Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Beara_Vladimir »

Ови само што не почну Жарета и Гоција да цитирају. Звезда игра очајно, не повезује 3 крштена паса, али кога брига, дај да се отпева Преткосовски циклус песама, чуди ме само како није Толе био на репертоару синоћ. Што се утакмице тиче, свима је јасно како смо добили. Сремци су били равноправан ривал, у најмању руку. Осим шута Милуновића на почетку, ми нисмо имали ниједан крштен покушај да постигнемо гол. Браниш се грчевито против Доњег Срема из Пећинаца, а причаш о некој Европи. Толико је очигледно шта ми покушавамо тренутно и на који начин хоћемо да се домогнемо титуле. Све и да је освојимо, попишам им се ја по таквој титули, она мени лично више апсолутно ништа не значи. Ми немамо више нити једно право да прозивамо Партизан због намештања, крађа или било чега другог, јер смо гори од њих по том питању постали.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by EmptyClip »

Beara_Vladimir wrote:Толико је очигледно шта ми покушавамо тренутно и на који начин хоћемо да се домогнемо титуле.
Ајде дај неки пример, пошто нас има и којима није очигледно.

Хладе полако, попиј чашу.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Beara_Vladimir »

Захваљујем Хладе, од тебе ништа боље нисам ни очекивао. Емпти, па зар није очигледно? Је л' нормално да ону последњу шансу Доњег Срема може било који фудбалер да промаши?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Хлад Малиганович »

Хвала, и други пут.

Ал" ниси само оне две фине горе наведене ствари, него и лупеташ, као нездрав. Јесу наместили и да погоде леву стативу, а лопта оде у десни гол аут? Сигуран сам да ниси био на утакмици, али ваљда су на Б92 форуму или психовазелинобриселологији закачили неки клип са утакмице, па погледај мало, мојне се брукаш пред људима. Ааајде лепо.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Beara_Vladimir »

Јесам био на утакмици, на западу, отприлике близу места где смо се упознали, на утакмици против Омоније. Опуштено, ти настави да жмуриш, после ће нам опет неко други бити крив.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Ivan Vasev »

Auuu, Hlade, pretera ga! Koristiš retoriku i metodologiju (grobarčina, pacov, deratizacija) sajta na kome smo obojica persona non grata, upravo zbog svog britkog jezika. I ja u mnogo čemu delim mišljenje Beare da do titule hoćemo da stignemo po svaku cenu, koristeći i sredstva neprimerena sportskom fer-pleju, poput ucena, verbalnih pritisaka, političkih veza. Istina, ne verujem da je napadač Srema namerno promašio zicer. Izgleda da je to način na koji se u Srbiji osvajaju titule, a mi smo prihvatili njihovu igru, jer drugačije sportski nismo mogli da ih pobedimo. Možda su oni namestili prethodnih pet prvenstava, ali zaboravljamo da četiri godine nismo uspeli da ih pobedimo u večitim derbijima, da su nas redovno dobijali. Je li i to namešteno?

A za ove iz Brisela imam sopstveni aforizam:
"Lako ćemo mi sa belosvetskim barabama, nisu oni nama barabar!". Ne moramo u EU da bismo ljudski uredili sopstvenu državu. A osnova svega toga je da se ljudski odnosimo jedni prema drugima, da poštujemo stavove neistomišljenika.
Last edited by Ivan Vasev on Sun Apr 28, 2013 2:24 pm, edited 1 time in total.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by EmptyClip »

Beara_Vladimir wrote:Је л' нормално да ону последњу шансу Доњег Срема може било који фудбалер да промаши?
Се сећаш ти Јевтић Александра?
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Beara_Vladimir »

Затварамо очи пред неким стварима, прозивамо комшије због лоповлука, а ми се не разликујемо ни по чему од њих по том питању. Емпти, сећам се Јевтићевог промашаја против Смедерева беше? Да је оно јуче било једино што су Сремци промашили, па 'ајде. Они су три стопроцентне шансе промашили. Ми, са друге стране, нисмо направили Бог зна колико добрих прилика. Мени је утакмица у најмању руку сумњива. Ово што Иван каже је апсолутно тачно, ми смо прихватили њихову игру. Држава и политика нас одржавају на апаратима, мучимо се, једва преживљавамо, покушавамо на све могуће начине, не бирајући средства (баш као и комшије) да узмемо титулу, и мени таква титула не значи ништа. Ако некоме значи, супер, његово право.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Трапа »

Beara_Vladimir wrote:Је л' нормално да ону последњу шансу Доњег Срема може било који фудбалер да промаши?
Можда ми радимо непоштено ван терена, ал та шанса од јуче је показала да је меч био све само не намештен. Да се он онолико бори да је ћушне у гол и приде погађа стативу, то се не ради у намештеној утакмици. Такође у прилог иде и њихова друга прилика кад је играч изашао сам пред Бајка, опалио из све снаге у доњи десни угао, а овај једва одбранио.

...

Нико није поменуо да је Млађа играо лево крило. Код нас се ради толико плански да нам крила играју бекове, а бекови крила.
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Хлад Малиганович »

Овај Беара... Јебемти Интернет.

И лажна имена. Моје име је Боривој Иветић, из Новог Сада сам. Свака реченица коју сам написао под надимком Хлад Малиганович, и Костур Тима је само моја, и ничија више, и стојим иза ње. Особа коју сам горе увредио ми је све само не антипатична, и не би ми пало на памет да напишем нешто слично да сам знао о коме је реч.

Сигуран сам да бих напао њеогове ставове, за које и даље мислим да су погрешни, али њега као особу, не бих. Поготово не бих написао да је Гробар, јер то није.

П.С. Упознали смо се на Нафтану, не Омонији.

Шта сад ја даље да пишем.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by EmptyClip »

Беара нагађаш само безвезе. Ето. Трапа ти је лепо објаснила.

Богаубиодаганеубиједабогда као да је ово прва утакмица где неко промаши стопроцентне прилике па је то ето сумњиво. Јеси тако и за Смедерево мислио да је намештено кад смо се испромашивали? Јес га Дауда дао у 80 и неком ал мора да си до тада мислио да је утакмица намештена јер се маше стопостотне шансе.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Beara_Vladimir »

Јао тачно, Нафтан је у питању не Омонија. Па не иде то, бокте човече, да се Новосађани обраћају тако једни другима. :)

Емпти, мени је утакмица сумњива. У последњих неколико утакмица стекао сам утисак да нећемо бирати средства само да до титуле дођемо. Оно на почетку је био резултат радости што је Јанкосан отишао. Не кажем, можда грешим, али такав сам утисак стекао.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Нисмо ни ми баш наивни али да небирамо средства да дођемо до титуле је малко претерано!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Beara_Vladimir »

Знаш како, неко на стадион иде и због фудбала, а неко иде због Косова и ко зна чега још. Уместо подршке Звезди, неко се уби певајући о Косову. Да не спомињем да те, који се убише певајући о Косову, заболе Црвен Бан за фудбал и дешавања на терену. Они не размишљају својом главом, следе наравно свог вођу, а врхунац свега је упалити бакљу и попети се на шипку.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Beara_Vladimir »

Наравно да ови аматери не би заиграли боље, јер једноставно не знају. Није о томе реч. Реч је о ликовима који о фудбалу појма немају, нити их фудбал занима, размишљају онако како вођа каже, односно не размишљају својом главом. Шипка је то, највеће зло клуба.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked