Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by nyc »

Jesmo li žešće skrenuli sa teme? Da prekratimo, čisto da ne bismo ljuštili banane sledećih nekoliko dana!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by crazynorth75 »

Ono što je najgore od svega je, da ovaj profin scenario uopšte nije nadrealan. Ovi naši kakvi su, ne bi bilo iznenađenje da sve useru na kraju. Juče ih nebesa i Bajko spasiše u 93. minutu, a kao i svi pomislih, ma bježi đaklu što dalje od te gol linije :jelenko:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by tsva »

Mi ukoliko dobijemo derbi, groblje ce se raspasti i nema sanse da uzmu obe
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by nyc »

Moram priznati da se ja, pred ovaj derbi, uzdajem u samo jednog "igrača" - Pintaru!

Jer, boranija koja nosi naš dres ne da mi ne uliva poverenje nego me šalje u apoteku barem svaki drugi dan ne bih li se opskrbio kojekakvim sedativima!!!


Ovo što nam sledi će biti sve sve, samo ne normalna fudbalska utakmica. Trideset teorija zavere, satotinu kojekakvih paranoje, pouzdani dokazi o zakulisnim nameštanjima...

Sećam se da je u ono daaaaavno vreme Miljan imao običaj da vodi ekipu u karantin pred svaki ozbiljniji meč. Jal Ajduk, jal Dinamo a posebno jsd - igrači su odjednom bili nedostupni, a dan i noć od petka nadalje bi provodili na AVali, ili negde gde ni Bog otac nije mogao da ih pronadje. Nisu im bile dozvoljene novine niti bilo kakav kontakt sa svetom.
Danas bi to išlo mnogo teže - iPhone, internet, laptops, ovoono, trte mrte, ali ja tu ideju u potpunosti PODRŽAVAM!

Ono, oduzeti igračima sve bežične "gadgets", a u prečniku od 200 metara od hotela gde su smešteni postaviti oružane straže, s tim da imaju dozvolu da mogu da upucaju svakog novinara koji pokuša da se ušunja! Posebno im treba dati dozvolu da skidaju novinare Blica, Žurnala i možda, Sporta!
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Ariljac »

Slazem se Pus brate i ja bi ih odveo u totalnu izolaciju,steta samo sto ovde nemamo dzuglu. :) Da ih nateras da misle samo o derbiju! Moralo bi da bude produktivno..
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by tsva »

oni ne misle, to je vec davno definisano

ne misle kad daju izjave, kad donose odluke na terenu itd...

nikakav karantin nece nam pomoci

moracemo se uzdati da su oni gori od nas
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Ariljac »

Jel gledao ko partizan juce?Ja ne gledam iz principa.Zar je moguce da su gori od naseg jucerasnjeg izdanja?
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by musemic »

Antologijski mec je pred nama.
Mi imamo jedno dve moguce varijante da damo gol - Lazin prodor i kapitenov sut sa 25 metara. Sansu kroz pas ne mozemo napraviti do kraja prvenstva (Kadua ce Lola masakrirati a kapiten ne postoji u igri).
Cenim da ce grobari igrati zatvotreno, pustiti Petka, Spajica, Milijasa da organizuju igru ispucavanjem baluna...
Neka nam je Bog na pomoci...
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by nyc »

E bogami, ova nedelja, priprema za i sam derbi će u mnogome zaokružiti sliku o Sa Pintyu kao o ozbiljnom treneru.

Za sada je pokazao da ima: 1) neverovatnu energiju 2) harizmu i 3) da ume da vodi ekipu TOKOM MEČA (ovo nije umeo ni Sale , a ni Robi, ako ćemo pošteno). Znači po prvi put imamo na klupi super talentovanog stranca koji se već primio na život u prestonici najstrašnije !!!


No, sve što je do sada pokazao će biti kao rukom obrisano ako napravi 2-3 početničke greške na derbiju!

Da ne drvim, ova utakmica je ujedno i najveći ispit NJEMU do sada! Možemo mi da se frljamo parolama i finesama... kao, "ovo je samo još jedna utakmica u nizu", kad znamo da NIJE!

Ovo je ODLUČUJUĆA, NAJVEĆA i za nas NAJBITNIJA utakmica u već toliko godina!!! NEMA BRE FOLIORASNJA! NEMA ODSTUPANJA!

Idemo il NE IDEMO!!!

OK?????????
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Pravednik »

Ma kakav crni karantin, ovi naši nemaju mozga ni koncentracije za jednu utakmicu. Nekako imam utisak da onaj koji radi skauting za Pinta to ne uradi baš najbolje. Nemoguće je da nam već par utakmica ekipe prodaju taktičke varijante olako gdje se mi gubimo totalno, juče slučaj sa Pantićem dok Garido nije skontao pa se čovjek povukao više desno i samim tim odigrao lošije. Za derbi moramo da spremimo neko iznenađenje i nekakvu novu taktičku varijantu. Zar je moguće da u slučaju presinga protivničke ekipe ne možemo da odigramo tzv. trijangl gdje u iznošenju lopte učestvuju centralni špic i centrahalf, a poenta je da se lopta izbaci na krilo u širok prostor jer je protivnički odbrambeni izašao bar na 35 metara. Ovi naši dave loptu i komplikuju i što je najgore stoje tj. imaju kretanje kao Vukov spomenik. Meni lično Pinto ne ulijeva povjerenje (možda zbog igrača koje ima) ali ipak morala bi se vidjeti nekakva ideja, i šta on juče prigovara sudijama na poluvremenu kao oštetili su nas. Još uvijek smo bez koncepta i strategije sve je ovo tzv. oruk sistem, na sreću i kod komšija je stanje loše i veća je vjerovatnoća da oni izgube titulu nego da je mi osvojimo.

http://www.youtube.com/watch?v=gQq6KG9c-_g" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Либурнија »

"Уморан, болестан и много рањив, никакав, очајан и помало сањив" након душевне тортуре од синоћ уђох јутрос, пун дјечачког полета, на форум у нади да ће ме друштво мало разгалити. Али авај, дочекаше ме але у свом елементу - тсва, нака, Праведник, Крејзи... па све зачињено овим њујоркером што предвиђа апокалипсу у Новоме Саду! :jelenko: :o Гајио сам неку срамежљиву наду (улажући напор да бодрим сам себе да истрајем у вјери) да ипак може да се деси неко чудо иако свјестан колико је то све нереално. Убили сте ме у појам, сад ми дајте и пушку да се убијем док је вријеме, послије дербија или најкасније Новог Сада биће касно! :cry:

П.С. Само да вас обавијестим да ћемо дерби одиграти 5 пута боље него ово и вјероватно га добити; ако морам да бирам између Пинта и Рашовића на кога да ставим улог, бирам Пинта. :dedica: У НС ћемо се договорити са Батом.. :zastavaGRB: :pehar:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Rajko »

Кад се вратимо као шампиони, биће вам криво што сте нас овако бедно испратили!!!
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by X-Z »

Ariljac, nazalost, ja sam gledao tu muku. Partizan je negde malo iznad Radnickog po kvalitetu, a Radnicki je materijal za sredinu druge lige. To ne znaci da smo sigurni pobednici u derbiju, jer smo i mi na tom nivou. Kako je OFK juce u jednom trenutku igrao, to je za nas i njih misaona imenica. Karakterisala ih je sporost, greske u dodavanjima, sutevi iz daljine iz nemoci, i to su im zapravo osim jedne dobre akcije, i gola bile najbolje sanse. Dakle, sutevi sa 20+ metara. Panice vrlo ocito, Odbrana im je katastrofalna, i to Ivanov sam ne moze da kontrolise. Stojkovic je imao odlicnih intervencija 1 na 1, i tu je najjaci, ali je medju najgorim golmanima u Evropi pri sutevima sa 20+ metara. Sredina im kao i kod nas ne postoji, u napadu Markovic i Mitrovic dosta dobro rade. Markovic na brzinu, Mitrovic na snagu, ali ne dobijaju cesto lopte. Scepovic ocigledno zeli da se dokaze, i uzima sve na sebe. Kornere, suteve, slobodnjake... Treba da se pripazimo Kojica ako udje i Luke. Luke posebno, ne zato, ali ne zato sto je dobar. On je samo brz. Spusti glavu kao amater, i ne gleda ko je u sredini, ali obicno bude nekog. Tako su i dali gol juce. Sve u svemu, derbi smrdi na 0:0, jer ne vidim ko moze da da gol. Eventualno kiks, penal, ili sut sa 20+ metara.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Ганац »

Zahvaljujući novčanoj krizi u komšiluku,dunsteru na klupi(Ješić) i igračkom kadru sličnog kvaliteta našem,ničim izazvani i ako se Usrinjo svojski potrudio da nas uništi svojim neznanjem došli smo na -2 boda zaostatka,ako mi njih u derbiju odučimo od fudbala meni će i srce biti puno i duša smirena.
Čini mi se da bi u tom slučaju mogao relativno lako podneti ne uzimanje titule,mada je Sa Pintu doktor taktike i takmičarskog fudbala za ove domaće panjeve.
Neočekujem titulu sa nekom sigurnošću,naša igra ne pleni lepotom i u njoj se ne vidi moć da protivnika sateramo u šesnesterac ali Pintu je taj koji mi daje nadu da je sve ipak moguće.Budimo svesni da će ova sedmica proteći u razno-raznim specijalima (iznošenje prljavog veša iz protivničkog tabora)kojim su i do sada briljirale komšije ali smo mi sada jači za Lukića,Vesića & co. koja nas je i dovela tu gde jesmo,tako da je i tim skoncentrisaniji na fudbal i fudbalske stvari a ne na one nefudbalske koje nam nisu nikad donele dobroga..
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by crazynorth75 »

Либурнија wrote:"Уморан, болестан и много рањив, никакав, очајан и помало сањив" након душевне тортуре од синоћ уђох јутрос, пун дјечачког полета, на форум у нади да ће ме друштво мало разгалити. Али авај, дочекаше ме але у свом елементу - тсва, нака, Праведник, Крејзи... па све зачињено овим њујоркером што предвиђа апокалипсу у Новоме Саду! :jelenko: :o Гајио сам неку срамежљиву наду (улажући напор да бодрим сам себе да истрајем у вјери) да ипак може да се деси неко чудо иако свјестан колико је то све нереално. Убили сте ме у појам, сад ми дајте и пушку да се убијем док је вријеме, послије дербија или најкасније Новог Сада биће касно! :cry:

П.С. Само да вас обавијестим да ћемо дерби одиграти 5 пута боље него ово и вјероватно га добити; ако морам да бирам између Пинта и Рашовића на кога да ставим улог, бирам Пинта. :dedica: У НС ћемо се договорити са Батом.. :zastavaGRB: :pehar:
:kreza: :smeh:
Jebiga, kad nas ubiše u pojam ovi sinoć. Očekujem odmah od starta agresivnost, visoki presing, napade u talasima, gol visi u vazduhu, šanse se smjenjuju, kad ono qrko, doduše i vidimo jedan djelić svega toga, samo od Ofke, ovi naši ko babe neke. Još kad pročitah izjavu Pantića, da su ih možda malo i potcijenili, ma mrš! Ko je on uopšte i odakle mu kredibilitet da nekog potcjenjuje? Ali eto, čak i ove ale :jelenko: se nadaju pobjedi u derbiju i pobjedama do kraja :ura:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked