Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

gorance
Новајлија
Posts: 47
Joined: Fri Apr 05, 2013 1:58 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by gorance »

hahahahaha, pa ovo je ladno neverovatno, neki su toliko drski i bezobrazni da kazu da smo dobili boljeg od sebe, da su nas nadigrali ovo ono, koji ste vi film hebote pratili , neverovatno zaista

vazi brate, daj jos malo pljunite po lavljem srcu i po ovima na terenu

o cemu bre pricate ??!???!!

1/2 smo potpuno dominirali, bilo je gluposti , naravno, ali 2 komada, presing, dobar ritam, sta je pa to jagodina radila u 1/2 , sta ?????
nek mi kaze neko
dali smo im poklon gol jer je kadu trebao da izbaci cisti posed, na 50m od gola i verovatno bi otisli sa 0 2 i to je to, lagano privedes susret , a da ne pricam o 2/2 i onom golu

to sto se desavalo od 60 minute, nema veze sa fudbalom, 10 na 11 , imas pobedu , koja strasno mnogo znaci, a pride nemas daudu i kadua na terenu, sta da radis
bez garida i laze pride
sta je pa jagodina radila sem sto je nabacivala , nista nisu pokazali od fudbala, sem visine, bicepsa , dobrih dresova , plus sto je jagodina realno za jsl ozbiljna ekipa, a mi sa jankovicevim radom zimus , sta ste ocekivali, ako sad, u 26 kolo ocekujete ono sto niste videli u prethodnih 25, onda ste u zabludi, a vi ako i dalje zelite da kenjate i da pljujete sve igrace koji se bar trude na terenu, onda ste bezobrazni , to je sto je , i ostali rivali su jos slabiji nivo u odnosu na nas,

tim sa gardiom, kaduom, lazom , panticem i daudom, je dosta jaci nego bez njih, tesko gostovanje, 3 poena, uz odlicnu igru u 1/2
a te price o milijasu, milivojevicu, batalite, to svi znamo i koja je jebena poenta da se opet sere o njima, ne mogu pa ne mogu, bre , da trce i to je to, ali zato je fk tim, svi za jednog jedan za sve, da nije bilo gluposti , ovaj susret bi lakse dobili

ali bitno je samo da se prokenja i kad ne treba , daj se pljune, ko im hebe kevu , veze nemaju , jel tako
i ko sve sebe naziva navijacem zvezde
pravi navijac treba da prepozna trenutak da podrzi klub, a ne da se seca sta je bilo, ko je kriv, lukic, ovaj onaj , mladja, milunovic itd itd, pa svi znamo da nam treba bolji tim, niko nije glup, samo sto sada treba na drugi nacin da se razmislja , a ne kao u 18 kolo ili 8 kolo, sad je finis sezone, ekipa ima sansu da udje u istoriju, pljuvanje i vredjanje nista ne znaci sada , posebno kad pruzis jednu sasvim sasvim solidnu partiju , mislim na 1/2 , koje moze da hrabri za dalje

znam i ja da je sramota za zvezdu da ne moze 20 minuta da napravi akciju , da izadje u kontri itd itd, ali kao sto rekoh , to je sto je, svi znamo ko su i milijas i ostali, nema svrhe vise ponavljati zaista , zna to i mister sa , to zna i 101 , zna svako ko bar malo bolje prati fudbal, jednostavno mi od 25 njih, dal imamo 8 koji znaju fudbala

pantic, kadu, gardio, dauda, laza , i jos neko mozda spajic, da se uci pored nekog iskusnog , vesovic i milivojevic
sta da ocekujete kad pola od ovih sinoc nije igralo, ili su igrali samo jedan deo utakmice

ako nekog zelite da pljujete, evo vam prethodna uprava, ona je ta koja je pravila ovakav tim sa onakvim trenerom , ovo je sada gotov proizvod, koji ide u prodaju, nema popravki, moze samo sa pinto nesto samo da okolisa, da vrati samopuzdanje, da malo promesa karte i to je to, i da ih nekako uspe naterati da potrce jos malo vise , ali ocekivati sada u 26 kolo, to je nerealno
znaci, sa onih 5 koji jedini imaju pravi kvalitet za zvezdu, i jos par njih, da svi oni budu u sastavu u svakoj utakmici, i to je to, ostali svi za jednog jedan za sve
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Ivan Vasev »

Nisam gledao utakmicu ( slab internet, loš stream), ali sam čitao utiske po forumima. I prosto ne znam kome da verujem, jedni govore o bezmudosti, drugi o lavljem srcu, jedni kude, drugi veličaju našu igru, jedni pljuju kapitena na sva usta, drugima je on igrač utakmice, po jednima je pobeda sasvim zaslužena, drugima više nego srećnapo jednima sudija odličan ili bar korektan, po drugima pristrasan...Naravno, svako ima pravo na svoje viđenje i mišljenje. Zato mi generalno smetaju upisi poput pređašnjeg gde se omalovažavaju i nipodaštavaju mišljenja drugih forumaša, a svoj stav pokušava nametnuti kao jedini ispravan. Pogotovo ako dolazi od nekoga ko menja i mišljenje o mišljenju!
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by carapan »

Naravno Ivane..

Svako je sagledao utakmicu iz svog ugla, i nametanje misljenja je totalna ludost za mene.. Meni je sve bilo ok 30 minuta nase igre, i jedna od nasih najjboljih utakmica.. Posle primljenog gola, malo smo stali, a posle iskljucenja smo morali da igramo bunker..

Ovo sto sada igramo, bez odradjenih priprema, je vasiona, u odnosu na Murinja laznog...

Sve se brzo zaboravi, ostaje pobeda i tri boda..Idemo dalje !!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by EmptyClip »

Нака
Ne bih se slozio sa tobom empty u vezi Sa Pinta ibunkera na 20 m od gola. Slazem se da je bio uplasen i da je ulog prevelik, ali njegova krivica je sto je ostavio nista-nista tandem (Milijas-Milivojevic) u timu pa napravio krater. Dauda vezuje bar tri igraca na sredini, a mi smo dosli u krilo Bajku koji je bio neupotrebljiv psle gola. Dovolljno je bilo da posalju Mihajlovica i jos jednog stopera u napad i da bunarisu, dali bi gol sigurno.
Јеси сигуран да би дали? И јеси сигуран да у међувремену не би примили? Ја нисам уопште.
Подсетићу те Нако да смо ми почели да посустајемо још у првом полувремену. Није Јагодина имала толико шанси али је освојила средину терена. И то мене толико не изненађује јер су нама средину држали Милијаш и манекен. Једини је Каду играо кад би му напред послали лопту, то су углавном биле као неке полуконтре где су он и Дауда покушавали нешто.
Дакле игра није постојала, а Јагодина је кружила стално око 16. И иако нису створили неке шансе знао сам да је то проблем јер нам је одбрана очајна. То си могао, а верујем и да јеси, видети на свакој нашој утакмици у последње време, свака лопта висока иза леђа одбране ствара панику и хаос, не зна се ко пије ко плаћа. И знао сам да ће бити проблема и даде Јагодина гол.
У другом полувремену иста прича, уопште нисмо били сигурни позади. Још кад је онај мамлаз добио други жути морало је да се крпи. А ти предлажеш брате да се у таквој ситуацији игра на још један гол, и то тако што ћеш штопера да пребациш напред и ставиш Михајловића и онда бунар? Па ја не видим како би тако дали гол, а што је битније мислим да би примили 3 до краја утакмице.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Константин »

gorance wrote:
ako nekog zelite da pljujete, evo vam prethodna uprava, ona je ta koja je pravila ovakav tim sa onakvim trenerom
Горанче легендо овај позив је дефинитивно за једну другу адресу ;)
Вољни моменат је постојао, али да не би свијетлог оружја код Дауде и Кадуа, џаба срце у јунака.
Надам се да ће Пинтелија ипак против ОФК-е нешто пресложити и да ће бити нека кинта за дерби...
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

Људи, немојте се прозивати на личној основи, па још због другачијег виђења утакмице и мишљења. Нема потребе за тим. Хвала.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by crazynorth75 »

Da se nadovežem na Liburnijin upis o sportskom novinarstvu i ocjenjivanju igrača, ''Žurnal'' je još gori, tamo su Milijaš i Milivojević dobili 7, a Dauda 6,5 :jelenko: :smeh:

Lijepa foto-galerija u Mozzartu - Ludilo u Jagodini
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:Da se nadovežem na Liburnijin upis o sportskom novinarstvu i ocjenjivanju igrača, ''Žurnal'' je još gori, tamo su Milijaš i Milivojević dobili 7, a Dauda 6,5 :jelenko: :smeh:
:o :magare:


ЏАЈА:"Настављамо трку за титулу, одлична партија Стојановића"

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by naka »

EmptyClip wrote:Нака
Ne bih se slozio sa tobom empty u vezi Sa Pinta ibunkera na 20 m od gola. Slazem se da je bio uplasen i da je ulog prevelik, ali njegova krivica je sto je ostavio nista-nista tandem (Milijas-Milivojevic) u timu pa napravio krater. Dauda vezuje bar tri igraca na sredini, a mi smo dosli u krilo Bajku koji je bio neupotrebljiv psle gola. Dovolljno je bilo da posalju Mihajlovica i jos jednog stopera u napad i da bunarisu, dali bi gol sigurno.
Јеси сигуран да би дали? И јеси сигуран да у међувремену не би примили? Ја нисам уопште.
Подсетићу те Нако да смо ми почели да посустајемо још у првом полувремену. Није Јагодина имала толико шанси али је освојила средину терена. И то мене толико не изненађује јер су нама средину држали Милијаш и манекен. Једини је Каду играо кад би му напред послали лопту, то су углавном биле као неке полуконтре где су он и Дауда покушавали нешто.
Дакле игра није постојала, а Јагодина је кружила стално око 16. И иако нису створили неке шансе знао сам да је то проблем јер нам је одбрана очајна. То си могао, а верујем и да јеси, видети на свакој нашој утакмици у последње време, свака лопта висока иза леђа одбране ствара панику и хаос, не зна се ко пије ко плаћа. И знао сам да ће бити проблема и даде Јагодина гол.
У другом полувремену иста прича, уопште нисмо били сигурни позади. Још кад је онај мамлаз добио други жути морало је да се крпи. А ти предлажеш брате да се у таквој ситуацији игра на још један гол, и то тако што ћеш штопера да пребациш напред и ставиш Михајловића и онда бунар? Па ја не видим како би тако дали гол, а што је битније мислим да би примили 3 до краја утакмице.
Nisi me razumeo. Sam kazes da svaka visoka lopta ka nama predstavlja problem. S tim u vezi da sam na mestu Sime Krunica kad je postavio Pinto onu taktiku sasvim je normalno bilo da Danijela Mihajlovica i jos jednog stopera ubaci u nasih 16 i da salje duge lopte sa centra bez ikakvih problema. E sad sto su oni drzali pozadi 3-5 ljudi dok smo mi na 20 metara to je njihov problem. Dakle, pod jedan nista-nista nisu smeli igrati a kad su vec igrali morali su se zameniti. Garantujem ti da bi Micko na toj poziciji i Dauda ispred u krugu centra sa Kasalicom i Milunom po bokovima bolje izvrsili pritisak nego sto si doveo ni-ni tandem u krilo.

Takodje je posebna prica sto svaka lopta od pozadi i od Milijasa ide u piz.. materinu. To je vec problem Pinta, pa se onda javi problem kad treba da se cuva lopta protiv bavarskog libijca. Kad god su slali visoku loptu bez ikakvog smisla tj ispucavali kod Robija on im je pokazivao rukom da to ne rade. Juce je svaka Petkoviceva lopta bila isoucavanje. O jadnom kapitenu da ne govorim.

@liburnija
Ovo sa medijima je smesno, tuzno i zalosno. Mozda kao administrator ne bi bilo lose da napises svoj komentar njihovog ocenjivanja sa osvrtom na tendenciju i neznanje koja je unistila ovaj sport i da posaljes na mejl adresu redakcija i to ne samo njihovih nego i drugim gde bi bili obavesteni o pismu a njima se zvezdaska javnost zahvalila sto ne ucestvuju u sitno sibicarskoj aktivnosti zurnala i ostalih. Uz potpis zvezdaska javnost sa ovog foruma. Bar tu imamo jedinstven stav. Cak i Gorance se slaze, koji se u osnovi ne slaze, ili se mozda slaze... Ne moze da skodi. ;)
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by EmptyClip »

Свиђа ми се то Дауда Кас и Милун, па да јуре и на контру наватају четврти гол. Међутим Дауда је морао да изађе, као и Каду. Онда остајеш са Милуном и Касом који, ко озебо сунце, чекају да неко измисли дршку за лопту. На клупи од офанзивних имаш Мудринског багеристу, Асамоу коме ни дршка не помаже и Вукана.

Да је био Лаза у екипи онда ок. Овако нема ко да изведе контру. Једноставно нема.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by Либурнија »

Моје оцјене: Бајковић 5, Вешовић 5,5, Петковић 5,5, Спајић 6,5, Микић 6, Миливојевић 5,5, Милијаш 5,5, Каду 8, Милуновић 7, Касалица 6,5, Дауда 8.

Бајко - шта рећи? Не можеш му дати мању оцјену од 5 иако је можда заслужио пошто ипак није толика везара као што би се могло помислити кад се оно гледа.

Вешовић - због труда 5,5. Глупав црвени, ич у нападу, без неке претјеране суверености у одбрани.

Петковић - види Вешовић минус труд и црвени. Рокао дуге лопте ко манит, индолентан неки однос.

Микић - труд и борбеност.

Спајић - мало бољи него Микић али ништа специјално.

Миливојевић - стварно не бих. Оно због чега је био на терену није обавио. У одбрани глупи фаулови, у нападу ништа.

Милијаш - Милијаш = само стандарди, остало ништа.

Каду - брат, фудбалер. Смиреност, знање, око за саиграча, гол, асистенција и труд.

Милуновић - мање лош од осталих плус гол одлуке.

Касалица - борбеност и труд на нивоу, остало ништа.

Дауда - борбеност, знање, гол...


Нака:

Интересантан приједлог. Па ипак, чему?! Нас ће неко да послуша, форум од 150 људи а они признају само мишиће и масу?! Немам илузије да ми можемо поправити бурегџије које сасвим случајно превисоко оцијене домаће менаЂерске "ведете" а прениско "злочесте странце" и да глумимо овдје лудило, ево, као ми имамо некаквог утјецаја и неко ће нешто због нас... А камоли да гајим илузије да можемо да промјенимо друштво. Једина варљива нада коју гајим да можемо неком клинцу показати пут...из овог ћорсокака. А и премало је у мени заједљивости колико би је требало у једном саопштењу упућеном на ту адресу. Најискреније, мислим да би ти то боље.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by crazynorth75 »

Ja bih se složio sa nakinim prijedlogom, jer kao što reče ne može da škodi, a može da se u neku ruku skrene pažnja, mada buregdžije zabole šta neko misli o njihovom izvještavanju. Sad, ko bi sročio pismo ostaje da se vidi, ja isto mislim da bi naka bio dobar. Vidim da si ti Liburnija bio darežljiv prema Kasalici, ono je po meni baš tanka šestica, jeste se on trudio, ali sve je na tome ostalo. Da se malo i ja igram, evo kako bi to izgledalo iz mog ugla:

Bajko - 5 (glupo primljen gol, a bilo je tu još nesigurnih intervencija)
Vešović - 5,5 (naprijed ga je slabo bilo, a glup 2. žuti umalo da košta ekipu)
Mikić - 6 (ne zna, eto nešto se trudio)
Spajić 6 (kiksao isto kod prvog gola kad nije izašao, njemu i Mikiću je posao bio i otežan neaktivnošću veznjaka)
Petković - 5 (često su ga probijali po tom boku, bezobrazan sa onim bunarenjima gdje je poklanjao lopte protivniku)
Milivojević - 5 (apsolutno ništa, ni naprijed, ni nazad, bezvezan žuti karton)
Milijaš - 5 (kao pod Milivojević, samo bez kartona, ali sa dodatnim bunarenjem)
Milunović 6,5 (ne igra na prirodnoj poziciji, opet dao pobjedonosni pogodak, dosta se trudio i vraćao)
Kadu 8 (ubjedljivo najbolji naš igrač, sva kreacija išla preko njega, gol, asist, vidi se ideja u igri)
Kasalica - 6 (ni on ne igra na prirodnoj poziciji, isto se dosta se trudio, na ratnoj nozi sa loptom, učestvovao kod 3. gola)
Dauda 8 (sjajan gol, pritisak kod 1. gola na odbranu, stativa, još jedna šansa, konstantna opasnost, pomagao odbrani)

izmjene_
Mićko - 6 (bolji u defanzivi od kapitena i glumca, mada je imao i onaj čudan pas u aut)
Mladenović 5,5 (bezobrazan i glup žuti karton, mada je ispalo dobro, jer je ona naivčina reagovala)
Pantić 7 (meni mnogo pouzdaniji od svih naših odbrambenih igrača sinoć).
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by naka »

@empty

Onakav sam raspored dao vise zbog odbrane naseg gola nego sto bi ga dali. Garantujem da u vezi Micko bi bolje zatvorio prostor nego da su pored njega nista-nista. Seti se kako je Isah izgledao kad je pored bio Guma, Nikolic i jos neko. Dakle vise zbog opcije sprecavanja njihovih napada jer bi morali biti oprezniji. Ovako su budale bile oprezne bez razloga. Nisam video bezopasniju ekipu od nase u tom periodu. Jos jedno pitanje. Sta bi se dogodilo da smo primil gol? Dakle Dauda da je stajao u krugu morao je da ostane. Bar zbog skoka ako krenu da bunarisu.

@liburnija

Ne zanosim se ja da se moze tako promeniti sistem pa da nas je 15000 a kamoli 150, nego sam vise mislio zbog toga sto bi ih zajebavali po redakciji kolege. To pismo ne bi ugledalo svetlost dana osim ako bi konkurencija ih podjebavala. Ali dovoljno da ih zezaju kolege na pus pauzi. Mozda bi se zamislili bar malo sledeci put.

Eto, posalji im link da vide kako ocenjuju zvezdasi koji posmatraju fudbal 20-30 godina i koji nemaju bas nijedan interes osim da klubu bude bolje a ne pojedincima. DAkle, svi vidimo isto (slazem se sa tvojim i crazyjevim ocenama, mozda bi bio i rigorozniji ;) ) A gospoda daje onakve izvestaje koji su bili i dalje su idealno tlo za pothranjivanje menadzera i olosa iz nasih, grobarskih uprava i fudbala uopste..
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јагодина - Црвена звезда, 02.05.13.,19ч

Post by crazynorth75 »

Kad smo emotivci, pa se onda frljamo osmicama :kreza: , slažem se da je možda 7,5 plafon, dao sam osmicu više iz razloga što su nam skoro sami držali ofanzivu, a u inat dvojcu M-M...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked