"Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.2013

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by crazynorth75 »

Čisto da se prisjetimo ove lepršave fudbalske predstave :kreza: Sreća pa ova reportaža traje 10ak minuta.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by tsva »

ne bih je ja pogledao nema boga


ne dao bog nikome da navija za klub koji ovako lose igra fudbal
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Stenly »

Ovde samo vanserijski trener, kakav je Robi moze nesto da umesi pa da se igra nekako, ali do prve stanice, ko bus sa gumom koja je na izdisaju...

Nemojte se uvrediti, ali danas kao da je AJ bio na liniji, nikakve razlike, apsolutno nikakve !!!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by EmptyClip »

Мош четир Робија седам Фергусона и девет Муриња довести ал не вреди. Касалицу Бог Исус не може научити да игра фудбал. Просто са неким играчима не вреди радити, достигли су одавно свој лимит. Таквих у Звезди има машала.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Ivan Vasev »

EmptyClip wrote:Мош четир Робија седам Фергусона и девет Муриња довести ал не вреди. Касалицу Бог Исус не може научити да игра фудбал. Просто са неким играчима не вреди радити, достигли су одавно свој лимит. Таквих у Звезди има машала.

Ne bih se baš složio za Kasalicu, mislim da se pogrešno koriste njegovi (ne)kvaliteti, ali ponekad i sam stičem utisak da smo ukleti klub i da nam ne bi pomogli ni Vacke, Laporta, Gvardiola ili Klop? Kao da smo upali u neku zonu sumraka, kod nas i najveći talenti umesto da napreduju preko noći zaborave da igraju fudbal.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by EmptyClip »

Није поента у коришћењу његових квалитета. Поента је да је он необрадив играч. То је што је, зна да трчи, мозга нема, техније нема ич. И крај приче, простора за напредак нема. И зато кажем да можеш конзилијум највећих светских тренера да му доведеш џаба је.
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Valter »

Kakav promašaj. Hvatanje za potpuno pogrešnog igrača. Zvezda da ima 11 Kasalica bila bi šampion, bez problema.

Kasalica ima to što se svuda traži, strašnu brzinu i realizaciju. I to nije iskorišćeno. Momak pored toga ima lavlje srce. I ako nema dovoljno kvaliteta, ima ubedljivo najveće srce, ne samo u Zvezdi nego i u čitavoj ligi.

Kad bi imali 11 takvih, bili bi prvi danas.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by EmptyClip »

Брате о фудбалу говоримо. Какво црно срце јбт.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by tsva »

Zvezda da ima 11 Kasalica ne bi nikad 2 pasa spojila i nikada utakmicu ne bi zavrsila sa 11 igraca. Decko je katastrofalan fudbaler. Dzaba mu atletika. Ja je znao dici glavu Kadu bi bio 1 na 1 sa golmanom i mozda bi sad slavili
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Valter »

Žao mi je što ne razumete. Mrzi me da se sad do sutra nastavljam.

Tsva, kad kažem da ima "11 Kasalica", onda mislim na igrača takvog mentalnog sklopa i kvaliteta. Što ljudskog što igračkog. Solidan igrač sa najvećim srcem u čitavom timu. Dao bog da takvih 11 imamo. Nažalost imamo samo jednog, i zato ih je danas samo on vozao dok je sam mogao.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by EmptyClip »

У погледу менталног склопа Касалица је екстрем, и то само у оном делу тог склопа који зовемо срце. Лик има срце. Посотје такви играчи, има их, али не постоји тим са 11 таквих. Не знам дал игде постоји тим са 2 таква. То су екстреми, као Гатузо рецимо.

Оно што ја не волим код Касалице је остатак менталног склопа који је изразито џукачки и фуњарски, а вала изузетно не волим ни што благе са техником нема а изјањава се као фудбалер. Дај боже да оде на лето.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by tsva »

Pozitivno je sto je Mrtvijas popusio karton pa nas nece muziti protiv Slobode
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Stenly »

Ma Kasalica je suvo zlato u odnosu na ostale! Kasalica bi i u jakoj Zvezdi bio neka klupa cak, a ovi ostali, bi bili na istoku/zapadu...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Хлад Малиганович »

Shuger wrote:Ovde samo vanserijski trener, kakav je Robi moze nesto da umesi pa da se igra nekako, ali do prve stanice, ko bus sa gumom koja je na izdisaju...

Nemojte se uvrediti, ali danas kao da je AJ bio na liniji, nikakve razlike, apsolutno nikakve !!!
Који Роби, која пизда материна, како вам не досади више, па он их је селектирао, ово је Робијев тим минус оно киксерско говно од Карлеуше које нас је продавало где је стигло, (нисам годину дана хтео да пишем о томе, а и тад сам био убеђен да је он нпр. дао Бати последње коло против Воше), плус Милијаш, и Дауда. Гаридо може слободно да иде у пизду материну у Хондурас, Каракас, Тумбас, или одакле је већ, индијанац један погубљени... али он није битан.

Битно је да Партизан, такав какав је, има своју школу фудбала, и стил игре који је исти 20 година, од Ивице Осима још, а ми се возимо од Љупка и Косана преко Зенге до Робија и Јанкосана и Пинта. Немамо базу, и бољи су од нас, тј мање лоши.

Највеће зло које је нас задесило јесте Горан Весић. Он је човек који је читаву Звездашку популацију завео на погрешан пут, водећи лажне ратове, док је са друге стране темељно сјебао и последње трагове фудбалске фабрике коју је Звезда имала, и коју мора да има. Политику Горана Весића данас наставља Небојша Човић.
Добро пазите шта сам рекао, и стојим иза тога.

Нек иде све у пизду материну.

Волео сам је, волим је, и волећу је.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by naka »

Konačno da se ispuni novinarska krilatica "derbi je ispunio očekivanja". Duel mrtvog i krepalog, jadnog i prejadnog. Koji je ono fudbal? Šta je ono? Jedan od najgorih derbija u istoriji. Obično se ne uznemiravam na naše partije kad smo očajni, ali sad smo izgubili od najjadnijeg Partizana koji pamtim. I to bez ispaljenog metka u kako rekoše neki "istorijskoj utakmici".

Ono nije moglo da se uživo gleda. Komšije ništa apsolutno ne znaju, a mi i to uspemo da nadmašimo. Prvo poluvreme prolazilo u nekom guranju prilikom izvođenja auta, a drugo u apsolutnom podržavanju što od njih što je očekivano, što od nas, Mažićeve opstrukcije igre. Nije se igralo efektivnih 10 minuta. Majstor je carski to odradio. Trčao je sa kraja na kraj, razgovarao sa igračima, titrao Mustafi i ostalima...a naši? Naš kapiten? Jedva čekao 5minutne prekide da dođe da popije vodu. Što mu ne staviše nešto u istu.

Danima analiziramo, zajebavamo i sl, i svodimo sve na isti zaključak. Pa ne znamo apsolutno ništa, al valjda će se nešto desiti. Šta? Da neko dođe sa neba i da smislen pas. Da neko dođe sa neba i izbaci kreatora užasa iz tima. Da neko dođe sa neba i pogodi loptu glavom, nogom prilikom izbacivanja...Čime bismo to zaslužili? A da sigurno time što se Tončev prekrstio tri puta na početku i naravno kapiten.

Ko je kriv za 6-tu tiltulu u nizu nikad jadnijih komšija? Pre svih najharizmatičnija uprava koja nas je spasla od propadanja. Naravno i navijači koji su je branili i koji su podržavali njihovo zajebavanje kroz "Sale budi trener kao...". aposlutno i ova uprava koja je dozvolila mali milion poraza Bobijevog sina. Tu su glavni krivci. Imamo i sporedne. Igrači. Zašto sporedni? Pa nisu oni krivi što su raznim kombinacijama završavali u Zvezdi a i kao takvi prepušteni na milost i nemilost raznim "stručnjacima". Pinto. Zato što je prihvatio truli kompromis sa Milijašem iako se iz aviona vidi da ne može da ga gleda. I zato što je morao da pripremi ekipu bar za 15 minuta normalnijeg fudbala. Sve je to mogao izbacivanjem one spodobe iz tima. Ovako je bilo lakše.

Sećam se grobari kako su slavili kad je Lukić došao na čelo. Odmah su rekli "bićemo prvaci, dok god je on tu a i kad ode". I od tad se upravljaju prema nama. Zato su tu i gde jesu. Vučemo ih na dno. kad je lukić počeo, komšije su se zajebavale. Kad smo diveli Robija, odmah su reagovali sa Tegom i Krstajićem. Kad smo doveli klince na Robijevo vođenje, doveli su Granta (i poslednji put imali šansu da nam ozbiljno pobegnu) a kad smo oterali Robija i doveli Murinja, njihova reakcija je bila "Ništa. I sa raspalim timom i nikad gorom igrom bićemo prvaci".

Pre neki dan kad sam bio u šopu, pogledam Zvezdin neki program i vidim glavu onog ološa Jankosana i izjavu "Ovu titulu mi ne mogu oteti!!??" I nisu. Poklonili smo je. Upakovanu u mašnicu.


Bajko-6 Kad je on najsigurniji u onakvoj odbrani, onda jbga.

Vešović-5. Svaki, ali baš svaki nerazuman potez. Pogađao je loptu kolenima, kukovima, čime sve ne, ali nikad kopačkom.

Mikić-5,5 Očajan ali dao 0,5 jer se onako povređen tukao sa Mitrovićem.

Spajić-5. jebem ti našu budućnost.

Petković-5. Dala bi se nula da može. Ono neznanje. Onaj bezobrazluk. Bukvalno mi je doššlo da preskočim ogradu da uđem i da mu lupim šamar, da mu skinem dres, kopačke i da ga u gaćama pošaljem van stadiona.

Milijaš-vidi pod prethodnikom na n (beskonačno)

Milivojević-5. Gde je on bio juče? Da nisam video na semaforu da je u timu, ne bih znao da je igrao.

Garido-5 ništa. Dva put uleti i uzme loptu kako treba, a onda gluposti.

Kadu-5.5- jedini koji je shvatio da je Dauda jedina opasnost, pa je nešto i pokušavao ka njemu. U drugom se nije video.

Kasalica-5. retko glup i ograničen fudbaler.

Dauda-6.5- Sve je juče radio fudbalski. Kretnja gde je udvojen. Odlaganje lopte, kapitenu invalidu. Borba sa više igrača. Vraćanje nazad. Sam radio presing na celoj njihovoj odbrani. Neverovatno mi je da bar nismo duge na njega pokušavali kad smo bili onako nemoćni.

Laza i Maksimović-neocenjeni.

Milunović-5. jedno veliko ništa.

Kaže pre neki dan Džajić "pa mi smo uspeli sa -11, na -2. To je već uspeh". Pa zašto smo otišli na -11, sve vam ....

Kako seješ tako i žanješ, a sreću treba zaslužiti. Nikakva prokletstva i augentaleri.
Locked