Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Rajko »

Dobiti na JNA tako što smo i sa ovakvom igrom 10 puta bolji od groblja. Ako nisi gledao njihove utakmice, onda možeš da zamisliš kako igraju, a ako jesi...onda bi trebalo da ti je sve jasno.


Nakon one odbrane Bajka na kraju utakmice, baš kažem drugu, zamisli da se Bajko sad ušeta u gol ovako sa loptom. (postojao je davno jedan golman Borca iz Čačka koji je to znao da uradi, nije ni bitno) A tek sad na snimku vidim da je Bajko, ludak, stvarno krenuo ka severu sa sve loptom....i stao na liniji. Ne smem ni da zamislim šta bi bilo da je napravio još jedan korak. :lol:
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Трапа »

Ако ови играчи (мислим на њихов ментални склоп) добију дерби за титулу на ЈНА биће то највећа сензација уназад 10ак година у нашем фк-у.

Ако за Гарида дамо 400к боље да сад одмах идемо у стечај, исто нам се 'вата дал данас дал сутра.

На стадиону лепа атмосфера, одавно све три трибине нису овако синхронизовано пружале подршку играчима.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Pravednik »

Rekao sam da se samo pobijedi ali se ni sam nisam nadao ovako ruznoj pobjedi. Odbrana je ..................... u tri lijepe. Sredina sa Milijasem ipak najlosiji dio tima , pa spicevi sa njima mogu samo da prolupavaju.Napad sa Kasalicom i Milunovicem je toliko bezglav da to odavno nisam vidio.
Ide derbi i opet moraju ostaviti srce na terenu pa sta bude biće. Nadam se da ce trener promijeniti formaciju sa Lazovicem i Daudom gore, a pozadi cvrsto do bola.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by crazynorth75 »

Da čujemo šta i kapiten kaže na to sve -
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lOfWgnz5 ... e=youtu.be[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by tsva »

kenja ko foka

oni igraju rasteeceno jer nemaju sta da izgube a mi ko babe umesto da igramo kao da sutra ne postoji
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Константин »

Изгледа да ће наредни дерби бити као у вицу кад удари мртав на крепалог. :D
И мислио сам да ће бити тешка побједа, а изгледа да се и Пинтелија концентрисао само на 3 бода на сигурнији начин увидјевши и лимите ове екипе. Врло лоше али ово лоше ће се заборавити ако ипак остваре шансу која им се ивако указала. У суботу је једна потпуно нова енергија у питању, иако брине оно расуло у одбрани и на средини терена. ОФК на средини имао снаге да ради пресинг који смо ми требали да радимо јер су клинци покушавали играти фудбал уз много трчања. За њихову спрему је заслужан колико се сјећам онај кога је отјерао експресно Јанкосан.
Бајковић 7, играч утакмице спасао 3 бода ипак имао 2 испуцавања у аут, и не могу да схватим да се не може договорити са Спајићем око лопте која није критична или када га одигра тачно на средину испред 16м
Пантић 5, катастрофа најједноставије речено
Петковић 5, испадао, пар пута неки лажни дубински пасови у аут
Микић 5, на нивоу читаве одбране
Спајић 5, једини штопер макар и млад али ја команданта одбране још не видим, код задњег напада центаршут противника са лијеве стране а он погрешно постављен умало не примисмо гол у 94.мин
Гаридо 5.5, данас врло лош иако и само борбен задњи везни значи нешто за онакву одбрану
Каду 5, једно од најлошијих издања клинци из ОФК играли чврсто на њему кад су стизали и удвајали га
Милијаш 5.5, тешка срца додах пола на најнижу оцјену јер је дао одлучујући гол, покретан к'о горња вилица
Милуновић 5, бескористан уз то и деконцентрисан Пантић када већ не баца аут уз аут линију нео унутра на главу Дауду, једини резон је да се отвориш у страну јер Дауда мора одиграти пас главом а овај стоји као хипнотисан
Касалица 5, недовољно само што је пао, са лоптом на Ви свих 90 мин
Дауда 5.5, са онаквом средином добро је да је и једну шансу имао џаба му трчање

Лазовић 6, пар пута пробио невјероватно је да када пробије и дође до гол аута релативно близу гола нико да га испрати на повратну око пенала јер је резонски враћао лопту у дубину 16
Савићевић 5.5, мора још ојачати да видимо ту технику у правом свијетлу
Мићко -
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by dacha od bosne »

Nisam zadovoljan, kao nisvi vi, ali...
Zašto ovo ali? Pa zato što mislim da je ovako možda i bolje. Sjećam se da smo pod Robijem igrali (čini mi se) protiv Slobode pred derbi, i raspucali se za sve pare, a onda izgubili derbi.
Neka sada bude obrnuto i ja ću biti presrećan. Naravno, to ne znači da se stvari ne trebaju mijenjati, da ne treba da bude rekonstrukcije ekipe, ali daj da mi osvojimo ovu titulu, pa onda nek mijenjaju i rade šta hoće.

Бајковић 7,5
Пантић 5
Петковић 5
Микић 5,5
Спајић 5,5
Гаридо 6
Каду 5
Милијаш 5.5
Милуновић 5
Касалица 5,5
Дауда 5.5

Лазовић 6
Савићевић 5.5
Мићко
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by naka »

Šta ono bi? kao u vreme kristića i Jankosana.

Pinto, za sad, ima kredit jer mora valjda držati kapitena u igri, a sa njim svaki oblik iste ne postoji. Mi ne možemo povezati tri jebena pasa. Trougao, ukrštanje, dupli pas su misaone imenice. Odbrana je katastrofalna, sredina ne postoji ni u defanzivi ni u ofanzivi, a Dauda je odsečen. Kad je došao Pinto bar smo nekako čvršći bili i bolje stajali na terenu. Ono juče zaista liči na jankosanov period. Ne zna se ko gde stoji, a trčanja i agresivnosti nigde. U jednom trenutku Milunović zove garida i kaže mu da stane dvadeset metara od mesta gde je postavljen a Garido ga pita u stilu "dal si normalan". I to pričam o postavci jer je bio prekid dok smo čekali uraganske napade ekipe iz mančestera. Ne znam kako ćemo preživeti ovoliko teške evropske utakmice. Prošle nedelje bavarci, sad ovi...

Najžalije mi je one silne dece kojih je bilo sigurno 2000 i to do 7 godina koja moraju 2 sata da bulje u neku livadu gde umesto cveća, klupa i tobogana, gledaju imitatore neke igre koju ceo svet igra. I to vrlo jednostavne. Da je Bajko primio ono što je normalno bilo da primi u 93-ćem, jedino pravo rešenje za našu krizu je i bilo da se napravi park za decu.

Bajko-za odbranu u 93-ćem svaka čast a i za postavljanje pre toga. Ali bez obzira uvek drhtim kad krene da "sarađuje" sa Spajićem i Mikićem. Bio sam u liniji na zapadu i kad je ludak stao da pozdravlja sever bio je na metar od gola. Svi su u glas počeli da mašu rukama i da ga pomeraju unazad. Toliko o poverenju. I takav je bio najbolji protiv prekaljenih giganata iz mančestera. Ocena 7.

Pantić- očajan. Prelaze ga kako hoće. Nema kordinaciju. Nema pas. Nijednom nije pomogao napred a pozadi nije postojao. Kod poslednjeg njihovog napada viče svako normalan "bez faula, bez faula" i idiot napravi faul koji zamalo nije pretvoren u gol. Ocena 5 zato što je najmanja. Žalosno je ali je Vešoviić bolja opcija na beku. uh.

Mikić-očajan u postavljanju, nesiguran, jednostavno, nije štoper a bogme ni igrač za nas. U svakoj normalnoj utakmici ono njegovo podvlačenje gde mu se svira KAO faul a on poslednji bilo bi pušteno i igrač bi izašao sam na Bajka. Imao samo jednu štopersku normalnu intervenciju i to pred kraj. Ocena naravno 5.

Spajić- katastrofalan. Ni u jednom skoku nije imao kontrolu gde lopta ide i gde će je udariti. On skoči na čoveka, zažmuri pa ako ga pogodi. Vrhunac gluposti je bilo kad je kod duge lopte pripremao se par sekundi sam skočio i poslao je glavom iza leđa. O građenju tj nekontroli da ne govorim. Očaj. 5

Bilder na levom beku- oslikava jadnost našeg tima. bez tehnike, bez znanja, gubi duele ispada a može onu decu da nosi u zubima. Vrhunac je kad je ostalo dva minuta do kraja poluvremena a on zadržava da prođe vreme izvođenje auta. Pinto ga požuruje i kažemu uz liniju a on onaj izgubljeni pogled i u stilu čekaj sad će poluvreme. 5.

Garido-najgora utakmica od kad je došao. 5

kapiten- u duhu prethodnih utakmica i cele njegove karijere kod nas. Ni jedan pas u noge. Još je najbolji bio kad je bio u stelt modu tj nije se primećivalo da igra. Užas. 5

Milunović- ništa. 5

Kasalica- onaj sa loptom nikad neće biti na ti. Vodi je kao da mu je stopalo od desne, na levoj, a od leve noge na desnoj. Ma i tad bi je bolje kontrolisao.

Kadu-nešto pokuašavao ali...za nijansu bolji od ostalih. 5.5

Dauda-bio u dve prilike i zaista je teško igrati gde ne dobiješ loptu po 20 minuta. Jak, boben, idealan za ovu formaciju jer može vezati više igrača i doći na realizaciju. Bar liči na profesionalnog fudbalera. 6

laza-U odnosu na ostale i da ne igra fudbal godinu dana, liči na fudbalera. Ono što zabrinjava je što je totalno van forme posle pivrede. Ranije je u prvom koraku preskakao igrača sad se muči da održi korak. Ozbiljan problem pred derbi.. 5.5

Savićević- jedan smislen pas. No i takvog bi ga pre gledao nego onog što se naziva kapitenom 5.5


Pinto im još posle onog dao 2 dana slobodno. Neverovatno.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by nyc »

Jel mogu i ja sad nešto da priupišem?

Ne mogu?!?!

Ok, nema frke. Ionako nije bilo ništa važno.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by dacha od bosne »

nyc wrote:Jel mogu i ja sad nešto da priupišem?

Ne mogu?!?!

Ok, nema frke. Ionako nije bilo ništa važno.
Čemu ovo brate? Zaista ne mogu da razumijem.

Aman, ako ovdje nismo otvoreni da pričamo o svemu i svačemu (i tabu i ne tabu temama) onda neka sve ide u Honduras.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by tsva »

nyc wrote:Jel mogu i ja sad nešto da priupišem?

Ne mogu?!?!

Ok, nema frke. Ionako nije bilo ništa važno.

Zasto ne bi mogao?

Pricaj sta te muci!
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by naka »

:lol:

Ne znam šta ti je profo?

90% se slažemo sa tvojim stavovima, 100% želimo tvoje društvo (jer je i privilegija) a potajno se nadamo nekom korisnom savetu u pogledu razmišljanja kako bi izbegli krizu srednjih godina jer te sustižemo ;) ...a ti? lepo nas razluđuješ.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by nyc »

Samo sam hteo da proverim da li ste BUDNI!!!

Sad je sve OK.

Ma, zezam se malo, braćo. Dje vam nestade smisao za UMOR???


Nego, moram nešto da podelim sa vama. Mene još od predškolskih dana proganjaju kojekakve OCD (obssessive compulsive disorders - "opsesivno prinudni poremećaji", u slobodnom prevodu).
Daklem, uFati me tako neka misO, neka ideja (vodilja??), neka slika, nekakav scenario... ma, kapirate već šta oću da vam kažem. I NE PUŠĆA!!! STalno mi se vrti u glavi. Čak i u klozetu, BRE!

E, u tom i takvom "raspoloženju" podsvesti moje (po Dr. Freudu) ja nikako da se oslobodim ove crne kombinacije:

Čin prvi: mi ubedljivo (ne toliko rezultatski koliko igrom na terenu) dobijamo stoku na pašnjaku
Čin Drugi: Uz dosta muka, ali praćeni konstantnim navijanjem sa Severa (čitaj: splet pesama), mi dobijamo Užičane minimalnim rezultatom, 1:0 (a šta bi drugo i moglo?)
Čin Treći: E, ovde, braćo, svi ukapiramo zašto je ova drama zapravo - TRAGEDIJA. Igramo NEREŠENO sa Vojvodinom, dok stoka dobija ubedljivo (Spartak, beše li? Nije ni bitno) kod kuće!!!!

Navijački karavan se vraća iz novog Sada, ali ne stižu dalje od mosta kod Beške... gore nebo... dole Dunav...

HORROR, BRE, NARODE!!!!!!

(Pa, dje je oni smiley sa samoupucavanjem?!?!?! )


ŠTA DA RADIM, DRAGA SAVETA?!?!?!
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by naka »

Zato sam i pričao da već sada podržimo Batinog kandidata za Toletovu fotelju? ;) U smislu, vi imate pravo jer dinastija iz Vojvodine se "zamenjuje"..pa tako.. Oni nam nikad i neće predstavljati opasnost jer su i ko mi. I da nameste, ne mogu da dobiju.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by nyc »

A ko je "Batin kandidat"? Moram da priznam da mi sve to malo zvuči kao "Mančurijski kandidat"!!!
Jel neko gledao taj film??? Uopšte nije zezanje, iako je, naizgled, zezanje!!!
U ovoj verziji iz 1962 (ujedno i najbolja verzija) se pojavljuje najveći medju velikima - Frank Sinatra! Iako čovek nije glumac, mogu vam reći da je u ovom fimu SJAJAN!

http://www.imdb.com/title/tt0056218/" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked