"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Stvarni dug...ma kakvi, bitan je dizajn dresa, raspored zvjezdica... https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/30 ... izora-foto" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Klub je u 2018. ocerupan. Katastrofa. Nije da nismo upozoravali na to, da je vrijeme euforije zbog ulaska u Ligu sampiona najbolji momenat za pljacku, ali jbg, opet je ovaj kriminal koliko ocekivan toliko i bolan.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Terziću, tjeraj se zajedno sa Novakom Nedićem http://www.czbgtv.com/2019/08/08/sta-ce-nedic-u-zvezdi/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Мики »

Ово је дно дна. За ово нормалан навијач Звезде нема речи.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Ima, pičketina znana i kao Terzić je mislio da je obrnuo igricu, ušao u dil sa vođama navijača pa je (pretpostavljam) svog pajtosa ili poo naredbi prvorođenog pokušao da implementira u strukture kluba.
Ipak, zajebao se on/oni (prepoznaće se sami) i bili su brže bolje primoani da poližu šta su zasrali ALI tu se neće završiti, tražiće oni modus kako da zajebu "priglupe" navijače i da svog ortaka učlane u dobru kravu muzaru.
Po meni stoji još jedna varijanta ovog pokušaja uvođenja grobara u strukture kluba a to je da prvo rođeni ne veruje terzi i ekipi i dovodi čoveka od poverenja koji će prebrojavati i računati "koliki je moj deo, nećete me zajebati"....
Telenovela će se nastaaviti a jedini ko će stradati je FK Crvena Zvezda.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Страшно шта је Терзић урадио са ценама карата. Срам да га буде. Да будемо скупљи од Бајерна са ценама. Је л' он стварно мисли да је љубав Цигана према Звезди толика да одвајамо по једну плату како би ишли на три утакмице? Многи прави Звездаши неће купити карте, а Маракана ће бити пуна. Доћи ће СНС јуришници којима ћемо сви ми, омогућити да буду тамо где сигурно не припадају. Поделиће карте, али то није култ Маракане онда. И знам да га боли дупе што је то тако, али ничија није горела до зоре, неће ни његова. Што се мене тиче, Маракана ће ме видети само када пословно будем долазио и док је Терза ту, никако другачије. Јебите се сви у управи !!!!
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by redneck »

Posto Srbin nece da izvadi iz slamarice kad treba
i sve mu je skupo
Ostatak karata za totnam treba prodavati po cenama
150 eura sever jug
250 300 istok zapad
Isto tako i za bajern
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Ганац wrote:Ima, pičketina znana i kao Terzić je mislio da je obrnuo igricu, ušao u dil sa vođama navijača pa je (pretpostavljam) svog pajtosa ili poo naredbi prvorođenog pokušao da implementira u strukture kluba.
Ipak, zajebao se on/oni (prepoznaće se sami) i bili su brže bolje primoani da poližu šta su zasrali ALI tu se neće završiti, tražiće oni modus kako da zajebu "priglupe" navijače i da svog ortaka učlane u dobru kravu muzaru.
Po meni stoji još jedna varijanta ovog pokušaja uvođenja grobara u strukture kluba a to je da prvo rođeni ne veruje terzi i ekipi i dovodi čoveka od poverenja koji će prebrojavati i računati "koliki je moj deo, nećete me zajebati"....
Telenovela će se nastaaviti a jedini ko će stradati je FK Crvena Zvezda.
To zaboravi. Pogotovo u slucaju Novak Nedic. Partijski drugovi se malo zaigrali. NO PASARAN!

A to da su pare od LS zavrsile djelom sto u privatnim dzepovima, sto u crnim fondovima, sto ono koliko je drzava opljackala, pa to nije nista novo. I to nije pocelo sa Vucicem i Terzinjom. To je pocelo sa Mirkom Marjanovicem, nastavilo se sa demo(n)kratama (Vesic, Tadici) i samo se nadovezalo. Sta, srusices Vucica pa ce "opozicija" to promijeniti?! OK. Samo u Djeda Mraza vise ne vjerujem, izvinjavam se onima koje to mozda vrijedja jer im rusim snjeska.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by redneck »

Ne mogu da verujem da terzic preko duha ne moze da zavrsi drzevljanstvo Boaciju
ovaj predlog za povecanje stranaca i sve da ga usvoje
ne moze da stupi na snagu pre nove sezone
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Мики »

Неко је (наводно) написао негде на друштвеним мрежама да је постигнут договор да играчи из ЕУ нису странци. То би значило да Кањас и Марин, Томане и вероватно и Ван Ла Пара (не знам одакле је тачно дечко) нису странци.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Od naredne sezone Miki, u toku ove sezone te promene ne važe i igra se po starom pravilu (il' si Bog ili Hadžija)...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Мики wrote:Неко је (наводно) написао негде на друштвеним мрежама да је постигнут договор да играчи из ЕУ нису странци. То би значило да Кањас и Марин, Томане и вероватно и Ван Ла Пара (не знам одакле је тачно дечко) нису странци.
Van La Para je Holandjanin. Zaboravio si Bena koji ima francusko drzavljanstvo.
Ганац wrote:Od naredne sezone Miki, u toku ove sezone te promene ne važe i igra se po starom pravilu (il' si Bog ili Hadžija)...
To ce tek da se vidi. Mislim da bi moglo i na polusezoni, sa pocetkom zimskog PR. Medjutim, IO FSS tek treba da odluci o tome pa cemo vidjeti. Da se mene pitalo, to mafijasko pravilo se nikada ne bi ni uvodilo. Ono pogoduje samo domacim robovlasnicima i "fudbalskim radnicima" da mogu bolje da plasiraju svoju robu, cesto sumnjivog kvalieteta, ucjenjuju i tako zatvaraju kombinacije i trpaju lovu u dzepove. A zna se i protiv koga je upereno to pravilo - protiv FK CZ koga ovo sputava u nastojanju da iskoraci iz ove zabokrecine i ustali se u evropskim takmicenjima. U svakom slucaju, AKO ovo stupi na snagu, prezadovoljan sam. Ne samo zato sto se dize rampa za strance, vec sto nas ovo usmjerava da se koncentrisemo na EU trziste gdje ugl. mogu da se proberu pismeni igraci. Ne sad obavezno iz Liga 5 ali svakako da iz manjih Liga tipa Portugala, Austrije, Slovenije, Danske, Svedske, Serie B, njemacke Cvajte itd.A ujedno se i ogranicava mogucnost dovodjenja raznih juznoamerickih i africkih macaka u dzaku tipa Parkera, Ruiza, Samuile, Rikardinja, Edsona itd.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Beara_Vladimir »

Zaboraviste Boaćija, on ima italijansko državljanstvo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Ja znam da su na tviteru grobari kukali oko toga zašto se primjenjuje od ove sezone...ne znam...nisam bio nešto upućen u ovu tematiku.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Мики »

Ганац wrote:Od naredne sezone Miki, u toku ove sezone te promene ne važe i igra se po starom pravilu (il' si Bog ili Hadžija)...
Хвала на информацији :thumbsup:
Locked