"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Либурнија wrote:
МоСа ВерСе wrote:Не може да буде урачунат у дуг јер он до данас није постојао. А тај који је фалсификовао потпис и узео паре, дабога трунуо у затвору. На нашу велику жалост, он ће и даље бити у клубу као једна од највећих легенди клуба...
Тај који је и ако је фалсификовао потпис ЈЕСТЕ НАЈВЕЋА ЛЕГЕНДА ФК ЦЗ! Друго, ја се не бих ослањао никада на рекла казала "добро обавјештених" извора већ више на оно што је рекла пок. Верица Бараћ.

А шта год да јесте, пише му се минус али неће нико да га гази па макар то били ми. Он је нешто и одлежо а ако је и узео дао је овом клубу немјерљиво много, много више него овима прико брда разни Бикови, Зеке и остала стока а ни врата од централног затвора видјели нису. Према томе, мирно МоСа, то се не ради тако.
(Podseti me) napiši šta je to VB rekla, plz.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија, пошто је легенда, сада нека врати те паре и све ок. Нема оправдања за то што јесте највећа легенда, а јесте. Морамо да се научимо да не сме нико да буде помилован, а све док гледамо како су се и горе омастили ( а јесу) никада ова земља неће имати просперитета. И не знам, па да те питам: Је л' ти смета што се Џаја поклонио СНСу да би сачувао дупе управо од оваквих ствари?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Не, не смета ме много иако би ми најдраже било да је доказао своју невиност на суду. Али ако икоме оправдавам слизавање са СНС и ако је ишта добро икада урадио тај СНС тј. Тома Гробар у овом случају, онда је то случај Џајић!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Ганац wrote:
Либурнија wrote:
МоСа ВерСе wrote:Не може да буде урачунат у дуг јер он до данас није постојао. А тај који је фалсификовао потпис и узео паре, дабога трунуо у затвору. На нашу велику жалост, он ће и даље бити у клубу као једна од највећих легенди клуба...
Тај који је и ако је фалсификовао потпис ЈЕСТЕ НАЈВЕЋА ЛЕГЕНДА ФК ЦЗ! Друго, ја се не бих ослањао никада на рекла казала "добро обавјештених" извора већ више на оно што је рекла пок. Верица Бараћ.

А шта год да јесте, пише му се минус али неће нико да га гази па макар то били ми. Он је нешто и одлежо а ако је и узео дао је овом клубу немјерљиво много, много више него овима прико брда разни Бикови, Зеке и остала стока а ни врата од централног затвора видјели нису. Према томе, мирно МоСа, то се не ради тако.
(Podseti me) napiši šta je to VB rekla, plz.
Jbg, Ganci ubih se da nađem to danas ali nikako. A prilično sam siguran da sam to kačio već na forum kada sam "branio" Džaju.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Ne sumnjam ja u tebe i tvoje pamćenje, hteo sam samo i ja da presluššam, pa sam kasnije našao neke klipove sa V. Barać o politici, sportu...Miškovću, nije nigde pomenula Džaju ali mislim da sam razumeo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Pa suština je u tome bila da se Džaja među svim tim krokodilima iz sfere politike, biznisa i kriminala nije prilagodio, da se opirao preuzimanju Miška Autokomande i zemljišta oko stadiona koje je namještano istome. I da je zato kao mali igrač fasovao mardelj. Ona dozvoljava činjenicu da je i Džaja stavio u tim mutnim okolnostima neku proviziijicu u džep ali da je to mačji kašalj u usporedbi sa velikim igračima koji su nedodirljivi, i da je Dzajino hapšenje naručeno i na onakav način režirano za nauk njemu ali i svim ostalima koji bi pokušali da pljuju u supu nedodirljivima. I jasno navodi zašto niko ne želi privatizaciju klubova - nijedna politička garnitura ne želi naprosto to da uradi pošto su im fudbalski klubovi sredstvo manipulacije masom i ostvarivanja uticaja u javnosti. Znači, mogu ali neće, elem i ova aktuelna nesreća se naravno prenemaže.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Pa suština je u tome bila da se Džaja među svim tim krokodilima iz sfere politike, biznisa i kriminala nije prilagodio, da se opirao preuzimanju Miška Autokomande i zemljišta oko stadiona koje je namještano istome. I da je zato kao mali igrač fasovao mardelj. Ona dozvoljava činjenicu da je i Džaja stavio u tim mutnim okolnostima neku proviziijicu u džep ali da je to mačji kašalj u usporedbi sa velikim igračima koji su nedodirljivi, i da je Dzajino hapšenje naručeno i na onakav način režirano za nauk njemu ali i svim ostalima koji bi pokušali da pljuju u supu nedodirljivima. I jasno navodi zašto niko ne želi privatizaciju klubova - nijedna politička garnitura ne želi naprosto to da uradi pošto su im fudbalski klubovi sredstvo manipulacije masom i ostvarivanja uticaja u javnosti. Znači, mogu ali neće, elem i ova aktuelna nesreća se naravno prenemaže.
Vraćamo sa na najodvratniji period kada su pokazali kakvu silu poseduju i Džaju hapsili kao da je Šarić ili Bojović lično...gade mi se, tada sam shvatio koliko je Mišković jak ali do neki dan nisam shvatao spregu politike i "privrede" (kriminala).
I zato sam u svakom razgovoru i branio Džaju a i ona poznata "prezumpcija nevinosti" je na njegovoj strani.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Jel' pogledao neko intervju rsb-a sa Terzom? Ja sam samo naletio na onaj dio gdje ga pitaju za Čovića, kk i ostale sekcije u sd...mila mati izjave...pa to je teška dijabola.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Beara_Vladimir »

RSB intervjue zaoblilazim u širokom luku. Razlog je jednostavan.
- Gospodine Terziću, je l' da da ste najbolji?
- Pa dobro, ne bih ja to baš tako rekao, ali kad već vi insistirate...
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Ovaj put nije bilo tako...baš su ga direktno pitali...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Ali ga nisu pitali neke stvari detaljnije, pogotovo u vezi duga gdje imam osjecaj da se bas dosta frizira sve.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Мики »

Наравно да се фризира. Терзић умало није одлепио док су га и оно око Човића питали. Шта би тек било да су поставили директно питање око дуга?
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

A ono kako je dao odgovor oko KK i Covica je za pricu. Ulicarski.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Beara_Vladimir »

Либурнија wrote:Ali ga nisu pitali neke stvari detaljnije, pogotovo u vezi duga gdje imam osjecaj da se bas dosta frizira sve.
Ma 'ajde, da postavljaju takva pitanja ne bi bili podguzna muva svake uprave, od tvog omiljenog ''druga sa studija'' na ovamo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Кум није дугме а друг са студија није чарапа. Управе се мјењају, само је он вјечан.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked