"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Све што је рекао онај блентави Анђус везано за Вучића је тачно. Тачније, спрега Вучића који преко своје марионете Терзића зеза оно соколско теле или ти Кокезу. За сада је председник и директор урадио праву ствар. Довео је вредног и марљивог тренера који је рекао НЕ Луковићу, Савићу, који је већ сада увео дисциплину на тренинзима. За почетак, довољно.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Želim da verujem u Milojevića, i imaće moju podršku (kao navijača a kako bi drugačije moglo) makar ovu sezonu, ono što mene brine jeste ovaj brazilac iz Moldavije koji je plaćen kao Bronovicki...nadam se da je Milojević dobro odvagao.
Hajde da kažem da je moja bojazan uzrokovana prethodnim epskim promašajima uprave i prethodnih trenera, da nije neki tal nazovi zvezdaša i da će nam se ova brazilac isplatiti.
Verujem u rad na trennzima i verujem da će samo spremni i zdravi da igraju, nadam se boljoj Zvezdi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:Vučku se vjerovatno više zamjera to što nije uspostavio našu dominaciju kao što su to radili političari grobarske orjentacije.

Vučku se zamjera što je ljiga, krpa i nečovjek. Što je za njegovog zemana zapisano da je Zvezdi uzeta licenca a groblju spasena odlučnom intervencijom državnog aparata (citaj: upumpavanjem para SNS njuškama na zadatku u JSDP).
Last edited by Либурнија on Mon Jun 26, 2017 12:38 am, edited 1 time in total.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Pa, da...i to...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Uprava vrijedno smanjuje dug :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Očekujem da za 2 godine bude smanjen bar na 60 miliona. :pcelica:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Jbg javno se hvali da je dug 26/27 miliona Evra, koliko sam sinoć pročitao u nekim upisima na MCZ, hade neka je i 30 miliona to je smanjenje duga i ogroman plus za upravu a način... Čovićev, dam miion otpišu 5 miliona i tako u krug...(bankama).
E sad, videćemo kakvo je stanje u tim njihovim izveštajima, kontrolama finansija...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

УЕФУ не може да зезне тако да смо ту чисти је 100%. Како се отписује дуг и да ли је стварно испод 30 милиона, ја то не знам. Да ли има на АПРу да се провери, ни то не знам а и не занима ме. Евидентно је да је продавао играче и само ту инкасирао скоро 20 милиона еура, евидентно је да нам Гаспром даје не тако мале паре, па ми као лаику и делује да се дуг смањио.

Мени је друго мистерија. Да даш 700.000 за откуп Пешића. Много царе. Једино што ме усрећује, ако дође, јесте да ћемо играти са два шпица. Нико није луд да да толике паре а да га остави на клупу. Надаваће се они пуно голова ако средњи ред буде машинерија. Маркињос нам тражи плату од милион, много је то куме, али наводно га хоће наши. Бабић штопер је пред вратима Маракане, видећемо какав ће тим скоцкати и како ће тренер то уклопити у целину.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by DEZ »

FK Crvena zvezda trenutno ima - 29 (30) titula prvaka države, a jfk p. 24(23)

Šampioni smo 1946,1986,(2017), a franjevački režimski lopovi nisu 1999,1986,1987,(2017)

Dokazi da ova nepravda se ispravi su ogromi i kristalno jasni za sav razumni svet. Oteto je Zvezdi i milionima građana ono što je naše zasluženo, uz kršenje FSS, UEFA pravilnika i mešanje politike u sport, pretnje našim rukovodiocima da ne talasaju.
Vreme je možda i da mi pokrenemo sudske procese.

A možda i Zvezdaški narod da bude strašni sud i ukine nereguralno ubačeni projekat u SFRJ ligu bez kalifikacija, instaliran u Beograd, da zadatkom partijaške mafije da nas sapliće i otima naš većinski državni budžet. I ustanoviti preki sud Delija gde ćemo terati stoku u zagreb ili pod mač.
I oduzmemo im i sve nereguralno oteto od osnivanja ove divlje nezivilizovane prdizanštine koja sa sportom i fer takmičenjem nema veze. U svetlu ove nikad nereguralnije nepriznate 2017 sezone i ovih evidentnih ranijih - treba hitno vratiti ono što nam pripada, titule prvaka države 1986, 1946, a njima oduzeti lažno priznate 86 87 99. Inače nasilje na nepravdu biće jedini ogovor Zvezdaške armije, jer za nas ni ova neregularlna 2017 nije gotova.

U obzir treba uzeti i reviziju i toletovih i mirkovih titula, kao i par dosovskih, bar pola od toga treba oduzeti jer je kriminalno politički namešteno, i svi koji pomno prate fudbal to znaju. Ja i većinski brojni navijači smo oduvek tvrdili da ne priznajemo te krađe, počevši od 1986 sa kojom smo živeli dve šampionske godine, dok neki fantomski sud to nije poništio i sistem ispirao medijski mozak širim masama, i kasnije 90ih i početkom 2000 proveli sate dane mesece pišući postove na internetu ukazujući na nepravde, krađe, nameštanja, sudije, filijale, političke naredbe i ucene, da se srpeči prirodna Zvezdina dominacija titulama i pobedama, sve vreme pozivajući na kalčopoli i jezive nasilne reakacije u cilju zaštite integriteta poštenog fudbala i sportske borbe. Sve smo radili jer znamo istinu, da je nepravda je bila prevelika, a pravda spora i dostižna. Mnogima su životi uništeni i posledično životi miliona građana Srbije i sveta otišli negativnom tokom, usled tih nelegitimnih odluka sistemske bande jugo šiptarskih franjevačkih antizvezdaških lopova, profitera komunjarkso kriminalno političkog protežiranja zagrepčana i NDH kluba i jezuitsko bankarske elite koja je i ratove započela da sakrije krađe njihove sekte u Srbiji, koji misle da su specijalni, da mogu da kontrolišu sudove i sudije na terenu i uskraćuju nam ono što je sportski naše. E pa neće moći ! Ovo je Zvezda, Beograd i Srbija! Mi smo najbolji, Mi smo šampioni! Mi Zvezdaši smo iznad svih! Zvezda je Zakon!


Evo neke utakmice iz te Zvezdine šampionske sezone 1986.
https://www.youtube.com/watch?v=pI9fhxI2TGw" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=DryBzbHJIoA" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=h9Vt9JziX4E" onclick="window.open(this.href);return false;
:zastavaGRB: :ura:

Mislim sa smo tada nosili Kristal reklama na dresovima? Stoga sve je kristalno jasno i čisto da nam pripada titula!
Ako neko ima grupnu sliku sastava te sezone neka je postavi. Da umontiram pehar .
I onda ostaje da Savez to prizna, ili da ga rusimo i spaljujemo i zbog ove 2017.
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by DEZ »

Image
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Стигла је пресуда. Морамо Друли да исплатимо милион еура. Какве смо ми дебиле имали раније ( а но ови нису бољи, мада од претходника јесу) нас ни Тито не може да ишчупа из дугова. Срамота да један такав играч и човек своја дуговања мора да потражи преко суда.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

A je l taj dug već uračunat u ovih 40/25 miliona duga ili su to sakrili radi friziranja bilansa?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Не може да буде урачунат у дуг јер он до данас није постојао. А тај који је фалсификовао потпис и узео паре, дабога трунуо у затвору. На нашу велику жалост, он ће и даље бити у клубу као једна од највећих легенди клуба...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:Не може да буде урачунат у дуг јер он до данас није постојао. А тај који је фалсификовао потпис и узео паре, дабога трунуо у затвору. На нашу велику жалост, он ће и даље бити у клубу као једна од највећих легенди клуба...
Potpuno se slažem i zaista mi je žao ako je Džaja to uradio, jer je ipak legenda ovog kluba.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:Не може да буде урачунат у дуг јер он до данас није постојао. А тај који је фалсификовао потпис и узео паре, дабога трунуо у затвору. На нашу велику жалост, он ће и даље бити у клубу као једна од највећих легенди клуба...
Тај који је и ако је фалсификовао потпис ЈЕСТЕ НАЈВЕЋА ЛЕГЕНДА ФК ЦЗ! Друго, ја се не бих ослањао никада на рекла казала "добро обавјештених" извора већ више на оно што је рекла пок. Верица Бараћ.

А шта год да јесте, пише му се минус али неће нико да га гази па макар то били ми. Он је нешто и одлежо а ако је и узео дао је овом клубу немјерљиво много, много више него овима прико брда разни Бикови, Зеке и остала стока а ни врата од централног затвора видјели нису. Према томе, мирно МоСа, то се не ради тако.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked