Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

ЈАГОДИНА НАШЕ ИСТИНЕ

Значи дошли смо из безнадежне ситуације и Јанковићевих поларних -11, у ситуацију да сами одлучујемо о својој судбини. Напросто да човјек не повјерује да се све ово догађа у једној земљи Србији и такмичењу од миља званом ТСЛ и то не на Футбол Менаџеру!



Шта ћемо ми сад да радимо с тиме и како ће се, прије свих, наша екипа носити са невјероватном шансом која јој се указује? Рецепт им је дао маестро Са Пинто - значи, одиграј ангажовано 100 посто, не излази навече с другарима, дај све од себе па шта буде да буде. И опет је наш капетан брода дао тачну дијагнозу и рецепт (музика за уши након демагогије домаће "струке") само, да ли ће извођачи радова то и да усвоје и проведу, под великим је знаком питања. Судећи по мечу против Доњег Срема, мрка капа!

Image

Противник из варошице "Палма и жирафа код аквапарка среће", амбициозан је прволигаш који игра и сасвим солидан фудбал за наше услове. Противник је то који нам је однио сва 3 бода са Маракане јесенас, додуше потпомогнут судијом, али далеко од тога да смо ту утакмицу добро одиграли па несрећно изгубили, дапаче, лоше смо играли и вјероватно је баш та утакмица и пораз био иницијална каписла промјена које су убрзо затим услиједиле у клупским канцеларијама.

Image

Противник је то који неће да се склања ни нама ни комшијама а и то је у оваквој лиги разлог за респект. У четвртак ће бити тешко, то је сигурно, нико не треба да се заварава мишљу да ћемо да се прошетамо тамо. Поготово не наши фудбалери.



Морам ли да понављам шта нас мучи пошто су наше бољке ионако хроничне? Па ево, за оне који не знају (тешко да их има), немамо лијево крило а сада, пошто је Лаза повријеђен, ни десно па, да несрећа буде већа, такви скресаних крила одсјекли смо и Дауду. Капитен нам је играч мање у одбрани, у одбрани се лоше постављамо па нам на махове дува кошава иако је прољеће стигло, па још и Звездино. И - оћемо титулу?! Оћемо, оћемо, како да нећемо али колико је реално да са оваквим проблемима заиста све тучемо до краја веселог каравана?! Доста нереално али шта мари:

ЗГАЗИ ИХ СВЕ!!

ЦИГАНИ ЈУРИШ!


Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "ЈАГОДИНА НАШЕ ИСТИНЕ", Јагодина - Црвена звезда 02.05.1

Post by carapan »

Prvo od pet finala je u cetvrtak... Idemo po pobedu.. Ovakva sansa se retko ukazuje, i nadam se da su svi u klubu toga svesni.. Ajmo momci, imate sansu da udjete u istoriju kluba kakav je Crvena Zvezda, potrudite se i pruzite nam maximalnu radost koju tako dugo cekamo...Samo srce na teren, i pobeda je nasa..

:zastavaGRB: :zastavaGRB:

Јагодина : Црвена звезда 2. мај 2013, 19:00
Главни судија: Глођовић Владо
Помоћни судија 1: Павловић Бранко
Помоћни судија 2: Поточан Дејан
Четврти судија:Анђеловски Новица
Посматрач: Срећковић Добривоје
Делегат:Перић Вукомир

Nama sudio u Nisu, a grobarima u Uzicu..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "ЈАГОДИНА НАШЕ ИСТИНЕ", Јагодина - Црвена звезда 02.05.1

Post by Либурнија »

Промијењен термин...

Промијењен термин
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "ЈАГОДИНА НАШЕ ИСТИНЕ", Јагодина - Црвена звезда 02.05.1

Post by tsva »

Bez Lazovica i izgleda bez Garida. :pop:

Bice mnogo tesko.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Beara_Vladimir »

Од Лазовића нама у игри много тога зависи, а пошто нема њега, биће јако тешко. Гаридо ако не буде играо ја не знам помоћу којих трикова ћемо успети да не примимо гол. Будемо ли играли као против Доњег Срема, шансе нема да ми то добијемо. Морају да схвате ово озбиљно, да дају све од себе и да победе.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by tsva »

Laza nam je pola tima a on Garido i Dauda 4/5. Sve ostalo ne vredi 100 evra.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by crazynorth75 »

A i Kadu je upitan, tako da evo prilike za ove što laprdaju non stop po medijima i glume velike Zvezdaše, da konačno nešto i pokažu, tu prije svega mislim na Milivojevića. nadam se da će bilo kako izboriti pobjedu, jer ova utakmica je ključ. Ne smijemo dozvoliti da se Partizan odlijepi sa ovih -2.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Pravednik »

TTeško će biti bez navedenih igrača iako ovaj naš tim i ne zavisi od nikoga jer igraju strogi hrkljuš.
Po meni treba igrati gušće pozadi na kontru i polukontru do 70 minuta i onda sve baciti u napad ako bude 0:0. Nekako se plašim kada krenu da napadaju pa oni jadnici pozadi se pogube, a nema ni Garida da zakrpi rupe.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by EmptyClip »

Има Мићко да закрпи. Се сећате Мићка? Оног без кога нам се одбрана распадала кад није играо на задњем везном. Сећате се?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by crazynorth75 »

Pitanje je da li će Mićko igrati (ja bih volio da igra naravno), nekako sam ubijeđen da će početi Milivojević, sad ko će mijenjati Kadua vidjećemo. Možda upari Mićka i Milivojevića, a možda čak i Vukan počne. Ja sam trenutno nekako više za prvu varijantu. Inače, tv prenos je pomjeren na arenu 3 u četvrtak od 19h.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by naka »

Kao sto tsva rece Laza, Dauda i Garido, predstavljaju fudbalere, ostalo nista. Ne znam da li Kadu igra, ali ako ne, mora ubaciciti Vukana. Bar ce se videti da li moze ili ne (iako mi se dosad nije nesto svideo). Zalosno je da nam se nude a mi sa Milijasem u ofanzivu. Milijas i ofanziva ne idu jedno uz drugo. Obzirom da je Jagodini mnogo vaznije finale kupa u sredu, trebali smo igrati u subotu. Ali, bolje u veliki cetvrtak nego u veliku subotu. Mislio sam da cemo ih samo zaplasiti a ono groblje u vecem kanalu nego se moglo pretpostaviti. To je dokaz koliko smo jadni. Ove godine titula je bila na tacni, ali Lukic, Janksoan, demagogija, ne lomljenje...U svakom slucaju najbitnija utakmica (osim derbija).
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Beara_Vladimir »

Ове године смо никад лакше могли узети титулу, али смо закомпликовали живот себи са Салетом делијом, Витезом, Саветником и екипом. Слажем се са наком да је ово најбитнија утакмица поред дербија. Некада кад је била оваква ситуација пет кола пре краја знало се ко ће бити шампион, зато и јесмо били Црвена Звезда. Ова наша екипа само на жељу и хтење може добити ово и без Лазовића, Кадуа и Гарида. Без талента, само на силу, трчање и хтење. Искрено се надам да ће запети сутра из све снаге и победити.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by crazynorth75 »

Kadu ipak u kombinaciji za sastav.
01.05.2013
Састав Звезде за Јагодину
Одређено је 19 фудбалера који ће конкурисати за утакмицу са Јагодином.

Image
Рикардо са Пинту се одлучио да у карантин поведе следеће фудбалере:
Бајковић, Весић,
Пантић, Петковић, Спајић, Микић, Максимовић, Младеновић, Вешовић,
Мијаиловић, Милијаш, Каду, Миливојевић, Савићевић,
Дауда, Милуновић, Касалица, Асамоа, Мудрински.
Утакмица Јагодина - Црвена звезда игра се у четвртак 2. маја, са почетком у 19,00 часова.

http://crvenazvezdafk.com/vesti/najvazn ... odinu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
ciganin 1967

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by ciganin 1967 »

Данашњом победом створили би велики притисак на комшије. Зато је ова утакмица можда и пресудна у борби за шампионску титулу. Ја бих био презадовољан и са минималцем.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Константин »

Мене највише интересују 2 ствари:
1. шта ће Са Пинто мијењати у игри јер се већ неке ствари требају прилагођавати због повреда и притиска важности неча
2. какав ће приступ имати играчи након јада против Д.Срема. Данашња побједа нас квалификује дефинитивно за борбу за титулу, али не само то, већ ће се и показати да ли ови момци могу да се носе са овом изненеадном приликом или не

С обзиром ко неће играти и ко није довољно спреман, са минималцем треба бити презадовољан.
Врста која изумире
Locked