Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Beara_Vladimir »

Ово је наш велики подвиг, јер смо победили бољег од себе. Јагодинци су нас надиграли и свака им част на томе. Странци играју фудбал, ове домаће кљусине не играју ништа. Буквално све што смо у нападу урадили ишло је преко Кадуа и Дауде. Освојимо ли ми титулу са оваквим тимом, то ће бити сензација. На средини ме је посебно нервирао двојац Милијаш - Миливојевић. Код Милијаша се не зна да л' спорије размишља или се спорије креће. Бајковићеве потезе не бих ни коментарисао, оно је жалосно ко нама стоји на голу. Све у свему, јесте битна победа али игра ми се никако не свиђа. Надам се да ће бити боље, иначе са овом игром на јна и у Новом Саду немамо шта да тражимо.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by EmptyClip »

Знам Крејзи, гледао сам.

Прво, Миливојевић је другачији тип играча, од њега се очекује да зна и да игра. Причали су људи пре него што је дошао код нас да је један од најбољих везних у држави. Он благе са фудбалом нема од кад је дошао. Спор, ужасно спор, споро мисли, нема га у нападу да бомбардује са дистанце, нема га да учествује у игри.. а за дефанзивца није јер је спор.
Гаридо је Гатузо, а то је и Мићко, с тим што Мићко има 19 година и не кошта 400 сома. И подједнако је добар као Гаридо, хапси све и доноси сигурност која нам је потребна јер смо иза шупљи. И видело се колко смо шупљи кад није играо Гаридо.


Либурнија, знаш шта је ту најгпре од свега? Што то и јесу најбољи млади играчи у Србији (у том моменту били). Али то се учи у млашим категоријама, не можеш ко суманут ићи у старт. Па зато увек навучемо по 5-6 картона у европским утакмица опуштено. Небаждарени сви, осећаја немају. А још кад видим драње на пола терена противничког играча који је окренут од гола..... попизд.
Last edited by EmptyClip on Thu May 02, 2013 9:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by trotter »

Pošto mračim ja ću biti kratak. Svaki trener nosi svoj deo odgovornosti bez obzira da li je nekome simpatičan ili ne. Današnja partija je bila sramotna ne toliko zbog viđenog fudbala nego zbog nekih ideja za koje sam ubeđen da nisu samo posledica trenutnog stanja na terenu već predstavljaju deo trenerske filozofije Pinta i nekih drugih stvari. Ja se sada odjavljujem na duže vreme a videćemo tamo negde u oktobru/novembru da li sam bio u pravu. (pričam o prvenstvu a ne o Evropi) Cilj opravdava sredstva ili pišu se tri boda , poštujem takav stav ali sam video dosta stvari koje navode na razmišljenje da to nije alternativna metoda zbog specifične situacije u prvenstvu već nešto mnogo više od toga. Što se tiče drugih stvari samo da poželim Stojadinoviću puno sreće u ostvarivanju svojih ciljeva.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by musemic »

Jeben je ovaj mali El Munir, i neki dan u kupu je igrao kao zmaj...
u ovoj ligi je svaki stranac kao svemirski brod.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by EmptyClip »

Чекај бре Тротерс индипендент трејдерс!
video dosta stvari koje navode na razmišljenje da to nije alternativna metoda zbog specifične situacije u prvenstvu već nešto mnogo više od toga.
На шта мислиш овде конкретно? Јер мени се чини да је он те непопуларне потезе вукао баш зато што је требало, и сложио сам се са тим иако сам критичар таквих ствари. Једноставно ситуација таква била. А интересује ме сад што ти мислиш да није требало тако.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

Навијање је фино почело, баш готивне пјесме у првом полувремену, дозивање са Јагодинцима за Косово. А онда опет необјашњиве ствари: код 1-2 почетком 2. пол. "Нека вечерас свако зна" :?: па још и млако а неколико минута послије 2-3 и оне буре "Нек се врате дани"?! :shock: Па гдје то иде у онаквој ситуацији..

Емпти:

Нисам мислио само на те глупе стартове када сам говорио о неразмишљању у игри. Камо среће да је само то но ми мало или никако размишљамо у игри у било ком сегменту.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by musemic »

Derbi mozemo proci bez bar dva primljena gola samo kad bi na sredini igrali Kadu - Micko - Garido, gore su Laza i Dauda dovoljni za, isto tako, kriminalnu odbranu kod grobara...Nemam reci za beskorisnost tandema MM.

PS. Evandro je Pele za Milijasa, jos samo da nema porodicnih problema...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Il genio »

Posle ove pobede jos manje verujem u titulu. Tuzno je koliko smo nesigurni pozadi, svaka lopta kod Spajica i Mikica u nogama je potencijalna gol sansa za protivnika. Ne znam koliko je pametno bilo sta menjati kad je vec uigran pomenuti dvojac, ali ne pise nam se dobro. Bajka necu komentarisati. Vesoviceva glupost nas je umalo kostala 2 boda, Petkovic standardno prosecan. Zao mi je sto nismo videli trio Micko, Milivojevic, Kadu na sredini, Milijas je bio ocajan. Dauda promasio dve dobre sanse pored gola, nadam se da ce popraviti realizaciju. Kasalica borben, zapazen u defanzivi, Milunovic ponovo strelac pobedonosnog gola. Bicemo dosta bolji kad se vrati Lazovic, ali ostaje pitanje koliko cemo utegnuti odbranu do utakmice na JNA. Sa Pinto ima 7 od 7 od kada je dosao i na tome mu za sad skidam kapu.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Константин »

Одбранисмо се од Симе Хајнкеса. :roll:
Ово је горе него кад је Психољуб био командант одбране. Ово ме највише брине у овим изненадним настојањима да се боримо за титулу. И данас сам видио и прве веће минусе код Пинтелије, од никаквих измјена у одбрамбеном реду преко чудних измјена и на крају до потпуног одустајања од фудбала у 2.П без икаквих амбиција барем за неку контру.
Ја не знам што ће Максисмовић на клупи, или је означен као кривац и уз то није наш играч, или треба да неко игра штопера као своју примарну позицију. Ово данас је било катастрофа у комплетној линији на челу са кловном Бајковићем. За оно што је урадио голман Ц.Звезде код мене на рекреацији би био избачен, фуј. Спајић не излази из офсајда код 2. гола, Микић пушта голману лопту на 1,5м од њега, испадао и Петковић пар пута на беку, Вешовић никако да исконтролише вољни моменат као јунац... Ма циркус.
Утакмицу су изнијели буквално Каду и Дауда и да они нису били на висини задатка не бисмо дошли до побједе, иако се све било намјестило за добру предствау, пун стадион од којих је 90% Звездаша, фино вријеме и противник који је покушавао да игра фудбал (сходно својим ТСЛ могућностима).
Идемо даље очекујем да Пинтелија направи корекције у одбрани, Пантић десно, Максимовића или Петковића вратити на штопера, покушати убрзати средину терена и много више се кретати и нудити када контролишемо лопту.
Last edited by Константин on Thu May 02, 2013 9:53 pm, edited 2 times in total.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

musemic wrote: PS. Evandro je Pele za Milijasa, jos samo da nema porodicnih problema...
А и Тошић нам не треба (ту је Мрва) а и издао је Робија. Уосталом не треба нам никакав крштен штопер пошто штопер не осваја ТСЛ..
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Beara_Vladimir »

Ја не знам о чему Пинто прича, судија је био одличан.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by ajkula »

i ja sam tog misljenja.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by tsva »

sudjenje veoma korektno
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
атомски мрав

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by атомски мрав »

Beara_Vladimir wrote:Ја не знам о чему Пинто прича, судија је био одличан.
Pa ne znaš zato što verovatno ne razumeš portugalski :srbinosm:
Sudija je čka glodarska
Locked