Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by Nickcooler »

Купим пиво поподне, тачније четири (за сваки го по једно), упалим ЗвездаТВ и на крају попијем једно пиво у 89. минуту, а оно слатко као три му преостала брата у фрижидеру. Нек се хлади за суботу пред одлазак на Маракану! :srbinosm:

Што се тиче саме утакмице, чини ми се да сте све лепо рекли. Ја бих се само осврнуо на пар тренутака којима бих допунио опис игре неких играча.

Да кренемо полако, дакле са Милијашем. Ужас колико нас тај човек кочи, а још је горе што увек некако упише асистенцију па има аргумент на својој страни, ако већ нема клаузулу у уговору по којој мора да игра. Е па тај Милијаш ме у једном тренутку тако изиритирао да ми је дошло да загризем екран на лап- топу. Прима лопту, гледа лево, онда се окреће око своје осе, налево круг,па онда креће да дода на три метра од себе Гариду десном, схвата да не зна то да уради, окреће читаво тело до краја ка Гариду, намешта се на леву ногу и додаје. Ево, не зајебавам се, колико вам је времена било потребно да прочитате реченицу, толико је то трајало. Одмах сам се сетио да би то Лука дао к'о из кхм, кхм. Углавном, поенту сте схватили.

На страну то што је Младеновић шпартао као луд и што сам косу хтео да исчупам кад посла онај центаршут директно у управну зграду Сартида, могао је итекако да нас кошта гола. Онај офсајд, мислим да уопште није био и да је он ту дебело закаснио, а није му први пут; то је и код Робија често радио. Као да није довољно психички присутан на утакмици. Иначе солидан данас.

Шта сам још хтео... А да! Нападачи. Дауда, амено! Мудрински и Михајловић. Хм. Урадили једну ружну ствар, бар је мени баш засметало. Оно кад су шутирали оне рекламе приликом радовања након гола. ОК, контам набој и све то, било је шутирања реклама и на Мари у полуфиналу Купа прошле године, али мислим да то није начин на који фудбалер Звезде треба да се понаша. Прво Мудрински, а онда и Михајловић у фазону "види што је он лик до јаја, шутира рекламу, сигурно се рибе ложе на то, дај да рокнем и ја". Овде бих наставио причу о клинцу који се види да је дрчан, темпераментан и да не јебе живу силу. То је то што је потребно, ако се добро каналише. Ако не, онда то постаје Лолита синдром. Пу, пу, пу... Далеко било! Већ је показао више фудбалског од Мудринског што се мене тиче, јбг, никад нисам видео Мудрог да је предриблао играча, а мали уме, видело се данас. Није то нека сјајна техника, али, има времена за њега. Мудрински, мислим да је њему баш прорадила сујета. Дауда даје гол, он као шетка и онда као да се одједном сети да га снимају, притрчи и радује се, честита Дауди он сам, након свих осталих. Можда грешим, јбг ТВ је пренос, али мени је то деловало лицемерно.

Мислим да смо остало све рекли.

Ипак је утисак дана Са Пинту. Никад га нисам чуо до данас како говори, спрема се неки испит па онда и не блејим пуно на клиповима са КЗШ, али данас... Јеботе, па Дон Вито Корлеоне лично. Даће он Гробљу понуду коју неће моћи да одбију.

Пиво се хлади. Маракана чека. До суботе! :ziveli:
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by nyc »

Za sada mogu da izjavim (za medije, a i šire) da je Pintara trener koji, kao i svaki Homo Sapiens, pravi greške. Ono što ga, medjutim, izdvaja iz čitave podvrste Homo Sapiens Serbicus, je činjenica da je čovek spreman da prizna GREŠKU i da je potom ISPRAVI.

WADDAFAK?!?!

Revolucionarno?

Ma, ne. Samo normalno, ali za nas Srbende, pune ega i narcisoidnosti, priznanje da si napravio grešku je ravno poslednjem činu pred samoubistvo. Ko, JAAA? Ama, neće biti!!!??!!

Pintara,
Samo ti PIČI,
blago Čiči!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by Pravednik »

Suština je da opet počinjemo da igramo fudbal u kome se nalaze i greške, fudbalske, trenerske, ali se igra. Kako nas je onaj nesretnik urnisao, sjetim se jedne rečenice " dok on prolazi kroz crveno, crno nam se piše", još će se dugo ispravljati njegove budalaštine.

Teren je bio očajan zbog čega je Kadu podbacio o tim stvarima se mora ubuduće razmišljati. Pojačanja ubjedljivo najbolji igrači na terenu. Dosta njih se polako vraća ali i dalje stoji problem kondicije, ne može se istrpiti dva igrača da se šetkaju jer se drugi troše.
Od malog Vešovića je trebalo početi praviti beka ali prije tri godine, Mladenović ima prostora za napredak posebno centaršut to je sve stvar vježbe. Znate da brazilci vježbaju na pijesku a znamo kako oni centriraju, tako da ih treba poslati na krš od terena da vježbaju jer su tereni u Srbiji manje više svi slični Smederevu.

Vidi se ideja trenera, ne primiti go pa ako ga damo i u 90 pobjedili smo. Meni sasvim logično s obzirom na igrače koje imamo.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by naka »

Za sad je to u redu, samo da mu ne pređe u naviku. Sećam se i zenge kad je krenuo da igra lep fudbal dok nije otkrio moć Žigića tj da ga ostavi samog a sve pozadi i tako je ubio fudbal.

Slažem se sa Pintovim stavom sad. Jednostavno ne poznaje igrače, ligu, sistem i polazi od onoga što ima pa će štelovati tj vidi se da ispravlja greške. Svi mi znamo da je gužva na sredini, ali isto tako znamo da nemamo štopera. Sve je to povezano. Trenutno Milijaš, jedan zadnji vezni, jedan štoper i jedan na boku moraju da lete iz tima, a potreban nam je novi štoper (dugoročno rešenje) i levi spoljni minimum. nekad mi se čini da igramo sa 9 igrača da bi bolje odigrali.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Смедерево-Црвена звезда, недеља 07.04.13. у 15ч

Post by crazynorth75 »

Diskusija o Milijašu prebačena je na temu o igračima, odnosno ovdje
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked