Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Ганац »

musemic wrote:Ubi nas Murinjova selekcija - Petkovic, Kapiten, Pantic...a iza ugla vreba Mudri...dok se ne resimo antifudbalera nema nam srece.
Bice ovo derbi gde,zajedno, u obe ekipe ima 4-5 fudbalera.
Sve si u pravu za navedene ali treba dodati i jednu od lošijih partija Kadua i Garida i za Murinja zbog kojeg mi fudbal nećemo igrati ovo proleće, jedina nam je sreća i uteha da i ovi sa druge strane brda nisu ništa bolji a i izgleda im ponestaje para za zatvaranje utakmica.Sve u svemu biće veselo u derbiju.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by X-Z »

Pobeda :zastavaDS:
Igra :oops:
Pantic je strahovito ocajan. Jos jedan odlican izbor Murinja. Onakva opustenost na kraju se ne moze opravdati. Bajkovic nam je spasio prvenstvo (za sada).
Ja ne vidim kako na derbiju moze da padne gol, jer su i jedni i drugi ocajni. Eventualno neki kiks, ili slobodnjak.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by crazynorth75 »

musemic wrote:Ubi nas Murinjova selekcija - Petkovic, Kapiten, Pantic...a iza ugla vreba Mudri...dok se ne resimo antifudbalera nema nam srece.
Bice ovo derbi gde,zajedno, u obe ekipe ima 4-5 fudbalera.
Suština svega, ja bih dodao još da nas je ubio i onaj ko je selektovao jankosana, a potom i sačuvao ga predugo na klupi... Što se ono kaže, 3 boda su u ovakvoj situaciji najbitnija, a za nedelju dana okršaj dva loša...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by tsva »

EmptyClip wrote:Шта знам, мени није био потребан никакав Весић да бих попи*део. Кад је Оумару дао гол псовао сам Макси све живо и мртво.


Панта и Спаја у средину и мир.

ned'o bog nikome
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Rajko »

Што је Спајић био лош? Дечко игра без грешке већ неколико утакмица, и ако буде добијао шансу у континуитету, као што сад добија, он може да постане велики играч.

Могуће да вечерас нисам видео све најбоље са севера, али у неколико наврата је докторски одиграо.

Од Петковића ћу да полудим на крају, пошто он изгледа има загарантовано место у тиму.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Либурнија »

Искрено, код Спајића не видим ништа више од солидног. ОК постављање и игра главом. Пас, преглед игре и техничка обученост слабо. Максимум каријера Видака Братића.

Био је мање лош од осталих тиме што није правио пацерске грешке и испадао. И ништа више од тога. Јесте да се везни ред никако кретао али и од њега нисмо видјели ни једну добро започету акцију из задње линије, баш као ни од Микића.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by tsva »

- Bajko 6.5 (samo zbog odbrane na kraju inace ja se uvek znojim kad on na nju krene);
- Pantić 0 (zatrudnio veceras. Ne zasluzuje ni peticu kao najmanju ocenu. ebo ga ko ga dobede);
- Mikić 5 (osim valjanja, nista)
- Spajić 5 (smesan)
- Petković 5 (kad bi u fudbalu ukinuli dugu loptu on bi morao da prestane da igra)
- Garido 5 (nikad losiji)
- Milijaš 5 (ni 3 gola mu ne bi izvukli ocenu. Sramota od kapitena.)
- Milunović 5 (pokusava da igra kao Ronaldo i samo se blamira. Prejadan)
- Kadu 5 (katastrofa)
- Kasalica 5(samo padanje, valjanje i kukanje. Nula od fudbalera)
- Dauda 5,5 (sramota da napadac Zvezde protiv obdanista na svom terenu dobije samo jednu loptu u 90 minuta)

izmjene:
- Lazović 5 (izgubljen u vremenu i prostoru + nije rizikovao u duelu)
- Savićević - (ima lepu loptu al nema kila)
- Mijailović - (premalo na terenu).



zasto Cavrica ne dovedosmo nikad mi nece biti jasno
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by EmptyClip »

Катастрофа, надиграли нас клинци од 18-19 година. Срамота је шта су радили момцови у првом полувремену, возали су наше како су хтели. Сва 4 у одбрани криминална. Спасо нас Бајко дебакла, дебакла од јуниорског тима.

Јел био пенал?
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by tsva »

mislim da je bio cist, jako glup ali cist

brdo je istih prekrsaja sudjeno i na sredini terena. Faul je faul
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Rajko »

EmptyClip wrote:Катастрофа, надиграли нас клинци од 18-19 година. Срамота је шта су радили момцови у првом полувремену, возали су наше како су хтели. Сва 4 у одбрани криминална. Спасо нас Бајко дебакла, дебакла од јуниорског тима.

Јел био пенал?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FQL4m4532IU[/youtube]

Најбољи угао, који показује да је пенал чист. Такође и врло глуп.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Il genio »

3 boda k`o kuca, pobedili smo boljeg od sebe! Mnogo smo lose izgledali na terenu, ali uz veliku borbu i mnogo srece dosli smo do cilja. Sto se tice sudjenja, po meni ocajno i na nasu stetu veci deo utakmice, ali nas je nagradio penalom koji najblaze receno nije morao da svirne. Nesto pre gola, carobnih 5-6 minuta na Marakani, pevaju sve 3 tribine, bukvalo se osetilo kako publika nosi igrace i znao sam da cemo nekako ugurati loptu u gol. Kod one sanse OFK-a u nadoknadi nas je Bog pogledao, ko zna koji put ove sezone. Reci cu jedno izlizanu frazu, ali ovakve pobede donose titulu.

-Bajko 7 Siguran svih 90 minuta, nas najbolji igrac na ovoj utakmici, spasao nas katastrofe u poslednjim minutima.
-Pantic 5 jer ne moze da se dobije manja ocena. U ozbiljnoj konkurenciji, najgori na terenu.
-Petkovic 5.5 zbog truda, dosta puta se ubacivao napred.
-Mikic 6 u drugom poluvremenu popravio utisak sa nekoliko dobrih poteza i sigurnih iznosenja lopte.
-Spajic 6 solidna utakmica.
-Garido 5.5 zbog truda, mnogo puta ispadao, najlosija utakmica od kada je dosao.
-Kadu 6 vec duze vreme ne pruza partije kakve se od njega ocekuju.
-Milijas 6 zbog gola, jos jedna losa utakmica u nizu
-Kasalica 6 povukao je par kontri, imao dobar pokusaj na pocetku utakmice, iznudio penal.
-Milunovic 5 standardna njegova igra, ne primetis ga ako ne postigne gol
-Dauda 5.5 propustio jednu dobru sansu, ali daleko izpod ocekivanja i mogucnosti

-Lazovic 6.5 sa njim u igri mi smo opasni po gol.
-Savicevic i Micko malo igrali

zaboravih: Sa Pinto 8 od 8! :pehar:
Last edited by Il genio on Sat May 11, 2013 10:56 pm, edited 1 time in total.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by crazynorth75 »

Sa Pinto: Bilo je stvari koje nisu valjale, ali ponosan sam
mozzartsport.com
Treneri Crvene zvezde i OFK Beograda zadovoljni posle meča 27. kola Superlige

Image
Borba sa samim sobom i na kraju pobeda zaslužena samo istrajnošću i željom, a nikako prikazanim protiv OFK Beograda. Ipak, trener Crvene zvezde Rikardo Sa Pinto podseća da u Ljutice Bogdana nije lako igrati, ali da se njegovi puleni sa tim pritiskom sjajno nose.
"Uvek je pobeda cilj i tim principom smo se vodili. Igrali smo dobar fudbal u pojedinim delovima utakmice, ali to nije bilo slučaj sa celom utakmicom, a za to je krivac OFK Beograd. Oni nisu imali šta da izgube, samo da dobiju. Moji igrači su se borili i ostavili srce na terenu. Moram da istaknem da prosek igrača u mom timu iznosi 23 godine i oni imaju pritisak koji se vidi na utakmici i nije lako da se sa tom tenzijom nose iz utakmicu u utakmicu", hvalio je svoj tim Sa Pinto i nastavio u istom tonu.
"Ponosam sam na njih, jer su ostvarili cilj, a to je pobeda i to osma u nizu i za mene je to velika stvar. Postoje stvari koje nisu valjale, ali najvažnije je da smo pobedili. Boban Bajković je sada odbranio gol, a to je produkt našeg jedinstva. Prošli put je progrešio, sada je ispravio. To je odlična grupa iz koje na svakoj utakmici iskoči neki pojedinac".
Pobeda protiv OFK Beograda je crveno-bele vratila na dva boda zaostatka za Partizanom što im je donelo i priliku da se u okršaju sa večitim rivalom bore za povratak titule na Marakanu.
"Nisam do sada mnogo razmišljao o tome, jer razmišljamo samo o narednoj utakmici. Ali, znam da će biti spektakl, moj prvi derbi i radujem se tome", zaključio je Sa Pinto.
Zadovoljstvo i na licu Zorana Milinkovića, jer se njegovi "klinci" nisu obrukali protiv favorizovanog rivala. Štaviše.
"Videli smo odličnu igru mladog tima OFK Beograda, pokazali su sav raskoš, talenat, a kada je Bajković igrač utakmice onda to sve govori. Imali smo tinejdžere i protiv Partizana, tada su pretrpeli kritike, ali su sada pokazali potencijal. Bilo je mnogo dobrih stvari u igri OFK Beograda i to je put kojim će ovi momci nastaviti. Oni su budućnost srpskog fudbala. Dužan sam da objasnim javnosti i zbog čega nisu igrali neki igrači, pošto su postavljena neprijatna pitanja povodom toga. Mi smo rasterećeni do kraja šampionata i ovo je bila prilika da proverim neke igrače. Debitovali su protiv Partizana, momci su 95, 96. godište. Verovali smo u njih, da imamo blago, i stali iza tih reči. Golubović, Čavrić i ostali su pokazali visok potencijal i uopšte ne osećam da smo ovu utakmicu izgubili".
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Il genio »

Jos jedan detalj da potvrdi dobru atmosferu na tribinama.

Image

http://www.mozzartsport.com/vesti/prosi ... ja-ljubavi" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Beara_Vladimir »

Мало је рећи да смо надиграни. Поновићу оно што сам рекао после утакмице са Јагодином, победили смо бољег од себе. Свака част клинцима ОФК Београда на свему приказаном. Лепо су играли, имали и боље прилике, али на нашу срећу спасао нас Бајковић. Од свега најтрагичнија је одбрана. Надам се да ће Чаврић уредно плаћати алиментацију Пантићу за оно дете што му је направио у првом полувремену. Не знам како са оваквом игром добити на јна, то ми није јасно никако.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked