"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Него шта него треба тако.
Мислим да од сваког правог, искреног Звездаша имају пуну подршку.
А за фејсовање и твитовање тата Мудринског одмах шимика у буљу!
Већ једном мора да се уведе неки ред!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Što vrijeme više prolazi, pokazuje se da je gosn Slaviša Kokeza najozbiljniji operativac u ovoj upravi :kreza: Svi se nešto kurobecaju, oćel' im dati minimalac, nećel' dati, oćel' otpustiti višak, nećel' otpustiti, oćel' jankosana naprašiti, nećel', dal' će Čović il' će Džajić i, što bi rekao Saša Mikić, tako celi letnji dan popodne...A gosn Kokeza, obavi ''prijateljski razgovor'', te nam jankosan još pokloni masu tuđih, nezarađenih para, a sad se fino obratio menađerima i onima ko je sa njima u talu i ko je sklapao sramotne ugovore. Za Mudrinskog sam ubijeđen da plemeniti jankosan ima neke veze i on je ja mislim 50-50 ugovor, ako griješim - izvinjavam se, ali čini mi se da sam negdje pročitao da jeste.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by trotter »

crazynorth75 wrote: Za Mudrinskog sam ubijeđen da plemeniti jankosan ima neke veze i on je ja mislim 50-50 ugovor, ako griješim - izvinjavam se, ali čini mi se da sam negdje pročitao da jeste.

Jeste. 50:50. Samo što se negde pojavljuje da smo ga kupili za džabe a negde da smo osim tih procenata "platili" i nekih 200K. Tako da sigurno nema mutljavina. :pop:
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ariljac »

To sam i ja nalazio a bivsa uprava nam je prezentovala da je dosao bez obestecenja kao i Milunovic ali ide 50-50 od iduceg transfera.
Sto se Jankovica i njegovog udela tice,Andjus je pricao da on ima udela u Rankovim igracima,pre svega Panticu,za Mudrog ne znam..
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Бивша управа је причала и како је Евандрао наш играч и шта све не. Причали су и како су Евандро и Борха морали да оду јер им је тамо неко наложио да се отарасе скупих играча.

Све го лажов до лажова.
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Valter »

http://www.sportal.rs/news.php?news=97305

Treba ispraviti sve procente koje su dogovorili Vesić i Vitez od Sopota. Nimalo lak zadatak.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

Исправити све је тешко, превише их је све са субјектима.
Врста која изумире
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Valter »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=700106

Ne znam da li je istina, ali ako jeste, onda su ovi priličan novac uplatili.

p.s. bitno da je Janković dobio 45.000 evra, a Robi ništa. Valjda zato što on ne traži svoje pa ih ni ne zanima :roll: .
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Human potez uprave, znaju da Sale sledeci angazman moze da dobije eventualno u nekim dnevnim novinama da pise kolumnu. Robi ima stabilan izvor prihoda. :D
Stigose konacno pare od Gasproma, poceo sam da sumnjam da je taj famozni ugovor jos jedan u nizu spinova prethode uprave... Dobra stvar je sto smo ispostovali dogovore sa klubovima jer smo time dokazali ozbiljnost i to ce nam biti dobra potpora u pregovorima za evro licencu koji nam slede. Konacno smo se pomerili sa mrtve tacke.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

Valter wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=700106

Ne znam da li je istina, ali ako jeste, onda su ovi priličan novac uplatili.

p.s. bitno da je Janković dobio 45.000 evra, a Robi ništa. Valjda zato što on ne traži svoje pa ih ni ne zanima :roll: .
Kad je Robi sporazumno raskidao svoj ugovor nije se pominjao potpis, uplata licenca i Jankosan na klupi. Zasluzili smo da nas se tuzi sa mnogih strana. Nece to Robi naravno napraviti ali mi dupetom vrata zatvaramo.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by naka »

Ovo je carski. Upropastiš klub. Zajebavaš se dva puta po nekoliko meseci. Uzmeš 2 stana u Beogradu. "oprostiš" nešto tj "investiraš" u novo reklamiranje preko tatinih dužnika. I očekuješ procente od menadžerskih igrača koji su ti trčali u zagrljaj. Naravno sad se malo skloniš i vuk pojeo magarca. Odgovornost, Šta je To?

Lukić, sve prethodno pobrojano puta 10. Da saopštenje gde napiše dobre stvari "služio sam bajate kifle u avionu", loše stvari " avion je pao. svi ste poginuli (a ja ću da živim od osiguranja)" i odeeee.. Odgovornost? Šta je to?

I neko može da očekuje da će dugoročno biti bolje samo odlukom o promeni trenera?
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Goxy »

Захваљујући поступцима Човића и Стојадиновића, ми свлачионицу више немамо.

Немојте живети у илузији да ће нам бити боље. Неће.

Сто пута сам причао да проблем Звезде нису ни играчи ни тренер. Али некако се увек све ломи на њима.


Вечерашњи тим који ће наступити, није Са Пинтов тим, него Стојадиновићев тим. Од сада па надаље, Стојадиновић ће да ведри и облачи првим тимом, а ваљда не морам да вам објашњавам како то утиче на фудбалере? Понављам, атмосферу немамо, хемија не постоји, сви (или већина) су незадовољни, и мислим да се полако ствара таква атмосфера да ће сви једва чекати да оду одавде.

Све је код нас наопачке.

И да, знам да многи због мржње према одређеним тренерима, па и играчима, нису у стању да виде даље од свог носа, Стојадиновић, а богами и Човић су уништили екипу још током зиме.


И битна ствар, нећу ни са ким да се упуштам у причу око овога, јер бих онда морао да износим ствари које не желим. Али, не тражим да ми верујете, не мора нико да ми верује, и дај Боже и да сам дебело у криву. Али, запамтите ове речи, ништа више.

Поздрав...
-Бивши форумаш-
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

Post ce ovde da ti stoji pa cemo da vidimo.

Mi fudbal ne igramo od kad je Robi otisao niti pokusavamo da igramo. Gore od Jankosanove Zvezde biti nece. Koliko sam ja pratio mismo bili unisteni davno pre zime jer su se s nama sprdali svkakvi levati na sred Marakane. Vesic i njegovi za preko 3 godine nisu napravili nista osim -20 miliona i unazadili su nas barem 10-15 godina. Uvi sto su dosli su vec sad zestoko zasrali jer su ostavili demagoga na klupi i Vesiceve poltrone tipa Brocica i Nikolovskog koji nicemu ne sluze osim da se ponude novom makrou. Ova uprava mora zestoko da se potrudi da bude gora od prethodne. Isto vredi za novog trenera. Jedino su igraci isti. Tim je malo promesan i videcemo da li ce to na nesto liciti. To da SD dovodi "svoje" igrace i odgovara za igru i rezultate nije nista novo.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

I ja verujem da mi sada nemamo svlacionicu, ali pitanje je da li smo je i imali i pre Covica i Stojadinovica.. Setite se samo one carke izmedju Spaje i Maksimovica..

Mi svlacionicu nemamo odlaskom Robijevim, i kod Jankovica su oni radili sta su hteli... Mi moramo da se oslobodimo ovih stetnih ugovora, kako znamo i umemo, i bolje sada na -11, nego na jesen sledece sezone.. Bolje da sada nemamo svlacionicu, i da sve razjasnimo, nego kasnije.. Nemogu oni da budu u Zvezdi, i da sluze samo kao izlog za prodaju, a da mi od toga nemamo nista..

Evo vidim i da Jagodina hoce da se dogovorimo.. Kokeza, zna svoj posao, i kada on progovori, zna se da iza njega stoji Vucic.. Koliko sam ja nacuo, sprema se i cistka u FSS-u, pa sada klubovi na vreme zauzimaju stav prema novom gazdi, a to ce izgleda biti neko nas..

Zao mi je svakog igraca, koji je zvezdas, a koji je rob menadzerstva, ali mi kao klub sada moramo da gledamo sebe, i nikoga vise..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Valter »

carapan wrote:I ja verujem da mi sada nemamo svlacionicu, ali pitanje je da li smo je i imali i pre Covica i Stojadinovica..
Taj rad. Slušajući šta igrači pričaju (ne za javnost naravno), se*em se na takvu "svlačionicu". To je "svlačionica" gde bi pola njih da pobegne u neki klub noć pre jako važne utakmice, a pola njih bi da igra. Ili kao protiv OFK-e u kupu, gde je pola njih čekalo kraj utakmice a pola njih (poput Kasalice) trčalo za svaku loptu. To sve nema nikakve veze sa upravom već sa njihovim karakterom koji je nula. Barem kod nekih, čast izuzecima kojih ima.

Nema šta oni da imaju tu famoznu "svlačionicu". Kako su igrali, istu takvu su je i imali.

Da se samo još složim sa tsvom da je sramota to što je ostavljen Nikolovski.
Locked