Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by naka »

EmptyClip wrote:Значи има вас који не видите ништа лоше у оном Максином неприлажењу Абуу током трка од 50 метара?
Liburnija je pojasnio. Mislim da zbog tog jednog incidenta se ne mogu izvoditi zaključci na osnovu Spajić-Vesić izvora. Ne treba zaboraviti ni slučajno prozivanje Adija kao izdajnika iz Vesićeve kuhinje dok su se igrači tuširali nakon maltretiranja Ćosića od strane Tiega.

Maksimović je naš najbolji štoper i mislim da je nešto loše uradio da ga ne bi Pinto uvodio ni onu jednu utakmicu. No kad je video da objektivne stručne službe koje misle svojom glavom zvižde i nabijaju pritisak celoj ekipi, digao je ruke. Krneta ima potencijal ali zbog stručnih službi koje je Lukić prosvetlio sa "izdaja i sl", trenutno nije podoban a mislim i objektivno, obzirom da je kraj sezone.

U svakom slučaju više bih voleo da gledam Maksimović-Pantić(Spajić) tandem u derbiju, nego Mikić-Spajić.
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Ariljac »

Stojadinovic rece kod Andjusa u emisiji da ce tesko imati mesta za Krnetu u Zvezdi iako je njegov odnos profesionalan..
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by EmptyClip »

Шта знам, мени није био потребан никакав Весић да бих попи*део. Кад је Оумару дао гол псовао сам Макси све живо и мртво.
Што се мене тиче он је завршио са Звездом, као и Вилотић рецимо. Приде више није ни наш играч.

Панта и Спаја у средину и мир.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by naka »

I ja sam opsovao. Kao i Bajka kad je primio gol u Jagodini. Još kad je rekao da je želeo da ode lopta pored gola kako bi uštedeo na vremenu tek onda sam mu je.. mater. Ali to nije dokaz da je namestio utakmicu.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Beara_Vladimir »

Код Максимовића није тако. Он је неке ствари радио намерно на штету клуба. Понаша се као ђубре најгоре, неће да тренира како треба, и онда њега треба ставити у дербију или сада?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by naka »

Ne znam gde si video da se ponaša kao đubre najgore i da neće da trenira. Pa evo sad Pinto kuka da se svi zajebavaju na treninzima (karikiram) i da se potcenjivački odnose na obaveze. A tu sigurno ne misli na Maksimovića.

Ja kad sam gledao treninge nikad nisam primetio da se zajebava, a kvalitetom je dobrano odskakao od ostalih na istoj poziciji (osim Mrve). No to je nebitno jer nam je breme harizmatičnih još uvek na plećima, i momak nije u kombinacijama..

Žalosno je što je pretpostavka da naši na sve to moraju se rešiti Milijaša i Milivojevića tako da obojica moraju igrati. U suštini, jedan mora da leti, a najbolje oba. Mislim da i Pinto vidi da nemaju kvalitet tj da ne odgovaraju trenutno zahtevima ali...kompromis. Dokaz za to je što na Garida računa (a ovi igraju na toj poziciji) kao neprikosnovenog a u opciji mu je bio i Čava.

To ti je muka. imaš četvoricu na jednoj ili dve pozicije a moraju igrati "rezervisani" a na levoj strani nemaš nijednog. Na sve to kad se nadoveže da nemamo odbrambenog rezervnog dođe se do zaključka da onaj ko je vršio selekcije ili nema pojma ili je "izdao Zvezdu kao i Maksimović"
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Либурнија »

Ајмо полако на

ЗАГРИЈАВАЊЕ.

:zastavaGRB: :psihodelija: :zastavaDS:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by carapan »

Mnogo smesno i jadno.. Nezasluzena tri boda po meni... Da OFK nije igrao sa klincima, nista mi ovde ne i danas uzeli...Nista !!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by tsva »

mnogo bedno je ovo bilo

jos dobise i aplauz sa tribina :pop:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Ivan Vasev »

Je l' suđenje konačno bilo po meri?
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Ганац »

Jedino vredno pomena danas su rekordna poseta i tri boda.Em što neznamo da igramo protiv ekipe koja striktno markira i tera na brže razmišljanje i bržu igru,em što mnogi nisu bili raspoloženi za igru em naša desna strane nije ni postojala.
Kasalica za borbenost vazda je za desetku ostali ga ne prate po tom pitanju ali zato u odbrani su "briljantni" bili mada je to dosta i do veznog reda.Pantić danas očajan,Mikić standardno loš (od njega i ne očekujem nešto vanserijsko),sve u svemu mnogo sreće smo danas imali.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by musemic »

Ubi nas Murinjova selekcija - Petkovic, Kapiten, Pantic...a iza ugla vreba Mudri...dok se ne resimo antifudbalera nema nam srece.
Bice ovo derbi gde,zajedno, u obe ekipe ima 4-5 fudbalera.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Либурнија »

Бајковић 7.5, Пантић 5, Петковић 5, Микић 5.5, Спајић 5.5, Гаридо 5, Каду 5.5, Милијаш
5, Милуновић 5, Касалица 5, Дауда 5.5

Измјене: Лазовић 5.5, Савичевић 6, Мићко -

Ужас! Појма немамо!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Mauzeer
Новајлија
Posts: 80
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:44 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Mauzeer »

Ludacka atmosfera, jedina vredna pomena. Ne zna se ko je jadniji, oni ili mi.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by crazynorth75 »

Kao što rekoše prethodnici - bijedno. Bajko nas spasio težeg poraza, ostalo čemer & jad. Ono što brine je da je ovo treći meč u nizu da nas protivnik nadigra. Umjesto da uđu u utakmicu odlučno, rastrčano, ovi nas preuzeše od početka. Da pomognem Il geniu oko ocjenjivanja -
- Bajko 7,5 (odbranio sve što je trebalo, siguran, uhvatio i onaj šut u zadnjoj sekundi);
- Pantić 5 (očajan u defanzivi, nije postojao ni u ofanzivi, Čavrić ga izludio);
- Mikić 5,5 (za nijansu manje loš od prethodnika)
- Spajić 6 (on opet manje loš od obojice)
- Petković 5,5 (nikakav poseban doprinos)
- Garido 6 (trudio se, oduzimao, ali ništa posebno)
- Milijaš 5,5 (ovih pola dobio zbog gola, inače opet ništa)
- Milunović 5 (i on ništa, imao dobru šansu, loše šutirao)
- Kadu 6 (nije bio na svom nivou, ali se bar trudio da poveže redove)
- Kasalica 5,5 (ništa posebno, izborio penal, trudio se koliko - toliko)
- Dauda 5,5 (potpuno odsječen, promašio jednu veliku šansu)

izmjene:
- Lazović 6 (ipak naš najkonkretniji igrač ka naprijed)
- Savićević - (bez nekog konkretnijeg učinka)
- Mijailović - (isto neocijenjen, malo vrtemena u igri, mogao možda ući i ranije).
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked