Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

РС Либурнија

Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by РС Либурнија »

http://www.crvenazvezdafk.com/vesti/naj ... erevo.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Сви Звездаши који не могу да присуствују утакмици, исту могу пратити и преко сајта zvezdatv.rs

Image

Нова текма, нова срећа. У недјељу идемо у Смедерево у оквиру 22. рунде веселог каравана :jelenko: супер лиге. Идемо да играмо фудбал а то је иначе и наша основна активност, ето, само да подсјетим. Свакако, сви очекујемо да се настави тај неки позитивни тренд у оздрављењу екипе а тиме и наших нерава а који је био видљив у претходне двије утакмице. Значи, има још много да се ради, заправо да се ринта. Неке ствари није могуће никада поправити пошто за њих једном прође воз, али свакако постоји прегршт елемената које је могуће и потребно усавршавати. Да је то могуће, и то у кратком року, показала је протекла седмица.

Image

Главне звезде утакмице са Хајдуком свакако су били Абиола Дауда, васкрсли Дарко Лазовић и, наравно, наш нови главни кувар из Португала који, иако није ни српски ни португалски Мурињо, објашњава како се искориштава потенцијал онога што имаш на располагању, као и како се и од скромнијих састојака може скувати одлична чорба. Што рећи о Дауди? Човјек даде гол петом, бразилски. Има топ у ногама, има око за саиграча, има игру главом. То је коначно то?! Дај Боже! Дарко Лазовић је коначно у рекордном року тотално васкрсао и опет је онај стари. Па како то мајку му?! Па лијепо, спустиш лопту на земљу, проиграш га и даш му да игра. И одмах добијеш најбољег првотимца а тиме и опет све златнију коку која би требала да окријепи нашу похарану клупску касу. Како то изгледа једноставно а како је, још до прије 10-ак дана, изгледало свјетлосним годинама удаљено.

Image

Екипа је пришла вечитом ривалу на размак од 7 бодова. Треба ли се оптерећивати тиме? Не, главни циљ треба да буде стварање игре и костура тима за љето и напад на групе ЛЕ. Титула је нажалост прокоцкана због сметњи на везама унутар саме нове управе, као жртва принесена времену потребном за њено уходавање. Нека то онда буду први мачићи који се у воду баце али нека буде почетак "Звездине машине"!

Идемо у Смедерево да одиграмо добру и мушку утакмицу, да наштимамо још боље жице, да направимо даљи искорак. Противник је у великим проблемима али то није наш проблем и наша прича. Они су, баш као и противници из задња 2 кола, остављали увијек срце на терену не би ли нам откинули који бод. Само тако нека наставе а ми треба да гледамо себе и одрадимо оно што је до нас.

Утакмица се игра у недјељу, надајмо се лијепом времену и дану. Наша браћа из Смедерева и околине сигурно неће изостати при оваквој светковини а од БГ и околине такођер није далеко рецимо колима. Значи, ко год може, пут под ноге након недјељног ручка у поход деспотову граду!

Значи нека ово не остане само у стиху:

"ГДЕ ТИ ИГРАШ ТУ СМО МИ..."

:vitez: :zastavaGRB:

Image
Sa Pinto
Новајлија
Posts: 10
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:32 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недјеља 07.04.13. у 15ч

Post by Sa Pinto »

Da produžim malo uvod...
Dolazi Zvezda/proleće i u ovaj kraj napaćene majčice Srbije, da donese malo radosti i sunca. Praznik. Treba obući najlepšu majicu i neki duks za svaki slučaj ako bude hladno... Dolazi ona Zvezda o kojoj su mi pričali ćale, kum, stric i ujak. Dolazi viteška snaga Srbije, da igra fudbal, da se nadigrava, da donese radost i lepotu, pa ko pobedi...
Ne treba mnogo nama zvezdašima. Ne moramo biti najbolji i prvi. Bitno je da smo oslobođeni unutrašnjih stega, okova koje najčešće sami sebi vežemo... Konačno (o zar je to tako mnogo) imamo na klupi nekoga ko pristojno razume ovu igru, ko ne sputava igrače da igraju, i da se igraju, da šire duh i ideju zvezdaštva.
Šta je Zvezda?
Zvezda je legenda. Legenda je priča o njoj. Legenda su njeni navijači. .

Postoje neki ljudi koji su dosta dali Zvezdi. Postoje i oni koji su od nje dosta dobili. Ti koji su više dobili nego dali nam uglavnom prave probleme.

Igraj Zvezdo, Vostani Serbie...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Коначно поново са радошћу исчекујем утакмице наше вољене.
Не знам да ли ћемо победити али бар знам да ми се за време и после утакмице неће повраћати.
Слажем се са братом Бишопом у вези ствари око леве стране уз додатак да је то једна од ретких позиција где се младом играчу може пружити шанса без великог ризика!

"И напред Звездо тебе волим ја....." :psihodelija: :zastavaGRB:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by tsva »

ocekujem rutinski poraz buduceg drugoligasa a ne verujem ni da ce postici gol. Dauda nastavlja seriju. Nadam se da Mrtvijas nece igrati citavu utakmicu. Ocekujem isti sastav a voleo bih da Maksimovic igra umesto Mikica i da Milunovic ne igra krilo. Sa igranjem kapitena sam se vec pomirio.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by naka »

Slažem se sa prehodnicima...sa maksom, bilo kojim klincem sa levom nogom na krilu i maksimum jednim poluvremenom kapitena od pola miliona evra koji nam uništava nekoliko miliona. Nadam se i da će nas Abu podržati sa dva bega kako bi ih bar malo zaplašili (naravno ne ugrozili). Očekujem sličan ishod kao prethodne dve utakmice.

Platili smo debelo da jankosan ode. ali ne zavaravajte se. Čim izbroji Zvezdino dete i vojnik pare, eto ga..prvo kroz novine, pa kroz "stručno komentarisanje" pa "stručne analize" naših protivnika...nek se stručno protežira sa svojim mentroima ali što dalje od crvene stolice pored aut linije.

uh, kakvi ste. Da sam znao da ćete biti ovakvi registrovao bih se kao pravi pravcati delija i "stručno" kometarisao. Dosadni ste. Sve znate. :dedica:
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by Ariljac »

Ovu njihovu filijalu bi valjalo oderati...Jel ono Smederevci jednom odbise nase igrace na pozajmicu a onda uzese pola Teleoptika?
Elem,verujem da se odbrana nece menjati,mada bih u drugom poluvremenu voleo da vidim Krnetu umesto Mikica.Sto se tice veznog reda,Garido i Kadu nezamenljivi,nazalost i kapiten samo sto se bez njega moze kod ovog trenera za razliku od predhodnika mu(pu,pu daleko bilo)..Napred bi opet voleo Lazu videti levo,zbog prodora i ulaska u sredinu te upucivanja suta jacom nogom.Desno se nadam Asamoi posto moze lepo da odigra na toj poziciji a u najistureniji naravno Dauda od koga ocekujem da nastavi kako je krenuo.Kad dodje do izmene valjalo bi Mihu ubaciti,dosta je Mudrog zasad..
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by crazynorth75 »

Očekujem da Sa isproba još neke igrače na određenim pozicijama, slažem se sa prethodnikom za Asamou, a čini mi se da omladinci sutra igraju derbi omladinske lige sa Partizanom, pa iz tih razloga mislim da neće biti Karaklajića i Čikića u kombinaciji. Ja se iskreno nadam i Maksimoviću od starta, trebaće dečku utakmice da što prije uđe u ritam, kvalitetan štoper nam je neophodan, možda i Krnetu vratiti. Ono što najviše raduje je to što je ponovo postalo interesantno pratiti Zvezdu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
dr.nele
Новајлија
Posts: 31
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:35 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by dr.nele »

Jedva cekam utakmicu sad cemo vidjeti nase igrace a i pintua.Ne atraktivan protivnik vec malo naviknuti na trenera ponovo odredjeni pritisak jer ovi zadnji a ovi kiksali vec dva puta.Ko stvoreno za nase igrace ono lako cemo i kurcobolja u tijelu a u glavi manjak samopouzdanja zbog pritisaka.Po tome su nasi igraci jedinstveni ako sada budemo grizli i igrali fudbal Pintu je polozio,inace djaba i 3:0 ako se pokazu stare navike.Nadam se Mihajlovicu Savicevicu Ozegovicu Mijailovicu i Spajicu,ne mora odjednom ali da dobiju odredjene minute svi.
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by Трапа »

A је ли се Касалица опоравио од повреде? Баш бих волела да видим њега, Лазовића и Дауду у нападу.
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by Велики Делија »

Не знам, некада помислим, да ни не морам на овим темама писати очекивања, јер од ове Звезде која покушава да игра фудбал очекујем увек исто :) Дакле играње фудбала, и победу, уз бољу игру него у претходној утакмици.


НАПРЕД ЗВЕЗДО! :zastavaGRB:
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by Ariljac »

Igraci koji konkurisu za utakmicu:
Bajković, Kirovski,
Spajić, Krneta, Maksimović, Mikić, Mladenović, Vešović,
Mijailović, Lazović, Milijaš, Kadu, Garido, Savićević,
Dauda, Milunović, Mihajlović, Asamoa, Mudrinski.
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Звездаш
Новајлија
Posts: 4
Joined: Sun Mar 17, 2013 5:20 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by Звездаш »

Има ли негде ТВ пренос?
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by Ariljac »

Neka Arena.Msm 1.
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by Константин »

http://www.tvarenasport.com/channel/2013-04-07" onclick="window.open(this.href);return false;
Арена 3!
Једва чекам и надам се континуитету од 3 утакмице у покушају фудбала.
Врста која изумире
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by Pravednik »

Moja očekivanja se svode na korekciju silnih rupa koje nam je ostavio tonični. Vidim da RP (što volim ove inicijale) stavlja igrače koji su po njemu najbolji i to me raduje. Volio bih da izađe ovaj sastav u formaciji 4 4 2:

Bajković
Mikić Spajić (jedva čekam Jovanovića) Maksimović Mladenović
Lazović Mićko Garido Kadu
Asamoa Dauda
Locked