Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by naka »

dobro. Dakle svi smo videli isto. Male nijanse su samo u pitanju kad su kriterijumi. Eto, mogli bi da predlozimo redakcijama da pored svog zvanicnog imaju i ocene usaglasenog zvezdaskog stava sa kratkim opisom tj obrazlozenjem.

Svidjali su mi se ranije ocene iz Marke i drugih medija po svetu gde je dijapazon ocena bio skroz razlicit. Ovi nasi olosi mogu napisu samo svi 7ce ili svi 6ce, a tamo gde je burek najtopliji, on je u naslovu uz intervju.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

бишоп wrote:@ Либурнија и Крејзи

Како олако делите ове 8 то само говори колику су нам стандарди пали. Некада је требало чудо направити на терену па добити 8, а сада асистенција и гол и трас осмица.
Ево мојих оцена:
Бајковић 5, Вешовић 5, Петковић 5, Спајић 6, Микић 5,5, Миливојевић 5, Милијаш 5, Каду 7, Милуновић 6, Касалица 5,5, Дауда 7

и то сам био благонаклон према некима који су самим истрчавањем на терен добили петице
Слажем се да је доста и 7,5 Кадуу и Дауди али онда слободно можемо да скинемо пола поена свима осталима. Дауда и Каду су свој посао одрадили како треба, показали знање, ангажованости и дали голове односно намјестили. 8 је још увијек оцјена у оквирима "нормалног" а изнад 8 је тешко ићи пошто ту мора баш да се покаже нешто вансеријско. Међутим мислим да су нам релације и оно што је већина запазила на терену ту негдје.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Kile »

Evo kako sam ja video utakmicu....
Kao prvo, odma na pocetku da kazem, da mi odbranu nemamo! Lepo smo otvorili utakmicu, dva gola, samo kako se pozeleti moze!
Zatim sledi katastrofalne greske, prvo odbrana, a onda Bajko... :roll:
Druga stvar, dali je neko video onaj faul Mladenovica nad EL-Monira kad je dobio zuti?? Prvo faulira coveka, zato sto nije znao sta ce sa loptom, pa kad je video da ce da je izgubi, pravi faul, i gle cuda udara coveka po glavu! Cist crveni!! Pa dali je moguce, da je tolikon blesav, da za 5min. koje je odigrao, bude u situaciju da napravi minus od dva igraca?? Neverovatno.....
Trece, ako ikako postoji sanasa da se ovaj El-Monir dovodi, momentalno da se dovodi. Decko je na levom beku Roberto Karlos za nase uslove!
Kadu i Dauda juce najbolji! Koliko god mi ovde gotivili Miluna i Kasalicu, ljudi najiskrenije, nisu za Zvezdu! Kod Kasa nista nevidim sem htenja i trke, i hvala mu na tome, ali ne bi ih ja vise zadrzavao, sto bi reko Maca! :lol:
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Константин »

Када се дају оцјене зависи да ли се гледа сурово фудбалски или се оцјењују у свијетлу биједне ТСЛ лиге, мада и тако тешко неко може да заслужи преко 8. Најближи сам Бишопу по оцјенама, готово у боцу.
И подржавам Накин предлог, инфо бурегџијама од Звездаша који прате фудбал више од 20 година. :ziveli:
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by tsva »

Bajko - 5 (previse arogantan za kvalitet koji poseduje. pogubljen posle debilne greske)
Vešović - 5(mazga)
Mikić - 5 (osim mucnog valjanja - nista)
Spajić 5 (majstor ofsajd zamke)
Petković - 5 (pozasi smesan, napred glup. Tri nasa oko njega a on visoko jako i nikome)
Milivojević - 5 (Ranko nek ga vodi sto pre moguce)
Mrtvijaš - 5 (kapitenski)
Milunović 6 (u prvom poluvremenu nisam znao da igra ali gol mu je dao extra ocenu)
Kadu 7.5 (najstor za ove invalide)
Kasalica - 5 (ubio se za atletike. Sa loptom smrtni neprijatelj. Trud ne priznajem, to je obaveza)
Dauda 7 (sve lopte koje je dobio odradio je odlicno)

izmjene_
Mićko - 6 (Za Rankovog je majstor al daleko od Garida)
Mladenović 5 (zasluzio crveni. Ne zna da hoda al zato shabanishe)
Pantić 6 (odlicno se snasao u autobus formaciji).

Pokenjam se na komentatora prenosa koji se ubio pricajuci o nekoj vrhunskoj utakmici. Umalo ne povratih kad je Kasalica u kontri na 3 metra dodao protivniku u noge a levo i desno od njega nasa dva igraca.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Kile »

tsva wrote:Bajko - 5 (previse arogantan za kvalitet koji poseduje. pogubljen posle debilne greske)
Vešović - 5(mazga)
Mikić - 5 (osim mucnog valjanja - nista)
Spajić 5 (majstor ofsajd zamke)
Petković - 5 (pozasi smesan, napred glup. Tri nasa oko njega a on visoko jako i nikome)
Milivojević - 5 (Ranko nek ga vodi sto pre moguce)
Mrtvijaš - 5 (kapitenski)
Milunović 6 (u prvom poluvremenu nisam znao da igra ali gol mu je dao extra ocenu)
Kadu 7.5 (najstor za ove invalide)
Kasalica - 5 (ubio se za atletike. Sa loptom smrtni neprijatelj. Trud ne priznajem, to je obaveza)
Dauda 7 (sve lopte koje je dobio odradio je odlicno)

izmjene_
Mićko - 6 (Za Rankovog je majstor al daleko od Garida)
Mladenović 5 (zasluzio crveni. Ne zna da hoda al zato shabanishe)
Pantić 6 (odlicno se snasao u autobus formaciji).

Pokenjam se na komentatora prenosa koji se ubio pricajuci o nekoj vrhunskoj utakmici. Umalo ne povratih kad je Kasalica u kontri na 3 metra dodao protivniku u noge a levo i desno od njega nasa dva igraca.
Bolje ocene i komentar, nebi ni ja dao!
Drago mi je da nisam jedini video onaj kretenski faul Mladenovica......
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Pravednik »

Šta da ocjenjujemo kada je ukupno bilo 10% fudbalskog, goli hrkljuš i bunaranje. Kadu i Dauda odskaču a realno mogu da igraju samo u nekoj belgijskoj ligi. Jako mnogo faula a žutih kartona ni za lijeka. Šta reći o onome što je napravio Bajko, sve što nas je on vadio nije zbog njegovih kvaliteta već zbog teških nekvaliteta napadača.
Mislim da je trener skapirao sa čim raspolažemo pa je krenuo na sigurice i na presing u prvih pola sata jer kasnije dišu na škrge. Šta će se dalje dešavati samo nebo zna. Dugačak je put pred nama za totalni oporavak.
P.S. Uh da je Robi imao ovog SD šta bismo sve napravili.
Locked