Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by crazynorth75 »

Zato on laganih 45k evra izbroja juče :evil: Najgore što smo i zimske pripreme i prva 3. kola još jednom bacili u nepovrat, a to nam se, pored bačene jeseni u glupost, nikako nije smjelo desiti...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by musemic »

Predlazem moderaciji da nam dozvoli po jednu ssocnu psovku, bez sankcija...
Kako se iz aviona vidi koliko nas je imbecil unistio, i jos prima lovu kao prioritet. :pop: Uspeh je sto, uopste, postojimo...
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by keyser_soze »

musemic wrote:Predlazem moderaciji da nam dozvoli po jednu ssocnu psovku, bez sankcija...
Kako se iz aviona vidi koliko nas je imbecil unistio, i jos prima lovu kao prioritet. :pop: Uspeh je sto, uopste, postojimo...
Ipak mislim da najvecu krivicu imaju oni koji su ga doveli i oni koji su ga zadrzali .....debil je debil i moze mu se da koristi i da radi sta hoce ,naravno ako mu dozvoljavas
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
РС Либурнија

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by РС Либурнија »

Добро је, бар имамо тренеера који ипак зна мало више фудбала од колега форумаша а и то је огроман напредак. Трагови злочина који су спинери учинели према клубу тјерањем Робија и инсталирањем "Муриња", били су видљиви и синоћ и смрдјели су нечовјештвом. О некој свлачионици не може ни бити рјечи, свлачионица је разбуцана још ономад када је Маза сишао до ње па од тада свлачионице нема. И то се видјело синоћ, игра у стилу " она хоће а ја нећу" итд. оно није екипа, оно је скуп индивидуа са различитим приступом и приоритетима (линија подјеле домаће ведете предвођене Микијима/Кокијима/Вилотама против "злочестих странаца" ту је једна од константи). ОК, можда добивамо у лику Стојадиновића власника ергеле 2 али је барем довео тренера који зна како да сакрије слабости кадра који му се сервира и извуче оно добро што још има у њему. И то је нешто. Бар се нечему надамо. Сложеница "најбољи млади играчи у Србији" произведена, а гдје би друго, у Весићевој лабараторији продаје магле, добила је синоћ још један шамар и деманти - гледали смо скуп унезвјерених индивидуа које не знају ни куда да трче, када и зашто а све зачињено техничким мањкавостима. Све подвучено капитеном. :pop:
EmptyClip wrote: Друга ствар је Рома, пиво, а тамо Буцко са екипом. Томпус, пуни столови пива, зеза зајебанција. Не запиње му. Онда долази Жиле и седа са њима, после њега и Макса. На изласку сам честитао стручном штабу на победи, захвалили су се онако преко курца што се каже док су гледали у ТВ. Стефановићу сам хтео да кажем коју ал су пајтоси били около. Јако сам се разочарао због те надмености. Ај за Максу ме заболе, ал Жилета сам волео кад сам био клиња.
А зашто не би, може им се . Довољно су пустили пипке у и око клуба да би морали да се забрињавају за своје физичко здравље када дођу у клуб. Како се нико не сјети да их построји као Пиксија и избаци из кафића?! Да су заслужили, јесу.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by carapan »

crazynorth75 wrote:Zato on laganih 45k evra izbroja juče :evil: Najgore što smo i zimske pripreme i prva 3. kola još jednom bacili u nepovrat, a to nam se, pored bačene jeseni u glupost, nikako nije smjelo desiti...
To mi je brate moj najjzalije.. Dusa me boli !! Plus stotine hiljada za pripreme, pa jos i da mu se isplati neka razlika :pop:

Jeste da je tema utakmica juce, ali je sve usko povezano i sa neznalicom i budaletinom, koja nas je ovako unazadila i upropastila, jer kada gledas juce utakmicu shvatas i pitas se, kako smo mi zivi jbte kao klub, ko nam sve tu bio...Uzas..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by keyser_soze »

@EmptyClip
Potpuno u pravu za Mladica i nista za cika Rajka
Znaci sa Mladicem ce na nos da se izadje ....to dokazuje da su idealne godine za tribinu i njen mentalitet i razmisljanje 90-e, kao da je jedino ona ostala u tim godinama
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
Николај Кузњецов

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by Николај Кузњецов »

Момци, ја стварно не бих желио да изигравам бабарогу. Ајде што се расправља о навијању али мора ли се и о Младићу и, у вези с тиме, о деведесетим?! Не да се не мора већ и не треба пошто ово није политички форум а за то није ни потребан посебан закон, то је очигледно.
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by keyser_soze »

Николај Кузњецов wrote:Момци, ја стварно не бих желио да изигравам бабарогу. Ајде што се расправља о навијању али мора ли се и о Младићу и, у вези с тиме, о деведесетим?! Не да се не мора већ и не треба пошто ово није политички форум а за то није ни потребан посебан закон, то је очигледно.
Ok...ali eto i to je desavanje na tribini...Da li bi trebalo da se raspravlja i gde?
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
Николај Кузњецов

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by Николај Кузњецов »

Може да се спомене али без улажења дубље у политичку позадину и дискусију. Кад већ не дирамо у постове о навијању, будите фер и ви и не идите даље у политику.
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by keyser_soze »

OK ....ukoliko nema tema niti postova o navijanju , necu spominjati desavanje....Ne razumem zbog cega ,ali dobro ako je pravilo ,postovacu
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
Николај Кузњецов

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by Николај Кузњецов »

Споменуо си дешавање и то је остављено. Реаговао сам само на социолошко-хисторијско продубљавање теме. Значи само на овај дио:
keyser_soze wrote:@EmptyClip
to dokazuje da su idealne godine za tribinu i njen mentalitet i razmisljanje 90-e, kao da je jedino ona ostala u tim godinama
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by keyser_soze »

Николај Кузњецов wrote:Споменуо си дешавање и то је остављено. Реаговао сам само на социолошко-хисторијско продубљавање теме. Значи само на овај дио:
keyser_soze wrote:@EmptyClip
to dokazuje da su idealne godine za tribinu i njen mentalitet i razmisljanje 90-e, kao da je jedino ona ostala u tim godinama
Ja to ne bih produbljivao na 90-e,samo sam ih pomenuo, uporedio....nista vise....U politicki deo ne bih usao garant.....ali tribina ulazi cesto ......Eto pomerene vrednosti na tribini , nije imuna ni ona
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
Николај Кузњецов

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by Николај Кузњецов »

Немој да схваташ ништа лично. Ради се о томе да би та твоја реченица могла да људима буде повод да продубљују причу и да се оде у воде за које немамо дозволу да упловимо. Јасно је мени да је и фудбал и Звезда и навијачи па тако и наши, друштвена па и политичка чињеница. Међутим, та ДЕТАЉНИЈА расправа о томе је, или за неки политички форум, или за навијачки типа форума Делија или Делије кафеа.

Мсм, да сам ти коректно објаснио? Ајде да се вратимо утакмици самој.
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by keyser_soze »

Николај Кузњецов wrote:Немој да схваташ ништа лично. Ради се о томе да би та твоја реченица могла да људима буде повод да продубљују причу и да се оде у воде за које немамо дозволу да упловимо. Јасно је мени да је и фудбал и Звезда и навијачи па тако и наши, друштвена па и политичка чињеница. Међутим, та ДЕТАЉНИЈА расправа о томе је, или за неки политички форум, или за навијачки типа форума Делија или Делије кафеа.

Мсм, да сам ти коректно објаснио? Ајде да се вратимо утакмици самој.
OK...dogovoreno....Nisam shvatio licno
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
Цоавуја
Новајлија
Posts: 32
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:44 pm

Re: Црвена звезда-Раднички 1923, субота 30.03.13. , 18 Ч

Post by Цоавуја »

Јел могуће да овде не може културно да се расправља без речи "дебил" и сличних?
Искрено, мени је мало мучно то да читам, а има ко ће да одлучи да ли ће такав речник бити дозвољен.
Јер ако ти не можеш да објасниш шта мислиш без погрдних назива, онда то говори доста о степену твоје фрустрације из које произилазе такве речи.
И није ово упућено никоме појединачно, 2-3 члана су користила погрдан речник.

@Keyser Rose

То што ти пишеш је забрањено да се пише на свком форуму који постоји, и сам знаш да би се пар људи надовезало и одговорило на твој пост, тако да нема потребе за тим, ово је тема о утакмици и форум о Звезди.
Locked