Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Locked
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Константин »

бишоп wrote: И да додам. О како ви велики дозвољавате то да преписујете и крадете он нас малих. Захвалите се јавно бар на идеји. Плагијатори!!!
Мислиш на овај "пилот пројекат"? (ђе Бајко од оцјена има највише десетки)
http://www.redstarbelgrade.info/forum/i ... 507.0.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: :lol: :lol:

п.с. било би боље да су неке друге ствари, суштинске, слушали/преписивали раније , али нека читају није то лоше. Наши су, Звездаши
Врста која изумире
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Тони »

Само још фали да се после поделе РСБ - МЦЗ и клиначког препуцавања "ви преписали од нас, они узели од њих" и сл. и ви овде спуштате на тај ниво. Ајде бре, који вам је. ;)
gorance
Новајлија
Posts: 47
Joined: Fri Apr 05, 2013 1:58 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by gorance »

nisam citao ranije upise, pa cu se mozda ponoviti sa nekim

znaci, brate, ono , sine, ono od sinoc je bila tiha jeza, cupanje zubi nazivo, totalno nemam snage ni da razmisljam o derbiju jer koja je poenta svega kad ekipa onako igra zaista ja ne znam

sa pinto, je znaci dosao i malo razdrmao ekipu , to je mozda delovalo par kola, i tada nije bilo sjajno, ali se bar trudilo i trcalo koliko toliko, ali opet se ekipa sa milijasem na celu vratila u svoj pasacki mode , zajebavanje , sto je i sam sa pinto primetio pa je pre duela sa ofkom pljunuo zestoko po igracima da se ne zalazu na treniznima, znaci , sa pinto, pravi murinjo, fergi, svejedno je, od govana se pite ne prave , jednostavno

ja nemam reci da opisem onu bedu od igre , ne samo od sinoc, vec celu sezonu, jer ono sto ovi pruzaju, je totalno amaterizam, ljudi stoje na terenu, nema pasova, ubacivanja, pa nema sta da pricam

derbi ? sta derbi ? pa nek je i jsdp krsh, toliki krsh nije da nece kazni onakve greske u nasem timu, mi derbi samo slucajno mozemo da dobijemo, kao jesenas, kad se oni usrali, znaci da se oni usere i da na poklone nekom greskom

najbedniji tim u istoriji ovog slavnog klluba , sve i da uzmemo jsl , mada ja ne znam na koji nacin, pre cemo otici na -8 opet , nego da uzmemo jsl, ali sve i da ga uzmemo slucajno, oterati, prodati , pokloniti , dati, dati u najam, dati na lizing, poslati na trbine, zamoliti da odu, bar 15 a mozda i vise iz ovog tima

brate, ogadili su mi fudbal samo tako , ej bre, klinci iz ofke, 18,19 godina da te onako razbiju, pre toga sremci, itd itd , ja ne mogu da predjem preko onakvih partija na terenu
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Константин »

Тони wrote:поделе РСБ - МЦЗ и клиначког препуцавања
Тони ја сам сигуран да си ти погријешио адресу у вези овог цитираног.
Ипак добро дошао и наставио писати, можеш и у вези наслова теме. :ziveli:
Врста која изумире
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Хлад Малиганович »

Image


"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness, it was the epoch of belief, it was the epoch of incredulity, it was the season of Light, it was the season of Darkness, it was the spring of hope, it was the winter of despair, we had everything before us, we had nothing before us, we were all going direct to Heaven, we were all going direct the other way- in short, the period was so far like the present period, that some of its noisiest authorities insisted on its being received, for good or for evil, in the superlative degree of comparison only."
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Nickcooler »

Враћам се синоћ Булеваром Ослобођења и ћутимо ортак и ја све до Франша. Ето, све сам рекао. На крају се запитам јесмо ли ми уопште победили?!

Коментари су сувишни. Помало је парадоксално и давати коментаре на ништа. Јер смо то и одиграли. Да Са Пинто није као махнит млатарао рукама, могао сам комотно са истока помислити да прекрштених руку, мирног погледа и сјајног чела поново на клупи седи Онај Који Се Не Сме Именовати.

Стварно очај од утакмице и екипе. Онај мали по левој страни само што не приупита Пантића: "Извини царе, а је л' можеш да се окренеш мало, досадила ми ова поза?!", Касалица пасе траву цео меч, Петковић има веће дупе од Ким Кардашијан. Гаридо баш лош овај пут, Дауда промашивао, Милијаш је Милијаш, Бајко ми следио крв у жилама кад приђе голу на 20 центи (био сам у линији, говно у мени умрло). Остале немам снаге да коментаришем, а сваки даљи, а и ближи коментар би био сувишан.

Можда ипак ово и није тако лоше. Некако увек кад усеремо пред дерби, исти добијамо. Ипак смо мање лоши.

Само још да одговорим успут на нека запажања.
Либурнија wrote:Искрено, код Спајића не видим ништа више од солидног. ОК постављање и игра главом. Пас, преглед игре и техничка обученост слабо. Максимум каријера Видака Братића.

Био је мање лош од осталих тиме што није правио пацерске грешке и испадао. И ништа више од тога. Јесте да се везни ред никако кретао али и од њега нисмо видјели ни једну добро започету акцију из задње линије, баш као ни од Микића.
Имао је Микић једну одличну лопту за Пантића у првом полувремену. Ту се акција и завршила. Пантићем.
tsva wrote:- Bajko 6.5 (samo zbog odbrane na kraju inace ja se uvek znojim kad on na nju krene);
- Pantić 0 (zatrudnio veceras. Ne zasluzuje ni peticu kao najmanju ocenu. ebo ga ko ga dobede);
- Mikić 5 (osim valjanja, nista)
- Spajić 5 (smesan)
- Petković 5 (kad bi u fudbalu ukinuli dugu loptu on bi morao da prestane da igra)
- Garido 5 (nikad losiji)
- Milijaš 5 (ni 3 gola mu ne bi izvukli ocenu. Sramota od kapitena.)
- Milunović 5 (pokusava da igra kao Ronaldo i samo se blamira. Prejadan)
- Kadu 5 (katastrofa)
- Kasalica 5(samo padanje, valjanje i kukanje. Nula od fudbalera)
- Dauda 5,5 (sramota da napadac Zvezde protiv obdanista na svom terenu dobije samo jednu loptu u 90 minuta)

izmjene:
- Lazović 5 (izgubljen u vremenu i prostoru + nije rizikovao u duelu)
- Savićević - (ima lepu loptu al nema kila)
- Mijailović - (premalo na terenu).



zasto Cavrica ne dovedosmo nikad mi nece biti jasno
Мали је стварно послао две одличне лопте "с очи" на десно крило у размаку од пет минута, а то не уме нико осим Кадуа у нашем тиму. Треба радити са њим на физикалијама.

Следећи корак је куповина карата за Индију и Пакистан.
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
gorance
Новајлија
Posts: 47
Joined: Fri Apr 05, 2013 1:58 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by gorance »

bajko , haha , covek samo sto nije usao u gol,

Image
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by dacha od bosne »

gorance wrote:bajko , haha , covek samo sto nije usao u gol,

Image
K'o Borota kada je jednom odbranio penal, pa otišao po kapu :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by crazynorth75 »

Sreća naša pa Bajko ne nosi kapu, inače... :kreza:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Nickcooler »

Иди бре Кенгуре у пичку материну! :srbinosm:
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by naka »

ma nije normalan..mogla je da mu isklizne ili bilo šta..neverovatno

Ono što sam zaboravio da napomenem juče su situacije kad su nas pritisla deca visokim presingom. Pa mi ni degažmanom je ne možemo izbaciti..jad beda i čemer. Kad se setim onog derbija kad je Laza dao gol i kad nas je groblje pritislo, Čava, Evandro i Kadu bi kroz pasove ispred 16 lagano otklanjali opasnost. Ono juče...majko moja

Ono nije bilo higijenski za gledanje. Bolje da smo se mi tuširali posle utakmice, nego oni...
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Nickcooler »

Истина. Лука, Чава и Евандро су то решавали лаганице.
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
gorance
Новајлија
Posts: 47
Joined: Fri Apr 05, 2013 1:58 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by gorance »

bas me podseti za evandra i chaveza, skoro sam gledao zvezda rad 2 2 , ono iz 1 kola, kad je robi otisao, brate , pa mi tad uopste nismo lose igrali, jeste da smo primili 2 kiks gola preko krnete , ali zalganje, trcanje , pasovi nije bilo lose, a u vezi milivojevic, evandro i chavez koji je tada bio dosta rastrcan i koji bi bio pojacanje za ovakav vezni red, zaista tako mislim, to samo pokazuje koliko smo losi sada

milijas, garido, kadu, nema fudbala u takvom veznom redu, plus milunovic i filip na krilima, ovo je mnogo slabije nego evandro , chavez, milivojevic kombinacija

derbi samo slucajno tj samo uz useravanje u gace jsdpa , mozemo da dobijemo, dacemo mi 1 gol minimum, mozda i 2, ali nasa odbrana je sramotna, vezni red u defanzivni ne postoji, pa nama su klinci od 18 godina vrsili takve zajebancije pred nasim golom da je to sramotno bilo, oni su dolazi do nasih 16m ocas posla, a jsdp moze da napravi slicno, jer toliki panjevi bas nisu, imaju napred solidne igrace, ali su busni pozadi i na sredini, zato i kazem da ovde moze da bude derbi sa dosta golova, da se je uopste ne brinem dal cemo dati bar 1 , vec kako ce bruka od odbrane i veznog reda, da zatvoru rupe na sredini

zvezdu kakva je sada, bilo koja prosecna evropska ekipa razbija sa minimum 2 razlike, murinjo je totalno unistio ovaj tim , koji je i ovako limitiran neznanjem, sve u svemu jedna propala sezona koju samo jsl moze koliko toliko da spasi, mada i tada osecaj nemoci dok igramo fudbal i dalje ce postojati
Last edited by gorance on Sun May 12, 2013 2:48 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 11.05.13, 19ч

Post by Хлад Малиганович »

Уопште није тако страшно. По приказаном- заслужена победа. Гомила недостатака у игри, кратер на десном беку, недоречена средина, одбрана погубљена на моменте...али ништа од тога није ново. Када ћете сконтати да нам је тим селектиран као лајнап за Беосонг... Знамо то, то је тако, па је тако. Али не може нико да каже да нисмо заслужили победу јуче. Могло је да буде и другачије, али да је незаслужено- никако. Па сатрли смо их цело друго полувреме до гола, нису прднули. Је л то било довољно- јесте. Тачка. Нови ред.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
Locked