Звезда у Евролиги 2019/20

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by МоСа ВерСе »

Дачо, Берон је фантастичан шутер, али нећеш никада видети њега у тим сјајним процентима због висине и аждаја које играју ЕЛ. Погрешна му је улога. Уместо да се креирају акције где из два блока истрчава и подиже за три, њему се даје да води лопту. Зашто? Јер смо дефицитарни на плеју јер не верујем да струка није видела да није за бек ап плеја у ЕЛ. Што значи да се трпи највише зарад лоших плејмејкера. Самим тим, решење је јасно. Искусан страни тренер, наћи плеја, Филипу се захвалити, Лоренцо на другог плејмејкера и ћао. Све остало је свирање клинцу јер играмо огавну, досадну и глупу кошарку. Ја бих скаутирао овакву Звезду, а не неко ко је стручнији од мене.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Beara_Vladimir »

dacha od bosne wrote:U ovoj utakmici loš je bio i Boriša, pa na četvorci nismo imali ama baš nikakvu korist. U jednom trenutku su na 4 i 5 igrali Gist i Kuzmić, što ne treba da se dešava.
Veliki, ali veliki problem nam je i forma Berona. On u posljednje vrijeme ne može otvorene šuteve da pogodi. To baš brine.
Mislim da je ovo bila zamisao od samog početka, ali je Kuzmić doživeo saobraćajnu nesreću, pa je ta varijanta propala.
Ostalo je Mosa objasnio jako lepo, tačno je sve što kaže. Rak rana našeg tima je pozicija plejmejkera.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by dacha od bosne »

Odlične tri četvrtine za pobjedu protiv favorizovanog Himkija. https://www.czbg.net/2019/10/31/zvezda- ... izi-himki/" onclick="window.open(this.href);return false;

prezadovoljan sam kako smo odigrali. Ovako samo treba nastaviti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Ганац »

Odlične igre Boriše, Kuza, Simane, Lorenca, Bilija, Đenke a čak je i Filip uspeo da bude pozitivna nula (iako je u 4/4 umalo vratio Himki).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Dennis Rodman »

Ганац wrote:Odlične igre Boriše, Kuza, Simane, Lorenca, Bilija, Đenke a čak je i Filip uspeo da bude pozitivna nula (iako je u 4/4 umalo vratio Himki).
I ja mislim da je sad duplo bolji nego ranije :travka:

Iznenadila me utakmica, pristup fanatičan - fantastičan. Boriša kao da je oslobođen, to je na prvom mjestu sasvim drugi izraz lica, u odnosu na onaj sa početka sezone.Kod svih je primjetna mnogo veća energija.

Nameće se pitanje - da li ih je Tomić gušio na neki način? Ili je rano za takve ocjene? Ipak je Tomić dobio Fener, što nikad nije mala stavka, ali... neka promjena se osjeća u vazduhu.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Ганац »

Dennis Rodman wrote:
Ганац wrote:Odlične igre Boriše, Kuza, Simane, Lorenca, Bilija, Đenke a čak je i Filip uspeo da bude pozitivna nula (iako je u 4/4 umalo vratio Himki).
I ja mislim da je sad duplo bolji nego ranije :travka:

Iznenadila me utakmica, pristup fanatičan - fantastičan. Boriša kao da je oslobođen, to je na prvom mjestu sasvim drugi izraz lica, u odnosu na onaj sa početka sezone.Kod svih je primjetna mnogo veća energija.

Nameće se pitanje - da li ih je Tomić gušio na neki način? Ili je rano za takve ocjene? Ipak je Tomić dobio Fener, što nikad nije mala stavka, ali... neka promjena se osjeća u vazduhu.
Rano je za takve ocene, čak i kasnije će to biti upitno jer moguće je da proigraju i zbog forme, pa video i da Bili do ove utakmice nije mogao da pogodi koš. Sa druge strane, moguće je da je za Tomića ovo bio prevelik zalogaj, možda ta njegova arogancija? Ko zna i pitanje je da li ćemo da saznamo prave razloge.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Мики »

Видећемо колико вредимо сада против Реала, мада Реал генерално игра доста слабије у гостима ове сезоне.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Dennis Rodman »

Uhhh, jedva čekam! Eto, nisam baš pratio Real, ali ovako po rezultatima čini se da imaju neke probleme, pa da možemo to iskoristiti, samo da nastavimo sa ovom energijom! Nadam se da ova promjena u igri nije tek neka posljedica katarze izazvane promjenom trenera, uostalom, vidjećemo uskoro da li ćemo zadržati formu, ili ne. :kosarkas:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Ганац »

Dennis Rodman wrote:
Ганац wrote:Odlične igre Boriše, Kuza, Simane, Lorenca, Bilija, Đenke a čak je i Filip uspeo da bude pozitivna nula (iako je u 4/4 umalo vratio Himki).
I ja mislim da je sad duplo bolji nego ranije :travka:

Iznenadila me utakmica, pristup fanatičan - fantastičan. Boriša kao da je oslobođen, to je na prvom mjestu sasvim drugi izraz lica, u odnosu na onaj sa početka sezone.Kod svih je primjetna mnogo veća energija.

Nameće se pitanje - da li ih je Tomić gušio na neki način? Ili je rano za takve ocjene? Ipak je Tomić dobio Fener, što nikad nije mala stavka, ali... neka promjena se osjeća u vazduhu.
Tek sada sam video taj gaf (Boriše, Simane...) all više ne znam ni šta sm hteo napisati. :faceplam:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by dacha od bosne »

:R
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Либурнија »

Samo da se upisem u vezi Kaline - ja licno sam nikakav Srbin. Nisam ni nacionalista ni neki desnicar. Dozivljavam sebe kao srpskog patriotu koji ima glediste da zemlje bivse Juge i njeni narodi dijele istu sudbinu, HTJELI NE HTJELI. Na prvom mjestu je DRZAVA. "Proklet bio izdajica svoje domovine" glasi poslijednji stih i jugoSLAVENSKE himne i u njemu je srz. Izdajice su svi ovi danasnji koji su svoje drzave i narode dali politickom zapadu na izvolte i zato strpali lovu u dzep.

Kalina?! Manite me tog debilnog narkomana, mentola i pokondirene autosovinisticke tikve! Takvi bi u normalnoj drzavi zavrsili u kamenolomu.

I da - ne smeta mi Filip kao 3. plej u EL pa i drugi u nekim ABA mecevima. Ne znam zasto ga Nebojsa izlaze odijumu, nikad sretnih a nikad dovoljnih, tradicionalno "realnih" ZvJezdasa. Dobar je momak, nije ni dunster, dapace, ali fali 10-15 centi da bi bio konkurentan za EL.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Ганац »

KK Crvena Zvezda treba dobar momak ali trenutno nama treba drugi (prvi) plej kvalitetniji od Filipa, sa daleko boljim atletskim sposobnostima sa kojima neće biti minus u odbrani.
Što se tiče Kalinića, slažem se u potpunosti.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Dennis Rodman »

Мики wrote:Видећемо колико вредимо сада против Реала, мада Реал генерално игра доста слабије у гостима ове сезоне.
Pa, vidjeli smo. Definitivno mora trener. Talasamo. Izgubili smo onaj prvo zalet od odlaska Tomića i sad je jasno da je to bila tek stvar trenutka.
Za nastavak ovako prezahtjevne sezone, mora iskusan kormilar. Uz svo dužno poštovanje i zahvalnost Gavriloviću. Mora iskustvo.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by dacha od bosne »

Rodmane, slažem se da treba trener, ali mislim da je Gavrilović dobar kapacitet. Problem je što mu je Tomić zaista uvalio vruć krompir u ruke, a pride klub nije imao odgovor na to u vidu novog trenera.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:Rodmane, slažem se da treba trener, ali mislim da je Gavrilović dobar kapacitet. Problem je što mu je Tomić zaista uvalio vruć krompir u ruke, a pride klub nije imao odgovor na to u vidu novog trenera.
Sasvim moguće, ali, imamo li luksuz da razvijamo taj kapacitet u ovoj sezoni gdje je uložen rekordan novac? Sigurno da u ovakvom trenutku nije nimalo lako pronaći odgovarajuće rješenje, pa makar i skupo, ali bih radije da nam sse ne ponovi ono sa Alimpijevićem. Imali smo tada odličnu sezonu sve do samog kraja kad smo izgubili najvažnije, jer se nije snašao pod pritiskom. Biti trener Zvezde je nezgodno na mnogo načina, pored suvog kvaliteta i poznavanja igre, treba i mnogo šta drugo...
Zvezdaš. Robista.
Locked