Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

naka wrote:Kao sto tsva rece Laza, Dauda i Garido, predstavljaju fudbalere, ostalo nista. Ne znam da li Kadu igra, ali ako ne, mora ubaciciti Vukana. Bar ce se videti da li moze ili ne (iako mi se dosad nije nesto svideo). Zalosno je da nam se nude a mi sa Milijasem u ofanzivu. Milijas i ofanziva ne idu jedno uz drugo.
Опет мрачиш.. :mrgreen:

Лаза је незамјењив, то је тачно, али Милуновић мора да одигра као у Борчи а и остали да потегну мало, уосталом, и вријеме је. Дауда игра и сматрам даа би га требало убацити у кратер који имамо на лијевој страни напада а у средину турити неког од ових шпицева. За почетак можда Касалицу а касније, ако буде јуриш на бункер, Мудринског. Гаридо - не знам у каквој форми је Мићко пошто је у другом плану али Мићко може да ладно одигра бар приближно као Гаридо. Оно што сам 100 посто сигуран да не смијемо да кренемо са "убитачном" М-М-М комбинацијом у средњем реду пошто је максимално што екипа може да истрпи 2 М. Значи клонити се комбинације Милијаш-Миливојевић ко ђаво од тамјана пошто, иначе, има да нам дува ураган а не кошава и контре само да сјевају. Значи или Каду ако може (ако не онда задњих пола сата тј. "кад је тешко Каду") или Вукан да они и Мићко трче за Милијаша. Позади је све јасно, тројка Вешовић-Спајић-Микић је стандардна плус Млађа или Петковић, јбг, боље немамо а да је уиграније. :pop: "Спаса нам нема, пропасти нећемо!"
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Holden »

Утакмица године, браћо, а ви како хоћете.


ГАЗИ!
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Трапа »

Бајковић, Вешовић, Микић, Спајић, Петковић, Миливојевић, Милијаш, Каду, Касалица, Милуновић, Дауда.

Баш је срамота шта раде Мићку, а после се чудимо кад нам деца одлазе из клуба. Овај не сме да одигра ни кад је Гаридо повређен, да му не би случајно угрозио репутацију "страшног појачања". Нема шансе да ми данас не примимо гол, а дал ћемо дати 2+ на страни питање је.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

Мићко има лош уговор?! Миливојевић, Милијаш и Милуновић имају "страва" уговоре, има клуб да се опари од њихових трансфера. :evil: А да је Стојадиновић дуплирао играча, дуплирао је и то без велике нужде. И не само што га је дуплирао већ је Мићка шкартирао приде.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by ajkula »

mali micko jest nas ,ali decko je objektivno jako los igrac.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by carapan »

Ovo covek treba da prezivi..

:jelenko:

Bajkovicu macko, sta gledas?!! Imas li ti sinko oci...

Pobedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by crazynorth75 »

Protivnik nas nadigrao bio bolji, fala bogu pobijedismo...Nije mi jasno da Pinto ne vidi da Milijaš i Milivojević nikako ne smiju igrati zajedno, to je odmah manjak u sredini, koju je danas držao sam Kadu, dok nije izašao, sve što smo u napšadu uradili išlo je preko njega i Daude. Sreća pa se Garido vraća protiv Ofke, a možda i Lazović. Bajko na nivou kolega iz veznog reda, znači očajan, Kasalica požrtvovan, ali ne zna, Petković žešće iritantan sa onim bunarenjima, Vešović totalni idotski dobio 2. žuti. Milun nam opet golom donio pobjedu, Mićko je morao početi umjesto glumca Milivojevića. Mikić i Spajić solidni obzironm na okolnosti, kao i Pantić.

Nije mi jasan ovakav mentalitet igrača, gdje igraš faktički na domaćem terenu, a povlačiš se nakon 2-0, bunariš, u 2. poluvremenu nisu mogli 3 pasa povezati, što reče naka ko da igraju protiv Bajerna. Ono što je takođe zabrinjavajuće je, da nas je 2. utakmicu za redom protivnik nadigrao, a ono što je najvažnije je pobjeda...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

Либурнија wrote: Гаридо - не знам у каквој форми је Мићко пошто је у другом плану али Мићко може да ладно одигра бар приближно као Гаридо. Оно што сам 100 посто сигуран да не смијемо да кренемо са "убитачном" М-М-М комбинацијом у средњем реду пошто је максимално што екипа може да истрпи 2 М. Значи клонити се комбинације Милијаш-Миливојевић ко ђаво од тамјана пошто, иначе, има да нам дува ураган а не кошава и контре само да сјевају. Значи или Каду ако може (ако не онда задњих пола сата тј. "кад је тешко Каду") или Вукан да они и Мићко трче за Милијаша.
Ово сам писао у увјерењу да око Мићка нема дилеме.

Иначе, немам шта да додам овоме. Није могуће да ја видим ово а да један Са Пинто не види. Изгледа да је Стојадиновић код Анђуса ипак причао нам причу и да шаптање на увце тренерово и даље постоји. Чава и Евандро не могу заједно?! Мала дјеца су они у односу на тандем Мики-Миливојевић..
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Limun
Члан клуба
Posts: 203
Joined: Thu Apr 18, 2013 7:04 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Limun »

Dovidjenja,prijatno curani... Bajkovicu ti bas volis da nam se igras sa zivcima onakav gol se majstore ne prima ni u ligi Kambodze,sreca pa smo ovo dobili ! Milun opet spasilac i hvala mu na tome! Lijep fudbalski ambijent, pohvale domacinu i veliko hvala nasim navijacima. I jos samo da napisem da me Sa Pinto odusevljava svojom energijom, kakva radost posle sudijskog zvizduka! :ziveli:
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by EmptyClip »

Ау мал умро нисам е...

Утисак ми је да смо јако танки назад. Танки смо генерално, ал сад кад није било Гарида и кад поново нису дали Мићку да игре још горе је било. Милијаш и Миливојевић су невероватно спори и непокретни фудбалери, и не могу да постигну све. Зато је Мићко требало да игра од старта, а видело се да уме и кад је ушао кад је била фрка.

Исто тако спорост и незнање Милијаша и Миливојевића испољили су се и у нападу, били смо прилично безопасни у позиционом нападу јер њих двојица не могу да стигну нигде. Зато смо све преко Кадуа цара урадили, једино је он креирао нешто. И због ове двојице дудука нисмо ни лопту могли да задржимо па нас је Јагодина стисла. Играли људи, покушавали, уместо да испоштују да су нам филијала и да нам треба и да се чувају за куп.

Бајко је овим потписао исписницу, бар код навијача. То је то, завршио је своје. Мајко мила као Шмуци е, невероватно.

Касалица и Милун немају мозга ич, људи кад добију лопту најрадије би отишли кући него да играју. Везе са фудбалом немају. Петковић је такође оперисан од лопте. Дауда је царић, Каду93 такође.
Оно што је исто тако евидентно је да наши играчи немају мозга ич. Њихови стартови су толико лошти да је то запањујуће. Па ми да играмо озбиљну лигу неку ниједну утакмицу не би завршили са 11. Брдо стартова за жуте праве. А то је тако јер нису научени, а често су и спори па закасне на старт као рецимо Лука кад је направио фаул за онај слободњак лебво искоса. Исто тако рецимо онај фаул Дауде на пола терена уз аут линију, одро човека без потребе и добио жути. Није ми јасно ни што је Млађа онако чукао оног Арапина, ал срећа па је и овај одлепио па је поруменео.

Пинто мислим да је направио добар посао бункером, примили би га то је мој утисак. Неко ће рећи да је требало да освежи офанзиву и да је напад најбоља одбрана, али мислим да смо били исувише шупљи за то и да је бункер био добра одлука.


У сваком случају феноменална утакмица. Квалитет наравно слаб, али трчање набој атмосфера пун стадион.. све то даје другачију димензију утакмици.



И поновићу се - Мићко мора да игра. Очигледно је да је склоњен и да га пуштају на терен кад догори, а то ме изузетно нервира. Зашто је то тако питање је дал ћемо сазнати икад.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by tsva »

valja se od ovog oporaviti

sreca pa imamo pokojeg stranca a steta sto nisu svi

ako uzmemo titulu u sta ne verujem bice to veci uspeh nego titula u Bariju
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by crazynorth75 »

EmptyClip wrote:
И поновићу се - Мићко мора да игра. Очигледно је да је склоњен и да га пуштају на терен кад догори, а то ме изузетно нервира. Зашто је то тако питање је дал ћемо сазнати икад.
Stojadinović je kod Anđusa potvrdio da je Mićko tek 3. opcija, iza Garida i Milivojevića, da će na ljeto ostati samo ako neki od ove dvojice ode. Ni meni to nije jasno, jer od Milivojevića nije lošiji igrač sigurno...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

EmptyClip wrote:Ау мал умро нисам е...
Оно што је исто тако евидентно је да наши играчи немају мозга ич.
А сјећаш се када сам ја говорио да имамо све полупроизводе у екипи и да малокоја наша ведета умије да размишља у игри?! Баш у оно вријеме када нас је "харизматични" и његови идолопоклоници убјеђивао о "најбољим младим играчима у Србији", "8 репрезентативаца"..?! Каду и Дауда су по размишљању у игри васионски брод за све ово што је данас истрчало осим можда Милијаша. Ееее, Србијо међу шљивама.. :(
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by tsva »

“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked