"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Ono što je bilo potrebno jeste prijava UEFA u slučaju Vlahović i Nikolić. Nakon toga dopis FSS-u da je izvršena prijava po pomenutim predmetima uz dodatnu napomenu o nečinjenju FSS organa po službenoj dužnosti ništa po tom pitanju.
Verujem da bi nakmon toga vrlo brzo bilo rešeno sve, međutim svi imaju putera i previše i ovo je samo SF...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Stenly »

Moguće, oni laju po portalima samo da izvrše pritisak na ove jadnike na terenu, inače nikom ništa, psi laju karavani prolaze.

Nešto razmišljam i dođoh do zaključka da su političari došli do nekog rešenja da groblje bude prvak. Što? Oni znaju. To znači da je Terza pušten niz vodu. Dakle, nakon finala Kupa, leti.
Ujedno, Terza izgleda NIJE ni smeo da da otkaz Grofu, (ako je verovati ludom Anjdusu) nije silazio svo vreme dok je Grof bio trener u svlačionicu kod igrača, niti šta prigovarao, predlagao oko tima i td, bio na treningu ko sada kod Boška što je bio sa Tozom (negde pročitah). Zato što je Vođa Grofa postavio pa kud smeš na nekog koga je ova doveo u klub da diraš ili mu popuješ...Mada i ne treba, ali opet se postavlja pitanje šta raditi ako tener dovodi neku građu, kako reagovati i td...
Sada koga nam spremaju videćemo, neko kaže Đilasa. Mogao bih to da progutam ako bude SD naš igrač i neko ko može da doprinese, dovedu dobrog trenera i imaju nekakav plan sa max dva do tri kvalitena stranca. Terza je dugo u klubu već i nije uradio mnogo iako mu vreme dok je Grof ovde ne uzimam mnogo za direktorovanje jer se nije pitao...ali ako je doveo Pavkova i ostalu građu...nije to to...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Ako je Đilas, on je sposoban menadžer, čini mi se da je on i KSS digao, iz minusa pre svega a zatim i dovođenjem pravih ljudi na pravo mesto i reprezentativne rezultate vratio. Ako bi imao kakvu autonomiju u radu i pomoć od sttrane vlasti, mogao bi i FK da preporodi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Ljudi iz košarke (Cvele) su imali uspjeha u fudbalu (rukovođenje).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Odslušao sam izlaganje Terzića i moram reći da me pojeo mrak. Jednostavno, mene je blam ko nam je na čelu kluba.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Stenly »

Stenly wrote:off topic:
Ako je AV obrisao Terzu on je obtrisan džaba se kurobeca. Pogledajte sada, kada bez ikakvog razloga sutra Vučelić izda saopštenje jer će Kokeza da mu naredi! Umesto da FSS odgvori! Sada se vidi da je Vućela krenuo u meddijsku hajku uz podršku Kokeze.

Ali najgore je što njihov sukob Terza-Kokeza, ispašta klub! Nijedni ni drugi nisu dostojni. Sutra ako Kokeza ubaci SNS ekipu, biće kao u Partizanu sa Vučelom i Gmazurom. Dakle, ćuti i slušaj. E tada će biti fudbal u Srbiji kao za vreme Toleta. Ako Kokeza planira da osvoji Zvezda 3 Titule zaredom, odradiće to i kraj priče (natavno pod uslovom da ostane na vlasti AV toliko, mada ne verujem).

Ne vlaja što klub ispašta sujete dva čoveka Terza-Kokeza. I ne znaš šta je gore, dal ovaj prvi il drugi. Ako prvi ostane biće to ko u vreme Toleta..
.
Jeste Mažić po naređenju Kokeze navlačio za groblje, ali to nije u toj meri da se digne tolika prašina. Izgleda da je bio PENAL (sudeći po snimku, drži ga za dres rukama, i sve radi rukama što nije dozvoljeno) ali što nismo dali jedan GOL ovako, na prekid, iz igre ?!? Ova utakmica je X i pošteno, mada smo bili bolji, X zbog šansi!

Izgleda da je Terrza pušten niz vodu, ali neće da se pomeri do zadnjeg časa...Mada ako je ovo tačno što Andjus kaže, nije toliko njegova krivica kada treba da sluša budale:

Sa Andjušarevog :) Tvitera:

Terza se sve vreme nervirao što mora da trpi Grofa i njegove indijance i što mora da trpi Vučićeva nejasna i laička naredjenja.

Terza o svemu tome mora da ćuti,iako mu u duši nije lako i dodje mu da progovori. Ali,od čega će da posle živi.
----------------------------------------------
E sad, ako je stvarno slušao AV-a, onda definitivno AV nije normalan, mada i ovako nije. Kada se meša DIREKTNO u rad jednog fudbalskog kluba. Moraš baš dobro da budeš udaren i lud da sa mesta prvog čoveka države to radiš. Ali me ne čudi, jer čovek uopšte ništa i ne radi, pa ima vremena i za fudbal.

Tako to bude što kaže narod, kad se dvojica tuku treći koristi!
Već danas (nedelja) ili u ponedeljak, očekujem saopštenje FK Partizan, a sve ide iz Kokeza kuhinje. Vučela i Gmazura moraju da slušaju. Posle će ubaciti nama iste takve i fudbal je ZAVRŠIO!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Kokeza ne bi smio ništa da radi mimo Vučića. Vučić je jako sujetna osoba koja ne trpi protivljenja, a to se pokazuje odnosom i prema kk, a i prema fk gdje ne može da pusti svoje pipke u potpunosti.
Nama nema hljeba dok je politika u ovolikoj mjeri zastupljena u sportu. Iskreno, plašim se i za kk pored ovih i ovakvih.
Teško je u ovom trenutku reći neku pametnu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Kokeza ne bi smio ništa da radi mimo Vučića. Vučić je jako sujetna osoba koja ne trpi protivljenja, a to se pokazuje odnosom i prema kk, a i prema fk gdje ne može da pusti svoje pipke u potpunosti.
Nama nema hljeba dok je politika u ovolikoj mjeri zastupljena u sportu. Iskreno, plašim se i za kk pored ovih i ovakvih.
Teško je u ovom trenutku reći neku pametnu.
Vučiću pederu!
Pardon, vučiću, sujetni pederu! :annoyed:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Stenly »

Msm da je pitanje dana kada će bata Andrej da poželi da bude tata u KK. Za fudbal nzm ali neko je DEBELO zainteresovan da OBRIŠE Terzu.

AV je prvo bolestan čovek mentalno! 5 godina vlada državom a NIŠTA uradio nije sem što je još više kriminalizovao društvo. Čovek ručno upravlja sistemom. Ovde NE RADI NIJEDNA institucija. Sve je AV. Njemu dune i da Španovićki 20k evra. A da mu je dunuluo 50, dao bi joj toliko. Nema sistema, reda, zakona, NIŠTA! Čovek rasipa tuđ novac. Očekujem jednog dana da ga proglase ne za predsednika države, nego da ga svi zovemo TATA! Srbija je zemlja bez DRŽAVE, ovo je TERITORIJA! AV ceo dan LAPRDA na TV-U, MAŽE, LAŽE, IZMIŠLJA, postavlja pitanja, odgovara, prekida, odskače, iskače, prelazi, dolazi...100% tni mentalni oboleli pacijent!
Najgore što njega drže ovi sa zapada i istoka, kojima u paketu nije da balkanske države budu deo moderno razvijenih zemalja. Već budale koje rade za 300 evra i koje se međusobno tuku do istrebljenja kao da žive u 17 veku... :isuse: To ptkrepljujem činjenicom da su pred ove izbore obavešteni oni idioti iz EU da će ovaj da krade a oni su odgovorili u stilu boli nas patka! Naravno, kad Vam je u interesu da manijak bude na vlasti! :dancing2:
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Nakon one sramotne kzš poslije Kupa, svi su počeli da šilje patku na nama. Izgubili smo svu reputaciju. Terzić ako ima iole mozga i osjećaja odgovornosti, otići će. Znam da je sve to dirigovano odozgo, kao što Stenly eče, ali ja nikako ne mogu da progutam da neko diže toliku buku, a na terenu smo stvarno bili velika nula.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Ovdje nema ništa smisleno da se pročita osim "mržnje prema Vučiću "... :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

I Grofu, a boga mi i Terzi.
Po ko zna koji put se pokaza kao tačna ona "*ebaše nas pravi zvezdaši"...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by keyser_soze »

Ганац wrote:I Grofu, a boga mi i Terzi.
Po ko zna koji put se pokaza kao tačna ona "*ebaše nas pravi zvezdaši"...
Pa ne znam bas dal je Terzic pravi Zvezdas ...on je koliko znam Ofk-ovac....Mozda i bolje sto nije pravi Zvezdas ko zna dokle bi nas oterao
A sto se Vucica tice ne kapiram jel se to on ovde mrzi sto nije doneo titulu? Valjda su nas i grobari ubedili da nam je Vucic obezbedio titulu pa sad veliki bedak.....Inace jos jednom titulu smo sami izgubili i niko vise ..Prvenstveno Grof od Mojkovca a onda igraci
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Vučku se vjerovatno više zamjera to što nije uspostavio našu dominaciju kao što su to radili političari grobarske orjentacije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by keyser_soze »

dacha od bosne wrote:Vučku se vjerovatno više zamjera to što nije uspostavio našu dominaciju kao što su to radili političari grobarske orjentacije.
Da, to je onako dugorocno sto mu se zamera....a ova titula je prelila casu
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
Locked