Zvezdaši mjeseca

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Zvezdaši mjeseca

Post by Константин »

бишоп wrote:Закључати тему и за звездаша деценије прогласити МИЛОША НИНКОВИЋА
Ја сам више за то да ову људину прво прогласимо за капитена, то је почетак ако смо нормалан клуб.
Врста која изумире
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Zvezdaši mjeseca

Post by garnett »

Ганац wrote:
бишоп wrote:Закључати тему и за звездаша деценије прогласити МИЛОША НИНКОВИЋА
Ja sam rekao kada je potpisao za nas da je za mene legenda, ovim je zaslužio SVE, on je čovek, Zvezdaš nedelje, meseca, godine...
+1 na oba posta :dedica: :mrgreen:
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Zvezdaši mjeseca

Post by naka »

perun ima srce ko kuca. Umesto njemu da se pomogne, pomaze se punjenje dzepova sibicarskoj druzini u nazovi fudbalskoj sekciji.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Zvezdaši mjeseca

Post by Najdoski dr. Ilija »

naka wrote:perun ima srce ko kuca. Umesto njemu da se pomogne, pomaze se punjenje dzepova sibicarskoj druzini u nazovi fudbalskoj sekciji.
+ 1 000 000
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezdaši mjeseca

Post by crazynorth75 »

Pa ne može preteći, mafijaši iz fudbala se ipak bore za jako bitnu titulu, a ako šta i pretekne od Gasproma, tu je Čović u krivini da sačeka. A Perun ako stvarno zaigra, na stranu sva njegova iscrpljujuća borba za klub, on je luuuuuud... :hooray:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Zvezdaši mjeseca

Post by Ганац »

Poštovanje prema igračkoj legendi, poštovanje i za sve ovo što čini oko RK i bori se da opstane.
Svakako da zaslužuje epitet Zvezdaš meseca.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezdaši mjeseca

Post by crazynorth75 »

BOG!

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Zvezdaši mjeseca

Post by Константин »

Image

Више од ријечи! :hail:
Врста која изумире
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Zvezdaši mjeseca

Post by Najdoski dr. Ilija »

Мало је рећи: ЛЕГЕНДА!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezdaši mjeseca

Post by crazynorth75 »

Il genio wrote:I to je strast derbija: Pižon napustio promociju knjige zbog uvreda na račun Zvezde
Dok su Savić, Petrović, Vukotić i Bjeković bili puni poštovanja jedni prema drugima, Koprivica je u startu krenuo sa omalovažavanjem Zvezde. Autor crno-bele polovine knjige, izritiran zbog poraza u košarkaškom derbiju, u podužem monologu vređao je državu, Vućića spominjući sudiju Beloševića ("oteo pobedu u Pioniru"), Marakanu („postoji samo jedna Marakana“), Džajića, Miljanića („najveći grobar fudbala“) spominjući da se seća pobeda Zvezde od 6:0, ali i Partizana od 7:1... Tada je skočio Pižon:
„E, ajde, bre, skrati. Smanji malo doživljaj. Što ne pričaš kada sam vam dao gol i kada su svi igrači Partizana popadali na travu“, brecnuo se Petrović crven kao bulka i potom demonstrativno napustio prostoriju.

Koprivica nije našao za shodno ni da se izvini, već je na kraju nastavio u istom ritmu.
„Nije mi žao što je Pižon otišao. Poštujem ga samo kao velikog igrača. Govore da je Partizan osnovao Tuđman, a šta da kažem za Zvezdu. Vođa joj je bio Arkan, a znamo šta je sve on radio u ratu“, ostao je dosledan sebi Koprivica.
Pizon je verovatno najbolji covek koji je prosao kroz ovaj nas klub. Alal vera majstore za reakciju. :hail: Zao mi je sto su ga uopste uvukli u bilo kakvu pricu sa ovim umobolnikom Koprivicom.
Spoiler: show
Ko nije upoznat sa likom i delom doticnog: [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nxZ9XQ1463k[/youtube]
Ovo jednostavno zaslužuje da se nađe ovdje. Pižon pokazao da su pravi Cigani gospoda, ustao i odjebao ovu stoku, dok neki ''Zvezdaši'' sjede i smijulje se. Nikad se nije okoristio preko Zvezdinih leđa, Lukić & Vesić ga još napravili budalom, ali Pižon je LEGENDA ZVEZDE. :vitez: Bar što se mene tiče.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Zvezdaši mjeseca

Post by Il genio »

Sretoh jutors slucajno Pizona i da znate da su mu preneti pozdravi i podrska forumasa zbog napusavanja onog idiota. :)

Evo jos malo o ovom dogadjaju:
Koprivica je podužem uvodu omalovažavao Zvezdu, vređao Dragana Džajića i Miljana Miljanića, pa je Pižon posle razmene reči sa njim demonstrativno napustio prostoriju.
„Žao mi je što se sve to desilo. Nije nipodaštavanje i vređanje Crvene zvezde bio cilj našeg okupljanja. Ide nam derbi, naša srpska svetkovina, događaj za koji zna cela Evropa. Umesto da se prema toj utakmici odnosimo s poštovanjem, neki ljudi su našli za shodno da vređaju one druge“, rekao je Petrović za Kurir.

Četvrta Zvezdina zvezda dodao je da u derbiju pobedi bolji i srećniji, a da se nada da će to biti crveno-beli.
„To sam sve hteo da kažem na promociji, ali mi nije dozvoljeno. Nisam se tamo pojavio s namerom da bilo koga provociram, već da podržim derbi kao nešto lepo što imamo. Želim da u subotu pobedi fudbal i da prestanu nezdrava prepucavanja“.

Pižon je priznao da ga je pogodilo to što je Koprivica rekao da je Miljanić „grobar srpskog fudbala“.
„Ružno je tako pričati o Miljanu Miljaniću, čoveku koji više nije s nama, čoveku koga priznaje ne samo Crvena zvezda već ceo svet i veliki Real iz Madrida. Meni je Miljan bio trener u Crvenoj zvezdi, uveo me je u prvi tim, savetovao me... Zato su mi uvrede prema njemu i Zvezdi toliko teško pale“.
Pižon: Ne dam da vređaju Zvezdu i Miljanića, ne zameram Saviću što nije izašao sa mnom
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Zvezdaši mjeseca

Post by Ганац »

Il genio wrote:Sretoh jutors slucajno Pizona i da znate da su mu preneti pozdravi i podrska forumasa zbog napusavanja onog idiota. :)

Evo jos malo o ovom dogadjaju:
Koprivica je podužem uvodu omalovažavao Zvezdu, vređao Dragana Džajića i Miljana Miljanića, pa je Pižon posle razmene reči sa njim demonstrativno napustio prostoriju.
„Žao mi je što se sve to desilo. Nije nipodaštavanje i vređanje Crvene zvezde bio cilj našeg okupljanja. Ide nam derbi, naša srpska svetkovina, događaj za koji zna cela Evropa. Umesto da se prema toj utakmici odnosimo s poštovanjem, neki ljudi su našli za shodno da vređaju one druge“, rekao je Petrović za Kurir.

Četvrta Zvezdina zvezda dodao je da u derbiju pobedi bolji i srećniji, a da se nada da će to biti crveno-beli.
„To sam sve hteo da kažem na promociji, ali mi nije dozvoljeno. Nisam se tamo pojavio s namerom da bilo koga provociram, već da podržim derbi kao nešto lepo što imamo. Želim da u subotu pobedi fudbal i da prestanu nezdrava prepucavanja“.

Pižon je priznao da ga je pogodilo to što je Koprivica rekao da je Miljanić „grobar srpskog fudbala“.
„Ružno je tako pričati o Miljanu Miljaniću, čoveku koji više nije s nama, čoveku koga priznaje ne samo Crvena zvezda već ceo svet i veliki Real iz Madrida. Meni je Miljan bio trener u Crvenoj zvezdi, uveo me je u prvi tim, savetovao me... Zato su mi uvrede prema njemu i Zvezdi toliko teško pale“.
Pižon: Ne dam da vređaju Zvezdu i Miljanića, ne zameram Saviću što nije izašao sa mnom
On jeste istinska Zvezdina zvezda, jedan od retkih koji voli klub u kom je stekao afirmaciju.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked