zbog čega nije prodat nijedan igrač u zimskom prelaznom roku? Otkud pare za stranog trenera sad, a nije bilo za Gončarenka pre 2 meseca?
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

ledeni wrote:Da li nam je račun još uvek u blokadi? Kad će krenuti isplata rata onim klubovima i kompanijama koji su povukli menicu i prihvatili da im se dug isplaćuje u ratama? Od kojih para Zvezda misli da reguliše dugovanja? Hoće li biti para za plate igrača? Da li ćemo poslovati u plusu ovu godinu? Zbog čega nije prodat nijedan igrač u zimskom prelaznom roku? Otkud pare za stranog trenera sad, a nije bilo za Gončarenka pre 2 meseca?
Да би се на ова питања одговорило мора да постоји управа не само на папиру. Од када су оформљени нису почели да функционишу на начин да се зна ко је за шта одговоран.
Давно смо писали да је свака нова управа затицала горе стање него када су долазили њени претходници, али то није разлог да се договоре ко шта ради. Мада је цјелокупно стање већ одавно... :smrc:
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

Tako je Disciplinska komisija FSS odredila Zvezdi kaznu od 150.000 dinara, zbog baklji, petardi i dimnih bombi koje su navijači palili na utakmicama protiv Novog Pazara na "Marakani", kao i protiv Radničkog u Nišu.
ima se moze se :nindza:

mozda bi mister Covic mogao i ovo da pomene umesto da samo mase minimalcima
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

"Ukoliko menadžeri, agencije, ali i klubovi, ne budu pristali na korekciju sramnih procenata, bićemo prinuđeni da im igrače damo na raspolaganje ili ih sklonimo u drugi plan. Žao mi je momaka, ali ne može ovako", kaže za MONDO potpredsednik Crvene zvezde Slaviša Kokeza.
"Meni je žao igrača, oni momci u svemu tome nisu ništa krivi, niko ih nije pitao ko će sve da uzima procente kada jednog dana budu otišli iz Crvene zvezde, ali ne možemo dalje ovako. Pa, Crvena zvezda je pretvorena u poligon za distribuciju igrača u inostranstvo. Neće moći više da se ide tim putem, između ostalog klub se raspada i zbog takvih ugovora", kaže Kokeza
"Kokrektno i časno razlikuje se od slučaja do slučaja, da li je za tog igrača već plaćeno obeštećenje, pa na to postoji dodatan procenat, itd. Ne može da se dogodi da smo nekoga platili 400 ili 500 hiljada evra i da moramo da damo još 40 odsto od buduće prodaje igrača! To ne postoji nigde", navodi Kokeza primer.
Na kakav ce ovo odjek da naidje?! Ili rasprodajemo sve igrace, i sezonu zavrsavamo sa nekim klincima, ili ce ta treca strana da prihvati sve ovo..Videcemo..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

sve rasprodati, dovesti talentovane momke i 4 stranca i krenuti nanovo

prve godine osmi, druge treci a onda polako na vrh i ne silaziti odatle

svako drugo resenje nece nas pomeriti s mesta
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked