Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by Beara_Vladimir »

Покушали смо да играмо фудбал. Мали помак је видљив. Не бунаримо као код Јанкосана, игра се по земљи. То се одразило и на Лазовића. Одбрана је деловала нешто сигурније, у односу на претходне мечеве. Милијаш ме толико нервира понекад, да то није нормално. Не зна да л' се спорије креће или спорије размишља. Имам утисак да би играли много брже да он није у тиму. Све у свему, задовољан сам.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by tsva »

Tezak porodjaj pogotovo dok spletom nesretnih okolnosti nije izasao Rankov.

Na pocetku je najagilniji bio trener koji se za razliku od drvene Marije prekrstenih ruku ubio od mahanja i objasnjavanja i da je imao jos 3-4 extra ruke malo bi mu bilo da momcima totalno operisanim od fudbala bilo sta objasni. Sredina nije postojala, Kadu je bio izgubljen na levoj strani. Nismo igrali nista i bilo je jako negledljivo. U momentu kada je Kadu dosao do svoje pozicije a kapiten sklonjen s carinjena lopte i ubijanja i ono malo igre sto nismo imali, mi smo malo zivnuli i u nezgodnom trenutku po goste (pokenjam se na batadjorine konstultante) metnuli prvi. Drugo poluvreme je bilo nesto bolje, ne mnogo ali gledljivije. Ima mnogo, mnogo posla pred citavim klubom. Previse bunarimo i kad treba i kad ne treba. Losi smo na lopti. Ne znam kakva nam je bila tonicnost ali iz sirine nismo trazili dubinu. Onaj pajac nas je unistio za 8 meseci. Mi vise ni osnovne stvari ne znamo.

Najpozitivnije za mene je cinjenica da danas nakon duzeg vremena nisam gledao mec dva ravnopravna protivnika jer se tokom 90 minuta znalo ko je "gazda" (uslovno receno) na terenu. Nisam morao strahovati za rezultat jer je postojala kakva takva kontrola utakmice. Nismo morali da pokazujemo karakter jureci rezultat. Plahta nam je ostala cista sto je retkost ove sezone. Nisam zadovoljan nasom omladinskom skolom. Ni Savicevic ni Ozegovic osim padanja i sirenja ruku nisu pokazali nista pogotovo ne fudbalski. Sa loptom nije bas najbolji prijatelj ni Spajic al ajde on je stoper.

Garido, Rankov i Kapiten ne smeju da igraju zajedno. Kadu mora da bude iza spica inace cemo tesko davati golove. Maksimalno forsirati desnu stranu jer Laza se budi. Jedino Jankosan je bio toliki laik da ne zna da Lazovic igra po zemlji mnogo bolje nego kad mora da je hvata u zraku za odbrambenim igracem na ledjima. Tesko cemo nesto popraviti u sledecih 7 dana posto imamo dve utakmice i malo vremena za trening.


Bajkovic- onakav kakav nama najvise odgovara - nezaposlen. Imao samo jednu intervenciju u prvom poluvremenu kada je lepo zatvorio cosak.

Mladenovic - angazovan, borben ali na nasu zalost slab u duelu, neuhranjen, loseg centarsuta sa morem tehnickih i taktickih gresaka. Boljeg nemamo a treba nam.

Vesovic - mnogo bolji desni bek od bivseg kapitena Mikica. Danas je uspeo da izbegne glupe greske. Nije ga puno bilo u ofanzivi ali to je sasvim normalno za los fudbal koji igramo. Da bi bek dosao u napad treba lopta da ze zadrzi vise od milisekunde i da ide po zemlji

Spajic - sasvim solidan bez lopte. Sa loptom druga prica. Sa Pintu se ubio objasnjavajuci ali Spajic samo roka ko minobacacem. Sto vise u zrak to bolje.

Mikic - standardno los stoper. Ne znam kako je on dosao na ovu poziciju ali je tu zalutao. Kiks na cekanju. Los i na lopti i sa loptom. Lepo je sto je borben i sto se trudi ali nije dovoljno.

Garido - u defanzivi klasa sa loptom ne. On je odigrao dosta kvalitetno ali tako isto za manje para moze odigrati i Micko.

Milivojevic - njegov izlazak nas je podigao. Do tog trenutka smarao je loptu, usporavao igru, bez ideje i elana. Jedva cekam da ga nekom poklonimo

Milijas - Dzaba mu i golovi i asistencije. Covek nas sahranjuje. Cim je malo sklonjen mi smo nesto i igrali. Usporava igru, dodaje jako daleko i uglevnom nikome. Sili svaki prekid, suta iz bezveznih situacija kao i u americkom fudbalu. Uz to ne trci a i kad trci cini to jako sporo. kadu je za njega Piksi Stojkovic kad je ideja i organizacija igre u pitanju.

Kadu - na levoj strani izgubljen ali zato kao playmaker odigrao vrhunski, doneo nam 3 boda, organizovao, proigravao i sve to jako nespreman sa viskom kila. Moze on bolje.

Lazovic - najbolji fudbaler FKCZ sa svim svojim manama. Danas zivnu i razlika odmah drasticna. Imao gresaka, i nerezonskih poteza i bezao iz nekih duela al sto smo napravili napravili smo jer je on imao loptu u nogama uglavnom od Kadua.

Dauda - jak sut i za sada nista vise. Puno je pricao jako malo pokazao. Nije bas ni imao lopti ali...

Ozegovic - dobio sansu, osim zelje pokazao uglavnom nista. Deriste od 19 godina bez profesionalnih utakmica ocekuje sudjenje kao da je mesi ili Ronaldo. Nije dobio ni jedan dule. Ili mu je poklonjen faul ili ga je izgubio. Ima jako los i neprecizan pas. Ja se nadam da ce to biti mnogo bolje ako mu se ukaze nova sansa.

Mudrinski - redefinisao znacenje reci "sklonjen." Nije poceo ali mu ni konkurencija nije pokaala nista posebno.

Savicevic - nema kila, nema tehniku, nije najbrzi. Stvorio se veliki hype za sada ocigledno bez razloga.

Sve u svemu napravljen je pomak jer smo posle katastrofalnih utakmica danas odigrali jednu jako losu. Da je dovoljno - nije ali mi smo odavno u "daj sta das" situaciji.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by nyc »

Причајте шта оћете, мени је ово данас био такав мелем за душу након вишемесечне тортуре. Лопта иде по земљи, тражи се слободан играч, играчи траже лопту, лопта иде са једне на другу страну терена (то нисам НИЈЕДНОМ видео код оног демагога)... а тек је прва утакмица. Под условом да опстанемо финансијски очекујем праву игру тек на лето.
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by Трапа »

Бем ти варљиво пролеће, смрзох се :shock:

Ни пре утакмице нисам имала никаква очекивања, спустили смо лопту на земљу, Лаза живнуо, сасвим задовољавајуће за прву утакмицу под новим тренером.

Да Фиори Мендеш доктор Едуардо објаснио како треба да игра плеј. Дрес са бројем 10 конфисковати од капитена и дати правој особи.

Ни Дауда, ни Ожеговић (мада није играо на својој позицији), ни Мудрински ништа нису урадили. Кад ли ћемо више имати центарфора?

Младеновић центрира к'о Миливоје Ћирковић.
crazynorth75 wrote:protivnik nam nije napravio niti jednu priliku za gol
Имали су онај један шут кад је Бајко одбранио, а имали су још једну ситуацију кад је један њихов изашао сам пред Бајка, а Спајић стигао и избацио лопту.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by crazynorth75 »

Pa jes, zaboravih na Bajkovu odbranu u 1. poluvremenu, malo me ponijelo nakon što je mjesecima zviždalo kroz 16 samo tako... Lijepo je bilo vidjeti i standing ovation za Mendeša. U pravu si za centarfora, to je jedna od pozicija koju konstantno ne rješavamo godinama poput štopera i lijevog veznog. Borha sad čak izgleda kao Van Basten naspram nasljednika mu, mašio je al' je imao ogromnog udjela u igri...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by crazynorth75 »

Golovi -

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Lm2uy4AkkA0[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by Константин »

Ништа се специјално није могло очекивати за овако кратко вријеме осим покушаја фудбала и то је остварено-фудбал у покушају.
То и није тешко било направити послије љигавца, прекинеш организацију(напуцавање) игре од стране штопера према Милијашу или према замишљеним нападачим и то је то. Нови тренер наравно није ни покушао са "француском школом" и то је одмах имало последицу да оживимо прије свега бокове. Лаза наравно много агилнији а и Малденовић показује знаке живота. Миливојевићу и Милијашу желим да се што прије опораве, искрено. Ипак нека мало одморе и да се радом изборе следећи пут за 11, онакав радијус кретања није довољан ни за ову јадну ТСЛ. Јанкосан нас је урнисао, јер ово није екипа гдје су сви нови играчи, неки од њих већ пар сезона играју заједно и то се види када се не разумију у завршници приликом паса, није наслијеђена ни једна ситуација која личи на уиграну акцију. Каду и Лаза ће дефинитивно бити главни креатори изгледних прилика до краја првенства и сада све то треба утегнути са Даудом, Мудринским (с ким год) испред себе. Одбрану додатно појачати јер опет играмо без 2 штопера (који већ пут?), а и Спајић треба да учи од биољег и старијег. Видјећемо сада знање и интуицију новог тренера, јер сада треба до краја првенства направити селекцију (који већ пут?) и направити рез. Али хоће ли бити логистике за овај подухват љета господњег 2013?
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by crazynorth75 »

Premo pisanju štampe, što se tiče povreda, Milivojević polomio nos, Milijaš dobio potres mozga. I golman Čančarević također dobio potres mozga. Tri ozbiljne povrede u onako mirnoj utakmici...
Evo i sažetak

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l0pQv-JbHnM[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by trotter »

Razumem prethodne upise jer je Janković sigurno jedan od najomraženijih trenera u zvezdinoj istoriji pa je teško reći da je ovo bilo loše.. :magare:


Prvo poluvreme je nešto najdosadnije što sam gledao (u konkurenciju ulaze i jankovićev antifudbal i robijeve uspavanke). U drugom poluvremenu smo se malo trgli. Da se nije povredio milivojević i kadu prešao u sredinu (milijaš manje overavao loptu) verovatno bi se mučili 90 minuta.

Za vidljiv napredak u igri će biti potrebno baš dosta vremena (i novih igrača) . Na treneru je (do kraja prvenstva) da vidi kolike su mogućnosti igrača i naravno na kojim pozicijama su efikasniji (kao sa kaduom danas) .

Kao što sam rekao kadu na krilu neupotrenbljiv u sredini odličan. spajić odličan. Mikić ne sme više da igra štopera (vratite pantića) . Mladenović je zadužen da diže pritisak treneru...

Dauda se dobro kreće i iako je danas delovao možda nonšalantno (dosta izgubljenih lopti) on daje kvalitet više u odnosu na Mudrinskog (odvlačenje igrača i oslobađanje prostora za šut kadua) .

Da ne zaboravim milijaša pošto su na drugim forumima počeli da kukaju kako je on najbolji naš igrač i kako su kritike neopravdane. Kakav je to fenomen, to je neverovatno. Al se taj namlatio para igrajući mali fudbal na terenu za veliki. Kako mi bolje delujemo u igri kada se on preskače, to je neverovatno. Ja znam da svaki put kada on primi loptu da mogu da izblejim narednih minut/dva jer se apsolutno ništa neće desiti na terenu. Nadam se da pintu nije lud i da će uskoro pronaći pravu poziciju za kapitena: klupa/Tribine.

Ocenjivati trenera je suludo. To tek na kraju prvenstva kada bude bilo više "materijala" . Naravno pod uslovom da se on bude bavio trenerskim poslom a ne Stojadinović.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by EmptyClip »

trotter wrote:Razumem prethodne upise jer je Janković sigurno jedan od najomraženijih trenera u zvezdinoj istoriji pa je teško reći da je ovo bilo loše..
Брате није ми јасно како си сад дошао до овог закључка. Па сви су рекли да је било лоше, уз констатацију да је и то напредак у односу на катастрофално које је било заступљено код оне несреће.


Штос мене тиче расположење од сјаја до очаја.

Прво ћу поменути нешто што ме тишти. О чика Рајку ни речи, ал се зато певало Толету и Младићу. Много ме је то изнервирало. Друга ствар је Рома, пиво, а тамо Буцко са екипом. Томпус, пуни столови пива, зеза зајебанција. Не запиње му. Онда долази Жиле и седа са њима, после њега и Макса. На изласку сам честитао стручном штабу на победи, захвалили су се онако преко курца што се каже док су гледали у ТВ. Стефановићу сам хтео да кажем коју ал су пајтоси били около. Јако сам се разочарао због те надмености. Ај за Максу ме заболе, ал Жилета сам волео кад сам био клиња.


Гледе утакмице, први пут сам одгледао неку нашу комплетну откад је отишао Жути. Бордо не рачунам. Остало сам гелдао тако на прескоке, да се не бих нервирао много. Ово сада сам испратио комплет. Крај првог полувремена сам дочекао у неверици. 47. минут пада гол ја немам снаге да се радујем. Ма невероватно колико је онај несретник упрапастио ову екипу. Ја то нисам могао да процесуирам тако брзо, забезекнуо сам се, запањио. Гледам два играча како крећу у полуконтру а Милијаша и Миливојевића иза како шетају и гледају и јебено не могу да верујем. Ал сабрао сам се некако, друг мало окренуо на то како смо живнули како је Лука изашао а Каду ушао у средину.

Друго полувреме Каду дириговао, мени душа нашла мир. Каду брат мој, вриштао сам кад је излазио, обожавам тог цара. Оне овације и аплаузи су нешто невиђено на Маракани у последњих икс година. И све се онда некако упасивило, видео сам тенденцију да се игра по земљи, видео сам трчање по левој страни кад су упарени Млађа и Ожег који се трудио да прође кад год је могао, видео сам Лазу фудбалера фудбалерског бре који растура њихову леву страну.

Назнаке фудбала, молим лепо.

Надам се да се Лука и Милијаш неће скоро враћати у стартних 11. Да се опораве што пре, нек су живи и здрави, ал на клупи. Кадуа на плеја уз Гарида (Мићко :( ) а напред Вукана. Да се проба, можда може и без Милијаша да се игра.


На крају крајева задовољан сам. Не толико приказаним колико тенденцијом. А за овако мало времена тенденција је све што може да се покаже, неки већи помак није могућ.
И очекивао сам мало више публике, ал добро, очигледно народ хоће да види помак прво. Поштујем и апсолутно разумем.
Цоавуја
Новајлија
Posts: 32
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:44 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by Цоавуја »

Добар пост Тсва, мање-више са свиме се слажем осим са овим да Ожеговић ништа није показао.
У односу на игре на које смо навикли од Мудринског, мени је оно било солидно.


tsva wrote:
Mladenovic - neuhranjen
:smeh:
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by tsva »

opali standardi na najnize grane

daj sta das
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by naka »

Kako sam i očekivao. Sigurna pobeda uz ispod prosečnu igru.

kad su Lukić i co vratili demagoga prestao sam da dolazim na utakmice posle ko zna koliko godina. Jednostavno isam imao snage da gledam uništavanje kluba. U ovoj sezonu sam prvi put otišao na derbi i video raspad u svakoj liniji tima. Zatim na Vošu gde je ozvaničen raspad. No i pored toga, frapiran sam koliko je ljigavi ološ uništio tim i igru. Ono juče je njegov pečat. Pa da ništa nije radio više bi uradio. To je jedno sistematsko uništavanje kluba koje jedobilo na ubrzanju sa njim i Mikijem kapitenom još u prošlom mandatu a sad je ozvaničeno.

Šta može da se vidi kad je ono od kapitena na terenu. Njih je učio veliki ljigavac da je Milijaš bog. Svi znaju da ne zna ništa i da mora da mu daju loptu koju će on overavati dok je ne baci u aut, dok je ne vrati nazad ili dok ne odglumi faul. Tako da je svim igračima ubijeno samopouzdanje i kapiten uz naloge velikog hoštaplera kome smo platili za uništavanje je izvukao sve najgore iz svakog igrača.

Bajko-ok. imao jednu situaciju gde se dobro postavio.

odbrana-ima tu milion gluposti u postavljanju ali za ovu ligu sve to mora biti dovoljno. Vešović se trudi ali nema kapacitet nit rutinu da uradi nešto više. Ne zna kad da se priključi, a kad ne. Nema sigurnost da ode napred i pomogne Lazoviću koji ostaje sam protiv svih.

Mikić- jebiga. On je dobar momak koji je prosečan jelen super igrač. Može da menja dresove i pozicije al za Zvezdu nije. Postavi se dobro, pa tri puta loše. U svakom slučaju daje sve od sebe, al mi smo Zvezda (bar na papiru).

Spajić- juče pristojan mada trenutno ja ne vidim ekstra potencijal. On pokuša da igra što treba štoper ali to nije to. recimo njegov pas unapred i na stranu ako je iz prve ide nekoliko metara od igrača.

Mladenović- on je ubijen u pojam. On ne zna da li da ostaje ili da ide napred. Sve je to posledica toga da nema dobrog štopera i da kad god je otišao Milijaš ga je kulirao u ranijim utakmicama tako da on trenutno ne zna gde se kreće. Pinto je u jednom trenutku bio šokiran kad je Ožegović bio sam na levoj strani. Mlađa ga gleda, gleda, priprema na dodavanje i u poslednjem trenutku vrati štoperu. Jednostavno nesigurnost (by demagog).

Sredina- kolko je tu gužve. Milivojević ponovo ne može pas unapred dati. I ne čudi kad mu je kapiten zvezda vodilja. Čim krenemo u kontru i kad bi trebao izbaciti igrača kao Kadu Lazu, on je poput kapitena vraća nazad. U defanzivi isto kao i kapiten. Bukvalno smetaju.

Milijaš- to zlo za klub neću da komentarišem više. Dovoljno mi je što sam video koliko se nervira Pinto na njegove idiotluke.

Garido je ugušen sa ovom prethodno pomeutom dvojicom. Ovo me podseća na situaciju kad je isah igrao pored Gume i još po nekog koga je Pižon ubacivao. Za sad vidm da zna da oduzme loptu bez faula i da igra telom jako na igrača. Pas unapred jedva jedan ali i ne može od šminkera u sredini. Mogao je Mićko to da odigra.

Kadu-eh. Kao što smo i očekivali. Levo beskoristan. u sredini radi ono što treba Milijaš. tek kad je ušao u sredinu mi smo pripretili. Dok su kapiten i Milivojević organizovali, zadnja linija nam se nadodadavala. Po meni uz Lazovića najzasluženiji za pobedu juče.

laza- jedini ide napred. Ide sam na dva-tri, a stručnjaci sa zapada (mada je bilo dosta onih koji su na proputovanju svratili) sve vreme najsočnije prozivanje. kad bi imao pored igrača u sredini i kad bi imao beka koji bio svremena na vreme protrčao i ponudio se kao opcija, svaki napad u kome bi on učestvovao bio bi opasan. Svaka mu čast što je izdržao torturu mikija i ološa koji je juče brojao pare (al ne one koje će donirati)

dauda- juče sam ga gledao prvi put uživo i nemam neko formirano mišljenje. Solidan na leđima ali ga ne vidim u 16 gde bi trebao da ga vidim. Videćemo.

Ožegović- sviđa mi se brzina i agilnost ali to je jedino što sam video. Centaršut sa krila desnom koji pada na ivicu 16-erca i gde se jedva dobacio je za .. Isto. videćemo.

Sve u svemu, nešto što može ličiti na fudbal u nekoj najavi. dal će Pinto uspeti ili ne da nešto uradi znaće se posle par utakmica jer i slepcu je jasno da mi imamo višak igrača u timu (milijaš i Milivojević na pozicijama) i manjak (nedostatak levog i štopera) što dovodi do toga da napadamo bunker sa 3 igrača bez prve brze lopte.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by carapan »

Sve ste vise manje napisali, i nema se sta dodati, osim da se ponovi koliko nas je Skajpostan unistio, da je to strasno... Treba bas dosta rada, da ovim momcima objasnis osnovne stvari u fudbalu, koje su kod prethodnika bila misaona imenica.. Da stoper ne organizuje igru, da Kadu treba da igra... Tek sada mi krivo sto nam dani i meseci propadose, pod slobodno mogu da kazem neznalicom i budalom u pravom smislu reci..

Zasta je onaj primao pare od Zvezde, to je stvarno sramota..Bruka.. Uzas..

Zadovoljan sam igrom !!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by keyser_soze »

carapan wrote:Sve ste vise manje napisali, i nema se sta dodati, osim da se ponovi koliko nas je Skajpostan unistio, da je to strasno... Treba bas dosta rada, da ovim momcima objasnis osnovne stvari u fudbalu, koje su kod prethodnika bila misaona imenica.. Da stoper ne organizuje igru, da Kadu treba da igra... Tek sada mi krivo sto nam dani i meseci propadose, pod slobodno mogu da kazem neznalicom i budalom u pravom smislu reci..

Zasta je onaj primao pare od Zvezde, to je stvarno sramota..Bruka.. Uzas..

Zadovoljan sam igrom !!
Nije to obicna budala. to je bezobrazna budala , tvrdoglava i zaljubljena u sebe....Uh samo da ne vidim ljigavca kako seta sa prekrstenim rukama i mudro gleda , prati igru i ponekad pokaze rukama da se smire ...Toletov mali
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
Locked