"Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.2013

Locked
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by trotter »

utakmica je posledica lošeg rada u našem klubu (a toga ima dosta)

Tako je to kada nam je uprava ovako sklepana. Kada svako vuče na svoju stranu. Kada se iz ličnih interesa spinuje i odmaže klubu. Kada se SD u sve razume. Kada je trener pokazao dosta stvari koje ne želim da vidim u zvezdi i neke druge nedostatke koje se tiču taktike i vođenjem same utakmice.

Golman najbolji igrač danas. Toliko o ekipi koja igra meč za titulu.

je*o mi pas mater što mi je bio dosadan fudbal kod Robija!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Либурнија »

Ганац wrote:
Ivan Vasev wrote:Opet vam je kriv Janković? Zar SA Pinto nije izgubio današnju utakmicu? Citiraću Prolupa, koji je na RSB-u precizno definisao stvari:

Цитат: prolup данас у 21:29:37
А како да размишљам? Људи нас одуче од фудбала, два појачања које је наш врсни СД довео се не виде на терену или се виде кад погријеше, тренеру одржи лекцију почетник којем је ово друга-трећа утакмица у првој лиги. Како треба да размишљам?
Sa Pinto tu nije mogao ništa on je odradio najbolje sa postojećim snagama (iz Robijeve postave nedostaju Evandro i Borha).
+ Тошић умјесто Микића и уз њега Максимовић који са Максимовићем данас једва да има додирних тачака а све подвучено седмомјесечним тоничним дрилом из ширине у дубину. Превелики даунгрејд који не би преживјеле ни јаче екипе од ове наше тужне дружине.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by tsva »

trotter wrote:utakmica je posledica lošeg rada u našem klubu (a toga ima dosta)

Tako je to kada nam je uprava ovako sklepana. Kada svako vuče na svoju stranu. Kada se iz ličnih interesa spinuje i odmaže klubu. Kada se SD u sve razume. Kada je trener pokazao dosta stvari koje ne želim da vidim u zvezdi i neke druge nedostatke koje se tiču taktike i vođenjem same utakmice.

Golman najbolji igrač danas. Toliko o ekipi koja igra meč za titulu.

je*o mi pas mater što mi je bio dosadan fudbal kod Robija!

poruka jasna, adresa pogresna

to se znalo istog momenta i bez nekog poznavanja u fudbal

Ona Zvezda pre godinu dana bi ove oducila od zivota i to lagano. Nije nam valjala ali je zato ovo bas super
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Ганац »

Либурнија wrote:
Ганац wrote:
Ivan Vasev wrote:Opet vam je kriv Janković? Zar SA Pinto nije izgubio današnju utakmicu? Citiraću Prolupa, koji je na RSB-u precizno definisao stvari:

Цитат: prolup данас у 21:29:37
А како да размишљам? Људи нас одуче од фудбала, два појачања које је наш врсни СД довео се не виде на терену или се виде кад погријеше, тренеру одржи лекцију почетник којем је ово друга-трећа утакмица у првој лиги. Како треба да размишљам?
Sa Pinto tu nije mogao ništa on je odradio najbolje sa postojećim snagama (iz Robijeve postave nedostaju Evandro i Borha).
+ Тошић умјесто Микића и уз њега Максимовић који са Максимовићем данас једва да има додирних тачака а све подвучено седмомјесечним тоничним дрилом из ширине у дубину. Превелики даунгрејд који не би преживјеле ни јаче екипе од ове наше тужне дружине.
U pravu si Tošić nam je bio možda i najbolji igrač bek a po potrebi i štoper a i Maksa je dobro igrao i za ovog usrinja si u pravu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Valter »

Nisam se mnogo nadao pa se nisam mnogo ni razočarao.

Ne znam kako nije Janković krivac kad je doveo ekipu na -11? Ko je? Da nije moja baba? Da nije njega, derbi bi dočekali sa +5. Ali uzalud je sada.

Uopšte ne mislim da je tragedija jer je sezona ionako Lukićeva i Jankovićeva. Oni su odradili jedan pola sezone, a drugi više od pola. Sa tako nečim nema titule.

Klub su nam ionako doveli pred provaliju, tako da ne vidim nikakav problem da se od sutra pravi tim. Nema tu ništa loše ni smešno, bilo je i većih klubova koji su godinama bili u krizi pa su se izvukli.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by crazynorth75 »

Robijeve suze i dalje nas stižu i to zasluženo. Jebo nas je onaj ko je minirao Robija, onaj ko je doveo ''ljigavca od 8. godine'', potom onaj koji ga je ostavio... Ostalo sve što se dešavalo nakon rokade Robi - ljigavac je uzročno posljedična veza. Pinto je po meni, dosta pogriješio danas, ali mu dajem fore pripreme i prelazni rok. Nije mi jasno zašto Milivojević i Milijaš ponovo zajedno, taj potez predstavlja stavljanje glave na panj. Ubiše nas truli kompromisi, zbog toga bolje od ovog večeras nismo ni zaslužili. Ova grupa fudbalera je taktički i fizički totalno devastirana, jedino je fiks ideja u našim glavama davala nadu da se može pobijediti. Kad je trebalo odigrati va-bank u 2. poluvremenu, od toga ni traga, vidjelo se da su i fizički pali, a na to još kad se doda i jajarski i šabanski mentalitet koji se razvija još od mladih kategorija, rezultat je poraz...

Bajko - 7,5 - opet najbolji naš igrač, to dovoljno govori.
Vešović - 5,5 - u defanzivi i nekako, naprijed nikako, gomila glupih i uvijek lošijih rješenja;
Mikić 5 - dobio je ovako visoku ocjenu samo zato što je to najniža ocjena,
Spajić - 5, vidi pod Mikić.
Petković - 5 - vidi pod Spajić,
Garido - 5 - jako loš i izgubljen danas
Milijaš - 5 kapiten se drži tradicije da bude ubjedljivo najgori igrač svoje ekipe. Potez utakmice je bio prigovor zbog kojeg mu je Mažić da žuti, pa ga nećemo morati gledati protiv Slobode.
Milivojević - 5 - prevara od igrača, nadam se da ćemo ga se kotarisati na ljeto.
Lazović - neocjenjen, odmoriti ga i zaliječiti povredu i pripremiti ga za iduću sezonu, ukoliko ostane.
Kasalica - 5,5 - na početku im i pravio određene probleme, poslije se vratio u svoj standardni mod padanja i laprdanja.
Kadu - 5,5, nekako gurnut desno, umjesto da se proba sa njim kao organizatotorom igre, trudio se ,a li bez nekog efekta.

Dauda - 5,5 - ni kriv ni dužan dobija ovako nisku ocjenu samo iz razloga što je totalno izolovan i jednostavno bez Laze mu nema ko dodati loptu.
Maksimović - 5,5, dao bih mu možda čak i 6, ali onaj nepotreban i glup crveni ga je koštao pola ocjene, za ono malo pokazao da je bolji od Mikića i Spajića za klasu,
Milunović - 5, loša izmjena, koja apsolutno ništa nije donijela.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Rajko »

Потпуно заслужен пораз, катастрофа је да они 50 пута више желе победу од нас. Цео тим отерати, не треба нам нико од ових. Тужно. Не могу људи два паса да вежу у п*** материну. Каду је катастрофалан у последње време, не знам шта се десило човеку. Гори је него што је био кад је дошао. И нажалост, за мене је био и више него приметан вечерас. Сигурно га нећемо задржати.

С обзиром да је пораз скроз заслужен, он ме и не боли превише. Више ме боле сисице на северу које гледају целу утакмицу скрштених руку, и чик да једном отворе уста. Више ме боли и оно понижавање од стране управе партизана и жандара на улазу. Стоко распала! Више ме боли и то што сам чекао аутобус смрдљиви, сат времена на станици, окружен искомплексираним гробарима и што сам морао да слушам њихове болесне песме. Мало ми је фалило да се залетим на њих онде, вероватно бих сад био у коми. На крају отишао пешке кући, и тек сад дошао. А највише ме боли што нисам доживео да будем на стадиону када Звезда слави титулу...у било ком спорту. А онда ће неко да ми пребацује што сам песимиста. Па шта ми преостаје, нисам дебил.

Никад више на ЈНА.
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Тони »

Мрзим кад сам у праву, јер сам увек песимиста. Једноставно, нисам нимало разочаран. Молио сам се само да нам се не испишају по фацама, јер смо такве судбине па нам се сви редом усеравају у живот, али већ око 60. минута ми је било јасно да иде вода на њихову воденицу. На крају је све зачињено голом из слободњака у 90. минуту, једино још да га је Смиљанић дао па да се обесимо.

Пинто је изгубио меч. 7 дана кењам како ће онај ментол да изведе два задња везна јер је СЛИНА одвратна и неће желети центар да пређе, а наш тренер изводи 4-4-2 у ромбу са Гаридом који има неки поремећај кретања у напред, два пужа и Кадуом кога су наравно пребили. Па супер. И онда нам се повреди Лазовић у 10. минуту и ми бивамо осуђени да играмо исто до краја.

Није титула проблем, нисмо је заслужили ни ми ни они, проблем је што нас је невиђено усрало да дођемо у прилику да је освојимо, и онда се понашамо као најгоре пичке и најгори цигани, и ми на трибинама и они на терену. После гола смо време проводили шамарајући и вређајући њихове играче. Ма браво.

Од великог клуба остало је само име, а и даље су навијачи ту, мада је питање докле ћемо овако.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Либурнија »

Rajko wrote: Каду је катастрофалан у последње време, не знам шта се десило човеку.
Десило му се то да буде један од првих (иако је требало да буде обрнуто) коме је саопштено да је од љета прекобројан. Не знам ко их је вукао за језик да трче пред руду прије него што се сезона заврши. Потез "до јаја".

Поред тога је и ровит и није у стању да одигра цијелу текму а да држи неки одговарајући ритам.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by X-Z »

Po meni, Robi je bio poslednja nada ovog kluba na samrti. Ljudi kao Lukic, Vesic, nesrecni Jankovic ce dolaziti da nas unistavaju dok se Zvezda konacno ne ugasi. Da li ce se to desiti, ni sam ne znam. Cinjenica je da ce i u fudbalu sigurno biti 7,8, 10 vezanih titula partizana, jer se ovo ne da ispraviti. Tuzno je sve to, postaju i veci FK od nas (jeste, imamo mi i titulu prvaka Evrope i sveta, ali ima ih i Notingem). U nasim okvirima, od sledece sezone, oni su veci klub od nas. Tuzno, vrlo tuzno, a grupa amatera koja je veceras jedva oznojila dresove ce platiti neku droljicu od 17,18 godina i utesice se. Majke mi, mene bi bilo sramota da izadjem iz stana posle ovakvog performansa. Bajkovic i Lazovic jedini deluju kao da im je stalo. I najvise mi je zao Bajkovica. Ostali... Zaista nemam komentar, ali zaista. Ne zasluzuju oni publiku uopste. Njihovom umecu bi previse bila i poseta u Borci. Nadam se da ce shodno svom znanju svi naci neko uhlebljenje u Siriji, Zimbabveu i slicnima, samo da ih ne gledam vise u Zvezdi.
Neko je pitao da li je Jankovic opet kriv? Jeste. Jeste, jer je prihvatio da bude poltron Lukica. Jeste jer se menadzerisao. Jeste jer je unistio kakvu takvu igru koju smo imali, i doveo je na prepoznatljiv nivo njegovih ekipa, a to je bunarenje, bezidejnost i odvratnost. Jeste, jer nije hteo da ode kao covek kada je video da ne ide. Jeste jer je prefrigani manipulator i neznalica. Jeste, jer je Vermezovicu, koji je u rangu Jesica dozvolio da pobegne 11 bodova. Taj covek nikada u svojoj karijeri (ako je uopste i bude imao posle Zvezde) nece napraviti nikakav bitan rezultat.
Lukic, Vesic, Stefanovic, mali Miskovic, Bozovic i Jankovic su najvece zlo koje je zadesilo Zvezdu u njenoj istoriji.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Beara_Vladimir »

Бољи тим је победио и узео титулу. Дерби су одлучили Партизанови клинци. Направили су неколико стопроцентних шанси, и на крају заслужено победили. Што се наших играча тиче, довољно је погледати оно створење што би требало да буде капитен. Оваква Звезда је плод рада Саветника и Витеза, Јанкосана и екипе. Ништа боље од овога ми нисмо ни заслужили, да се не лажемо. Уместо да смо на време рекли шта мислимо о томе на који су начин отерали Жутог, ми смо дозволили да он буде испраћен са ''ћао Просинечки''. Јанкосану је пружена прилика да уништи још једну полусезону, што је злочин.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Stenly »

Ariljac wrote:Slazem se sa tobom Tsva.Da sacekamo selekciju i odradjene pripreme,jos je rano suditi o treneru.Msm da je to posteno.
Pravo vreme da se isprobaju i mladji igraci i rezervisti u naredne dve utakmice.Da se vidi koliko ko moze i da li moze..
Utakmicu je izgubio Pinto!

Zasto kreces s Lazovicem ako je rovit?

Poceo si bez Daude, ko ce da ti da gol?

Stavio petkovica koji je telac, nezna tele i kraj! Mladenovic bi barem prodirao i od 10 pokusaja centarsuteva imao bi 2/3, ovo tele nema nijedan!

Pinto nije imao vezni red!

Spajic drzi sve pozadi, Mikic je lipsao, kad cu docekati dan da ode, zajedno sa Milijasem.

Pinto nije razigrao svo ovo vreme Savicevica, Ozegovica, Micka, Mihajlovica.

Kod njih takvi igraju!!!

Pozadi ili Garido i Micko zajedno, ili Garido kuci, Micko neka igra!

Dauda nije kriv, nije imao vezni red!

Kadu jeste bio pogubljen, ali s kim da igra, kome da pusti pas, kome ???

Verujte, necemo se ni sa Pintom ni sa 101 najesti hleba, jer ce dovesto belosvetske igrace koje ce mo morati pustati da igraju a nasi nece.

Sta je Garido bolji od Micka, iako Garidu odajem priznanje na sve igre. Ali sta ce nama Garido pored Micka.

Dauda OK, nismo imali centarfora...

Pintu je imao 8 tekmi, nije napravio igru, niti se vidi neki napredak, danas kao da je AJ vodio ekipu, samo smo cekali poraz. Zadnja tri kola nas uce fudbalu, onomad OFK-a.

Ajte ljudi da se ne zezamo. Zamislite Robija sa 8 tekmi, vidi se, kod Pinta u prve 3/4 posle nista.

Savicevic, Mihajlovic, Ozegovic, Spajic, Micko, i jos drugih nasih mladjih igraca u prvu postavu da bi nesto uradili !!!

Rezime:
Utakmicu izgubio Pinto!
Mikic, Petkovic, Milijas, Milivojevic, Milunovic...prodati!

I da o partizanu, ne znam ali kao da su bili dopingovani, da kidises onako i u 90-tom, vrlo tesko, ono je droga!

Mazic nas je opet mazao 2-go poluvreme, pravi je sljam. Podelio nam odmah kartone njima ne, da ne pominjem situacije. Nije uticao na rezultat ali je klosar!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Ivan Vasev »

trotter wrote:utakmica je posledica lošeg rada u našem klubu (a toga ima dosta)

Tako je to kada nam je uprava ovako sklepana. Kada svako vuče na svoju stranu. Kada se iz ličnih interesa spinuje i odmaže klubu. Kada se SD u sve razume. Kada je trener pokazao dosta stvari koje ne želim da vidim u zvezdi i neke druge nedostatke koje se tiču taktike i vođenjem same utakmice.

Golman najbolji igrač danas. Toliko o ekipi koja igra meč za titulu.

je*o mi pas mater što mi je bio dosadan fudbal kod Robija!

Bravo, majstore!

Dežurni krivac Janković nije ni bolji ni gori od onih pre i ovih sad , on je slika i prilika potpunog amaterizma u našem klubu, u igračkom, stručnom i upravljačkom kadru. A ovi sad su od prošlih bolji jedino u zavrtanju ruku i samoreklamerstvu. Pola godine su u klubu a nijednog pozitivnog pomaka nisu napravili. Ma koliko se upirao, ne vidim svetlo na kraju tunela.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by tsva »

nije droga nego zelja za pobedom i titulom ono sto mi nemamo

i mi smo prosle godine trcali ko ludi u zadnjem minutu s igracem manje

Kriviti Pinta je besmisleno. Kriv je prvo Dzajic pa onda Jankosan pa svi ostali.

I necemo se leba najesti dok ne stvorimo uslove da najurimo sve Srbe iz tima i da igraju samo stranci
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Stenly »

Nije tacno tsva.

Trener je imao 8 tekmi, i nije znao da napravi ekpiu za danas. Da li bi Robi znao? Naravno da, da!

Kakve je to ograce stavio, petka i mikica, ajte molim te! Ko mu je trebao dati gol, poceo bez Daude? O cemu ti to???

Direktan krivac je Pinto zbog prikazane igre!!!

Gde mu je Savicevic, Ozegovic, Mihajlovic... gde su?

Sada ova dva kola zadnja sve sto treba da ide iz kluba ne pustati na utakmice! Dosta je bilo!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked