Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

РС Либурнија

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by РС Либурнија »

Значи и на Маракани лудо и незаборавно. Кад већ нема фудбала, бар нек је журка. Шта је сад било, опет паре нису легле?!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Il genio »

Трапа wrote:И на крају нас Чова испалио за пренос баскета, још погасио рефлекторе чим је судија свир'о крај, мркли мрак, не могу људи да погоде излаз јбт.

Nikola Bugarcic je svojevremeno sekirom presekao kablove kako ne bi bilo prenosa utakmice iz postovanja prema ljudima koji su dosli na stadion i platili kartu jer su mislili da ga nece biti. Ne pada mi toliko tesko sto nama rezultata koliko me boli sto smo vise nismo gospodski klub. Naravno, niko nece snositi posledica zbog prevare navijaca.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Najdoski dr. Ilija »

И то је пресекао каблове да неби било преноса за брдо код Крања где је заседао ЦК СКЈ са све другом Тилетом на челу!
И после неко каже Бугарчић срамота за Звезду и српски народ.
Е моја браћо камо среће да нам један такав васкрсне и у Звезди и у Србији!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Константин »

Гледао сам управо неки скраћени снимак са шансама и голом. Дакле, срећна побједа против Д. Срема. Напредак у игри опет ништа...
Чујем да је била иницијатива да се гледа баскет на стадиону па је била испала. Цијеним да су већином чекали они који су скакали на сваку критику Маркетинга, па сад нека и даље имају разумијевање ред је.
Врста која изумире
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by carapan »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=24rzIEet ... e=youtu.be[/youtube]

Evo ga snimak.. Jad i beda..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Ivan Vasev »

Kad će taj derbi? Derbi naše istine. Da vidimo ko smo, šta smo, gde smo, od čega smo, da li jesmo ili nismo! Da vidimo da li je do nas ili do njih, do igrača ili trenera, do sudija ili neznanja, do Toleta ili Džaje (Čove), do mafije ili demagogije? Da vidimo šta nam je donela smena trenera, da li je do "Neznalice" ili do neznalica, da li su nam igrači dovoljno "tonični" i "fokusirani"? Da vidimo koliko stvarno vrede naša zimošnja pojačanja? Da vidimo da li smo na pravom puta i da li za nas ima budućnosti? Posle sinoćne partije ni u šta više nisam siguran.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by crazynorth75 »

Ja se samo plašim mogućeg scenarija što ga je Liburnija pomenuo, da se ne ponovi scenario sa Zemanom, a svi preduslovi su tu - Petković, Milijaš, fali još samo Koroman. 20 000 ljudi dođe, vrijeme idealno, imaš dobrog trenera i ti se grčevito braniš protiv Donjeg Srema koji te totalno nadigra. Možda je i sve to još posljedica jankosanovog i Lukićevog upropaštavanja kluba i igre, ne znam. Ma mislim u pravu je tsva, ograničiti domaće na 3, kakvo smanjenje stranaca.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
РС Либурнија

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by РС Либурнија »

Иване, не мораш да чекаш дерби да би добио одговор на то. Не знамо а и краду нас, част изузецима. Поред тога нешто је труло у држави Данској а то свакако није Дауда који је управо из ње и дошао.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Ivan Vasev »

crazynorth75 wrote:Ja se samo plašim mogućeg scenarija što ga je Liburnija pomenuo, da se ne ponovi scenario sa Zemanom, a svi preduslovi su tu - Petković, Milijaš, fali još samo Koroman. 20 000 ljudi dođe, vrijeme idealno, imaš dobrog trenera i ti se grčevito braniš protiv Donjeg Srema koji te totalno nadigra. Možda je i sve to još posljedica jankosanovog i Lukićevog upropaštavanja kluba i igre, ne znam. Ma mislim u pravu je tsva, ograničiti domaće na 3, kakvo smanjenje stranaca.

Vidiš, ne znamo čak ni to. Mi imamo izvikanog i nahvaljenog trenera, koji tek treba da potvrdi svoje stručne kvalitete. A derbi je idealna prilika za to. Ako tu puknemo, a čak je i Jankosan pobedio , jasno je da ta priča ne pije vodu. I da li onda SA Pintu ukazati poverenje na duži rok? Imamo izvikana i nahvaljena pojačanja za koja ne znamo kako će se ponašati u velikim utakmicama,


Jednostavno me izdaje strpljenje. Nemam više živaca za demagoge, politikante, spinere...priznajem samo teren i rezultate.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by crazynorth75 »

Poslije jankosana je sve dobro :jelenko: , to je dokaz koliko su nam snizili kriterijume, a kod Pintua vidim ideju da se igra fudbal i to je pomak. Na našu klupu i mulj se nije adaptirao ni jedan Zeman, najbolje je funkcionisao Robi koji je pri tome bio maksimalno izminiran sujetom, nesposobnošću i lopovlukom lukine garniture. Nadam se da će sportski direktor i trener fundamentalno skrenuti pažnju igračima, a možda čak i neke ''zvijezde'' ostaviti na klupi u Jagodini. Jebote, golman nam je igrač utakmice protiv D.Srema kući.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by naka »

Ne znam baš Ivane, zašto bi derbi bio naš meč istine. Pa Jankosan je dobijao derbije čak i ubedljivo a znamo da ne zna ništa. Jednostavno nije nam derbi kriterijum da li idemo gore ili ne. To želim da vidim iz utakmice u utakmicu. Ono juče je siguran znak da stagniramo ili idemo dole. Slažem se sa tobom da je dosta priče i spinovanja i da je teren jedino merilo uspeha. Ali ipak mi se čini da trenutno imamo mali milion kompromisa. Ipak očekujem od Pinta iskorak. Trenutno Laza ne igra i svi smo znali da je to problem. Samim tim nešto moraš menjati u formaciji. Gledao sam snimak na sport networku gde njihov čovek šalje pas sa svoje polovine i izbacuje igrača u gol šansu a milijaš posmatra na pola metra toga koji šalje pas. Mi izgleda trenutno nit smo agresivni, nit znamo, nit imamo Lazu a ostali smo sa starom milijaš formacijom. Onaj iskorak koji je napravljen bio je prodkut što veće energije što radosti što je budala otišao. Za dalje nam treba nešto više.

Najbolja stvar juče koja se desila a to je zviždanje posle pobede. nek Pintu bude jasno da zvezdaškoj populaciji ne može poturiti "bitna su tri boda". Ona ne očekuje goleadu u smisli zabave ali očekuje igru jer je samo to jedini i siguran pokazatelj da se u dugom roku ide napred.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Ivan Vasev »

Meč istine - u smislu pobeda, titula, prekid dominacije, kraj agonije...Ne mogu psihički da podnesem još jedan letnji prelazni rok, svu vrevu i demagogiju koja ide uz to, novi plan, novi, posve neizvestan, pohod na šampionsku titulu i eventualno novi neuspeh. Ono što tražim od klupskih čelnika jeste samo realnost, iskrenost i udarnički rad, viziju, ideju, makar titulu ne videli narednih deset godina. Ali posle toga hoću da Zvezda bude k'o Borusija.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by naka »

Pobeda ne znači i titulu i prekid dominacije. O tome smo trebali misliti kad smo gubili bodove od raznih Spartaka, Ofka, jagodina, Vojvodina, Rado-va i sličnih.

Ovo poslednje što tražiš, traži svaki normalan čovek-Zvezdaš. Pravo pitanje je da li gospoda koja su tu mesecima to mogu da sprovedu. Za sada ne. Posle toliko meseci "rada" mi moramo oterati 20 i dovesti 15 igrača. A oni ništa nisu uradili. Isto kao i kod gazda Čove. Završavamo sezonu a trebamo da oteramo ceo tim (osim Raška). Tu se vidi sumnja da ovo poslednje što tražiš može da se sprovede. Posebno imajući u vidu da u "noralnim" okolnostima čitaj januar ništa nismo uradili a sad ćemo u vanrednim iliti dok igramo evropu u junu i da prodajemo i kupujemo i prolazimo dalje. kako da ne..

U svakom slučaju tema je jučerašnja utakmica koju nisam gledao pa ne bih posebno komentarisao, ali onaj skraćeni snimak izaziva mučninu.
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Црвена звезда-Доњи Срем, Маракана, 27.04. у 19ч

Post by Хлад Малиганович »

Image

...Кад ти се плаче.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
Locked