Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

РС Либурнија

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by РС Либурнија »

Rajko wrote:
naka wrote: Вођа је у једном тренутку рекао: "Ајде навијајте, не очекујте сад да ћемо да их разбијемо, још су то исти они балвани од пре 14 дана из Ниша." Сигуран сам да је свима јасно да ове године за нашу изгубљену титулу није крив нико други, до ми сами.
И ту је у праву. Само проблем је у томе што су то исти они "балвани" који су играли егал са Бордооом" и слични они "балвани" који су добили 3 пута гробље и играли неки пристојан фудбал. Ако један Роби није био бијели медвјед, није ми јасно како се могло мјесецима гледати да нас онај уништава а да се ни једном не прозове његово име?! Чиме је то он заслужио?! Тим е што је у првом мандату одмахивао Северу и што су га бурегџије прогласиле "од 8. године у Звезди сам" Звездашем?! Никакав он Звездаш није, уништити сезону једном клубу, наводно вољеном, уништиит све трагове фудбала уњему, убити у појам народ и то све за 150 000евра по сезони :pop: је крајње лицемјерје и фолиранција и то није никаво Звездаштво већ врхунски егоизам и користољубље . Његов статус бијелог медвједа код одређеног броја навијача ми никада нећше бити јасан пошто нема никаквих рационалних аргумената за тај статус.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by crazynorth75 »

Kzš poslije utakmice i utisci Sa Pintua

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8MRWZ07tJm8[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by Велики Делија »

Пошто су се у овој утакмици још видели трагови Јанкосановог уништења Звезде, да се надовежем на браћу Кузњецова и Либурнију. Дефиниција термина "Звездин војник" - Сале, скајпер илити СМС Мурињо нити је велики Циган, нити је велики човек, нити је Гранде особа. Човек који свесно са веееееееееликом дозом сујете уништава клуб у којем је од осме године, то је све само не звездаштво. Ова љига има толику медијску залеђину, да чак ни Север не може ни реч у негативном контексту да каже за њега. Јанкосан је феномен, један велики феномен. И то феномен тога, да не мораш бити ни тренер, довољан је дунстеризам најгоре врсте помешан са контактима у спин машинерији и постанеш "српски Мурињо" без иједне самостално вођене утакмице на клупи Звезде. Јесте, Јанкосан пре тога што је уопште постао тренер Звезде у првом мандату је већ фасовао тај надимак. Овај НЕчовек је за мене главни симбол посртања Звезде у смислу декаденције фудбалске игре и апсенције икаквих резултата и трофеја. Незналицама овакве врсте треба забранити приступ у службене просторије Маракане. Има трибина, па нека навијају као и други људи, када већ толико воле Звезду.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by Rajko »

РС Либурнија wrote:
Rajko wrote:
naka wrote: Вођа је у једном тренутку рекао: "Ајде навијајте, не очекујте сад да ћемо да их разбијемо, још су то исти они балвани од пре 14 дана из Ниша." Сигуран сам да је свима јасно да ове године за нашу изгубљену титулу није крив нико други, до ми сами.
И ту је у праву. Само проблем је у томе што су то исти они "балвани" који су играли егал са Бордооом" и слични они "балвани" који су добили 3 пута гробље и играли неки пристојан фудбал. Ако један Роби није био бијели медвјед, није ми јасно како се могло мјесецима гледати да нас онај уништава а да се ни једном не прозове његово име?! Чиме је то он заслужио?! Тим е што је у првом мандату одмахивао Северу и што су га бурегџије прогласиле "од 8. године у Звезди сам" Звездашем?! Никакав он Звездаш није, уништити сезону једном клубу, наводно вољеном, уништиит све трагове фудбала уњему, убити у појам народ и то све за 150 000евра по сезони :pop: је крајње лицемјерје и фолиранција и то није никаво Звездаштво већ врхунски егоизам и користољубље . Његов статус бијелог медвједа код одређеног броја навијача ми никада нећше бити јасан пошто нема никаквих рационалних аргумената за тај статус.
Да, код Робија је сваки играч играо 3 пута боље, и сигурно да је то заслуга тренера. А што се тиче Бордоа...па, то је свакако била једна много другачија утакмица од свих осталих. Нисмо ми након тога имали утакмица где смо морали да играмо тотално дефанзивни фудбал. За Јанковићево време, ја се не сећам да смо ми одиграли и једну крштену нападачку акцију, дупли пас или нешто фудбалски. Против Бордоа су биле европске утакмице, пред пуним стадионима где су играчи видели идеалну шансу за доказивањем, и новом тренеру и европским клубовима. Након тога потоп. Лично, ни те две утакмице не узимам као неки плус Јанковићу, баш због овога горе. Ево синоћ, у првој утакмици са новим тренером, ми смо неколико пута одиграли лепе акције, по неки дупли пас, Лазовић препорођен. И опет, не кажем да је за бољу игру заслужан нови тренер, превише је рано. Довољно је било само да Јанковић оде.

Како да се човек не запита шта је он радио са њима? Па да је покушавао да их уништи, не би био оволико добар у томе. И стварно не знам како људи могу да га бране, не иде ми у главу.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by tsva »

Kako god bilo ja nakon dugog vremena opet jedva cekam sredu i sledecu utakmicu. Mazohizam je hronicna bolest a moram priznati da je Jankosan bio kao pencilin. Ubije nadu i volju za gledanjem i dovede u stanje apatije sto je u neku ruku dobro za zivce, pritisak itd... Njegovim odlaskom ponovo se javlja zestok oblik ovisnosti o duzevnom bolu. Leka naravno nema.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked